|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Ja wczoaj tez dostalem takie maila , ale to juz pko ze zabiora przy nastepnej wplacie te 30$ czy jeszcze jak sie wplaci (ja mialem cos ze do 15miechow a nie korzystam 14) w najblizszym czasie to bedzie git ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Jaki jest polski numer netellera , bo wklepuje ten 00800 i nie ma takiego numeru????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
to zalezy gdzie wkleujesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
No jak gdzie w telefonie stacjonarnym:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
szybko wysylaja karty zamowiona w poniedzialek juz jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
w sklepie wymagaja pin czy podpis ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
a jaka maja prowize przy zakupach w slepie? i jaka przy wypłącie w bankomatach? Kiedyś miałem ich karte ale koszta przelewu na karte i wypłaty były kosmiczne jak jest teraz? walutują czy można miećw PLN karte?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
w sklepie wymagaja pin czy podpis ?? Z tego co wiem to zależy od ekspedientki. Jeśli wsadzi kartę chipem to należy wklepać PIN, jeśli przeciągnie pasek magnetyczny to wtedy potrzebny jest tylko podpis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
szybko wysylaja karty zamowiona w poniedzialek juz jest Potwierdzam. Dostałem dziś kartę. 5 dni to trwało od zakończenia weryfikacji. Bardzo szybko, aż trudno uwierzyć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
tez tak dostalem, karta po tygodniu od weryfikacji, a dzis tzn. kolejny tydzien i przyslali PIN.
Pytania:
Czy nalzey podpisac karte z tylu obok CVV ?
Czy mozna usunac ta zielona nalepke na przeddzie karty ? [troche zaslania chipa]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Karta zawsze powinna być podpisana gdyż transakcje, przy których panienka pociągnie przez pasek magnetyczny, wymagają podpisu. Wszystkie naklejki możesz usunąć. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
powtarzam pytanie ...
jaka maja prowize przy zakupach w slepie? i jaka przy wypłącie w bankomatach? Kiedyś miałem ich karte ale koszta przelewu na karte i wypłaty były kosmiczne jak jest teraz? walutują czy można miećw PLN karte?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Loony25 - wydaje mi sie ze wszystko na biezaco odnosnie karty w tym temacie masz napisane.
Po krotce: Karty w PLN nie ma. Prowizja przy zakupach w sklepie i w necie to : a) jesli kupujesz w tej samej walucie co karta to zadnych oplat nie ma b) jesli kupujesz w PLN-ach to 2,75 % od kwoty transakcji. W praktyce jesli EUR kosztuje 3.8 kupujesz mniej wiecej po 3.5
Przy wyplacie w bankomacie : 4 EUR placisz za to ze wyplacasz plus 2,75 % od kwoty wyplacanej.
Czy te oplaty sa nadal "kosmiczne" odpowiedziec juz musisz sobie sam.
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
szybko wysylaja karty zamowiona w poniedzialek juz jest a dzis dotarl pin, zrobilem zakupy euro wyszlo po 3.68 przy dzisiejszym kursie kupna 3.74 to jest bardzo cienko, GB mial sredni to by wyszlo po okolo 3,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Pytanie: Te stare karty wydawane przez Netteller nadal normalnie dzialaja na starych zasadach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, stare karty działają na szczęście na tych samych zasadach. Tylko te nowe N+ mają mniejsze limity i większe prowizje przy przewalutowaniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Tak, stare karty działają na szczęście na tych samych zasadach. Tylko te nowe N+ mają mniejsze limity i większe prowizje przy przewalutowaniach. Ufff. Cale szczescie. Bo z tego co widze to na nowych kartach mozna bardzo malo z bankomatow wyplacac  Nie mowiac juz o stratach na przewalutowywaniu  Zobaczymy co bedzie jak MB wprowadzi karty do oferty (poczatek 2009, mowi sie o styczniu).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Zobaczymy co bedzie jak MB wprowadzi karty do oferty (poczatek 2009, mowi sie o styczniu). Chyba wszyscy na to czekają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Zobaczymy co bedzie jak MB wprowadzi karty do oferty (poczatek 2009, mowi sie o styczniu). Chyba wszyscy na to czekają  Ciekawe czy bada tez karty w pln czy tylko euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Terms of use 4.4 Cash withdrawals are limited to £250 per day... Właśnie od znajomego dostałem info, że Neteller "po cichaczu" zmienił w regulaminie wzmiankę o tym i jest już limit 500 Funtów (lub równowartość w innych walutach) dziennie dla wypłat w bankomacie. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|