Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#276367 07/01/2005 23:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Dzisiaj gram jeden typ z NBA:

Utah +5

sadzę, że jeśli Bulls to wygrają - to minimalnie, może po dogrywce.

Pozdrawiam

frend30

Bonus: Unibet
#276368 08/01/2005 00:11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
YO

Co tu czytam na ogol wasze wypowiedzi to niektorzy z was niezla faze wkrecaja a g00niek to juz wogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))))))))))))))))))))))))))))) polewa

pozdro


Znowu mnie ktos docenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mam tylko nadzieje ze zachowuje w miare konsens pomiedzy wypowiedziami polewkowymi a merytorycznymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#276369 08/01/2005 00:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Dzis;
Detroit Pistons u Boston Celtics
1
2.0

Wg mnie to okazaja, a czy tak bedzie, przekonamy sie juz niedlugo.

#276370 08/01/2005 01:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
jak jest liczony w totomixie zakład chodzi mi tutaj o pare strzelców kto lepszy gdy jeden z nich nie wyjdzie wogole na boisko ??

sorki za to pytanie w tym temacie ale musiałem!!

pozdro

#276371 08/01/2005 01:23
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
zwrot

#276372 08/01/2005 02:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
jak grałem pare spotkan to liczone jako 1,0
czy zwrot stawki ??

pozdro

PS<sorki za brudzenie tematu>

#276373 08/01/2005 02:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
Niedawno przejrzalem "światowe trendy":-) i widze przewagę zakładów na plus spread Milwaukee.

Nie znalazłem żadnych argumentów za Kozłami,biorąc pod uwagę czysto sportowe,no może poza jednym.
Od paru lat Milwaukee zawsze wyjeżdża z Toronto z tarczą i ktos sie może smiac albo nie,ale historia też gra w basket.

Dla mnie to akurat kontrargument i wręcz bardzo dobrze,że tak się układały ostatnie H2H.

Bedące w dość dobrej formie Raptors powinni dziś,po kilku latach prób,pokonać Bucks i to co najmniej różnicą handicapu.

Mój główny typ na dziś

TOR - MIL 1(-5,0)


Przykro mi Sir Amkwish ale wyszło ze historia to najlepszy analityk


pozdro


kardynal20

#276374 08/01/2005 02:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53
nie mow hop bo graja dogrywke a ja mam nadzieje ze overa wcisna a na nba.com byl blad.

#276375 08/01/2005 02:55
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />ale końcówa w Toronto! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
dobrze,że odpuściłem,szczerze powiedziawszy jestem ciekaw, czy wszyscy koledzy, którzy grali Raptorsów z hd będą mieli dzisiaj szczęście???!!!
Na szczęście moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> odpuściłem też o/u - a skłonny byłem postawić na under! Po dogrywce overek raczej pewny!
Wybrałem dla siebie Charlotte @ Orlando over 201,5 - nie wiem który raz z kolei miałem tak wielkiego fuksiora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 202pkt! to co oni wyprawiali w ostatniej kwarcie to istny horror <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />,ale na szczęście z happy end-em <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro dla wszystkich!
p.s. o kurde w Toronto 102-97 dla Bucksów <2,52 to FT>, trzymam kciuki za wszystkich!!!Powodzenia!!!

#276376 08/01/2005 03:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[/quote]


Przykro mi Sir Amkwish ale wyszło ze historia to najlepszy analityk


pozdro


kardynal20 [/quote]

Spoko,Kardynal ,nic sie nie dzieje - w 2006 postawie stawke progresywną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

#276377 08/01/2005 03:31
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Dzis;
Detroit Pistons u Boston Celtics
1
2.0

Wg mnie to okazaja, a czy tak bedzie, przekonamy sie juz niedlugo.

110-104 pieknie, poza tym zostałem dzis KING Of The Hill in the NBA(jesli cos wam to mówi)!

#276378 08/01/2005 08:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Dzisiaj sporo meczyków, ale po ostatanich dniach zmieniam system gry /zdecydowanie mniej meczyków/.
Narazie wybrałem 3 typy /wg. mnie najpewniejsze/
1,2) Raptors - Bucks 1(-5,5) i ov 202 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3) Lakers - Rockets 1(-3,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
KRAJAN
Podsumowanie:
Pomimo porażki Raptors, dzień na niewielkim plusie. Z typów głównych 2/3. Pierwszy raz grane treasery 1/2 - też nieźle - chyba zaintereuje sie tym sposobem typowania - bardziej.
Wczorajsze 2 teasery:
I) -4,5
1. Milwaukee Bucks/Toronto Raptors (O 197.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2. Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors (-0.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
3. Charlotte Bobcats/Orlando Magic (O 193.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
4. Sacramento Kings (-4.5) vs Atlanta Hawks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
5. Golden State Warriors/New Jersey Nets (U 195.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
6. Philadelphia 76ers vs Minnesota Timberwolves (-4.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tu było AKO nie jak wczoraj pisałem 7.00 tylko 8.00
II) "super - 7
1. Milwaukee Bucks/Toronto Raptors (O 195) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2. Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors (+2.0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
3. Charlotte Bobcats/Orlando Magic (O 191) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
4. Sacramento Kings (-2,0) vs Atlanta Hawks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
5. Houston Rockets vs Los Angeles Lakers(+4,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tu AKO=nie dwa tylko 3, a po uwzględnieniu zwrotu MIL =2.40
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#276379 08/01/2005 11:52
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Quote
Poszło dziś za drobne w TOTO bo coś NBA nas ostatnio robi w balona:
Toronto - Milwaukee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Memphis - NO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chicaho - Utah (0-4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Portland - Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Minnesota - Phila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
+
Hokej extra klasa fińska HIFK - TPS under 5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Znów zabrakło mi jednego jedynego punktu i byłoby fajne kombosisko do przodu ehhh.

Moje obawy co do grania HC na mecz w Memphis sprawdziły się,panowie sprawili prezent miastu z okazji urodzin Króla ale zachowali umiar.

Cytuje to co napisałem w moim temacie.
Quote
[color:"green"]Boję się tu zagrać HC +10 na niedźwiadki bo głos w głowie mówi,że tam będzie różnica 8pkt. [/color]

Muszę częściej tego głosu słuchać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by stypa; 08/01/2005 11:53.
Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1