Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jest wyksztalciuchem wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Nirtz, z natury nieśmiały, może nie odpowiedzieć:

[Linked Image]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Że się tak grzecznie spytam...
co to zdjęcie ma wspólnego z tematem?? grin przyznam się, że nie czaję

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
Originally Posted by Poker fans
Originally Posted by Nirtz
co się denerwujesz? cieszy mnie że jesteś dumny ze swojej pracy grin
tylko że szkoda że dzięki takim jak ty te stawki są ciągle takie niewolnicze
OMG Skad ty chlopakczku wiesz jaka ja mam stawke Zapi.... ostro ale wiem za jakie pieniadze podpowiem ci Kasjer w Warszawie po takim stazu 3.5 k brutto!!!! Co niewolnicza stawka??? Zastanow sie chlopcze na drugi raz co piszel LOL!!!
Bez obrazy ale 3.5k brutto to masz ale chyba za 3 miesiące .

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by tmieszko
Że się tak grzecznie spytam...
co to zdjęcie ma wspólnego z tematem?? grin przyznam się, że nie czaję


To powinno rozjaśnić trochę ten stan rzeczy:

[Linked Image]



piwo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 853
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 853
Originally Posted by maniek289
Originally Posted by Poker fans
Originally Posted by Nirtz
co się denerwujesz? cieszy mnie że jesteś dumny ze swojej pracy grin
tylko że szkoda że dzięki takim jak ty te stawki są ciągle takie niewolnicze
OMG Skad ty chlopakczku wiesz jaka ja mam stawke Zapi.... ostro ale wiem za jakie pieniadze podpowiem ci Kasjer w Warszawie po takim stazu 3.5 k brutto!!!! Co niewolnicza stawka??? Zastanow sie chlopcze na drugi raz co piszel LOL!!!
Bez obrazy ale 3.5k brutto to masz ale chyba za 3 miesiące .
Originally Posted by maniek289
Originally Posted by Poker fans
Originally Posted by Nirtz
co się denerwujesz? cieszy mnie że jesteś dumny ze swojej pracy grin
tylko że szkoda że dzięki takim jak ty te stawki są ciągle takie niewolnicze
OMG Skad ty chlopakczku wiesz jaka ja mam stawke Zapi.... ostro ale wiem za jakie pieniadze podpowiem ci Kasjer w Warszawie po takim stazu 3.5 k brutto!!!! Co niewolnicza stawka??? Zastanow sie chlopcze na drugi raz co piszel LOL!!!
Bez obrazy ale 3.5k brutto to masz ale chyba za 3 miesiące .
hehe to sie usmialem Nie wiedzialem ze w Krakowie tak cienko macie... Pomysl chlopaku po co mialbym wypisywac jakies bzdury Na wejscie jest teraz 2.4k bruuto 8 lat pracy to pomysl niedowiarku Bez obrazy hehe

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
hehe

hehe

hehe

hehe

hehe

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
2.4b na kasie ??? ostro świat oszalał

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Bullet
Podbijam z tą pocztą Panowie. Ile tam się na początek dostaje bo znam kogoś kto jest tam zinteresowany pracą i nie wiem czy w ogóle warto wysyłac tam tą osobę. Ponad 1000 na rękę jest chociaż czy nawet tyle nie? Z góry dzięki za odp. smile

8,5 zl/brutto
Taka stawka byla poczatkiem tego roku.

Oczywiscie, mowimy o pracy na poczcie, ale przez agencje zewnetrzna, wiec przez to brak pewnych przywilejow.


Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Bullet
Podbijam z tą pocztą Panowie. Ile tam się na początek dostaje bo znam kogoś kto jest tam zinteresowany pracą i nie wiem czy w ogóle warto wysyłac tam tą osobę. Ponad 1000 na rękę jest chociaż czy nawet tyle nie? Z góry dzięki za odp. smile

8,5 zl/brutto
Taka stawka byla poczatkiem tego roku.

