co się denerwujesz? cieszy mnie że jesteś dumny ze swojej pracy tylko że szkoda że dzięki takim jak ty te stawki są ciągle takie niewolnicze
OMG Skad ty chlopakczku wiesz jaka ja mam stawke Zapi.... ostro ale wiem za jakie pieniadze podpowiem ci Kasjer w Warszawie po takim stazu 3.5 k brutto!!!! Co niewolnicza stawka??? Zastanow sie chlopcze na drugi raz co piszel LOL!!!
Bez obrazy ale 3.5k brutto to masz ale chyba za 3 miesiące .
co się denerwujesz? cieszy mnie że jesteś dumny ze swojej pracy tylko że szkoda że dzięki takim jak ty te stawki są ciągle takie niewolnicze
OMG Skad ty chlopakczku wiesz jaka ja mam stawke Zapi.... ostro ale wiem za jakie pieniadze podpowiem ci Kasjer w Warszawie po takim stazu 3.5 k brutto!!!! Co niewolnicza stawka??? Zastanow sie chlopcze na drugi raz co piszel LOL!!!
Bez obrazy ale 3.5k brutto to masz ale chyba za 3 miesiące .
Originally Posted by maniek289
Originally Posted by Poker fans
Originally Posted by Nirtz
co się denerwujesz? cieszy mnie że jesteś dumny ze swojej pracy tylko że szkoda że dzięki takim jak ty te stawki są ciągle takie niewolnicze
OMG Skad ty chlopakczku wiesz jaka ja mam stawke Zapi.... ostro ale wiem za jakie pieniadze podpowiem ci Kasjer w Warszawie po takim stazu 3.5 k brutto!!!! Co niewolnicza stawka??? Zastanow sie chlopcze na drugi raz co piszel LOL!!!
Bez obrazy ale 3.5k brutto to masz ale chyba za 3 miesiące .
hehe to sie usmialem Nie wiedzialem ze w Krakowie tak cienko macie... Pomysl chlopaku po co mialbym wypisywac jakies bzdury Na wejscie jest teraz 2.4k bruuto 8 lat pracy to pomysl niedowiarku Bez obrazy hehe
Podbijam z tą pocztą Panowie. Ile tam się na początek dostaje bo znam kogoś kto jest tam zinteresowany pracą i nie wiem czy w ogóle warto wysyłac tam tą osobę. Ponad 1000 na rękę jest chociaż czy nawet tyle nie? Z góry dzięki za odp.
8,5 zl/brutto Taka stawka byla poczatkiem tego roku.
Oczywiscie, mowimy o pracy na poczcie, ale przez agencje zewnetrzna, wiec przez to brak pewnych przywilejow.
Podbijam z tą pocztą Panowie. Ile tam się na początek dostaje bo znam kogoś kto jest tam zinteresowany pracą i nie wiem czy w ogóle warto wysyłac tam tą osobę. Ponad 1000 na rękę jest chociaż czy nawet tyle nie? Z góry dzięki za odp.
8,5 zl/brutto Taka stawka byla poczatkiem tego roku.
Oczywiscie, mowimy o pracy na poczcie, ale przez agencje zewnetrzna, wiec przez to brak pewnych przywilejow.
Dziękuję za info Lupus, ale już się dziś dowiedziałem od znajomego listonosza co do mnie do pracy przychodzi 1400 brutto to pensja podstawowa pani w okienku pocztowym. Zapomniałem się tylko zapytac czy są jakieś premie lub inne dodatki.
Listonosze dorabiaja sobie na rejonie To nie jest tajemnica. Dzieki temu, na dobrych rejonach moga wyciagnac druga pensje. Dlatego, tak sie ich tez trzymaja kurczowo.
W okienku troche lipa jest, bo w malych urzedach jestes od wszystkiego. A jak sie dupniesz z kasa, to niestety dopalcasz ze swoich.
To samo gdy pracujesz na kasie glownej (to m in stamtad idze kasa na poszczegone rejony), zle wyplacisz listonoszowi, to nie ma przebacz on sie nie przyzna, i jestes stowke lub wiecej w dupe.
Premie sa, bodajze po swietach, oprocz tego doplacaja do wczasow, nie pamietam jak to sie nazywa.
Poczta to generalnie jest chory twor, i na rozmowy o niej, mozna by zalozyc temat
Nie wiem jak to wyglada na poszczegolnych urzedach. Ale np u mnie jest tak, ze jest jakis limit pracownikow zatrudnionych bezposrednio przez poczte. A kilka osob, pracuje wlasnie przez agencje zewnetrzna, bo niby nie ma na poczcie etatow (lol) A naprawde, na urzedach nie ma przerostu zatrudnienia, takie sa tylko i wylacznie w administracji
Wiesz mowimy o marketach budowlanych Podejrzewam ze np w Biedronce czy czyms podobnym troche mniej maja.. Pozdrawiam
Ciekaw jestem wobec tego czy obecnie trwajacy kryzys ,przede wszystkim spowodowany "nadbudowtwaniem" ,przeinwestowaniem branzy deweloperskiej i jej przede wszystkim dotyczacy ,nie odbije sie na radykalnym spadku obrotów marketów budowlanych własnie.
