|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ja podejrzewam, ze to dzialania slynnej "Hakers from Poland" i ich szefa DJ S. z Dąbrowy Górniczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Witam.
Mam dwa pytanka.
1. Mam konto założone na osobe XXX , jeśli pieniądze wpłaci mi osoboa YYY czy zostaną one zapisane na koncie ? 2. Jak długo idzie kasa z PKO do BetANDWin ja na 2 odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ja wplacalem przez inteligo 21 grudnia a mialem je 28 .jak wplacisz to przesli im fax z dowodem wplaty a masz po paru minutach .mi dopiero tak kazali zrobic 28 grudnia i mialem po 20 minutach ja wplacalem tez przekazem i kasa mi szla 4 dni. a apropo tych faksow to takiego czegos nie uznaja podobno.chcialem tak zrobic ale dostalem negatywna odpowiedz.kase bedziesz mail na koncie jak wplacona suma dotrze na ich konto to tego samego dnia zapisuja depozyt na twoim koncie Pozdrawim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> z faxem to mialem tak ze zapytalem sie ich czy mozna faxem przeslac do nich dowod wplaty -nie odpisali mi nic . ale 24 grudnia ok 11:30 znowu sie odezwalem do nich z pytaniem czy jest szansa ze dzis bede mial na koncie KASE a oni odpisali. PROSZE PRZESLAC DOWOD WPLATY FAXEM ZEBYSMY MOGI STWIERDZIC ZE FAKTYCZNIE PIENIADZE ZOSTALY PRZELANE . DOPIERO PUSCILEM FAX -27 GRUDNIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> NAPISALI MI ZE DO WYPLATY JEST POTRZEBNY SKAN DOWODU (ODP. MOJA BYLA TAKA ZE NIE CHCE WYPLACIC TYLKO WPLACIC I KASA BYLA ZA PARE MINUT NA KONCIE)TEZ SIE ZDZIWILEM ZE KAZALI FAX PRZESLAC
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
WIDZICIE A NIE MOWILEM NAPISALI-DZIEKUJEMY ZA ZAUFANIE W PRZESZLOSCI I DO MILEGO ZOBACZENIA W HONDURASIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
Chcemy przedstawić Państwu nasze ulepszone usługi dopiero wtedy, gdy będzie to możliwe do zaprezentowania w jakości, do której Państwa przyzwyczailiśmy i w pełnym zakresie. Z tego względu prace konserwacyjne na naszej stronie potrwają niestety dłużej niż planowaliśmy.
Upraszamy o zrozumienie dla tego opóźnienia i cieszymy się wkrótce ponownie zaoferować Państwu zabawę i rozrywkę na naszej stronie internetowej.
niezly kit pierdoleni amatorzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
hehehee no to chlopaki szyukuja cos extra zapewne .pewnie w nomym servisie bedziesz wybieral tylko stawki a zaklady same beda wchodzily i wygrana na 1001% pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hahah .qwa mam nadzieje ze jak rano wstane to servis bedzie juz dzialal
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
delikatnie mnie zaczynaja denerwowac tymi komunikatami
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Witam.
Mam dwa pytanka.
1. Mam konto założone na osobe XXX , jeśli pieniądze wpłaci mi osoboa YYY czy zostaną one zapisane na koncie ? 2. Jak długo idzie kasa z PKO do BetANDWin ja na 2 odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ja wplacalem przez inteligo 21 grudnia a mialem je 28 .jak wplacisz to przesli im fax z dowodem wplaty a masz po paru minutach .mi dopiero tak kazali zrobic 28 grudnia i mialem po 20 minutach ja wplacalem tez przekazem i kasa mi szla 4 dni. a apropo tych faksow to takiego czegos nie uznaja podobno.chcialem tak zrobic ale dostalem negatywna odpowiedz.kase bedziesz mail na koncie jak wplacona suma dotrze na ich konto to tego samego dnia zapisuja depozyt na twoim koncie Pozdrawim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> z faxem to mialem tak ze zapytalem sie ich czy mozna faxem przeslac do nich dowod wplaty -nie odpisali mi nic . ale 24 grudnia ok 11:30 znowu sie odezwalem do nich z pytaniem czy jest szansa ze dzis bede mial na koncie KASE a oni odpisali. PROSZE PRZESLAC DOWOD WPLATY FAXEM ZEBYSMY MOGI STWIERDZIC ZE FAKTYCZNIE PIENIADZE ZOSTALY PRZELANE . DOPIERO PUSCILEM FAX -27 GRUDNIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> NAPISALI MI ZE DO WYPLATY JEST POTRZEBNY SKAN DOWODU (ODP. MOJA BYLA TAKA ZE NIE CHCE WYPLACIC TYLKO WPLACIC I KASA BYLA ZA PARE MINUT NA KONCIE)TEZ SIE ZDZIWILEM ZE KAZALI FAX PRZESLAC ja wplacalem karta inteligo visa electron i na betandwin i expekta kas bylo po nacisnieciu ostatniego entera kumple tez maj konto inteligo i bez problemow zarowno wplaty jak i wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351 |
i co jest z tym ich serwisem??? cos wiadomo czy nic??? ktos jakiegos maila do nich wyslal i otrzymal odpowiedz?????? w kulki sobie leca!!!**********
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351 |
jest jest jest wkoncu!!!:) hehe ale zadnych zmian na pierwszy rzut oka nie widac!!!:P buahahahahahahah
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ja mam mniej kasy niz mialem!!! (przynajmniej tak mi sie wydaje) a historii zakladow nie moge zobaczyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058 |
ja tez nie moge zobaczyc zwlasccza swoich z nocki, pewnie wygrane byly, buraki jedne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
I COWIDZICIE JAKIES ZMIANY BO JA NIE -CI HAKERS TO PRAWDA BYLA CHYBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
ta histori zakladow nie ma, przy probie depozytu karta wyrzuca mi caly czas blad, do dupy te zmiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
No dobra, przyponialem sobie, ze ta kase po prostu przegralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Historie zakladow mozna na razie sprawdzic w zakladce operacje na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
u mnie jest hitorja konta natomiast nie mozna zobaczyc historji kuponów, stan kasy sie zgadza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Wpłaciłem kasę i mam dowód wpłaty zeskanowany . Gdzie mam napisać maila , zeby to zaakcetowali (wiem , ze niby nie akceptują , ale niektórym się udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i co mam im pisać. Pewnie po dzisiejszej wpadce nie będą za bardzo chcieli znowu ludzi wkurzać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
nom faktycznie umnie tez nie ma histori kuponow ,ale jest jak pisze Ghost <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a co do tych ulepszen .... to qwa jakos nie widze nic nowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a wy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 55 |
a ja mam na koncie tyle ile mialem, ale mialem w grze prawie 100zl, a tego to juz nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058 |
czy mial ktos dzis po tej awariii:P problemy z wplaceniem z karty jakis pieniedzy?? pokazuje jakis bład i zeby sie skontaktowac z jakims supportem:PP moze skapneli sie ze mam lewa karte??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|