|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Dobra robota Lajkonik, dobrze ze wrociles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a ja gapa nie moglem znalezc tego malmoe bo szukalem nie w hokeju tylko w pilce noznej ( a spieszylo mi sie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a Manchester United - Liverpool 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak wiec znow do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzis przymierzam sie do zagrania za wiecej RealuMadryt co o tym sadzicie ??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
@Cake: Dobrze szukałeś. To było spotkanie szwedzkiej Allsvenskan. Rozpoczęło się chyba o 19:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Dobra nie chcieliscie mi podpowiedziec co do realu z osasuna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wiec stawiam wszystko i jak przegram to mnie znow pol roku nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> albo nie zagram za polowe przeciez Real nie wygral juz dwuch meczy 1 w lidze 1 w lidze mistrzow, a osasuna jeszcze nie przegrala w lidze wiec chyba dobry moment aby te dwa przelamania nastapily teraz !!!!!!!!! znaczy dzisiaj!!!!!!! Chociaz nie wchodz mi mecze ktore rozpoczynaja sie tak pozno ale badzmy dobrej mysli
Real Madryt-Osasuna Pampeluna typ1 pln 100 kurs 1.5 (bet-at-home) 3majcie kciuczki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2002
Posty: 28 |
Witam wszystkich. Temat bardzo ciekawy. Tylko moja mala prosba o jakies linki do stronek ze statystykami pilki noznej, hokeja, itp. Wielkie dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
No i jednak Laval nie wszedl. Ale jak juz pisalem, od teraz spokojnie mozna go grac na wygrana u siebie, wydaje mi sie ze na 90% nie bedzie to trwac dluzej niz dwie kolejki.
O realu nic nie pisalem, bo nie mialem dostepu do netu, dopiero teraz. Gdyby nie sama nazwa ktora juz ma cos w sobie, to ja bym ich nie ruszal jeszcze. Jak to pisze to jest akurat polowa meczu i 0:0 ale jednak powinni to wygrac(mimo wszystko).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
A co myślicie o Cerepovcu?Dzisiaj graja z Lada Togliatti,czyli bardzo solidną drużyną.A Cerepovec ma na swoim koncie 8 zwyciestw z rzędu,mi sie wydaje że w hokeju taka passa 8 zwycięstw nie potrwa dlugo,jak nie dzisiaj to w nastepnej kolejce stracą punkty;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Barca a jaka to liga? z checia bym sie tej druzynie przyjzal ale nawet nie wiem gdzie jej szukac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zrobie moze krotkie podsumowanie mojej progresji po reaktywacji tematu Tak wiec Progresje rozpoczete 7 Progresje zakonczone 5 Progresje do skonczenia 2 Kasa postawiona 185 Kasa wygrana 282,75 Zysk 97,75
Czyli mysle ze w miare niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i zycze wytrawania w szukaniu druzyn na przelamanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb]A co myślicie o Cerepovcu?Dzisiaj graja z Lada Togliatti,czyli bardzo solidną drużyną.A Cerepovec ma na swoim koncie 8 zwyciestw z rzędu,mi sie wydaje że w hokeju taka passa 8 zwycięstw nie potrwa dlugo,jak nie dzisiaj to w nastepnej kolejce stracą punkty;)[/qb] To jest Hokej Rosyjski i dzis wlasnie zaczelem progresje na ich porazke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]Barca a jaka to liga? z checia bym sie tej druzynie przyjzal ale nawet nie wiem gdzie jej szukac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jarecki ja zazwyczaj szukam druzyn w statach expektu www.expekt.com [ expekt.com] ale jest od cholery roznych stronek ze statami ktos kiedys w tym temacie podawal super stronke gdzie sa przedstawione serie bez www.soccervista.com [ soccervista.com] a do tego jest na forum caly temat poswiecony roznym stronkom pomagajacym w obstawianiu, wystarczy poszperac Zrobie moze krotkie podsumowanie mojej progresji po reaktywacji tematu Tak wiec Progresje rozpoczete 7 Progresje zakonczone 5 Progresje do skonczenia 2 Kasa postawiona 185 Kasa wygrana 282,75 Zysk 97,75 Czyli mysle ze w miare niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i zycze wytrawania w szukaniu druzyn na przelamanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
