|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
zgode "gory" pieprzyc i olac cieplym zoltym, Prem regularnie wystawia swoj sklad a nie raczy ruszyc tylka zeby cos zrobic, czy przynajmniej odpowiedziec, narzeka tylko ze ma malo czasu a gdy zaoferowalem pomoc pozostalo to bez odpowiedzi Wiem że łatwo jest narzekać i nie twierdzę, że nie było do tego powodów, ale nie przesadzaj. Po pierwsze nie narzekam, że mam mało czasu tylko stwierdzam fakty, po drugie Twoja pomoc nie pozostała bez odpowiedzi, uważam że czekałeś w miarę krótko, wreszcie po trzecie to nie jest tak, że "olewam" sobie III ligę. Wiem jakie są kłopoty i nie jest to pierwszy rok kiedy najniższa liga sprawia kłopoty. Nie mówię tu o grających menedżerach z III ligi bo chwała im za to, że ta liga jeszcze istnieje, ale o tych którzy bezmyślnie zgłaszają się do konkursu i natychmiast o nim zapominają. Od przyszłego sezonu trzeba się zastanowić nad reorganizacją rozgrywek, żeby nie dochodziło do takich sytuacji jak ta tutaj. I myślę, że wszelkie problemy związane z EEL można rozwiązywać drogą dyskusji, a nie narzekania. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Dwie kolejki w tygodniu ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Są UEFA, LM, puchary, zaległe, brazylia, peru, urugwaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i inne fajne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Damy radę ... znaczy, zaczynamy wsio od nowa, tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
To zależy od Was, jeśli granie 2 kolejek tygodniowo nie spowoduje nowej fali walkowerów to będzie to dobre rozwiązanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wiem że łatwo jest narzekać i nie twierdzę, że nie było do tego powodów, ale nie przesadzaj. Po pierwsze nie narzekam, że mam mało czasu tylko stwierdzam fakty, po drugie Twoja pomoc nie pozostała bez odpowiedzi, uważam że czekałeś w miarę krótko, wreszcie po trzecie to nie jest tak, że "olewam" sobie III ligę. Nie, wcale, pewnie, że nie jest tak ze 3 liga jest olewana... tylko ze jest to dopiero pierwszy post jakiegos moderatora w temaci, az do Conrada musialem pisać, jest Was tam trzech, wywalić jednego i wstawić na jego miejsce innego czlowieka, który się zajmie 3 liga, to jest rozwiązanie, mówiąc krótko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
ok, jest blogoslawienstwo szefa. mamy 10 zespolow, wypada 18 kolejek systemem poniedzialek-niedziela. 1sza kolejka w tym tygodniu, koniec ostatniej wypada na 12 czerwca. i teraz pytanie do prezesow : czy gramy tak jak przedstawilem wyzej, opcja #1 : jedna runda - 18 kolejek (bez rundy rewanzowej, bo uwazam ze po 15 czerwca nie ma sensu grac jako ze ludzie sie rozjezdzaja na wakacje czy tez do pracy). czy moze opcja #2 : gramy dwie rundy (lacznie 36 kolejek) - 2 kolejki w jednym tygodniu, systemem poniedzialek-piatek i sobota-niedziela? tylko w srodku tygodnia jest troche krucho z oferta... czekam na glosy .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
ok, jest blogoslawienstwo szefa. mamy 10 zespolow, wypada 18 kolejek systemem poniedzialek-niedziela. 1sza kolejka w tym tygodniu, koniec ostatniej wypada na 12 czerwca. i teraz pytanie do prezesow : czy gramy tak jak przedstawilem wyzej, opcja #1 : jedna runda - 18 kolejek (bez rundy rewanzowej, bo uwazam ze po 15 czerwca nie ma sensu grac jako ze ludzie sie rozjezdzaja na wakacje czy tez do pracy). czy moze opcja #2 : gramy dwie rundy (lacznie 36 kolejek) - 2 kolejki w jednym tygodniu, systemem poniedzialek-piatek i sobota-niedziela? tylko w srodku tygodnia jest troche krucho z oferta... czekam na glosy . Dwie kolejki w tygodniu ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Są UEFA, LM, puchary, zaległe, brazylia, peru, urugwaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i inne fajne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Damy radę ... znaczy, zaczynamy wsio od nowa, tak? pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Ja grałbym tylko 18 kolejek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA 
|
|
na zawsze POLSKA 
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135 |
Jestem za opcją #1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
takze opcja numer 1, dwie kolejki w tygodniu to troszke za duzo..
