Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 35 1 2 3 4 5 6 7 34 35
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
ja tez pobralem ten kurs na awans Kolejorza, Udinese to nie sa jacys tam wirtuozi pilki, rozumiem przeciwko Juve/Interowi/Milanowi kurs 5.25 to ok....pobralem kurs na awans Leszka z przyjemnościa:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
a ja uwazam ze 20% to i tak duzo... Na moje skromne oko Udinese gra za szybka pilke dla Lecha. Naprawde przesadzacie chyba troche.

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by xqwzts
a ja uwazam ze 20% to i tak duzo... Na moje skromne oko Udinese gra za szybka pilke dla Lecha. Naprawde przesadzacie chyba troche.

Przesadzają bo niepotrzebnie atakują Hakana niewybrednie, a to dobry chłop smile A Ty przesadzasz pisząc, że Udinese gra za szybka piłkę dla Lecha. Bez jaj, ale Leszek akurat z tym nie ma problemu. Co więcej zarówno Peszko jak i Wilk hasają po skrzydełkach, aż miło smile Zespół ma szybkich graczy, jest świetnie wybiegany i przygotowany kondycyjnie jak na nasze realia. Moim zdaniem realnie na dziś szanse oceniam na 65-35 dla Udine co całkowicie nie ma odzwierciedlenia w kursach i zgadzam się z przedmówcami. Pytanie tylko jak będzie wyglądac Lech i Udinese za 2 m-ce? Byc może zupełnie inaczej. Dlatego nz dziś to wróżenie z fusów. Ani Lech nie taki silny jak myślą niektórzy, ani Udinese nie takie groźne jak to widzą inni. Prawdę mówiąc żaden wynik tej konfrontacji mnie nie zdziwi.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by xqwzts
a ja uwazam ze 20% to i tak duzo... Na moje skromne oko Udinese gra za szybka pilke dla Lecha. Naprawde przesadzacie chyba troche.


bez jaj na 10 konforntacji Lech by nie awansował choć dwa razy ??? wink

prosta sprawa u siebie skromne zwycięstwo a na wyjeździe Catenaccio wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
poza tym Udine nie jest wcale takie mocne jak pamiętam ostatni ich mecz w Polsce a konkretniej na łazienkowskiej 3 to sytuacji Legia miała multum wink zresztą na potwierdzenie słowa Smudy:

- Ja już dwa razy grałem z Udinese - z Widzewem i Legią. I dwa razy odpadłem. Z Legią to niewiele brakowało, a sytuacji mieliśmy co niemiara. Uważam więc, że co się nie udało z Widzewem i Legią, uda się z Lechem - powiedział Smuda.



Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
3.5 3.3 4.25 znalazłem u innych jedynie w bwin powyżej piątaka chyba jest...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by McDziarz
postaraj się zrozumieć o co chodzi >>> nikt nie pisze że będzie bułka z masłem...choć Udine to przeciętniak bez gwiazd

Kursy na awans:
Udinese 1,12
Lech 5,25

to jakiś zart? shocked

Dobra gra lecha nie zawsze przekładała się na wynik końcowy. w grupie to uszło płazem, w dwumeczu może być już gorzej.

Na chwilę obecną kursy faktycznie są nie adekwatne. Patrząc jednak z pewnej perspektywy czasowej to jednak są bliższe prawdy.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by Hakan
Originally Posted by McDziarz
postaraj się zrozumieć o co chodzi >>> nikt nie pisze że będzie bułka z masłem...choć Udine to przeciętniak bez gwiazd

Kursy na awans:
Udinese 1,12
Lech 5,25

to jakiś zart? shocked

Dobra gra lecha nie zawsze przekładała się na wynik końcowy. w grupie to uszło płazem, w dwumeczu może być już gorzej.

Na chwilę obecną kursy faktycznie są nie adekwatne. Patrząc jednak z pewnej perspektywy czasowej to jednak są bliższe prawdy.

* sonarLecha

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Bullet
Pytanie tylko jak będzie wyglądac Lech i Udinese za 2 m-ce? Byc może zupełnie inaczej. Dlatego nz dziś to wróżenie z fusów. Ani Lech nie taki silny jak myślą niektórzy, ani Udinese nie takie groźne jak to widzą inni. Prawdę mówiąc żaden wynik tej konfrontacji mnie nie zdziwi.
O i ja bym ta piekna puenta zakonczyl dywagacje na temat tego meczu wink i proponuje wrocic do dyskusji za jakies 2 miesiace piwo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
prawie wszyscy mają po 3,3 do 3,5 awans Lecha powyżej 4ch znalazłem tylko w Unibecie i Bwin kolejno 4,25 i 5,25

spore przewartościowanie ze strony bwin ...

a to oznacza jedno : POWAŻNY GRACZ NIE PRZEJDZIE OBOK TAKIEGO PREZENTU OBOJĘTNIE wink


Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Gdy wylosowano grupę Lecha, pojawiły się opinie, że jest w miarę łatwa. Z mało komu znanym Nancy ( mam tu na myśli znajomość możliwości zespołu wynikającej z obserowania spotkań tej drużyny) tylko remis. Do Moskwy pojechali na pożarcie i przegrali ( nie wspominam o tym że byli bliscy remisu, bo liczy się wynik końcowy). Deportivo groźne przede wszystkim u siebie , miało "łyknąć" Lecha w Poznaniu, niektórzy nawet proponowali handi na gości ( a teraz zarzucają deprecjonowanie Lecha skoro wcześniej sami w niego nie wierzyli, a czy aż tak wiele od tamtej pory się zmieniło?). Na koniec wygrana z mocno osłabionym Feynordem, ale mało przekonująca. Grupa niby łatwa, a trzeba było czekać do ostatniej kolejki i tu szczęśliwe zrządzenie losu.

