|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Frend,Ty 100% dzisiejszych grasz?
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
@frend30
ja dzis 2 typy, oba odwrotnie do Twoich, nie ukrywam, ze troche mnie to martwi...
VA Commonwealth (-4) 1.91 - Towson State (+4) 1.91 Northern Iowa (-3) 1.83 - Evansville (+3) 2.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Puk puk. dzień dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Twoje rady mam w pamięci Amkwish aby spready grać, jednak postanowiłem sobie złożyć kuponik z ako 2.4 tak na początek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
San Diego +8.5 1.90 OTB 4.20 Pepperdine -8.5 1.90 OTB 1.25 dlaczego nie spread ? sądzę że za wysoki, gospodarze u siebie niepokonani, ale goszczą dziś chyba zbyt mocny zespół jak na -8,5 (tak mi się wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ) to + miami + toronto = mam nadzieję sukces <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrowienia, zobaczymy czy się "wczuję" w temat koszykówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Te co podałem gram-każdy za 1/10.
Na wszystkich forach grają w 99%:
VA Commonwealth -4 Northern Iowa -3
Mi też tak wychodziło nawet na 100% dlatego gram "pod prąd"
w 80%: San Francisco pk San Diego +8,5
Marist -6 pojawia się rzadko, częściej grają Sienę
Czekam jeszcze na info i wtedy coś najwyżej skontruję. Korci mnie jednak aby nic nie ruszać.
Pozdrawiam
frend30
Last edited by frend30; 07/01/2005 21:19.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
@Ghost
wyżej napisałem dlaczego tak gram, więc się nie martw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Na pewno napiszę jeśli będę chciał coś zmienić do 24
Pozdrawiam
frend30
BTW w NFL szykują się bardzo na granie przeciw indianapolis z linią -10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Pozostawiam zagrane wcześniej typy i nie kontruję ich. Jeśli wejdą mi trzy będę zadowolony.
@Ghost tak więc życzę Tobie i sobie Powodzenia
Pozostałym oczywiście również
Pozdrawiam
frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Puk puk. dzień dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Twoje rady mam w pamięci Amkwish aby spready grać, jednak postanowiłem sobie złożyć kuponik z ako 2.4 tak na początek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To znaczy,ze moje rady masz w ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak serio Konrad to kupon jest OK i oby wszedł,bo jak nie,to poczujesz ,co to jest postawić basket po kursie 1,20 a dog przegrywa np.1 punktem. Dlatego jestem zwolennikiem grania spreaduff. Powodzenia Konrad,kupon IMHO ma spore szanse:-) Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Puk puk. dzień dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Twoje rady mam w pamięci Amkwish aby spready grać, jednak postanowiłem sobie złożyć kuponik z ako 2.4 tak na początek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To znaczy,ze moje rady masz w ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak serio Konrad to kupon jest OK i oby wszedł,bo jak nie,to poczujesz ,co to jest postawić basket po kursie 1,20 a dog przegrywa np.1 punktem. Dlatego jestem zwolennikiem grania spreaduff. Powodzenia Konrad,kupon IMHO ma spore szanse:-) Pozdrawiam amkwish czekałem czekałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i się doczekałem. Pamiętam jeszcze radę o sklejeniu kuponu z marnych kursów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> więc wybrałem tę radę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wogóle to mam teraz tak mieszane uczucia, do tego meczu...seria zwycięstw gości...oby została przerwana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Witam,
3 wygrane na 5 typów więc OK.
Dziś 93 mecze więc jest w czym wybierać.
Pozdrawiam
frend30
========================= Staty stycznia.
Typy:38 Trafione:23 Skuteczność:60,53 =========================
Last edited by amkwish; 10/01/2005 22:18.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Na razie jeden typ za 5/10:
UAB -3,5
mecz o godzinie 19:00
Pozdrawiam
frend30
PS dokładam za mniejsza stawkę 3/10
Notre Dame -2,5 mecz o 18:00
====================================== Staty stycznia.
Typy:40 Trafione:24 Skuteczność:60,00 ======================================
Last edited by amkwish; 10/01/2005 22:21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Witam, wczoraj lekkie plecy ze wzgledu na zły dobór stawek.
Dziś zagram:
Kentucky -6 SO Mississippi +9,5
Pozdrawiam
frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Dokładam jeszcze:
Miami Florida +1,5
I to na dziś tyle
Miłej nocy
frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Dzisiaj jeden typ, tym razem frend sie z Toba zgodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SO Mississippi (+9,5) 1.91 - Memphis U (-9,5) 1.91
21-18
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Wczoraj 1 na 3 więc nie za dobrze.
Dziś zagrałem na razie 1 typ
IONA -2
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Frend,tu zrobie podsumowanie,a Twój typ pozwole sobie przenieść do nowego tematu - NCAAB cz.6
Staty stycznia.
Typy:44 Trafione:25 Skuteczność:56,82
Pozdrawiam
amkwish
Last edited by amkwish; 10/01/2005 22:24.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|