A dzis zagram sobie takie cos Na zwyciestwo AC milan u siebie 1 mecz bez i oprazke Messina ogolnie, 2mecze bez. po 10pln na zdazenie Ac Milan-Messina typ1 pln20 kurs1,2 bet-at-home
Na Zyciestwo FC Porto, bez wygranej od 2ch meczy w lidze 1 w lidze mistrzow przegrana z walencja superpuchar wiec czas wygrac
FC Porto-Leira typ1 pln 20 kurs 1.3 expekt
Na porazke Livorno na Wyjezdzie w pierwszym meczu z milanem to byl fart milan gral w 10 a w drugim u sie bie juz przegrali wiec
Reggina-Livorno typ1 pln 10 kurs 1.9 expekt
Moze robie troszke zle szukajac na sile meczy mowie tu o Livorno czy nawet Milan 1 mecz bez zwyciestwa u siebie to jeszcze nie tragedia, ale lubie ten delikatny dreszczyk emocji przy telegazecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]A dzis zagram sobie takie cos Na zwyciestwo AC milan u siebie 1 mecz bez i oprazke Messina ogolnie, 2mecze bez. po 10pln na zdazenie Ac Milan-Messina typ1 pln20 kurs1,2 bet-at-home
Na Zyciestwo FC Porto, bez wygranej od 2ch meczy w lidze 1 w lidze mistrzow przegrana z walencja superpuchar wiec czas wygrac
FC Porto-Leira typ1 pln 20 kurs 1.3 expekt
Na porazke Livorno na Wyjezdzie w pierwszym meczu z milanem to byl fart milan gral w 10 a w drugim u sie bie juz przegrali wiec
Reggina-Livorno typ1 pln 10 kurs 1.9 expekt
Moze robie troszke zle szukajac na sile meczy mowie tu o Livorno czy nawet Milan 1 mecz bez zwyciestwa u siebie to jeszcze nie tragedia, ale lubie ten delikatny dreszczyk emocji przy telegazecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Osobiscie nie pochwalam gry progresja na takie druzyny, jak: Milan, Porto, itp. Kursy niskie, a jesli nie wygraja w domu wiecej niz 3 razy, to stawki na kolejne poziomy sa ogromne (nie chce mi sie teraz liczyc, ale przy kursie netto w granicach 1.2 - 1.4, nawet 1.5 to samobojstwo!!!). Chyba lepiej zaczac grac na porazke Arsenalu (tego angielskiego ;-) ) albo na porazke East Stirling ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). Nie zycze powodzenia, bo dzis sie moze udac, ale nastepnym razem nie i to bedzie drogo kosztowac. Pozdrawiam wszystkich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Oryginalnie wysłał zmarcin: [qb]Nie zycze powodzenia, bo dzis sie moze udac, ale nastepnym razem nie i to bedzie drogo kosztowac. [/qb] Dziękuje Ci bardzo. Porto zamykało mi całkiem ładny kupon z AKO=15. Milan zamykał ami drugi kupon ale za małą stawkę i tego tak bardzo nie żałuje. Oba kupony wylądowały w koszu. A poza tym to przychylam sie do zdania kolegi, i uważam, że progresją nie powinnno się grać spotkań z kursami < 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb]A co myślicie o Cerepovcu?Dzisiaj graja z Lada Togliatti,czyli bardzo solidną drużyną.A Cerepovec ma na swoim koncie 8 zwyciestw z rzędu,mi sie wydaje że w hokeju taka passa 8 zwycięstw nie potrwa dlugo,jak nie dzisiaj to w nastepnej kolejce stracą punkty;)[/qb] Cerepovec-Togliatti [0-0] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ładnie remisik po kursie 4,45 weszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804 |
Co myślicie o grze w lidze szkockiej na porażkę Aberdeenu? Po 6 kolejkach mają 3 zw. i 3 remisy. Najbliższy mecz grają u siebie przeciwko Hibernian. Aberdeen miało bardzo udany początek sezonu, ale taka passa nie może trwać w nieskończoność. Kurs w EXPEKT na Hibernian 3,70.
