Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 10 1 2 8 9 10
#278301 01/02/2005 00:00
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
ATS 8-4

Wofford +2.0

Pozdrawiam
Feher

Bonus: Unibet
#278302 01/02/2005 07:25
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
Witam,

@frend30 - Czy typy ktore podajesz z serwisow to sa platne typy w/w serwisow czy to sa "free picki" tych serwisow?

Typ Duke Wins to free pick, wczoraj typ Winning Way Sports takze.

Free picki sa to zazwyczaj typy najbardziej problematyczne (najmniej przewidywalne) w danym dniu i czesto w ich biuletynach itp. sa oznaczone jako NO BET a typy, ktore sa polecane przez serwis jako 5*,4* sa calkowicie inne. Dlatego jezeli to sa free picki to nalezy sie z nimi obchodzic bardzo ostroznie natomiast platne typy dobrych serwisow maja zwykle okolo 55-60% trafien.

Pozdrawiam
Feher

tak jak wcześniej napisałem są to w 99% typy płatne.
Niestety ja tego nie analizuję tylko wklejam w takiej formie w jakiej dostaję. Służy mi to tylko i wyłącznie do jakichś tam porównań. Staram się typować wcześniej zanim dostanę info (żeby się nie sugerować)

#278303 01/02/2005 07:26
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Wczoraj nie ciekawie.
Na dziś:


Mississippi St -1,5

I zobaczymy co z tego będzie.

Pozdrawiam
frend30

#278304 01/02/2005 12:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Kolejny dzień i nastepna wielka wtopa "żydów" handlujacych typami:-)

Żałuję,że zagrałem wczoraj zachowawczo (Ball St i Wilmington ml na kuponie z HOU Rockets) i nie postawiłem na Pittsburgh,bo kolesie lansowali usilnie Providence(ten zespół forsowali juz 2 raz w krótkim odstepie czasu,poprzednio vs.Boston College).

Mam bardzo ciekawą informację.
Pisałem niedawno,ze wielka rzadkościa u Madduxa jest nietrafienie 3 razy z rzędu free picka,a tymczasem....wczoraj nie trafił po raz czwarty !!!
Gdyby bie to,że podawał Supersonics(moze nie wiedział ,że nie zagra Allen) to grałbym to.
W każdym badź razie bardzo ciekawy jestem co wymysli na dziś,bo ostatnio ma fatalna passę.
Zachęcam do przyjrzenia się tej predykcji:-)

#278305 01/02/2005 12:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dziś początek nowego miesiąca,więc pozwole sobie tę część tematu zamknąć i otworzyc nowy topic.

Strona 10 z 10 1 2 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1