|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Jankovic - Bartoli 1
Jelena czesto lubi zaskakiwac nierowna forma i wpadkami ale mam nadzieje, ze ten sezon to juz ustatkowanie swoich umiejetnosci i potwierdzenie raczej sporego talentu.W pierszej rundzie zawodniczka z serbii pokonala gładko mocną Schaul, teraz przejechala sie bezlitosnie po niezlej Llagosterze, oddajac jej zaledwie jednego gema a w meczu z taka rywalka oznacza to , ze wychodzilo jej wszystko. Bartoli tak jak pisalem jest zawodniczka solidna, nie wyrozniajaca sie specjalnie.Wczoraj w wykonaniu francuzki nierowne sporkanie z Craybas, ja to wiedze jako nie w pelni jeszcze ustabilizowana forme i moim zdaniem Marion nie da dzis rady rywalce. Jelena to hardhitter i jak jest w formie to potrafi byc grozna nawet dla czolowki a wyniki turnieju zdaja sie potwierdzac, ze Jankovic znajduje sie tutaj w bardzo dobrej dyspozycji. nie no jak mozesz pisac ze Schaul jest mocna i ze Llagostera na hardzie jest niezla no nie rob se jaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
Jankovic - Bartoli 1
Jelena czesto lubi zaskakiwac nierowna forma i wpadkami ale mam nadzieje, ze ten sezon to juz ustatkowanie swoich umiejetnosci i potwierdzenie raczej sporego talentu.W pierszej rundzie zawodniczka z serbii pokonala gładko mocną Schaul, teraz przejechala sie bezlitosnie po niezlej Llagosterze, oddajac jej zaledwie jednego gema a w meczu z taka rywalka oznacza to , ze wychodzilo jej wszystko. Bartoli tak jak pisalem jest zawodniczka solidna, nie wyrozniajaca sie specjalnie.Wczoraj w wykonaniu francuzki nierowne sporkanie z Craybas, ja to wiedze jako nie w pelni jeszcze ustabilizowana forme i moim zdaniem Marion nie da dzis rady rywalce. Jelena to hardhitter i jak jest w formie to potrafi byc grozna nawet dla czolowki a wyniki turnieju zdaja sie potwierdzac, ze Jankovic znajduje sie tutaj w bardzo dobrej dyspozycji. Viva ma zawsze racje wystarczy popatrzec na jego typki!!!!!!! nie no jak mozesz pisac ze Schaul jest mocna i ze Llagostera na hardzie jest niezla no nie rob se jaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
grajka nie bede komentowal, ale spojrz tylko na puchar hopmana: 1 na 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
A co do Schaul i Llagostery to chyba stosujemy inne kryteria dotyczace oceny zawodniczek i na inne grupy je dzielimy wiec dyskusja nie ma sensu.:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
ni onie ma sensu dla mnie Llagostera to nieporozumienie na hardzie natomiast Schaul moze potencjal ma ale to nie idzie w parze z jej wynikami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Last edited by viva; 05/01/2005 19:13.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
ni onie ma sensu dla mnie Llagostera to nieporozumienie na hardzie natomiast Schaul moze potencjal ma ale to nie idzie w parze z jej wynikami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Dobrze godosz - ale czy ty się wogóle znasz na tym sporcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> PS. Ale te deble w h..a walą - gramy same single na razie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Dobrze godosz - ale czy ty się wogóle znasz na tym sporcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> PS. Ale te deble w h..a walą - gramy same single na razie ty koszykarz ty mi tu nie waryjuj hehe bo bedzie kara!No qrwa meskie deble pass w pizdu bo sie cuda dzieja! juz wjezdzam na gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 33 |
dobra miejsza z tym czy one sa dobre czy zle sa juz poza turniejem czyli takie dobre nie sa zajmijcie sie typami i analizami meczykow
Frazier 1 1,3 Husarova 2 2,4 stosur 2 2,5 schet\schnyder 1 hantuchova 1 1,75
To dzis poszlo Co o tym sadzicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
ja sadze, ze przydalyby sie Twoje komentarze do tych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 33 |
dobra miejsza z tym czy one sa dobre czy zle sa juz poza turniejem czyli takie dobre nie sa zajmijcie sie typami i analizami meczykow
Frazier 1 1,3 Husarova 2 2,4 stosur 2 2,5 schet\schnyder 1 hantuchova 1 1,75
