|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam !
Pierwsze typy w nowym roku,zobaczymy jak się zacznie:-)
1 stycznia:
Western Ky -14,5 Kansas -4,0 SMU +2,5
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
no i niestety kansas minimalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Tak jest :-( Przespali początek meczu.
Dwa pozostałe ładnie weszły,choć SMU po dogrywce.
Na noc tylko jeden typ UTEP -7,0
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Na noc tylko jeden typ UTEP -7,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />(91:77) Czułem ten mecz od rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Gwoli scisłości to chyba sie analitycy u buka machnęli,że spread był tak niski. Wróce jeszcze do meczu w Kansas. Szykowałem początkowo +hc na GaTech,ale jak dowiedziałem się,że nie zagra Elder....odwróciłem opcje. Niestety,Jack zagrał za dwóch. Wniosek z tego taki,ze trzeba trzymać sie pierwszych opinii,ponieważ juz kiedys twierdziłem,że GaTech w tym sezonie jest niesamowity:-) Szkoda,że typowałem sam,ale zachecam wszystkich do szerszego zainteresowania sie tymi rozgrywkami. Nie powinno sie być pewnym,ale na 99% ta liga jest w stanie przynosic grajacym spore profity. Bilans: 01.01. 3/4 Skuteczność:75,00% Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Texas A&M -1,0 Evansville +11,0 Eastern Michigan +1,0
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Texas A&M -1,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 62:60 uffff... Evansville +11,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 75:78 spox Eastern Michigan +1,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />75:70 brrr...nerwy były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Bardzo ładnie sie dzisiaj zaczęło,chociaż nerwy były do ostatnich sekund. Znowu lepsza drużyna miała przestój w 1 połowie,na szczęście dali radę. Evasnville to mój ulubiony team na plusowe spready. Lepiej graja niż by wskazywał na to ich bilans,a przy tym zawsze ambitnie i do końca.Nie zawiedli i dziś. Trzeci typ stawiałem,bo uważam,że Toledo jest przewartościowane przez bukuff,no i to sie potwierdziło,chociaż bylo bardzo nerwowo. Pomyśle nad jeszcze jednym typem na mecze zaczynajace sie po północy. Pozdrawiam amkwish
Last edited by amkwish; 02/01/2005 23:38.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Oregon -8 Wake Forest -2,5
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
no i brawo amkwish - wszystko weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
To zamiast Ramsuff :-)
Silvah,wobec tego nie ma co kusić losu - odpuszczam typ "nocny".
Co prawda chodzi mi po glowie Texas(męczy,spać nie daje,hehehe),ale...spokojnie,jutro też gra NCAAB :-) Chociaż u mnie po takiej serii(6 z 7 trafione) prawie zawsze przychodzi "korekta":P,więc może jutro lajtowo zagram,a z podaniem typów na forum sie wstrzymam.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Bilans 02.01.
5/4 Skuteczność 80%.
1 tydzień stycznia 9/7 Skuteczność 77,78%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Chattanooga +2,0 Minnesota -8,5
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Chattanooga +2,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Minnesota -8,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mam nadzieję,ze Ktoś skorzystał. Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
San Francisco -6,0
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
San Francisco -6,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 65-61 Minimalnie,ale jednak zabrakło. W sumie był to dzień duzych niespodzianek,bardzo mocno forowane Richmond i Wyoming zawiodły bardziej niż moje SF,ale to żadna pociecha. Zakończyłem pierwszą dziesiatke typów z bilansem 10/8. Jakby udało sie to powtórzyć....nie miałbym pretensji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Cześć, na dziś jeden typ:
Bradley -1,5
Pozdrawiam
frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Frend,my friend,gdzieś sie podziewał ?:-) "Bój się Boga Jaśko,nareszcie jesteś !"
Na dziś jest pare fajnych typów,ale przyjałem zasadę,że najlepiej idzie,jezeli nie robi sie masówki. Pozostaje teraz kwestia dokonania własciwego wyboru,no ale to tak jak w kazdej dziedzinie zycia.
SoIllinois -2,0 Fairfield +1,0
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Frend,my friend,gdzieś sie podziewał ?:-) "Bój się Boga Jaśko,nareszcie jesteś !" Zbierałem pieniążki na granie po "czarnym" grudniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ( a wszystko przez ten brak śniegu... no i może żona mnie coraz bardziej kocha a to nie sprzyja podobno hazardowi - coś za coś) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> mam jeszcze takie typy-propozycje ale nie wiem czy je zagram: Notre Dame -1 Princeton +19 UAB -11 Mississippi St -12 być może jesli któryś z nich też Wam przypadł do gustu pokuszę się o zagranie Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Frend,jak dla mnie żaden i 3 grałbym na odwrót,jednego nie ruszałbym (Princetown),serio:-)
To jednak ,jak zrozumiałem,tylko propozycje,więc nie wliczamy do statów.
Jezeli chodzi o propozycje,to ja zastanawiam się jeszcze nad Greensboro.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484 |
zagram wasze typy SoIllinois -2,0 Fairfield +1,0 Bradley -1,5 w rozpisie 2 z 3 zobaczymy co z tego wyjdzie pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|