To co na papierze to jedno, a to co weryfikuje rzeczywistość to drugie. Trudno, żeby na podstawie papierów wyżej wyceniać Lecha. Piłkarze Kolejorza dopiero wchodzą w fazę, gdy stają się zawodnikami, których w Europie zaczyna się kojarzyć. Do tej pory byli mało znani. Fakt powinni zostać nieco bardziej docenieni, ale odnoszę wrażenie, że Wy próbując ich docenić, przeceniacie ich. Oby się rozwijali i doprowadzili do zmiany mojego toku myślenia. Już tyle razy robiono szum wokół polskich drużyn czy repry, a później było wielkie nic, więc zrozumcie też sceptyczne nastawienie.




Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Mi się wydaje McDziarz, że jak Ty to piszesz 'POWAŻNY GRACZ' zastanowi się 1000 razy zanim zawrze zakład, którego termin odbycia jest odległy o ponad 2 miesiące... wink

BTW kurs poleciał już na @4.75

Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
i będzie lecieć dalej

jak z Feye... z 3,6 na 1,8

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by s_LP
i będzie lecieć dalej

jak z Feye... z 3,6 na 1,8

Chyba przed rewanżem jak już wink Nie ma co porównywac Feye z Udinese. Włosi raczej nie będą mieli problemów na poziomie 11 kontuzjowanych graczy, a zapewnia Cię, że jakby choc połowa z nich mogła grac to o 1.8 nie było by mowy. Ja wiem, że jesteś fanatykiem, wierzysz w Lecha (ja też wierzę smile ), ale spójrz bardziej obiektywnie. Na dziś Lech organizacyjnie, finansowo, personalnie to nie jest jeszcze poziom Udinese. Owszem jest duży postęp, są szanse na awans, ale w dalszym ciągu faworytem są Włosi i tego nie zmienimy chocby nie wiem co napisano. Powtarzam poczekajmy na rozwój wypadków czytaj forma, kontuzje, transfery i się zobaczy. A potem mam nadzieję jak w piosence: "Kto dziś wygra ważny mecz? Lech!!!"
Pozdrawiam smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Nie wiem o co Wam chodzi, ale mi chodzi, ze jest to tylko Udinese, a czytajac niektorych mam wrazenie, ze przyjezdza superwersja Interu...

Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
Bullet - chyba się nie zrozumieliśmy ;-)
Nie chodziło mi, że kurs na Lecha będzie wynosić 1,8 - tamto zdanie dotyczyło wyłącznie minionego, środowego meczu.

Zrozum - dla mnie 5,25 było value, mimo różnicy organizacyjnej, finansowej i personalnej. Tyle.

A to, że jestem fanatykiem - no cóż, ostatnie lata nauczyły mnie pokory i uwierz, że obiektywnie potrafię spojrzeć na Lecha, a grajków nie będę gloryfikować nigdy ;-). Mnie wyjazdy w tym roku powoli doprowadzają do bankructwa... a nazbierało się trochę... dlatego profilaktycznie gram, żeby mieć na ewentualną następną runde.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
to tylko Udinese, przegrało z Interem na San Siro 0-1, a bramka padła dopiero w doliczonym czasie gry.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Na tym San Siro, z ktorego 3 pkt. wywiozl niejaki Panathinaikos?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
ło panie już do 4.0 spadło wink w bwinie chyba czyją to forum ;D

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Pierwszego miliona nie trzeba ukraść. Wystarczy poprosić Kasperczaka...

19 grudnia 2008 - 07:22

Henryk Kasperczak, znany z wielu umiejętności, ale między innymi z takiej, że roztrwoni każdą sumę i przepłaci za transfery jak nikt inny, już daje o sobie znać w Zabrzu. Jak wiadomo, kupuje właśnie Roberta Szczota z Jagiellonii. Z tej okazji rozbawił nas trochę fragment tekstu w „PS”: „Robert Szczot z Jagiellonii ostatecznie przeniesie się na Roosevelta za 1,650 mln zł. Jaga początkowo żądała o 150 tys. zł więcej, ale Ślązakom udało się zbić cenę”.

Hahaha! „Ślązakom udało się zbić cenę”. Powiedzmy sobie szczerze – Jagiellonia znalazła frajera i postanowiła go wydoić. Już pierwsza oferta – na 1,5 miliona złotych – musiała zostać potraktowana jak dar z niebios. Ktoś jednak postanowił sprawdzić, jak bardzo da się Kasperczaka naciągnąć. Okazało się, że bardzo – dokładnie na 1,65. Niewiele więcej Legia zapłaciła za Macieja Iwańskiego, a Lech Poznań za Semira Stilicia.

Gdyby ktoś nie wiedział, to Szczot ma 27 lat – nie za młody. Rozegrał 45 meczów w ekstraklasie – nie za dużo. Strzelił w nich 5 goli – na kolana nie rzuca, biorąc pod uwagę, że gra bardzo ofensywnie. Nie chcemy deprecjonować jego umiejętności, bo coś tam rzeczywiście umie i do tego szybko biega, ale powiedzmy sobie szczerze – świata to Górnik nim nie podbije. I naszej ligi też nie.

Dodajmy, że łącznie na Szczota zabrzanie wydadzą koło trzech milionów. 1,65 mln za transfer definitywny i pewnie trzyletni kontrakt, warty pół miliona rocznie. Prawdą jest więc, że pierwszego miliona nie trzeba ukraść. Wystarczy zwrócić się do Kasperczaka i coś mu sprzedać. Na pewno kupi. Jak się ładnie uśmiechniecie, to da i dwie albo trzy bańki.
weszło.pl

laugh

Strona 5 z 35 1 2 3 4 5 6 7 34 35

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty), 1,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,812
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1