Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#278741 11/01/2005 08:54
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Zestaw par na dzisiejszą nockę:
1) Charlotte Bobcats v Cleveland Cavaliers +/-13,0 192pkt
2) Detroit Pistons v New Jersey Nets -/+2,0 174,5pkt
3) Milwaukee Bucks v Atlanta Hawks -/+4,5 200,5pkt
4) New Orleans Hornets v New York Knicks +/- 8,5 192,5pkt
5) Indiana Pacers v Memphis Grizzlies +/-7,0 189pkt
6) Miami Heat v Phoenix Suns +/-5,0 215,5pkt - HIT!!!
7) Los Angeles Clippers v Seattle Supersonics +/-9,0 195,5pkt
8) Denver Nuggets v Sacramento Kings +/-9,0 linii brak
Zapraszam do przedkładania własnych typów i analiz
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Last edited by amkwish; 13/01/2005 16:12.
Bonus: Unibet
#278742 11/01/2005 09:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
jak na razie:
pistons -2
knicks -8,5
i jeszcze chyba milwaukee -4,5
na razie bez uzasadniania, sorki, wieczorem cos napisze. prosze o ewentualne sugestie.

#278743 11/01/2005 09:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jako, że przeszła mi złość po drugiej połowie tamtego tygodnia pozwolę sobie po otwarciu tematu na zgłoszenie moich kandydatur na zwyciężców w dzisiejszych meczach:
1) CHA-CLE 2 (do kombosa)
Zdecydowany faworyt - gospodarz (CLE). Zastanawiam się jeszcze nad -hp, ale 13pkt to nieźle wyśrubowana granica.
CLEVELAND - Home: 13-3. Typowa drużyna własnego parkietu. Ostatnie mecze: 3W - wysokie zwycięstwa na CHI, ATL i NY, James w pełni sił.
CHARLOTTE - Road: 1-14 Tu również Bobki dzielnie sobie poczynają, ale tylko na własnych śmieciach. Ostatnie mecze: 2 wysokie wyjazdowe porażki z ORL i MIA, 3 niewielkie porazki u siebie z IND, SEA, CLE i wygrana z beznadziejną ostatnio Minnesotą.
Ostatni mecz pomiędzy ww w Charrlote 03.01.05 84-93 dla Kawalerzystów.
2) MIL - ATL 1(-4,5)
MILWAUKEE - Road: 3-12 Ogólnie słabo spisuje się na wyjazdach, ale w ostatnich meczach zdecydowany progres formy (wygrana na ciężki terenie Toronto). Ostatnio 3 zwycięstwa z NJ, UTH (w domu) i wspomnianym TOR. Jeżeli chcą myśleć o jakichkolwiek szansach na PO takie mecze muszą koniecznie wygrywać. Atlanta pomimo gry u siebie napewno w ich zasięgu.
ATLANTA - Home: 3-14. Wg mnie najsłabsza drużyna całej ligi, próbująca ambitnie przeciwstawiać się nawet najlepszym (u siebie), ale przy obecnym potencjale z mizernym skutkiem. Taryfy ulgowej nie będzie - sytuacja Kozłów nie za ciekawa. Stąd nie przewidują tu żadnej niespodzianki.
3) NOR - NY 2(-8,5)
New York - Home: 11-6. U siebie grają znakomicie i naprawdę ciężko ich pokonać. Po kilku słabszych meczach ( i porażkach) z wyraźnie silniejszymi druzynami, najbliższe 4 spotkania zdecydowanie w ich zasięgu. Nagubili pkt. teraz będą chcieli je nadrabiać. Hp dosyć wysokie, ale jak najbardziej do przeskoczenia.
New Orleans Road: 1-17. Do tej pory przysłowiowy dostarczyciel punktów. Ostatnio wygrana po dwóch OT z SAC 121-117 (ja ten mecz dobrze zapamiętałem - załatwił mi 4 treasurki), ale uważam to za wypadek przy pracy (lub coś innego) - SAC zresztą z tego słynie (przyp. mecz z ATL). Dzis od Nowojorczyków taryfy ulgowej nie będzie, a pomimo, że po powrocie Davisa drużyna troszkę gra lepiej to jednak jutro wrócą z NY na tarczy.
DET - NJ - na razie no bet
MEM - IND (2 najbardziej ulubione przezemnie drużyny) - też narazie brak mi wyrobionego zdania
Opis pozostałych 3 meczy w innym poście - ten jest już wystarczająco długi.
Co do moich kuponów - już poszły single (6szt.) z -hp na NY, MIL, (ze względu na sondę nie podam wskazania - w meczu PHO-MIA), SAC i SEA i dosyć grubo treaserek:
MIL pk + NY(-3,5) + SAC(-4,5) + SEA(-4,5) + MIA/PHO???
AKO=5,5
Pozdrawiam
KRAJAN

