|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
No wlasnie nie wiem, bo dawalem z oferty prof. i powinien byc w sobote, dziwne, w regulaminie jest o typie zastepczym, ale to juz niech sie wypowie moderator konkursu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Elbląg Town - Bielsko Biała Booster 1-0
Dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [Jednak piwo swoje zrobiło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
TOTTENHAM HOTSPUR - Arminia Bielefeld 3 - 0 (walkower)
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dobra Gooniek, widze ze moderatorzy nawet tamtow nie sprawdzaja i nie odpowiedzieli, wiec nie podalem typu zastepczego bo w sumie nie wiedzialem czy w takim wypadku mozna, a więc wygrałeś jedna bramka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Jednak goscie zgubili sie w miescie i nie trafili na stadion <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Bieszczady Ustrzyki D. - Pogoń Szczecin 3:0 (walkower)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Youngblood Inside - Sokół Rakoniewice 3:0 (wo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
4kolejka
Bielsko Biała Booster - Experto Team 0:3
Kolejny walkower...a dwie bramki spokojnie strzelilem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
jaki walkowr podalem typy na 4 kolejke chyba juz w czwartek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Youngblood Inside - Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:3
Drużyna gospodarzy poddała się, ale ja i tak strzeliłem 3 brameczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (9,60)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
no ale Bielsko nic nie strzelilo wiec jak cos wcisnales to wygrana twoja:) gratki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
no ale Bielsko nic nie strzelilo wiec jak cos wcisnales to wygrana twoja:) gratki Sorry, nie zauważyłem nawet, podałeś typy przed wystawieniem par i pewnie dlatego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w takim wypadku; Bielsko Biała Booster - Experto Team 0:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Pogoń Szczecin - Elbląg Town 0-3 [walk over]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Experto Team - Pogoń Szczecin 3:0
Kolejny walkower, to juz staje się nudne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jeszcze coś; proponuje po zakonczeniu pierwszej rundy, nie robić rewanżów, tylko połączyć dwie grupy 3 ligi, i stworzyć jedna grupe(kto miał 3 walkowery jest pominięty), z terminarzem wtedy nie będzie problemów. Tylko kto to zrobi?Trzech moderatorów ma ten konkurs, a nic nie robią, może się w końcu z lenistwa wyleczą...Albo wywalić leniów i na ich miejsce kogoś odpowiedzialnego, trzeba Conradowi zgłosić, bo pewnie nawet nie wie co za 'burdel' się tutaj zrobił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
4 kolejka: Michigan State Spartans - Tottenham Hotspur 0-0 THOM popraw w razie czego, ale wydaje mi sie ze nikt nie strzelil bramki.
5 kolejka: Arminia Bielefeld - Michigan State Spartans 0-3 (walkower)
Tak szczerze to jeśli mój zespół awansuje to ja to mam głęboko w... poważaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W grupie A III ligi mi jest dobrze. Renomowani przeciwnicy, zdolni menedzerowie. Szkoda tylko ze nia ma 3 zespołów, bo byłoby już bosko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Co do moderatorów i "opiekunów" konkursu to już chyba wszystko zostało powiedziane. Mi już byłoby głupio, żeby przynajmniej jakaś reakcja... nawet w stylu: "odwalcie sie nie mamy czasu". Ale tu nic... to mnie denerwuje. Czy naprawdę nie znalazłaby się odpowiedzialna osoba/osoby które poprowadziłyby EEL?
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Elbląg Town - Youngblood Inside 3-0 wo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Sokół Rakoniewice - Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:3 wolkovr
P.S. Ja chetnie uczesalbym ta Stajnie Augiasza. Prowadze juz konkurts w PP i wiem, ze naprawde nie trzeba wiele zachodu. Ale do tego potrzebuje zgody "gory" i uczestnikow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
widze ze w grupie A tez sa checi uporzadkowania. w grupie B gram tylko ja i inzynier. nie ma co czekac - startujemy jak najszybciej. zgode "gory" pieprzyc i olac cieplym zoltym, Prem regularnie wystawia swoj sklad a nie raczy ruszyc tylka zeby cos zrobic, czy przynajmniej odpowiedziec, narzeka tylko ze ma malo czasu a gdy zaoferowalem pomoc pozostalo to bez odpowiedzi. niech ktos poda tylko liste osob z waszej grupy, ktore obecnie graja, a ja zrobie terminarz w programiku liga manager i pozniejszych aktualizacji tabeli nie trzeba bedzie robic recznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Mamy najprawdopodobniej 7 grających teamów w naszej grupie:
Experto Team - Experto Tottenham Hotspur - THOM Youngblood Inside - majner Bielsko Biała Booster - kazow Bieszczady Ustrzyki Dolne - kurson Elbląg Town - [T]error Michigan State Spartans - g00niek
Pozostałe 3 nie zagrały dotąd.. Arminia Bielefeld, Sokół Rakoniewice, Pogoń Szczecin
W razie czego zweryfikujcie. Pewnie że są chęci bo zasady zabawy ciekawe. Kurson, gruda jeśli chcielibyście się zająć tematem może warto napisac do "góry"?
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
ok, jest blogoslawienstwo szefa. mamy 10 zespolow, wypada 18 kolejek systemem poniedzialek-niedziela. 1sza kolejka w tym tygodniu, koniec ostatniej wypada na 12 czerwca. i teraz pytanie do prezesow: czy gramy tak jak przedstawilem wyzej, opcja #1: jedna runda - 18 kolejek (bez rundy rewanzowej, bo uwazam ze po 15 czerwca nie ma sensu grac jako ze ludzie sie rozjezdzaja na wakacje czy tez do pracy). czy moze opcja #2: gramy dwie rundy (lacznie 36 kolejek) - 2 kolejki w jednym tygodniu, systemem poniedzialek-piatek i sobota-niedziela? tylko w srodku tygodnia jest troche krucho z oferta... czekam na glosy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|