Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#27757 29/10/2003 23:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie za dwa zety,gre zacząłbym od 10.A co do tego kolesia co nie trafił 15 razy z rzędu,to koleś chyba niema bladego pojęcia o piłce nożnej,albo robił to specjalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#27758 29/10/2003 23:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
jak byś zaczął od 10zł. to więc zacznij analogicznie od 2zł z bankiem=1000zł albo od 50gr w expekcie z bankiem 250zł. nie potrzeba ci wtedy 5000 i bedziesz mógł miec tyle samo poziomów.

PS. nie umieć trafiać też trzeba umieć, w nietrafianiu też działa matematyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#27759 30/10/2003 01:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Masz racje założe sobie konto i będę grał od 0.50.Stworze sobie system około 12 stopniowy,co prawda przy takich stawkach wygrane będą dardzo małe,ale za to zobacze jak się sprawdza system i jak będzie dobry to będę zwiększał stawki.Myśle że system stawiania na ako=3 i przestrzeganie tylko jednego założenia-aby nie wtopić więcej niż 11 razy pod rząd ma duże szanse powodzenia.

#27760 30/10/2003 15:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dajcie jakiegoś linka do strony jak założyć konto w expekcie,albo napiszcie jak to się wogóle wszystko odbywa.

#27761 30/10/2003 16:00
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Świetny system Zdzichu.
zacznij lepiej grac w totolotka, a do bukmacherki się nie pchaj... chociaż zaraz przecież buki muszą na kimś zarabiac żeby innym płacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
graj dalej, świetny system <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
scottie

#27762 30/10/2003 16:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113

#27763 30/10/2003 16:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No i z czego się cieszysz scottie? Niewiem czemu ma być zły ten system.A jak jesteś taki cwaniak to podaj lepszy.A pozatym ako=3,mówi samo za siebie,szanse masz 30%,czyli nawet losując kule,prawie nie możliwe by było żeby 11 razy pod rząd nie trafić ani razu.W sumie to polewacie z mojego systemu,a na forum twardo wszyscy grają progresję na X z systemami 7-8 poziomowymi.I co może te systemy są pewniejsze?A jak ktoś już krytukuje to niech napisze co jest źle,a nie jest zły bo jest do dupy,takim sposobem to nigdy nie będzie żadnego w miare dobrego systemu.

#27764 30/10/2003 18:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
kilka dobrych systemów już było na tym forum opisywane. kto chciał to zauważył i skorzystał.

#27765 30/10/2003 18:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Musiałbyś mieć wyjątkowego pecha i nie mieć zielonego pojęcia o sile drużyn jakie grasz, żeby zbankrutować mając budżet na 12-13 stopni. Nie gram progresją prócz małych wyjątków, ale ako 3.0 na 12 stopni jest do zrobienia. Powodzenia.

#27766 30/10/2003 19:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
masz na to 1,38%

czyli masz 49,8% szansy ze po 50ciu procesach jeszcze bedziesz mial swoją kase.

Matematyka nie kłamie.

#27767 30/10/2003 20:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]

Matematyka nie kłamie.[/qb]
Wszyscy kłamią to i matematyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Matematyka nie daje nikomu szans na wygraną, więc sa na tym forum sami bankruci ?

#27768 30/10/2003 20:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
jeżeli umiesz typowac lepiej niż matematyka na to wskazuje to czemu sie zadowalasz systemem który ci zwróci mniej niż procent banku za każdy trafiony typ?

[przy założeniach: poziom1= 50gr, nastepny poziom + 50%, wygrana przy każdym pozytywnie zakończonym procesie = 1zł, kapitał potrzebny do zagrania 12 poziomów = 128,75]

1/128,75=0,78%

#27769 30/10/2003 21:03
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]

Matematyka nie kłamie.[/qb]
Wszyscy kłamią to i matematyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Matematyka nie daje nikomu szans na wygraną, więc sa na tym forum sami bankruci ?[/qb]
Czy tak ciezko zrozumiec, ze ta matematyka nie dotyczy tylko ciebie czy innej pojedynczej jednostki ? Chodzi o ogolne prawdy, ktore przy wiekszej probie wychodza na jaw. Na 50 Donicow - 49 bedzie szalec za zarobiona kase i w ekstazie powtarzac jakie to latwe, ale jeden popelni samobojstwo, bo umoczy wiecej kasy niz tamtych 49 razem wzietych... Czyli dany system z twojego punktu widzenia jest rewelacyjny, 2% szansy ze to nie bedziesz akurat ty, czyli zyc nie umierac, ale dla szeroko pojetego potencjalnego gracza to tylko zajebisty sposob na bankruta -tako rzecze matematyka przy warunku p*k <1

