Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#276749 10/01/2005 10:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
to napisz do nich i przedstaw problem, bo to jest to samo haslo; chyba, ze cos innego zle wpisujesz a wywala taki komunikat

Bonus: Unibet
#276750 10/01/2005 10:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
panowie ile wynosi minimalna wplata do BAW bo chcialbym zaczac grac u teg wlasnie buka...sa jakies bonusy pronocje??

#276751 10/01/2005 10:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
dzieki zamotalem sie poprostu wciskajac capslock:P wyslalem im scan dowodu i jak dlugo bede czekal na moje pieniadze na koncie? dzieki i pozdro

#276752 10/01/2005 10:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
jezeli scan zostanie zakceptowany, to w srode/czwartek powinienes miec pieniadze na koncie (przewaznie trwa to 2 - 3 dni)

#276753 10/01/2005 10:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Quote
panowie ile wynosi minimalna wplata do BAW bo chcialbym zaczac grac u teg wlasnie buka...sa jakies bonusy pronocje??
wie ktos???

#276754 10/01/2005 10:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
panowie ile wynosi minimalna wplata do BAW bo chcialbym zaczac grac u teg wlasnie buka...sa jakies bonusy pronocje??

15 euro karta/ 1 euro przelew ( w zl m/w rownowartosc), promocje sa, poczytaj ta i poprzednia czesc tematu

#276755 10/01/2005 10:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
dzieki... mam jeszce jedno pytanie wy moze mi pomozecie....
otóz zalozylem sobie konto w mbanku.. juz odeslalem wszystkie te papiery wraz z podpisem i ksero dowodu..jednakze stalo sie cos nie fajnego otoz wchodze na strone mbanku i okazalo sie ze zapomnialem hasla...no i za nic w swiecie nie moge sobie przypomniec....dzwonil do nich ale jak sie rowniez okazalo nie pamietam telekodu czy jest jakies wyjscie??co moge zrobic??

#276756 10/01/2005 11:19
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
Mbank na swojej stronce ma chata, gdzie jest możliwość rozmowy z ekspertem, wiec wypytaj co i jak.
Powodzenia

#276757 10/01/2005 17:20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
B
bub Offline
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
Przed chila wnioslem w B&W zaklad na mecz Stepanek - Moya. Na stronie glownej jest jakis blad i po kliknieciu na Moye na kuponie zakladu pojawia sie nazwisko Stepanka! Zauwazylem to dopiero po wniesieniu zakladu. Napisalem juz do supportu o zwrot stawki, ale nie wiem co z tego wyjdzie...
Mieliscie moze kiedys taka sytuacje? Moge liczyc na zwrot pieniedzy?

#276758 10/01/2005 17:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
B
bub Offline
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
Znajac zycie Stepanek wygra, a reklamcje mi uwzglednia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#276759 10/01/2005 18:17
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Zarejestrowałem się w Betandwin i chce teraz wpłacić sianko przelewem bankowym. Jak to zrobić? W Expekcie było dla mnie wszystko jasne i klarowne, a tutaj - szkoda gadać!! Po jaką cholere miałem deklarowac kwote jaką chce wpłacić.
I co z tym bonusem? Jak wpłacę 140 zł, dostaje taki samo bonus, tak???
I co to jest - numer odniesienia?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Proszę o pomoc (jak co, moje GG 3723078).
Dzięki

Last edited by kfjatek; 10/01/2005 18:18.
#276760 10/01/2005 19:54
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Czy dla ludzi, ktorzy sa juz zarejestrowani w BAW jest aktualnie jakas promocja ?? Czy tylko dla nowo rejestrujacych sie ??

Pozdrawiam TomiKopi

#276761 10/01/2005 20:01
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
dzieki... mam jeszce jedno pytanie wy moze mi pomozecie....
otóz zalozylem sobie konto w mbanku.. juz odeslalem wszystkie te papiery wraz z podpisem i ksero dowodu..jednakze stalo sie cos nie fajnego otoz wchodze na strone mbanku i okazalo sie ze zapomnialem hasla...no i za nic w swiecie nie moge sobie przypomniec....dzwonil do nich ale jak sie rowniez okazalo nie pamietam telekodu czy jest jakies wyjscie??co moge zrobic??

To pytanie nadaje się raczej do tematu o mbanku, ale odpowiem tutaj
Zadzwoń do mLinii (bez telekodu da radę pogadać) i skontaktuj się z operatorem , powiedz mu o haśle - powinni pomóc, zmienisz też chyba telefonicznie

#276762 10/01/2005 20:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
Panowie jak mam zrobic wyplate z B&W?? podalem wszystkie dane, potem nacisnalem "wyplata" a potem... nic sie nie dzialo. Dalej mam tyle kasy co mialem na koncie no i po wcisnieciu nie bylo zadnego komunikatu ze przyjeto polecenie wyplaty...co jest?

#276763 10/01/2005 20:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
B
bub Offline
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
Sprobuj jeszcze raz. Moze za pare min, moze jutro...
Ja tez tak kiedys mialem.

#276764 11/01/2005 11:32
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Czy rejestrując sie na baw trzeba przesyłać im scan dowodu osobistego?

#276765 11/01/2005 11:36
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
nie, dopiero przed pierwsza wyplata

#276766 11/01/2005 13:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
witam..chciałem zapytać o dwie rzeczy...
czy kartą visa electron moge wpłacić na Betandwin 100 zł bez problemu ? a drugie pytanie to czy jest jeszcze ta promocja ze jak sie wplaci 140 zł to drugie tyle dostaje sie ?

#276767 11/01/2005 13:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Zalezy jaka karta. Inteligo dziala. Inne byc moze nie. Promocja byla do konca zeszlego roku. Moze bedzie nowa ale teraz raczej nie ma.

Wojtek

#276768 11/01/2005 13:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
Quote
Promocja byla do konca zeszlego roku. Moze bedzie nowa ale teraz raczej nie ma.

Wojtek
Promocja jest nadal, a nawet są dwie - jedna na 140 zł, druga na 50 euro, zresztą wszystko jest w tym temacie...

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,544
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1