Oczywiscie, mowimy o pracy na poczcie, ale przez agencje zewnetrzna, wiec przez to brak pewnych przywilejow.

Dziękuję za info Lupus, ale już się dziś dowiedziałem od znajomego listonosza co do mnie do pracy przychodzi smile 1400 brutto to pensja podstawowa pani w okienku pocztowym. Zapomniałem się tylko zapytac czy są jakieś premie lub inne dodatki.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Listonosze dorabiaja sobie na rejonie
To nie jest tajemnica.
Dzieki temu, na dobrych rejonach moga wyciagnac druga pensje.
Dlatego, tak sie ich tez trzymaja kurczowo.

W okienku troche lipa jest, bo w malych urzedach jestes od wszystkiego.
A jak sie dupniesz z kasa, to niestety dopalcasz ze swoich.

To samo gdy pracujesz na kasie glownej (to m in stamtad idze kasa na poszczegone rejony), zle wyplacisz listonoszowi, to nie ma przebacz on sie nie przyzna, i jestes stowke lub wiecej w dupe.

Premie sa, bodajze po swietach, oprocz tego doplacaja do wczasow, nie pamietam jak to sie nazywa.

Poczta to generalnie jest chory twor, i na rozmowy o niej, mozna by zalozyc temat wink

Nie wiem jak to wyglada na poszczegolnych urzedach.
Ale np u mnie jest tak, ze jest jakis limit pracownikow zatrudnionych bezposrednio przez poczte.
A kilka osob, pracuje wlasnie przez agencje zewnetrzna, bo niby nie ma na poczcie etatow (lol)
A naprawde, na urzedach nie ma przerostu zatrudnienia, takie sa tylko i wylacznie w administracji

Dołączył: Jan 2008
Posty: 853
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 853
Originally Posted by Azzaro
2.4b na kasie ??? ostro świat oszalał
Wiesz mowimy o marketach budowlanych Podejrzewam ze np w Biedronce czy czyms podobnym troche mniej maja.. Pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Poker fans
Originally Posted by Azzaro
2.4b na kasie ??? ostro świat oszalał
Wiesz mowimy o marketach budowlanych Podejrzewam ze np w Biedronce czy czyms podobnym troche mniej maja.. Pozdrawiam

W Biedronce? Są u nas ogłoszenia 1800 brutto plus umowa na stałe.

Lupus dzięki za szczegółowe info raz jeszcze. Przekażę komu trzeba i niech sama podejmie decyzję czy warto smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Poker fans
Originally Posted by Azzaro
2.4b na kasie ??? ostro świat oszalał
Wiesz mowimy o marketach budowlanych Podejrzewam ze np w Biedronce czy czyms podobnym troche mniej maja.. Pozdrawiam

Ciekaw jestem wobec tego czy obecnie trwajacy kryzys ,przede wszystkim spowodowany "nadbudowtwaniem" ,przeinwestowaniem branzy deweloperskiej i jej przede wszystkim dotyczacy ,nie odbije sie na radykalnym spadku obrotów marketów budowlanych własnie.

Oczywiscie zycze Ci podwyżki ,a nie spadku dochodów ,ale powiedz czy sam nie zastanawiasz sie teraz czy słaba koniunktura może przełozyc sie na wysokość Twoich zarobków.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by Poker fans
Originally Posted by Azzaro
2.4b na kasie ??? ostro świat oszalał
Wiesz mowimy o marketach budowlanych Podejrzewam ze np w Biedronce czy czyms podobnym troche mniej maja.. Pozdrawiam

Ciekaw jestem wobec tego czy obecnie trwajacy kryzys ,przede wszystkim spowodowany "nadbudowtwaniem" ,przeinwestowaniem branzy deweloperskiej i jej przede wszystkim dotyczacy ,nie odbije sie na radykalnym spadku obrotów marketów budowlanych własnie.