Oczywiscie zycze Ci podwyżki ,a nie spadku dochodów ,ale powiedz czy sam nie zastanawiasz sie teraz czy słaba koniunktura może przełozyc sie na wysokość Twoich zarobków.
Wiesz mowimy o marketach budowlanych Podejrzewam ze np w Biedronce czy czyms podobnym troche mniej maja.. Pozdrawiam
Ciekaw jestem wobec tego czy obecnie trwajacy kryzys ,przede wszystkim spowodowany "nadbudowtwaniem" ,przeinwestowaniem branzy deweloperskiej i jej przede wszystkim dotyczacy ,nie odbije sie na radykalnym spadku obrotów marketów budowlanych własnie.
Oczywiscie zycze Ci podwyżki ,a nie spadku dochodów ,ale powiedz czy sam nie zastanawiasz sie teraz czy słaba koniunktura może przełozyc sie na wysokość Twoich zarobków.
Deweloperzy jako tacy mają mało wspólnego z marketami budowlanymi, oczywiście istnieje powiązanie ale na innej linii, nie bezpośredniej. jednak prognozy dla marketów budowlanych są dość dobre, za sprawą tego że owszem sprzedaż mieszkań spadła ale klientami marketów są właściciele mieszkań którzy remontować będą może na mniejszą skalę ale ciągle będą, zresztą przejawi się to choćby tym że zamiast kupować nowe wyremontują stare czyli podobna sytuacja jak ok 10 lat temu, wtedy właśnie nastąpil ich rozkwit. Rynek marketów budowlanych nie zastopuje, a ma szanse nawet na realizację zeszłorocznych planów ekspansyjnych choćby w połowie.
Domyślam się że kolega od pokera pracuje w Castoramie, a jeśli tak to pracuje w najlepszej sieci budowlanej w Polsce, najbardziej dynamiczny rozwój, a z punktu widzenia pracownika całkiem ciekawe miejsce pracy. Nie reklamuję ich bynajmniej bo ceny mają takie sobie ale jako firma prosperuje całkiem przyzwoicie i ma bardzo stabilne podstawy.
Listonosze dorabiaja sobie na rejonie To nie jest tajemnica. Dzieki temu, na dobrych rejonach moga wyciagnac druga pensje. Dlatego, tak sie ich tez trzymaja kurczowo.
W okienku troche lipa jest, bo w malych urzedach jestes od wszystkiego. A jak sie dupniesz z kasa, to niestety dopalcasz ze swoich.
To samo gdy pracujesz na kasie glownej (to m in stamtad idze kasa na poszczegone rejony), zle wyplacisz listonoszowi, to nie ma przebacz on sie nie przyzna, i jestes stowke lub wiecej w dupe.
Premie sa, bodajze po swietach, oprocz tego doplacaja do wczasow, nie pamietam jak to sie nazywa.
Poczta to generalnie jest chory twor, i na rozmowy o niej, mozna by zalozyc temat
Nie wiem jak to wyglada na poszczegolnych urzedach. Ale np u mnie jest tak, ze jest jakis limit pracownikow zatrudnionych bezposrednio przez poczte. A kilka osob, pracuje wlasnie przez agencje zewnetrzna, bo niby nie ma na poczcie etatow (lol) A naprawde, na urzedach nie ma przerostu zatrudnienia, takie sa tylko i wylacznie w administracji
To się nazywa "Wczasy pod gruszą"
Dodatkowo jest pensja 13-tka na dzień łącznościowca, jako plus(takie czasy) trzeba zaliczyć,ze zawsze ZUS i inne składki masz opłacone. Ludzi-jak lupus wspomniał(czyżby miał pocztowca w rodzinie? ) bywa ostro w pracy, bo dyrektórów i innych managerów w dużych miastach od groma i ciut,a ludzie w terenie mają często ogromny za...ol i dużą odpowiedzialność.
Biszop trafiles w 10 hehe Amk pewnie ze mam obawy czuje ze niekonczace sie podwyzki moga zostac zastopowane Narazie jest ok A nie dodalem jeszcze 2 premie w roku o wartosci wyplaty Oby tak bylo jak najdluzej Pozdrawiam
nie znam realiów nauczycielskich, ale: -czy oni nie mają 13-stki? -czy nie mają 3 miesięcy wakacji w roku? -czy nie mają około 15-20 godzin w tygodniu?
a tak na powaznie...to nauczyciel to swietny zawod...wakacje, mala liczba godzin pracy i praca w "milym" towarzystwie o ile to jest jakies dobre liceum