Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#274630 01/01/2005 17:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Witam !

Pierwsze typy w nowym roku,zobaczymy jak się zacznie:-)

1 stycznia:

Western Ky -14,5
Kansas -4,0
SMU +2,5

Pozdrawiam

amkwish

Bonus: Unibet
#274631 01/01/2005 22:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
no i niestety kansas minimalnie

#274632 01/01/2005 22:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Tak jest :-(
Przespali początek meczu.

Dwa pozostałe ładnie weszły,choć SMU po dogrywce.

Na noc tylko jeden typ
UTEP -7,0

Pozdrawiam

amkwish

#274633 02/01/2005 13:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Na noc tylko jeden typ
UTEP -7,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />(91:77)

Czułem ten mecz od rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Gwoli scisłości to chyba sie analitycy u buka machnęli,że spread był tak niski.

Wróce jeszcze do meczu w Kansas.
Szykowałem początkowo +hc na GaTech,ale jak dowiedziałem się,że nie zagra Elder....odwróciłem opcje.
Niestety,Jack zagrał za dwóch.
Wniosek z tego taki,ze trzeba trzymać sie pierwszych opinii,ponieważ juz kiedys twierdziłem,że GaTech w tym sezonie jest niesamowity:-)

Szkoda,że typowałem sam,ale zachecam wszystkich do szerszego zainteresowania sie tymi rozgrywkami.
Nie powinno sie być pewnym,ale na 99% ta liga jest w stanie przynosic grajacym spore profity.

Bilans:

01.01.

3/4
Skuteczność:75,00%

Pozdrawiam

amkwish

#274634 02/01/2005 16:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Texas A&M -1,0
Evansville +11,0
Eastern Michigan +1,0

Pozdrawiam

amkwish

#274635 02/01/2005 20:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Texas A&M -1,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 62:60 uffff...
Evansville +11,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 75:78 spox
Eastern Michigan +1,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />75:70 brrr...nerwy były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bardzo ładnie sie dzisiaj zaczęło,chociaż nerwy były do ostatnich sekund.
Znowu lepsza drużyna miała przestój w 1 połowie,na szczęście dali radę.

Evasnville to mój ulubiony team na plusowe spready.
Lepiej graja niż by wskazywał na to ich bilans,a przy tym zawsze ambitnie i do końca.Nie zawiedli i dziś.

Trzeci typ stawiałem,bo uważam,że Toledo jest przewartościowane przez bukuff,no i to sie potwierdziło,chociaż bylo bardzo nerwowo.

Pomyśle nad jeszcze jednym typem na mecze zaczynajace sie po północy.

Pozdrawiam

amkwish

Last edited by amkwish; 02/01/2005 23:38.
#274636 02/01/2005 22:06
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Oregon -8
Wake Forest -2,5

Pozdrawiam

#274637 02/01/2005 23:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
no i brawo amkwish - wszystko weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#274638 02/01/2005 23:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
To zamiast Ramsuff :-)

Silvah,wobec tego nie ma co kusić losu - odpuszczam typ "nocny".

Co prawda chodzi mi po glowie Texas(męczy,spać nie daje,hehehe),ale...spokojnie,jutro też gra NCAAB :-)
Chociaż u mnie po takiej serii(6 z 7 trafione) prawie zawsze przychodzi "korekta":P,więc może jutro lajtowo zagram,a z podaniem typów na forum sie wstrzymam.

Pozdrawiam

amkwish

#274639 03/01/2005 18:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Bilans 02.01.

5/4
Skuteczność 80%.

1 tydzień stycznia
9/7
Skuteczność 77,78%

#274640 03/01/2005 18:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Chattanooga +2,0
Minnesota -8,5

Pozdrawiam

amkwish

#274641 04/01/2005 05:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Chattanooga +2,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Minnesota -8,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Mam nadzieję,ze Ktoś skorzystał.

Pozdrawiam

amkwish

#274642 04/01/2005 06:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#274643 04/01/2005 22:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
San Francisco -6,0

Pozdrawiam

amkwish

#274644 05/01/2005 06:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
San Francisco -6,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 65-61

Minimalnie,ale jednak zabrakło.
W sumie był to dzień duzych niespodzianek,bardzo mocno forowane Richmond i Wyoming zawiodły bardziej niż moje SF,ale to żadna pociecha.

Zakończyłem pierwszą dziesiatke typów z bilansem 10/8.
Jakby udało sie to powtórzyć....nie miałbym pretensji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

#274645 05/01/2005 17:55
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Cześć,
na dziś jeden typ:

Bradley -1,5

Pozdrawiam

frend30

#274646 05/01/2005 20:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Frend,my friend,gdzieś sie podziewał ?:-)
"Bój się Boga Jaśko,nareszcie jesteś !"

Na dziś jest pare fajnych typów,ale przyjałem zasadę,że najlepiej idzie,jezeli nie robi sie masówki.
Pozostaje teraz kwestia dokonania własciwego wyboru,no ale to tak jak w kazdej dziedzinie zycia.

SoIllinois -2,0
Fairfield +1,0

Pozdrawiam

amkwish

#274647 05/01/2005 21:00
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
Frend,my friend,gdzieś sie podziewał ?:-)
"Bój się Boga Jaśko,nareszcie jesteś !"

Zbierałem pieniążki na granie po "czarnym" grudniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

( a wszystko przez ten brak śniegu... no i może żona mnie coraz bardziej kocha a to nie sprzyja podobno hazardowi - coś za coś) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

mam jeszcze takie typy-propozycje ale nie wiem czy je zagram:


Notre Dame -1
Princeton +19
UAB -11
Mississippi St -12

być może jesli któryś z nich też Wam przypadł do gustu pokuszę się o zagranie

Pozdrawiam

frend30

#274648 05/01/2005 21:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Frend,jak dla mnie żaden i 3 grałbym na odwrót,jednego nie ruszałbym (Princetown),serio:-)

To jednak ,jak zrozumiałem,tylko propozycje,więc nie wliczamy do statów.

Jezeli chodzi o propozycje,to ja zastanawiam się jeszcze nad Greensboro.

Pozdrawiam

amkwish

#274649 05/01/2005 21:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
zagram wasze typy SoIllinois -2,0 Fairfield +1,0 Bradley -1,5 w rozpisie 2 z 3 zobaczymy co z tego wyjdzie
pozdrawiam

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1