|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Michigan State Spartans 1-0 (6,45-1,70)
Przewaga wlasneg boiska i posilki z Anglii i Hiszpanii daly rade zespolowi uniwesyteckiemu,ktory posiadal tylko 1 stranieri z Wloch. Gratulacje!!
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Youngblood Inside - Bielsko Biała Booster 0-0 (5.89-2.56)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Youngblood Inside - Bielsko Biała Booster 0-0 (5.89-2.56) Czy mając na uwadze poniższy punkt regulaminu: 51. Jeśli obie drużyny mają SS mniejszą niż 6,00 i jedna z drużyn ma SS większą od drugiej o co najmniej 4,00 to drużyna ta wygrywa mecz 1:0. Zależność ta miejsce jedynie dla SS mniejszej niż 6,00 wynik nie powinien brzmieć 1:0? P.S. Dzięki g00niek - mam nadzieję, że następnym razem pójdzie Ci lepiej - ale już nie ze mną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Problem jest jeden: 5,89-2,56 za nic w swiecie nie chce dac 4,00, a niestety 3,33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> BTW duzyna Youngblood Inside miala strasznego pecha nie wykorzystujac karnego w kocowce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Jakaś pomroczność jasna na mnie padła. Myślałem, że chodziło o przekroczenie 4.00 wartością w ogóle.
A wystarczy po prostu przeczytać uważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzięki
P.S. Jak dla mnie ostatnie posty do wykasowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Elbląg Town - Arminia Bielefeld 3-0 [walk over]
Drużyna gości nie stawiła się na boisku w E-gu. Gospodarze pod nieobecność zawodników Arminii urządzili sobie trening strzelecki - niemiłosiernie pudłując <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Experto Team - Tottenham Hotspur 3:0 <9.7-2.6>
Na początek spacerek dla gospodarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
przyznam szczerze ze Bielsko Biala Booster miala strasznego farta:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Experto Team - Tottenham Hotspur 3:0 <9.7-2.6>
Na początek spacerek dla gospodarzy. Czy aby na pewno Experto dobrze policzyłeś swój wynik ? Wg mnie z 6 spotkań trafiłeś 3 o łącznym kursie 6,47 co daje 1 strzeloną bramkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Experto tak się podniecił "spacerkiem" w 1 meczu, że z 3 trafionych zdażeń wyszło mu 3-0 dla gospodarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - można i tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - mam nadzieję, że to zostanie w miarę szybko skorygowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. W meczu rewanżowym postaram się o równie "dobre poczucie humoru" po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - oczywiście w formie żartu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
P.S. 2 Jest jeszcze inna możliwość być może o czymś nie wiemy [T]-error <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Experto Team - Tottenham Hotspur 3:0 <9.7-2.6>
Na początek spacerek dla gospodarzy. Czy aby na pewno Experto dobrze policzyłeś swój wynik ? Wg mnie z 6 spotkań trafiłeś 3 o łącznym kursie 6,47 co daje 1 strzeloną bramkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr) Terror te mecze poniżej trafiłem; #1 422 Sheff.W.-Swindon 1 1,81 08.01/16.00 #2 J56 Derby-Wigan 1 2,51 08.01/16.00 #5 795 Leigh-Gravesend 2 2,15 08.01/16.00 a więc 1.81*2.51*2.15 = 9.75 Czy to się inaczej oblicza??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Może ja wyjaśnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - mecze trafione dodaje się, a nie mnoży <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
W takim wyaadku weryfikacja wyniku.
Experto Team - Tottenham Hotspur 1:0
Po analizie z kasety wideo, okazało się, że sędzia Colina uznał dwie bramki, ze spalonego, dlatego wynik został zweryfikowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Arminia Bielefeld - Experto Team 0:3
Moja ekipa pojechała do Bielefeldu i co się okazało na miejscu? Na boisku pasły się krowy... a zawodnicy gospodarzy 'olali' mecz, więc walkower dla mojej ekipy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Michigan State Spartans - Elbląg Town 2-2 [7,67-8,05]
Emocjonujący i obfitujący w bramki mecz. Remis sprawiedliwie odzwierciedla przebieg spotkania. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Bielsko Biała Booster - Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:0 [8,95:3,00]
P.S. Gladkie zwyciestwo gospodarzy po nienajlepszym wystepie angielskiego zaciagu gosci. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gratulacje - w Ustrzykach postawimy na polskie konie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Gratuluje zawodnikom z Ustrzyk postawy.... piekno naszych gor i moc piwa z pobliskiego zywca oraz uroda bielszczanek zrobily swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Experto wedle tego co widze podales mecz ktory bedzie rozegrany dopiero jutro... Jesli sie dobrze doczytalem to jest to chyba typ stracony... ale moze ktos potwierdzi.. Jesli tak jest wynik naszego pojedynku jest nastepujacy:
Experto Team - Michigan State Spartans 0-1 (0,00-4,08)
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|