|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
BRAWO CHLOPIE-UMIEJETNOSC PRZYZNZNIA SIE DO BLEDU TO WIELKA ZALETA A NAM WSZYSTKIM ZALEZY NA WSPOLNYCH KORZYSCIACH Z WYMIANY DOSWIADCZENIA WIEC NIE MA CO SIE NA SIEBIE GNIEWAC TYLKO WYMIENIAC TYPAMI I UWAGAMI, POZDRAWIAM ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/biggrin.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Wymieniam uwagę: Khalee, czy mógłbyś pisać używając również małych liter? Będzie bardziej przejrzyście...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
aly wy macie problemy!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka