Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#276809 13/01/2005 17:48
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ja podejrzewam, ze to dzialania slynnej "Hakers from Poland" i ich szefa DJ S. z Dąbrowy Górniczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#276810 13/01/2005 18:04
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Quote
Quote
Witam.

Mam dwa pytanka.

1. Mam konto założone na osobe XXX , jeśli pieniądze wpłaci mi osoboa YYY czy zostaną one zapisane na koncie ?
2. Jak długo idzie kasa z PKO do BetANDWin

ja na 2 odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

ja wplacalem przez inteligo 21 grudnia a mialem je 28 .jak wplacisz to przesli im fax z dowodem wplaty a masz po paru minutach .mi dopiero tak kazali zrobic 28 grudnia i mialem po 20 minutach

ja wplacalem tez przekazem i kasa mi szla 4 dni. a apropo tych faksow to takiego czegos nie uznaja podobno.chcialem tak zrobic ale dostalem negatywna odpowiedz.kase bedziesz mail na koncie jak wplacona suma dotrze na ich konto to tego samego dnia zapisuja depozyt na twoim koncie

Pozdrawim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

z faxem to mialem tak ze zapytalem sie ich czy mozna faxem przeslac do nich dowod wplaty -nie odpisali mi nic .
ale 24 grudnia ok 11:30 znowu sie odezwalem do nich z pytaniem czy jest szansa ze dzis bede mial na koncie KASE a oni odpisali.
PROSZE PRZESLAC DOWOD WPLATY FAXEM ZEBYSMY MOGI STWIERDZIC ZE FAKTYCZNIE PIENIADZE ZOSTALY PRZELANE .
DOPIERO PUSCILEM FAX -27 GRUDNIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> NAPISALI MI ZE DO WYPLATY JEST POTRZEBNY SKAN DOWODU (ODP. MOJA BYLA TAKA ZE NIE CHCE WYPLACIC TYLKO WPLACIC I KASA BYLA ZA PARE MINUT NA KONCIE)TEZ SIE ZDZIWILEM ZE KAZALI FAX PRZESLAC

#276811 13/01/2005 19:07
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
WIDZICIE A NIE MOWILEM NAPISALI-DZIEKUJEMY ZA ZAUFANIE W PRZESZLOSCI I DO MILEGO ZOBACZENIA W HONDURASIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#276812 13/01/2005 19:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
Chcemy przedstawić Państwu nasze ulepszone usługi dopiero wtedy, gdy będzie to możliwe do zaprezentowania w jakości, do której Państwa przyzwyczailiśmy i w pełnym zakresie. Z tego względu prace konserwacyjne na naszej stronie potrwają niestety dłużej niż planowaliśmy.

Upraszamy o zrozumienie dla tego opóźnienia i cieszymy się wkrótce ponownie zaoferować Państwu zabawę i rozrywkę na naszej stronie internetowej.

niezly kit pierdoleni amatorzy

#276813 13/01/2005 19:10
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
hehehee no to chlopaki szyukuja cos extra zapewne .pewnie w nomym servisie bedziesz wybieral tylko stawki a zaklady same beda wchodzily i wygrana na 1001% pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hahah .qwa mam nadzieje ze jak rano wstane to servis bedzie juz dzialal

#276814 13/01/2005 19:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
delikatnie mnie zaczynaja denerwowac tymi komunikatami

#276815 13/01/2005 19:14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
Quote
Quote
Quote
Witam.

Mam dwa pytanka.