#27770 31/10/2003 22:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Prawde powiedziawszy to liczac matematycznie to nikt nie moze wygrac z bukami i stąd sponsorzy tych wygrywających :eek: Lecz jak masz do tego smykałke(czyli wiesz ogólnie mówiąc o co chodzi) to graj ile wlezie i ryp buków z kasiory którą zarobili na przegrywających. OT CAŁA PRAWDA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#27771 31/10/2003 22:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Masz świętą rację wojtek78.Mam system 9 poziomowy,na ako=3,ze średnią wygraną 10 zł,kapitał 600zł i zabieram się do ogrywania buków z tejże właśnie kasiory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#27772 01/11/2003 00:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
Co by nie mówić o tej progresji.........to trzeba przyznać że jest to bardzo dobry sposób grania............w tym tygodniu sam zakończyłem 3 progresje (parę stów do przodu) i nie narzekam. A matematyka..........w szkole ją miałem i starczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#27773 01/11/2003 04:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
Progrresję ciężko nazwać sposobem grania na dłuższą metę. Tak naprawdę gra z bukmacherami polega na tym,żeby jak najmniej przegrać a dopiero potem starać się coś wygrać . Progresja na odwrót -prowadzi do tego żeby jak najwięcej wygrać.

Wyobraź sobie dwie drużyny ,obie grają na własnym boisku . Pierwsza stawia na obronę robi kontrę i wygrywa 1-0 lub bezbramkowo remisuje, druga cały czas atakuje nadziewa się na kontry i przegrywa 0-6.

To właśnie taka moja definicja progresji w najprostszych słowach .

Jeżeli ktoś odda 100 typów ,wszystkie przy kursie 2.00 i bedzie miał mniej niż 50 trafnych grając stałą stawką to progresja nic mu nie da .
I tak jest skazany na porażkę.

Po za tym weź to pod uwagę ,że progresja paraliżuje . Przy 8 czy 9 etapie przy analizie dyscyplin które grasz trzęsiesz portkami i kierujesz się emocjami a przy graniu płaską stawką zawsze jest zimna kalkulacja.

Pozdro

#27774 01/11/2003 05:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał Wojtek78:
[qb]Prawde powiedziawszy to liczac matematycznie to nikt nie moze wygrac z bukami...[/qb]
A dlaczego nie?

Jeżeli traktujesz zakłady bukmacherskie jak hazard to masz faktycznie bardzo duże szanse na przegranie wszystkiego, bo buk ma przewagę, średnio w wysokości swojej marży...

Kasyno w ruletce ma niecałe 3% przewagi nad graczami i z tego czerpie kasę...
Skoro tak, to wystarczy wyrobić sobie przewagę nad bukiem i już kasa idzie do ciebie...
Jeżeli jesteś skuteczniejszym typerem niż buk przewiduje i masz p*k > 1,00 (oczywiście im więcej tym lepiej, najlepiej powyżej 1,10 , czyli powyżej 10% przewagi nad bukiem, oczywiście mam na myśli kurs po opodatkowaniu) oraz spokojnie zarządzasz budżetem, to matematyka działa na twoją korzyść i będziesz stale kosił kasę.
Problem w tym, że trzeba ciągle spełniać dwa warunki:
- utrzymać stale p*k > 1,00 (zalecane > 1,10), a więc mieć przynajmniej kilka-kilkanaście procent przewagi nad bukiem. Trzeba umieć typować lepiej niż zdecydowana większość innych. A to, z definicji mogą tylko nieliczni.
- umiejętnie zarządzać budżetem, np. stosując kelly'ego albo tzw. bezpiecznego kelly'ego, albo po prostu grając stawki nie więcej niż kilka kilkanaście procent budżetu na jeden typ.

Trudno spełnić i utrzymać każdy z tych warunków osobno (przeszkadzają brak wiedzy i umiejętności i/albo wyolbrzymianie swoich umiejętności, chciwość, itp itd), a obydwa razem jeszcze trudniej.
Dla przykładu polecam obserwowanie różnych sposobów typowania na www.gambler.nu [gambler.nu] (gra bez ograniczenia wysokości stawek z ustalonym budetem początkowym).
- kilku typerów grających "pewniaki" za dużą część budżetu, albo i całość, i to niekiedy po kursach 1,1 - 1,2 dawno już zbankrutowało, chociaż przez chwilę byli bardzo wysoko.
- ciekawe, że wielu typerów o bardzo wysokiej skuteczności jest na sporym minusie. O czym to świadczy? Albo wysokiej skuteczności nie towarzyszy odpowiednio wysoki kurs dla p*k > 1,0 , albo o braku umiejętności zarządzania swoim budżetem,

Walka o kasę z bukami nie jest beznadziejna, ale trzeba do niej podejść z głową a nie walić głową w mur...

pozdrowienia
wuzz

#27775 01/11/2003 15:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
kiedy ktos kladzie na szali 1300 zl aby wygrac 27 zl (przedstawioną tu progresją)to powinien sie najpierw przebadac

#27776 01/11/2003 15:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał lo3uz:
[qb]kiedy ktos kladzie na szali 1300 zl aby wygrac 27 zl (przedstawioną tu progresją)to powinien sie najpierw przebadac[/qb]
Albo zaliczyc 2-miesieczny pobyt w...szpitalu psychiatrycznym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1