|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Ja juz widze ciekawy typ ma 07.01.2005 : Hantuch.-Krajicek (1) 1,32
Daniela to jedna z ladniejszych jak nie najladniejsza tenisistek swiata ,jak siepatrzy jak ona gra to az czasami rozporkiem drze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> moj typ ewidentna 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826 |
jak dla mnie warto zagrac na 2 na Krajicek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Na dzis krotko:
Frazier - Asagoe 1 1,50 Amy rozstawiona z jedynka, do tej pory bez wiekszych problemow (jeden ostry mecz z Panova zeszlej nocy), w 2004r. gladkie zwyciestwo nad Asagoe 6:3 6:3. Dzis spodziewam sie powtorki tegoz wyniku.
Schnyder - Stosur 1 1,45 Mloda Australijka sprawila olbrzymia niespodzianke, docierajac do finalu turnieju w Auckland, lecz prog w postaci Patty, bedacej w swietnej formie, jest chyba nie do przeskoczenia dla Sammie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam dzis sprobuje(nie znam kursow) :
Frazier-Asagoe 1 Bartoli-Srebotnik 1
i moze jeszcze:
Schnyder-Stosur 2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Ja juz widze ciekawy typ ma 07.01.2005 : Hantuch.-Krajicek (1) 1,32 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Daniela to jedna z ladniejszych jak nie najladniejsza tenisistek swiata ,jak siepatrzy jak ona gra to az czasami rozporkiem drze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> moj typ ewidentna 1 Ona jest jest poprostu cool. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
No to jedziemy z koksem :
Hantuchova-Dulko (1) 1,32 Hantuchova musi ratowac na wszelki wypadek szanse w mixie z Argentyna.Bo cos czuje ze Coria dzis powiezie Hrbatego no to Hantuchova musi powiezc Dulko , i wieksze szanse w mixie daje parze ze Slowacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
No to jedziemy z koksem :
Hantuchova-Dulko (1) 1,32 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Hantuchova musi ratowac na wszelki wypadek szanse w mixie z Argentyna.Bo cos czuje ze Coria dzis powiezie Hrbatego no to Hantuchova musi powiezc Dulko , i wieksze szanse w mixie daje parze ze Slowacji. o i nawet Hrbaty wygral... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
Moderatorzy śpią a tu nowe turnieje za 2 godziny ruszają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie chce wam odbierać chleba więc załóżcie tematy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by piomill; 08/01/2005 19:56.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|