1. Mam konto założone na osobe XXX , jeśli pieniądze wpłaci mi osoboa YYY czy zostaną one zapisane na koncie ?
2. Jak długo idzie kasa z PKO do BetANDWin

ja na 2 odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

ja wplacalem przez inteligo 21 grudnia a mialem je 28 .jak wplacisz to przesli im fax z dowodem wplaty a masz po paru minutach .mi dopiero tak kazali zrobic 28 grudnia i mialem po 20 minutach

ja wplacalem tez przekazem i kasa mi szla 4 dni. a apropo tych faksow to takiego czegos nie uznaja podobno.chcialem tak zrobic ale dostalem negatywna odpowiedz.kase bedziesz mail na koncie jak wplacona suma dotrze na ich konto to tego samego dnia zapisuja depozyt na twoim koncie

Pozdrawim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

z faxem to mialem tak ze zapytalem sie ich czy mozna faxem przeslac do nich dowod wplaty -nie odpisali mi nic .
ale 24 grudnia ok 11:30 znowu sie odezwalem do nich z pytaniem czy jest szansa ze dzis bede mial na koncie KASE a oni odpisali.
PROSZE PRZESLAC DOWOD WPLATY FAXEM ZEBYSMY MOGI STWIERDZIC ZE FAKTYCZNIE PIENIADZE ZOSTALY PRZELANE .
DOPIERO PUSCILEM FAX -27 GRUDNIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> NAPISALI MI ZE DO WYPLATY JEST POTRZEBNY SKAN DOWODU (ODP. MOJA BYLA TAKA ZE NIE CHCE WYPLACIC TYLKO WPLACIC I KASA BYLA ZA PARE MINUT NA KONCIE)TEZ SIE ZDZIWILEM ZE KAZALI FAX PRZESLAC
ja wplacalem karta inteligo visa electron i na betandwin i expekta kas bylo po nacisnieciu ostatniego entera
kumple tez maj konto inteligo i bez problemow zarowno wplaty jak i wyplaty
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#276816 13/01/2005 19:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
dziala

#276817 13/01/2005 19:15
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
i co jest z tym ich serwisem??? cos wiadomo czy nic??? ktos jakiegos maila do nich wyslal i otrzymal odpowiedz?????? w kulki sobie leca!!!**********

#276818 13/01/2005 19:17
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
jest jest jest wkoncu!!!:) hehe ale zadnych zmian na pierwszy rzut oka nie widac!!!:P buahahahahahahah

#276819 13/01/2005 19:18
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ja mam mniej kasy niz mialem!!! (przynajmniej tak mi sie wydaje) a historii zakladow nie moge zobaczyc.

#276820 13/01/2005 19:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
ja tez nie moge zobaczyc zwlasccza swoich z nocki, pewnie wygrane byly, buraki jedne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#276821 13/01/2005 19:29
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
I COWIDZICIE JAKIES ZMIANY BO JA NIE -CI HAKERS TO PRAWDA BYLA CHYBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#276822 13/01/2005 19:35
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
ta histori zakladow nie ma, przy probie depozytu karta wyrzuca mi caly czas blad, do dupy te zmiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#276823 13/01/2005 19:38
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
No dobra, przyponialem sobie, ze ta kase po prostu przegralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Historie zakladow mozna na razie sprawdzic w zakladce operacje na koncie

#276824 13/01/2005 19:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
u mnie jest hitorja konta natomiast nie mozna zobaczyc historji kuponów, stan kasy sie zgadza

#276825 13/01/2005 19:52
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Wpłaciłem kasę i mam dowód wpłaty zeskanowany . Gdzie mam napisać maila , zeby to zaakcetowali (wiem , ze niby nie akceptują , ale niektórym się udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i co mam im pisać. Pewnie po dzisiejszej wpadce nie będą za bardzo chcieli znowu ludzi wkurzać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#276826 13/01/2005 19:53
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
nom faktycznie umnie tez nie ma histori kuponow ,ale jest jak pisze Ghost <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a co do tych ulepszen .... to qwa jakos nie widze nic nowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a wy??

#276827 13/01/2005 19:58
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
a ja mam na koncie tyle ile mialem, ale mialem w grze prawie 100zl, a tego to juz nie ma

#276828 13/01/2005 20:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
czy mial ktos dzis po tej awariii:P problemy z wplaceniem z karty jakis pieniedzy?? pokazuje jakis bład i zeby sie skontaktowac z jakims supportem:PP moze skapneli sie ze mam lewa karte??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, alfa, kamel, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 2,533 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1