|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
to napisz do nich i przedstaw problem, bo to jest to samo haslo; chyba, ze cos innego zle wpisujesz a wywala taki komunikat
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
panowie ile wynosi minimalna wplata do BAW bo chcialbym zaczac grac u teg wlasnie buka...sa jakies bonusy pronocje??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058 |
dzieki zamotalem sie poprostu wciskajac capslock:P wyslalem im scan dowodu i jak dlugo bede czekal na moje pieniadze na koncie? dzieki i pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
jezeli scan zostanie zakceptowany, to w srode/czwartek powinienes miec pieniadze na koncie (przewaznie trwa to 2 - 3 dni)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
panowie ile wynosi minimalna wplata do BAW bo chcialbym zaczac grac u teg wlasnie buka...sa jakies bonusy pronocje?? wie ktos???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
panowie ile wynosi minimalna wplata do BAW bo chcialbym zaczac grac u teg wlasnie buka...sa jakies bonusy pronocje?? 15 euro karta/ 1 euro przelew ( w zl m/w rownowartosc), promocje sa, poczytaj ta i poprzednia czesc tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
dzieki... mam jeszce jedno pytanie wy moze mi pomozecie.... otóz zalozylem sobie konto w mbanku.. juz odeslalem wszystkie te papiery wraz z podpisem i ksero dowodu..jednakze stalo sie cos nie fajnego otoz wchodze na strone mbanku i okazalo sie ze zapomnialem hasla...no i za nic w swiecie nie moge sobie przypomniec....dzwonil do nich ale jak sie rowniez okazalo nie pamietam telekodu czy jest jakies wyjscie??co moge zrobic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Mbank na swojej stronce ma chata, gdzie jest możliwość rozmowy z ekspertem, wiec wypytaj co i jak. Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397 |
Przed chila wnioslem w B&W zaklad na mecz Stepanek - Moya. Na stronie glownej jest jakis blad i po kliknieciu na Moye na kuponie zakladu pojawia sie nazwisko Stepanka! Zauwazylem to dopiero po wniesieniu zakladu. Napisalem juz do supportu o zwrot stawki, ale nie wiem co z tego wyjdzie... Mieliscie moze kiedys taka sytuacje? Moge liczyc na zwrot pieniedzy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397 |
Znajac zycie Stepanek wygra, a reklamcje mi uwzglednia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Zarejestrowałem się w Betandwin i chce teraz wpłacić sianko przelewem bankowym. Jak to zrobić? W Expekcie było dla mnie wszystko jasne i klarowne, a tutaj - szkoda gadać!! Po jaką cholere miałem deklarowac kwote jaką chce wpłacić. I co z tym bonusem? Jak wpłacę 140 zł, dostaje taki samo bonus, tak??? I co to jest - numer odniesienia?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Proszę o pomoc (jak co, moje GG 3723078). Dzięki
Last edited by kfjatek; 10/01/2005 18:18.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Czy dla ludzi, ktorzy sa juz zarejestrowani w BAW jest aktualnie jakas promocja ?? Czy tylko dla nowo rejestrujacych sie ??
Pozdrawiam TomiKopi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
dzieki... mam jeszce jedno pytanie wy moze mi pomozecie.... otóz zalozylem sobie konto w mbanku.. juz odeslalem wszystkie te papiery wraz z podpisem i ksero dowodu..jednakze stalo sie cos nie fajnego otoz wchodze na strone mbanku i okazalo sie ze zapomnialem hasla...no i za nic w swiecie nie moge sobie przypomniec....dzwonil do nich ale jak sie rowniez okazalo nie pamietam telekodu czy jest jakies wyjscie??co moge zrobic?? To pytanie nadaje się raczej do tematu o mbanku, ale odpowiem tutaj Zadzwoń do mLinii (bez telekodu da radę pogadać) i skontaktuj się z operatorem , powiedz mu o haśle - powinni pomóc, zmienisz też chyba telefonicznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9 |
Panowie jak mam zrobic wyplate z B&W?? podalem wszystkie dane, potem nacisnalem "wyplata" a potem... nic sie nie dzialo. Dalej mam tyle kasy co mialem na koncie no i po wcisnieciu nie bylo zadnego komunikatu ze przyjeto polecenie wyplaty...co jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397 |
Sprobuj jeszcze raz. Moze za pare min, moze jutro... Ja tez tak kiedys mialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Czy rejestrując sie na baw trzeba przesyłać im scan dowodu osobistego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
nie, dopiero przed pierwsza wyplata
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
witam..chciałem zapytać o dwie rzeczy... czy kartą visa electron moge wpłacić na Betandwin 100 zł bez problemu ? a drugie pytanie to czy jest jeszcze ta promocja ze jak sie wplaci 140 zł to drugie tyle dostaje sie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Zalezy jaka karta. Inteligo dziala. Inne byc moze nie. Promocja byla do konca zeszlego roku. Moze bedzie nowa ale teraz raczej nie ma.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88 |
Promocja byla do konca zeszlego roku. Moze bedzie nowa ale teraz raczej nie ma.
Wojtek Promocja jest nadal, a nawet są dwie - jedna na 140 zł, druga na 50 euro, zresztą wszystko jest w tym temacie...
|
|
|
Link skopiowany do schowka