Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
No wlasnie nie wiem, bo dawalem z oferty prof. i powinien byc w sobote, dziwne, w regulaminie jest o typie zastepczym, ale to juz niech sie wypowie moderator konkursu.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Elbląg Town - Bielsko Biała Booster 1-0

Dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [Jednak piwo swoje zrobiło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />]

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
TOTTENHAM HOTSPUR - Arminia Bielefeld 3 - 0 (walkower)

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Dobra Gooniek, widze ze moderatorzy nawet tamtow nie sprawdzaja i nie odpowiedzieli, wiec nie podalem typu zastepczego bo w sumie nie wiedzialem czy w takim wypadku mozna, a więc wygrałeś jedna bramka.

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Jednak goscie zgubili sie w miescie i nie trafili na stadion <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bieszczady Ustrzyki D. - Pogoń Szczecin 3:0 (walkower)

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Youngblood Inside - Sokół Rakoniewice 3:0 (wo)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
4kolejka

Bielsko Biała Booster - Experto Team 0:3

Kolejny walkower...a dwie bramki spokojnie strzelilem.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
jaki walkowr podalem typy na 4 kolejke chyba juz w czwartek

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Youngblood Inside - Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:3

Drużyna gospodarzy poddała się, ale ja i tak strzeliłem 3 brameczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (9,60)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no ale Bielsko nic nie strzelilo wiec jak cos wcisnales to wygrana twoja:)
gratki

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
no ale Bielsko nic nie strzelilo wiec jak cos wcisnales to wygrana twoja:)
gratki

Sorry, nie zauważyłem nawet, podałeś typy przed wystawieniem par i pewnie dlatego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

w takim wypadku;

Bielsko Biała Booster - Experto Team 0:2

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Pogoń Szczecin - Elbląg Town 0-3 [walk over]

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Experto Team - Pogoń Szczecin 3:0

Kolejny walkower, to juz staje się nudne.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jeszcze coś; proponuje po zakonczeniu pierwszej rundy, nie robić rewanżów, tylko połączyć dwie grupy 3 ligi, i stworzyć jedna grupe(kto miał 3 walkowery jest pominięty), z terminarzem wtedy nie będzie problemów. Tylko kto to zrobi?Trzech moderatorów ma ten konkurs, a nic nie robią, może się w końcu z lenistwa wyleczą...Albo wywalić leniów i na ich miejsce kogoś odpowiedzialnego, trzeba Conradowi zgłosić, bo pewnie nawet nie wie co za 'burdel' się tutaj zrobił.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
4 kolejka: Michigan State Spartans - Tottenham Hotspur 0-0 THOM popraw w razie czego, ale wydaje mi sie ze nikt nie strzelil bramki.

5 kolejka: Arminia Bielefeld - Michigan State Spartans 0-3 (walkower)


Tak szczerze to jeśli mój zespół awansuje to ja to mam głęboko w... poważaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W grupie A III ligi mi jest dobrze. Renomowani przeciwnicy, zdolni menedzerowie. Szkoda tylko ze nia ma 3 zespołów, bo byłoby już bosko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Co do moderatorów i "opiekunów" konkursu to już chyba wszystko zostało powiedziane. Mi już byłoby głupio, żeby przynajmniej jakaś reakcja... nawet w stylu: "odwalcie sie nie mamy czasu". Ale tu nic... to mnie denerwuje. Czy naprawdę nie znalazłaby się odpowiedzialna osoba/osoby które poprowadziłyby EEL?

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Elbląg Town - Youngblood Inside 3-0 wo

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Sokół Rakoniewice - Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:3 wolkovr

P.S. Ja chetnie uczesalbym ta Stajnie Augiasza. Prowadze juz konkurts w PP i wiem, ze naprawde nie trzeba wiele zachodu. Ale do tego potrzebuje zgody "gory" i uczestnikow.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
widze ze w grupie A tez sa checi uporzadkowania. w grupie B gram tylko ja i inzynier. nie ma co czekac - startujemy jak najszybciej.
zgode "gory" pieprzyc i olac cieplym zoltym, Prem regularnie wystawia swoj sklad a nie raczy ruszyc tylka zeby cos zrobic, czy przynajmniej odpowiedziec, narzeka tylko ze ma malo czasu a gdy zaoferowalem pomoc pozostalo to bez odpowiedzi.
niech ktos poda tylko liste osob z waszej grupy, ktore obecnie graja, a ja zrobie terminarz w programiku liga manager i pozniejszych aktualizacji tabeli nie trzeba bedzie robic recznie.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Mamy najprawdopodobniej 7 grających teamów w naszej grupie:

Experto Team - Experto
Tottenham Hotspur - THOM
Youngblood Inside - majner
Bielsko Biała Booster - kazow
Bieszczady Ustrzyki Dolne - kurson
Elbląg Town - [T]error
Michigan State Spartans - g00niek

Pozostałe 3 nie zagrały dotąd..
Arminia Bielefeld, Sokół Rakoniewice, Pogoń Szczecin

W razie czego zweryfikujcie. Pewnie że są chęci bo zasady zabawy ciekawe. Kurson, gruda jeśli chcielibyście się zająć tematem może warto napisac do "góry"?

Pozdrawiam
Dominik

#278579 09/02/2005 17:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
ok, jest blogoslawienstwo szefa.
mamy 10 zespolow, wypada 18 kolejek systemem poniedzialek-niedziela. 1sza kolejka w tym tygodniu, koniec ostatniej wypada na 12 czerwca.
i teraz pytanie do prezesow: czy gramy tak jak przedstawilem wyzej, opcja #1: jedna runda - 18 kolejek (bez rundy rewanzowej, bo uwazam ze po 15 czerwca nie ma sensu grac jako ze ludzie sie rozjezdzaja na wakacje czy tez do pracy).
czy moze opcja #2: gramy dwie rundy (lacznie 36 kolejek) - 2 kolejki w jednym tygodniu, systemem poniedzialek-piatek i sobota-niedziela? tylko w srodku tygodnia jest troche krucho z oferta...
czekam na glosy.

Strona 2 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, Sensei, bukma, Lukasz111, rymoholik, Akhu, $-man, aker), 802 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,047
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1