#278744 11/01/2005 10:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Krajan Hit rozumiesz przez + 5,0 w meczu Phoenix-Miami

#278745 11/01/2005 10:05
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Nie HIT rozumiem jako spotkanie - HIT KOLEJKI!
Najpierw pomyśl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />, a później cokolwiek napisz bo może jesteś za SHYBKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#278746 11/01/2005 10:50
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> No wcorajszy spektakl pod tytułem SA @ Utah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />. Czułem wygraną Utah, ale nie z SA po kursie 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Cyrk nie z tej ziemi!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Przyłączam się do sondy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
A wieczorkiem rozkminie swoje singielki i podziele się z kolegami, może znowu komuś pomogę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pozdro......

#278747 11/01/2005 11:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
Jedziemy z UNDERAMI (WYJAZD/DOM) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

1) Charlotte Bobcats v Cleveland Cavaliers___192 53% 62%
2) Detroit Pistons v New Jersey Nets_________174 41% 54%(1)
3) Milwaukee Bucks v Atlanta Hawks_________200 53% 76%
4) New Orleans Hornets v New York Knicks___192 94% 59%(1)
5) Indiana Pacers v Memphis Grizzlies_______189 47% 78%
6) Miami Heat v Phoenix Suns______________215 83% 59%
7) Los Angeles Clippers v Seattle Supersoni__195 75% 47%

#278748 11/01/2005 11:51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Co do meczu Phoenix - Miami to naprawde cieżko cokolwiek stawiać bo wydaje mi sie ze handicap jest w miare wlasciwie ustawiony. Jesli musialbym coś z tego wybrać to raczej handi na Suns.

#278749 11/01/2005 11:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
A co Panowie sądzą o rozpoczęciu progresji na porażkę Memphis?

#278750 11/01/2005 12:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
A co Panowie sądzą o rozpoczęciu progresji na porażkę Memphis?

Jak najwłasciwszy moment moim zdaniem ,Roman,tym bardziej,że z tzw.d*** strony można grać progres na wygraną Pacers:-)

A propos ogladania meczów w NBA+.
Tak najkrócej - kto zainteresowany niech wejdzie na allegro i poszuka ofert sprzedaży tunera satelitarnego Vision+.
Na stronie sprzedawcy jest obszerny opis i w razie czego kontakt na komórkę lub GG.
Tu nie będę pisal nic więcej,poniewaz nie chcę zaśmiecac tematu,a poza tym NBA+ jest kodowany:-)

Pozdrawiam

amkwish

#278751 11/01/2005 12:54
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
[quote(...)kto zainteresowany niech wejdzie na allegro i poszuka ofert sprzedaży tunera satelitarnego Vision+.
(...) [/quote]
Lub też karty do komputera - Sky Star 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sprawdza się znakomicie...

#278752 11/01/2005 12:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Hejka

Ostatnio mocno stonowalem ilosc meczow granych jednej nocy, wczoraj wybralem 2 - Boston i Chicago i udalo sie ominac miny w stylu S.A, zreszta zasluga takze forumowiczow. "Kobieca" intuicja niektorych robi swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na dzis takze max. 2 mecze. Jako pierwszy - od razu rzucila mi sie para Memphis-Indiana, czy ktos dalby przed sezonem handi +7 na Indiane w tym meczu? Watpie... Zapomnijmy o ostatnich wystepach, Memphis passa zwyciestw, Indiana 3 blamaze (moze inaczej- dosc wysokie porazki, Phoenix, Dallas, S.A.). Jest jedno ale... ostatnie analizy ostatnich meczow danych druzyn jest o kant du.. potluc... Jak dla mnie Indiana +7 wyglada bardzo smakowicie... jeszcze poczekam troche, zobaczymy co sie bedzie dzialo w trakcie dnia, jak sie handicap zachowa

Pozdrawiam
Dominik

#278753 11/01/2005 14:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
Jason Kidd is Questionable - flu (wg. forum Covers), w Pinnacle kursy sciagnieto. Mozna zagrac Det -1,5 w GB


Pozdro
PiBET Team

#278754 11/01/2005 14:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,102
hmm nikt nie gra an nwe york i seatlle:) to dzis moj dubel

#278755 11/01/2005 14:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Co do Kidda, to jego brak bylby duzym oslabieniem Nets. W unibecie Tloki caly czas -1,5... moze warto...

