|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Zestaw par na dzisiejszą nockę: 1) Charlotte Bobcats v Cleveland Cavaliers +/-13,0 192pkt 2) Detroit Pistons v New Jersey Nets -/+2,0 174,5pkt 3) Milwaukee Bucks v Atlanta Hawks -/+4,5 200,5pkt 4) New Orleans Hornets v New York Knicks +/- 8,5 192,5pkt 5) Indiana Pacers v Memphis Grizzlies +/-7,0 189pkt 6) Miami Heat v Phoenix Suns +/-5,0 215,5pkt - HIT!!! 7) Los Angeles Clippers v Seattle Supersonics +/-9,0 195,5pkt 8) Denver Nuggets v Sacramento Kings +/-9,0 linii brak Zapraszam do przedkładania własnych typów i analiz Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Last edited by amkwish; 13/01/2005 16:12.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
jak na razie: pistons -2 knicks -8,5 i jeszcze chyba milwaukee -4,5 na razie bez uzasadniania, sorki, wieczorem cos napisze. prosze o ewentualne sugestie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Jako, że przeszła mi złość po drugiej połowie tamtego tygodnia pozwolę sobie po otwarciu tematu na zgłoszenie moich kandydatur na zwyciężców w dzisiejszych meczach: 1) CHA-CLE 2 (do kombosa) Zdecydowany faworyt - gospodarz (CLE). Zastanawiam się jeszcze nad -hp, ale 13pkt to nieźle wyśrubowana granica. CLEVELAND - Home: 13-3. Typowa drużyna własnego parkietu. Ostatnie mecze: 3W - wysokie zwycięstwa na CHI, ATL i NY, James w pełni sił. CHARLOTTE - Road: 1-14 Tu również Bobki dzielnie sobie poczynają, ale tylko na własnych śmieciach. Ostatnie mecze: 2 wysokie wyjazdowe porażki z ORL i MIA, 3 niewielkie porazki u siebie z IND, SEA, CLE i wygrana z beznadziejną ostatnio Minnesotą. Ostatni mecz pomiędzy ww w Charrlote 03.01.05 84-93 dla Kawalerzystów. 2) MIL - ATL 1(-4,5) MILWAUKEE - Road: 3-12 Ogólnie słabo spisuje się na wyjazdach, ale w ostatnich meczach zdecydowany progres formy (wygrana na ciężki terenie Toronto). Ostatnio 3 zwycięstwa z NJ, UTH (w domu) i wspomnianym TOR. Jeżeli chcą myśleć o jakichkolwiek szansach na PO takie mecze muszą koniecznie wygrywać. Atlanta pomimo gry u siebie napewno w ich zasięgu. ATLANTA - Home: 3-14. Wg mnie najsłabsza drużyna całej ligi, próbująca ambitnie przeciwstawiać się nawet najlepszym (u siebie), ale przy obecnym potencjale z mizernym skutkiem. Taryfy ulgowej nie będzie - sytuacja Kozłów nie za ciekawa. Stąd nie przewidują tu żadnej niespodzianki. 3) NOR - NY 2(-8,5) New York - Home: 11-6. U siebie grają znakomicie i naprawdę ciężko ich pokonać. Po kilku słabszych meczach ( i porażkach) z wyraźnie silniejszymi druzynami, najbliższe 4 spotkania zdecydowanie w ich zasięgu. Nagubili pkt. teraz będą chcieli je nadrabiać. Hp dosyć wysokie, ale jak najbardziej do przeskoczenia. New Orleans Road: 1-17. Do tej pory przysłowiowy dostarczyciel punktów. Ostatnio wygrana po dwóch OT z SAC 121-117 (ja ten mecz dobrze zapamiętałem - załatwił mi 4 treasurki), ale uważam to za wypadek przy pracy (lub coś innego) - SAC zresztą z tego słynie (przyp. mecz z ATL). Dzis od Nowojorczyków taryfy ulgowej nie będzie, a pomimo, że po powrocie Davisa drużyna troszkę gra lepiej to jednak jutro wrócą z NY na tarczy. DET - NJ - na razie no bet MEM - IND (2 najbardziej ulubione przezemnie drużyny) - też narazie brak mi wyrobionego zdania Opis pozostałych 3 meczy w innym poście - ten jest już wystarczająco długi. Co do moich kuponów - już poszły single (6szt.) z -hp na NY, MIL, (ze względu na sondę nie podam wskazania - w meczu PHO-MIA), SAC i SEA i dosyć grubo treaserek: MIL pk + NY(-3,5) + SAC(-4,5) + SEA(-4,5) + MIA/PHO??? AKO=5,5 Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Krajan Hit rozumiesz przez + 5,0 w meczu Phoenix-Miami
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Nie HIT rozumiem jako spotkanie - HIT KOLEJKI! Najpierw pomyśl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />, a później cokolwiek napisz bo może jesteś za SHYBKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />? Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> No wcorajszy spektakl pod tytułem SA @ Utah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />. Czułem wygraną Utah, ale nie z SA po kursie 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Cyrk nie z tej ziemi!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Przyłączam się do sondy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> A wieczorkiem rozkminie swoje singielki i podziele się z kolegami, może znowu komuś pomogę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pozdro......