Proszę o wasze opinie na ten temat
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
Ale Aberdeen ma akurat juz od kilku lat z Hibernian pewien system <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> gry, ktory polega na wygrywaniu u siebie co drugiego meczu z nimi. No i teraz wlasnie wypada ich wygrana. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Chociaz ten Hibernian pokazuje sie z calkiem niezlej strony ostatnio. Ale juz bardziej sklanial bym sie do gry na ich porazke z Dundee w nastepnej kolejce, ktorzy im jakos nie leza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
zmarcin dlaczego miales racje!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale tak powaznie to rzeczywiscie nieoplaca sie grac takich druzyn po pierwszym niepowodzeniu u siebie (pamietacie co kiesdys bylo z Liverpoolem?? nie wygrali kilkunastu meczy pod rzad a kursy niebyly wysokie)
Barca gratki za Cerepowec ja tego nie zagralem bo w expekcie ani w betathome nie bylo
Nobody1111 mysle ze mozna zaczac grac ta druzynke dzieki za info
hotdog witam ponownie w naszym gronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Podsumowania nie ma cop robic bo kazdy zna wyniki Porto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Milana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tylko Livorno zagralo tak jak mialo zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Aha pytanko mam jedno macie jakas stronke gdzie mozna zobaczyc z kim graja nastepne mecze poszczegolne druzyny?? Jestem troszke leniwy i niechce mi sie szukac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a takie informacje ogromnie sie przydaja
Pozdrooooooo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]Aha pytanko mam jedno macie jakas stronke gdzie mozna zobaczyc z kim graja nastepne mecze poszczegolne druzyny?? Jestem troszke leniwy i niechce mi sie szukac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a takie informacje ogromnie sie przydaja
Pozdrooooooo[/qb] Stronka w troche egzotycznym jezyku, ale po chwili juz wszystko wiadomo o co chodzi. http://www.nifs.no/idag.php Jak wejdziesz na tabell'e to podajesz o jaki kraj Ci chodzi a pozniej wjezdzasz na dana druzyne i pokazuje Ci sie jakie mecze juz rozegrala a jakie przed nia. No i wiele ciekawych informacji mozna tam znalezc. Jak czegos nie bedziesz wiedzial to pytaj. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23 |
Witam,
Wczoraj PSG znowu sie nie przelamalo, chociaz mieli spora szanse, bo byl moment, gdy wygrywali 2:0. Seria 7 kolejek bez zwyciestwa w lidze + 1 przegrana w LM. Nastepne spotkanie u siebie ze Strasbourgiem, ktore tez jeszcze nic nie wygralo.
Jesli chodzi o Aberdeen, to wczoraj wlasnie przegrali pierwszy mecz w sezonie. Gralem zaproponowane przez Cake'a zwyciestwo Rangers na wyjezdzie. W pucharze Szkocji Aberdeen - Rangers 0:2. Co ciekawe, to byly pierwsze bramki Rangersow away, bo nie strzelili ani w 3 meczach ligowych ani w uefa.
Nie wiem czy wliczacie puchary do "serii przelaman" , ale ja wychodze z zalozenia, ze mecz to mecz i uwzgledniam wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,804 |
Mi się wydaje że powinniśmy mówić tylko o lidze. Jak wiadomo Puchary rządzą się swoimi prawami i rówżnie w nich może być. Jeśli chodzi o Hibernian to jego forma jest według mnie nieco zmienna. Raz remisują u siebie 2-2 z Celtickiem, a potem w pucharze na wyjeździe stać ich "tylko" na 3 bram ki z Albionem. Z Aberdeen też pewnie będzie ciężko, ale można zacząć od tego meczu za niezbyt duże stawki. Ponadto Hibernian jest drużyną zdecydowanie overową, a Aberdeen zdecydowanie underową (6 bramek w 6 meczach), a więc kto wie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Pisalem wczesniej o progresji na porazke Nancy ale od nastepnego meczu bo nie wierzylem ze moga to zrobic z Guingamp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . A tu Guingamp 3-2 Nancy kurs byl w profku 2,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|