Lazio te 2 mecze sa dzis "najpewniejsze" a widzimy co sie ostatnio dzieje z "najpewniejszymi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poczytaj najpierw forum... zpoznaj sie z opiniami mistrza amkwisha, czeladnika KRAJANA, podnozka g00nka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nie ale tak na serio, to zauwazylem zdecydowanie podniesienie poziomu tematu USA SPORTS, wikesze zainteresowanie i naprawde grupe ludzi-pasjonatow, ktorzy czerpia przyjemnosc z tego co pisza/robia... Szacunek dla wszystkich (pewnie wszyscy wiedza o jakich osobach mowie)

Pozdrawiam
Dominik

#278756 11/01/2005 15:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
moje przemyslenia na dzisiejsza nocke

1 cleveland - charlotte 0-12 1
2 seatlle - clippers 0-8 2
3 sacramento - denver 0-9 2
4 atlanta - milwaukee 200 1
5 phoenix - miami 213 2
6 memphis - indiana 188 2
7 new york - hornets 190 1
8 marbury - davis 1
9 allen - maggettte 2
10 stoudemire - shaq 1
11 gasol - J. O'Neal 2


1 wiadomo ze clevelend dobrzy u siebie i zazwyczaj notują "winki" mimo ze hpc wysokie typ ze wzgledu na dwa wczesniejsze spotkania wygrane roznicą 17 i 16 pkt na korzysc cavaliersów ktorym chyba pasuje styl bobków

2 clippersi ostatnio jesli odnosza porazke to mala iloscia punktow i tyle a seatlle rewelki nie gra ( 8 to nie 2)

3 podobnie jak wyzej

4 mecz ze wskazaniem na kozły (moim zdaniem) nie sadze aby byla az taka kanonada z dobra skutecznoscia

5 mecz tygodnia i mecz punktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

6 oba zespoly z dobrą grą offensive moj typ na over poniewaz obie druzyny jesli wygrywaja to rzucaja setke a przegrana nie zostaje w tyle (moze po 100 dzisiaj)

7 licze na mecz walki ze strony hornetsow i kiepska skutecznosc obu druzyn 90 pkt dla hornetsów to raczej nie dzisiaj a new york 100 moze niedorzucic

8 davis jeszcze nie prezentuje sie tak znakomicie ma pewne zastoje w grze a murbury jeden z filarów swojej druzyny

9 ostatnio swietna gra podpory druzyny z los angeles
przede wszystkim w miare regularny a allen cos ostatnio mecze slabsze

10 w meczach z phoenix centrzy rywali raczej rzadko przekraczaja 20 pkt mimo ze shaq to czołówka to jednak dzisiaj amare go wypunktuje za sprawą nasha (kilka asyst podkoszowych) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

11 gasol to jeden z lepiej punktujacych zawodnikow ale licze na jeroma w koncu on tez poziomem nie odstaje


wszystkie hpc, linie, pary zawodników zaczerpniete z TOTOMIX

jakies pytania lub sugestie??



pozdro

kardynal20

#278757 11/01/2005 15:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
najpewniejszy typ podrzuce pozniej

#278758 11/01/2005 15:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63
oki lecimy na dzis najpewniejsze widze:
miami-phoenix (0-5) 2
detroit- jets (0-2) 1

#278759 11/01/2005 16:00
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Ja bym za Millwauke bym optowal ale jeszcze niewiem jak ze skladami itp
pozdro

#278760 11/01/2005 16:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
oki lecimy na dzis najpewniejsze widze:
miami-phoenix (0-5) 2
detroit- jets (0-2) 1

A czy leci z nami pilot ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Pytam bo przy obu meczach widze błedy - w pierwszym na 100% handi nie wynosi 0,5 pts(chyba,że to opcja z teasera) ,w drugim nie ta drużyna.
Rozumiem błedy i literówki w tekście,opisach,etc ale jak juz podajemy typy,to bądźmy bardziej uważni,oki?

Bez urazy,ale niejaki gOOniek zarzuca mi ciągle,ze dopuszczam do robienia bałaganu w tematach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />



Pozdrawiam

amkwish

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1