To dzis poszlo Co o tym sadzicie 1.jest to doswiadczona zawodniczka w takich turniejach gdzie nieghraja najlepsze zawodniczki gra dobrze pokazala to w tamtym sezonie i pokazuje teraz gladko wygrywajac 2.husarova..znalem ja tylko z debla jako dobra zawodniczke i teraz mnie zaskoczyla gra bardzo dobrze w tym turnieju pokonuje gladko zawodniczki juz od kwalifikacji oczywiscie jest to typ troszke ryzykowny ale ja to puszcze 3.zawodniczka grajaca u siebie dobrze sie prezentuje ten typ naszedl mi na mysl po pokonaniu karoliny sprem kurs byl podobny mysle ze bulgarka jest odpowiednia rywaka gospodybni 4.bardzo dobry debel 5.tego typu sie obawiam ale coz daniela dobrze potrafi grac natomiast amerykanka w tamtym roku bardzo malo grala niepokazala takze nic specjalnego jescze na tym turnieju bo pokonanie krajicek to nie jest za specjalny wyczyn starczy dzieki ze mi napisalem bo jestem nowy i takie rady sie przydaja pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Na forum wtaworld pojawiły się wieści, jakoby Bartoli miała kontuzję ramienia. Stąd zapewne tak wysoki na nią kurs. Z drugiej strony jednak, cytuję:
"also some good news... bartoli has announced she is keen as hell to get out on the court and the shoulder injury has improved markedly."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
mecz dnia farina- stosur 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
stosur jest o 12 lat mlodsza od swojej rywalki!!!! a z reszta wczoraj napisalem ze najpewniejszy mecz to malejewa-stosur 2. dzis jest tak samo tylk ze z farina. stosur-March 30, 1984 (20) farina-April 27, 1972 (32) Grajcie na stosur
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
stosur jest o 12 lat mlodsza od swojej rywalki!!!! a z reszta wczoraj napisalem ze najpewniejszy mecz to malejewa-stosur 2. dzis jest tak samo tylk ze z farina. stosur-March 30, 1984 (20) farina-April 27, 1972 (32) Grajcie na stosur dlatego że jest młodsza? ....fuck musze poszukać jakiejś 13-nastolatki i stawiać na nią do oporu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
Vaidisova za kazda stawke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 33 |
dobra miejsza z tym czy one sa dobre czy zle sa juz poza turniejem czyli takie dobre nie sa zajmijcie sie typami i analizami meczykow
Frazier 1 1,3 Husarova 2 2,4 stosur 2 2,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> schet\schnyder 1 hantuchova 1 1,75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
To dzis poszlo Co o tym sadzicie 1.jest to doswiadczona zawodniczka w takich turniejach gdzie nieghraja najlepsze zawodniczki gra dobrze pokazala to w tamtym sezonie i pokazuje teraz gladko wygrywajac 2.husarova..znalem ja tylko z debla jako dobra zawodniczke i teraz mnie zaskoczyla gra bardzo dobrze w tym turnieju pokonuje gladko zawodniczki juz od kwalifikacji oczywiscie jest to typ troszke ryzykowny ale ja to puszcze 3.zawodniczka grajaca u siebie dobrze sie prezentuje ten typ naszedl mi na mysl po pokonaniu karoliny sprem kurs byl podobny mysle ze bulgarka jest odpowiednia rywaka gospodybni 4.bardzo dobry debel 5.tego typu sie obawiam ale coz daniela dobrze potrafi grac natomiast amerykanka w tamtym roku bardzo malo grala niepokazala takze nic specjalnego jescze na tym turnieju bo pokonanie krajicek to nie jest za specjalny wyczyn starczy dzieki ze mi napisalem bo jestem nowy i takie rady sie przydaja pozdro narazie jest dobrze zobaczymy co dzis z dokonczonych meczy wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
masz dobre necze!! ale mysle ze najpewniejsza jest stosur, i mozna niezla kase na niej narobic na tym turnieju!!! ona gra przeciez u siebie, w swoim miescie i jest mloda!!! ma 20 lat a farina 32.......... mozna smialo grac na stosur!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
to ze stosur ma 20 lat a farina 32 to jest przewaga? a jaka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by piomill; 06/01/2005 11:25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
ona jest mloda i glodna gry!!!! zwyciestwa fariny nie byly tak przekonywujace jak stosyr, wogle australijka pokonala lepsze rywalki!!! sprem i malejeva to nie sa slabe zawodniczki!! a farina ledwie z chladkova....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
no czyli zadna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
mysle ze juz mozna bylo na niej w tym turnieju dostatecznie zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Farina to juz wyzsze progi troche ale oczywiscie lekko mozna sprobowac , jednak ja poczekam do turnieju w Sydney gdzie dostala WC
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|