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328 |
Jedziemy z UNDERAMI (WYJAZD/DOM) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
1) Charlotte Bobcats v Cleveland Cavaliers___192 53% 62% 2) Detroit Pistons v New Jersey Nets_________174 41% 54%(1) 3) Milwaukee Bucks v Atlanta Hawks_________200 53% 76% 4) New Orleans Hornets v New York Knicks___192 94% 59%(1) 5) Indiana Pacers v Memphis Grizzlies_______189 47% 78% 6) Miami Heat v Phoenix Suns______________215 83% 59% 7) Los Angeles Clippers v Seattle Supersoni__195 75% 47%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Co do meczu Phoenix - Miami to naprawde cieżko cokolwiek stawiać bo wydaje mi sie ze handicap jest w miare wlasciwie ustawiony. Jesli musialbym coś z tego wybrać to raczej handi na Suns.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
A co Panowie sądzą o rozpoczęciu progresji na porażkę Memphis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
A co Panowie sądzą o rozpoczęciu progresji na porażkę Memphis? Jak najwłasciwszy moment moim zdaniem ,Roman,tym bardziej,że z tzw.d*** strony można grać progres na wygraną Pacers:-) A propos ogladania meczów w NBA+. Tak najkrócej - kto zainteresowany niech wejdzie na allegro i poszuka ofert sprzedaży tunera satelitarnego Vision+. Na stronie sprzedawcy jest obszerny opis i w razie czego kontakt na komórkę lub GG. Tu nie będę pisal nic więcej,poniewaz nie chcę zaśmiecac tematu,a poza tym NBA+ jest kodowany:-) Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
[quote(...)kto zainteresowany niech wejdzie na allegro i poszuka ofert sprzedaży tunera satelitarnego Vision+. (...) [/quote] Lub też karty do komputera - Sky Star 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sprawdza się znakomicie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Hejka
Ostatnio mocno stonowalem ilosc meczow granych jednej nocy, wczoraj wybralem 2 - Boston i Chicago i udalo sie ominac miny w stylu S.A, zreszta zasluga takze forumowiczow. "Kobieca" intuicja niektorych robi swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na dzis takze max. 2 mecze. Jako pierwszy - od razu rzucila mi sie para Memphis-Indiana, czy ktos dalby przed sezonem handi +7 na Indiane w tym meczu? Watpie... Zapomnijmy o ostatnich wystepach, Memphis passa zwyciestw, Indiana 3 blamaze (moze inaczej- dosc wysokie porazki, Phoenix, Dallas, S.A.). Jest jedno ale... ostatnie analizy ostatnich meczow danych druzyn jest o kant du.. potluc... Jak dla mnie Indiana +7 wyglada bardzo smakowicie... jeszcze poczekam troche, zobaczymy co sie bedzie dzialo w trakcie dnia, jak sie handicap zachowa
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222 |
Jason Kidd is Questionable - flu (wg. forum Covers), w Pinnacle kursy sciagnieto. Mozna zagrac Det -1,5 w GB
Pozdro PiBET Team
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102 |
hmm nikt nie gra an nwe york i seatlle:) to dzis moj dubel
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Co do Kidda, to jego brak bylby duzym oslabieniem Nets. W unibecie Tloki caly czas -1,5... moze warto...
