Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#274670 07/01/2005 20:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Frend,Ty 100% dzisiejszych grasz?

Pozdrawiam

amkwish

Bonus: Unibet
#274671 07/01/2005 20:34
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
@frend30

ja dzis 2 typy, oba odwrotnie do Twoich, nie ukrywam, ze troche mnie to martwi...

VA Commonwealth (-4) 1.91 - Towson State (+4) 1.91
Northern Iowa (-3) 1.83 - Evansville (+3) 2.00

#274672 07/01/2005 20:51
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Puk puk. dzień dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Twoje rady mam w pamięci Amkwish aby spready grać, jednak postanowiłem sobie złożyć kuponik z ako 2.4 tak na początek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

San Diego +8.5 1.90 OTB 4.20
Pepperdine -8.5 1.90 OTB 1.25
dlaczego nie spread ? sądzę że za wysoki, gospodarze u siebie niepokonani, ale goszczą dziś chyba zbyt mocny zespół jak na -8,5 (tak mi się wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> )
to + miami + toronto = mam nadzieję sukces <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrowienia, zobaczymy czy się "wczuję" w temat koszykówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#274673 07/01/2005 21:16
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Te co podałem gram-każdy za 1/10.

Na wszystkich forach grają w 99%:

VA Commonwealth -4
Northern Iowa -3

Mi też tak wychodziło nawet na 100% dlatego gram "pod prąd"

w 80%:
San Francisco pk
San Diego +8,5

Marist -6 pojawia się rzadko, częściej grają Sienę

Czekam jeszcze na info i wtedy coś najwyżej skontruję.
Korci mnie jednak aby nic nie ruszać.

Pozdrawiam

frend30

Last edited by frend30; 07/01/2005 21:19.
#274674 07/01/2005 21:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@Ghost

wyżej napisałem dlaczego tak gram, więc się nie martw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Na pewno napiszę jeśli będę chciał coś zmienić do 24

Pozdrawiam

frend30

BTW
w NFL szykują się bardzo na granie przeciw indianapolis z linią -10

#274675 07/01/2005 23:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pozostawiam zagrane wcześniej typy i nie kontruję ich.
Jeśli wejdą mi trzy będę zadowolony.

@Ghost
tak więc życzę Tobie i sobie Powodzenia

Pozostałym oczywiście również

Pozdrawiam

frend30

#274676 07/01/2005 23:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Puk puk. dzień dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Twoje rady mam w pamięci Amkwish aby spready grać, jednak postanowiłem sobie złożyć kuponik z ako 2.4 tak na początek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To znaczy,ze moje rady masz w ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


A tak serio Konrad to kupon jest OK i oby wszedł,bo jak nie,to poczujesz ,co to jest postawić basket po kursie 1,20 a dog przegrywa np.1 punktem.
Dlatego jestem zwolennikiem grania spreaduff.

Powodzenia Konrad,kupon IMHO ma spore szanse:-)

Pozdrawiam

amkwish

#274677 07/01/2005 23:41
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
Quote
Puk puk. dzień dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Twoje rady mam w pamięci Amkwish aby spready grać, jednak postanowiłem sobie złożyć kuponik z ako 2.4 tak na początek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To znaczy,ze moje rady masz w ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


A tak serio Konrad to kupon jest OK i oby wszedł,bo jak nie,to poczujesz ,co to jest postawić basket po kursie 1,20 a dog przegrywa np.1 punktem.
Dlatego jestem zwolennikiem grania spreaduff.

Powodzenia Konrad,kupon IMHO ma spore szanse:-)

Pozdrawiam

amkwish

czekałem czekałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i się doczekałem. Pamiętam jeszcze radę o sklejeniu kuponu z marnych kursów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> więc wybrałem tę radę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wogóle to mam teraz tak mieszane uczucia, do tego meczu...seria zwycięstw gości...oby została przerwana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#274678 08/01/2005 08:03
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Witam,

3 wygrane na 5 typów więc OK.

Dziś 93 mecze więc jest w czym wybierać.

Pozdrawiam

frend30

=========================
Staty stycznia.

Typy:38
Trafione:23
Skuteczność:60,53
=========================

Last edited by amkwish; 10/01/2005 22:18.
#274679 08/01/2005 16:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Na razie jeden typ za 5/10:

UAB -3,5

mecz o godzinie 19:00

Pozdrawiam

frend30

PS
dokładam za mniejsza stawkę 3/10

Notre Dame -2,5 mecz o 18:00

======================================
Staty stycznia.

Typy:40
Trafione:24
Skuteczność:60,00
======================================

Last edited by amkwish; 10/01/2005 22:21.
#274680 09/01/2005 20:16
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Witam,
wczoraj lekkie plecy ze wzgledu na zły dobór stawek.

Dziś zagram:

Kentucky -6
SO Mississippi +9,5

Pozdrawiam

frend30

#274681 09/01/2005 20:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Dokładam jeszcze:

Miami Florida +1,5

I to na dziś tyle

Miłej nocy

frend30

#274682 09/01/2005 20:51
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dzisiaj jeden typ, tym razem frend sie z Toba zgodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SO Mississippi (+9,5) 1.91 - Memphis U (-9,5) 1.91

21-18

#274683 10/01/2005 12:44
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Wczoraj 1 na 3 więc nie za dobrze.

Dziś zagrałem na razie 1 typ

IONA -2

Pozdrawiam
frend30

#274684 10/01/2005 12:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Frend,tu zrobie podsumowanie,a Twój typ pozwole sobie przenieść do nowego tematu - NCAAB cz.6

Staty stycznia.

Typy:44
Trafione:25
Skuteczność:56,82

Pozdrawiam

amkwish

Last edited by amkwish; 10/01/2005 22:24.
Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, JelineK, aker, betowiec, haczyk), 1,622 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1