Oczywiscie zycze Ci podwyżki ,a nie spadku dochodów ,ale powiedz czy sam nie zastanawiasz sie teraz czy słaba koniunktura może przełozyc sie na wysokość Twoich zarobków.

Deweloperzy jako tacy mają mało wspólnego z marketami budowlanymi, oczywiście istnieje powiązanie ale na innej linii, nie bezpośredniej.
jednak prognozy dla marketów budowlanych są dość dobre, za sprawą tego że owszem sprzedaż mieszkań spadła ale klientami marketów są właściciele mieszkań którzy remontować będą może na mniejszą skalę ale ciągle będą, zresztą przejawi się to choćby tym że zamiast kupować nowe wyremontują stare czyli podobna sytuacja jak ok 10 lat temu, wtedy właśnie nastąpil ich rozkwit.
Rynek marketów budowlanych nie zastopuje, a ma szanse nawet na realizację zeszłorocznych planów ekspansyjnych choćby w połowie.

Domyślam się że kolega od pokera pracuje w Castoramie, a jeśli tak to pracuje w najlepszej sieci budowlanej w Polsce, najbardziej dynamiczny rozwój, a z punktu widzenia pracownika całkiem ciekawe miejsce pracy.
Nie reklamuję ich bynajmniej bo ceny mają takie sobie ale jako firma prosperuje całkiem przyzwoicie i ma bardzo stabilne podstawy.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Originally Posted by lupus
Listonosze dorabiaja sobie na rejonie
To nie jest tajemnica.
Dzieki temu, na dobrych rejonach moga wyciagnac druga pensje.
Dlatego, tak sie ich tez trzymaja kurczowo.

W okienku troche lipa jest, bo w malych urzedach jestes od wszystkiego.
A jak sie dupniesz z kasa, to niestety dopalcasz ze swoich.

To samo gdy pracujesz na kasie glownej (to m in stamtad idze kasa na poszczegone rejony), zle wyplacisz listonoszowi, to nie ma przebacz on sie nie przyzna, i jestes stowke lub wiecej w dupe.

Premie sa, bodajze po swietach, oprocz tego doplacaja do wczasow, nie pamietam jak to sie nazywa.

Poczta to generalnie jest chory twor, i na rozmowy o niej, mozna by zalozyc temat wink

Nie wiem jak to wyglada na poszczegolnych urzedach.
Ale np u mnie jest tak, ze jest jakis limit pracownikow zatrudnionych bezposrednio przez poczte.
A kilka osob, pracuje wlasnie przez agencje zewnetrzna, bo niby nie ma na poczcie etatow (lol)
A naprawde, na urzedach nie ma przerostu zatrudnienia, takie sa tylko i wylacznie w administracji

To się nazywa "Wczasy pod gruszą" smile

Dodatkowo jest pensja 13-tka na dzień łącznościowca, jako plus(takie czasy) trzeba zaliczyć,ze zawsze ZUS i inne składki masz opłacone. Ludzi-jak lupus wspomniał(czyżby miał pocztowca w rodzinie? piwo ) bywa ostro w pracy, bo dyrektórów i innych managerów w dużych miastach od groma i ciut,a ludzie w terenie mają często ogromny za...ol i dużą odpowiedzialność.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 853
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 853
Biszop trafiles w 10 hehe Amk pewnie ze mam obawy czuje ze niekonczace sie podwyzki moga zostac zastopowane Narazie jest ok A nie dodalem jeszcze 2 premie w roku o wartosci wyplaty Oby tak bylo jak najdluzej Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
nie znam realiów nauczycielskich, ale:
-czy oni nie mają 13-stki?
-czy nie mają 3 miesięcy wakacji w roku?
-czy nie mają około 15-20 godzin w tygodniu?


Stoin, wypowiedz się.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870


a tak na powaznie...to nauczyciel to swietny zawod...wakacje, mala liczba godzin pracy i praca w "milym" towarzystwie o ile to jest jakies dobre liceum

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
na poczcie maja jeszcze 13tki???:/

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,668 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1