Lazio te 2 mecze sa dzis "najpewniejsze" a widzimy co sie ostatnio dzieje z "najpewniejszymi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poczytaj najpierw forum... zpoznaj sie z opiniami mistrza amkwisha, czeladnika KRAJANA, podnozka g00nka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nie ale tak na serio, to zauwazylem zdecydowanie podniesienie poziomu tematu USA SPORTS, wikesze zainteresowanie i naprawde grupe ludzi-pasjonatow, ktorzy czerpia przyjemnosc z tego co pisza/robia... Szacunek dla wszystkich (pewnie wszyscy wiedza o jakich osobach mowie)
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
moje przemyslenia na dzisiejsza nocke
1 cleveland - charlotte 0-12 1 2 seatlle - clippers 0-8 2 3 sacramento - denver 0-9 2 4 atlanta - milwaukee 200 1 5 phoenix - miami 213 2 6 memphis - indiana 188 2 7 new york - hornets 190 1 8 marbury - davis 1 9 allen - maggettte 2 10 stoudemire - shaq 1 11 gasol - J. O'Neal 2
1 wiadomo ze clevelend dobrzy u siebie i zazwyczaj notują "winki" mimo ze hpc wysokie typ ze wzgledu na dwa wczesniejsze spotkania wygrane roznicą 17 i 16 pkt na korzysc cavaliersów ktorym chyba pasuje styl bobków
2 clippersi ostatnio jesli odnosza porazke to mala iloscia punktow i tyle a seatlle rewelki nie gra ( 8 to nie 2)
3 podobnie jak wyzej
4 mecz ze wskazaniem na kozły (moim zdaniem) nie sadze aby byla az taka kanonada z dobra skutecznoscia
5 mecz tygodnia i mecz punktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
6 oba zespoly z dobrą grą offensive moj typ na over poniewaz obie druzyny jesli wygrywaja to rzucaja setke a przegrana nie zostaje w tyle (moze po 100 dzisiaj)
7 licze na mecz walki ze strony hornetsow i kiepska skutecznosc obu druzyn 90 pkt dla hornetsów to raczej nie dzisiaj a new york 100 moze niedorzucic
8 davis jeszcze nie prezentuje sie tak znakomicie ma pewne zastoje w grze a murbury jeden z filarów swojej druzyny
9 ostatnio swietna gra podpory druzyny z los angeles przede wszystkim w miare regularny a allen cos ostatnio mecze slabsze
10 w meczach z phoenix centrzy rywali raczej rzadko przekraczaja 20 pkt mimo ze shaq to czołówka to jednak dzisiaj amare go wypunktuje za sprawą nasha (kilka asyst podkoszowych) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
11 gasol to jeden z lepiej punktujacych zawodnikow ale licze na jeroma w koncu on tez poziomem nie odstaje
wszystkie hpc, linie, pary zawodników zaczerpniete z TOTOMIX
jakies pytania lub sugestie??
pozdro
kardynal20
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
najpewniejszy typ podrzuce pozniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63 |
oki lecimy na dzis najpewniejsze widze: miami-phoenix (0-5) 2 detroit- jets (0-2) 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Ja bym za Millwauke bym optowal ale jeszcze niewiem jak ze skladami itp pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
oki lecimy na dzis najpewniejsze widze: miami-phoenix (0-5) 2 detroit- jets (0-2) 1 A czy leci z nami pilot ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Pytam bo przy obu meczach widze błedy - w pierwszym na 100% handi nie wynosi 0,5 pts(chyba,że to opcja z teasera) ,w drugim nie ta drużyna. Rozumiem błedy i literówki w tekście,opisach,etc ale jak juz podajemy typy,to bądźmy bardziej uważni,oki? Bez urazy,ale niejaki gOOniek zarzuca mi ciągle,ze dopuszczam do robienia bałaganu w tematach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|