|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Co to za przyjemnosc obracac taka kasa Pod koniec pierwszego sezonu wykopali mnie z Wimbledonu - objalem Rhyl FC, a tam chlopaki graja za 90 euro miesiecznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Co to za przyjemnosc obracac taka kasa Pod koniec pierwszego sezonu wykopali mnie z Wimbledonu - objalem Rhyl FC, a tam chlopaki graja za 90 euro miesiecznie  Wykopali Cie bo miales takie slabe wyniki czy zadziałało słynne zabezpieczenie fm'a? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ponoć na pirackich kopiach gry nie można iść na urlop lub jest sie wyrzucanym pod koniec sezonu bezwzgledu na wyniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
dobre dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
zgralem ten plik co podal Dziabor, uruchomilem gre ale co jakis czas mi obraz skacze ma ktos tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Ponoć na pirackich kopiach gry nie można iść na urlop lub jest sie wyrzucanym pod koniec sezonu bezwzgledu na wyniki  to zabezpieczenie z wyrzucaniem jest w FIFA Managrer. Urlop w pirackiej wersji nie dziala tylko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
mam mały problem bo po wgraniu herbów klubów do gry i odznaczeniu buforowania zniknęła mi grafika koszulek. Nie ma ich np. w ekranie taktyki i grając podczas meczu jak chce przeprowadzić zmianę to wyskakuje mi błąd i wywala to Windowsa. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
[Linked Image] [ img519.imageshack.us] moj pierwszy maly sukces jak narazie, mysle ze po pierwszym meczu moge sie czuc polfinalista  a przed meczem mialem wrazenie ze juz po przygodzie z LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388 |
Ja gram Heerenveen. Kupilem w okienku 4 zawodnikow :
M. Torres - obronca lewy/prawy z Realu Madryt 2 mln E. Davids - def. pomocnik środek z wolnego transferu M. Promes - off. pomocnik lewy/prawy z wolnego transferu D. Makriev - napastnik z Aszdod 1,2 mln
Narazie wygrana u siebie z Ajaxem 2:1 i porazka z Roda na wyjezdzie 1:2 ( grajac w 10 ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
z innego forum  [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
z tego co wiem to gosc zrobiony komputerowo, kupilem go z Palmeiras, prawdziwy diament [Linked Image] [ img141.imageshack.us] [Linked Image] [ g.imageshack.us] inne talenty to: Sergio Asjento z Valladoid Jaume Millan z Getafe obaj to bramkarze
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
mam problem z budżetem transferowym. Dostałem 60 mln euro na transfery po czym pieniądze gdzieś się ulotniły i nie mam za co przeprowadzić transferów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Chyba trzeba bedzie pcozekac na nastepna łatke, bo bledow nadal sporo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
kilka dni kasa zniknęła i potem pojawiło się zamiast 60 mln euro 110 mln euro. Ale trochę dziwne, że w środku okienka takie coś się dzieje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
dla tych co tak jak ja lubią mission imposible i zaczynają od najnizszej mozliwej konferencji: bramkarz: Luis Mejia U-20 panamy kupiony za 9 tys. funtów bez problemu przeszedł do klubu z południwej konferencji
jak macie cos fajnego, taniego i nie robi problemów z transferem to chwalić się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Panowie są już jakieś patche do nowego fm-a? Jeśli są to bardzo proszę o linki, już nie długo będę mógł się pocieszyć internetem i nie mam za bardzo czasu by szperać po stronkach.  Z góry dziękuje i pozdrawiam. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
[ Linked Image] Miał już ktoś taki problem z menagrem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468 |
Witam nie wiedzialem gdzie napisac ,dlatego zrobilem to tu, podaje linka do strony tutaj http://www.masterleaguepes2009.pun.pl/forums.php . Jest to jakas tam odmiana menagera tylko w Pesie 09.W skrócie wybierasz jakis zespol i ustalasz taktyke ,symuluje sie mecze itd itd.Jak komus sie nudzi to mozna zabicz czas. Ps jak nie odpowiedni temat to prosze o przeniesienie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|