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
wiekszoscia glosow przeszla opcja #1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> inauguracja rozgrywek w nadchodzacy weekend w temacie III LIGA [mecz.org] , tam tez znajduje sie terminarz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Czyli co wszytko od nowa??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Czyli co wszytko od nowa??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> piszesz w swoim poscie z 2 podstrony o polaczeniu grup w jedna III lige, wiec nie rozumiem skad to zdziwienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> moze mamy z inzynieremk dolaczyc do waszej grupy A i zajac 2 pierwsze miejsca w tabeli, bo np ja mam komplet punktow z czego tylko 3 wywalczone na boisku? bezsens. kto wtedy ogarnie ten pieprznik z terminarzem, komu sie bedzie chcialo sleczec godzine zeby zrobic zalegla tabele? pewnie sam nie wiesz na ktorym miejscu teraz jestes bo przeciez nikt tabel nie prowadzi, a nowy terminarz jest zrobiony programikiem ligamanager - wystarczy wpisac wyniki i raz w tygodniu wypluje gotowa tabele, wiec wszytsko bedzie sprawnie prowadzone. nie podejmowalbym tematu gdyby nie wasze posty z poprzedniej podstrony. wyszedlem z propozycja, sprzeciwow nie bylo, akceptacja "gory" jest, ale jak nie chceta to nie laczym...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
piszesz w swoim poscie z 2 podstrony o polaczeniu grup w jedna III lige, wiec nie rozumiem skad to zdziwienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Tak, ale troche inaczej to polacznie widzialem, bo teraz to wszystko przepada, zaczyna sie doslownie od nowa, mnie sie to nie podoba, ale jak inni chca takiego polaczenia to niech graja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
piszesz w swoim poscie z 2 podstrony o polaczeniu grup w jedna III lige, wiec nie rozumiem skad to zdziwienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Tak, ale troche inaczej to polacznie widzialem, bo teraz to wszystko przepada, zaczyna sie doslownie od nowa, mnie sie to nie podoba, ale jak inni chca takiego polaczenia to niech graja. A jak sie nie podoba to ... moze jakas sensowna kontrpropozycja ? - Krytykowac latwo, ale zaproponowac cos konstruktywnego, co znajdzie akceptacje wiekszosci, znacznie trudniej. Wal Experto - poczytamy, ocenimy... Poki co propozycja Grudy jest jedyna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
No nie mow Experto ze rezygnujesz, bo ostrze sobie zeby na pojedynek z Toba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)) Pomysl grudy jest bardzo dobry i teraz powinno byc wszystko ladnie, pieknie.. Szczerze mowiac tez nie widzialem innej mozliwosci jak zaczecie III ligi od poczatku...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
troche inaczej to polacznie widzialem, bo teraz to wszystko przepada napisz wiec z laski swojej jaka jest twoja wizja? co wszytsko przepada? nawet sam nie wiesz dokladnie co przepada, bo jak wspomnialem wyzej, o ile sam nie zrobiles sobie tabelki, to nie wiesz ktore miejsce zajmujesz. chyba ze lubisz niespodzianki - grasz caly sezon z dobrym samopozcuciem by na koncu okazalo sie ze zajales np przed ostatnie miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
nie wiesz ktore miejsce zajmujesz Dobrze wiem ktory bylem, czołówka. No nie mow Experto ze rezygnujesz, bo ostrze sobie zeby na pojedynek z Toba )) Pomysl grudy jest bardzo dobry i teraz powinno byc wszystko ladnie, pieknie.. Szczerze mowiac tez nie widzialem innej mozliwosci jak zaczecie III ligi od poczatku... Ok, wiekszosc chce od poczatku, to nie bede sie wylamywal, gramy od poczatku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Nooo, takie nastawienie lepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pamietaj ze z Tobą wygrałem na wyjeździe 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Maly rewanzyk? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Nooo, takie nastawienie lepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pamietaj ze z Tobą wygrałem na wyjeździe 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Maly rewanzyk? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik Pamietam, bo to jedyny mecz jaki przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|