Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#278781 11/01/2005 20:28
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Właściwie to PHOENIX dziś powinno wygrać (!!!) należy się mocno zastanowić kto ich może powstrzymać, jaki styl gry da sukces przeciw "run & gun", wychodzi jednoznacznie, że tylko dośc dobra defensywa zesppołowa połączona z umiejętnym zwalnianiem gry i ciągłym nękaniem Nasha a więc pora na konkrety... napewno SPURS (zresztą już to udowodnili) PISTONS (napewno TAK ale nie w tej formie, PACERS - dostali ostre baty (!!!) ale to na nich postawie za dwa dni bo grają własnei z SUNS u siebie a kurs będzie maksymalnie godny by tak spróbować! HEAT powinni rozjechać gładko ale jestem ciekaw jak wypadnie SHAQ w konfrontacji z zespołem bez jakby nie było klasycznego CENTRA... suma sumarum MIAMI nie umie bronić więc PHO -5.5 prezentuje się obiecująco!

Bonus: Unibet
#278782 11/01/2005 20:29
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
na expekcie przelicznik na Detroit spadł prawie o 10 groszy

#278783 11/01/2005 20:31
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Detroit - Nets Jefferson out , Bodog wstrzymal kurs

Ktos pisal, ze w amerykanskim radio podali, ze Jefferson moze nie zagrac do konca sezonu. Przyczyna - wrist (co to znaczy?)

#278784 11/01/2005 20:33
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Quote
Quote
Detroit - Nets Jefferson out , Bodog wstrzymal kurs

Ktos pisal, ze w amerykanskim radio podali, ze Jefferson moze nie zagrac do konca sezonu. Przyczyna - wrist (co to znaczy?)
Kontuzja nadgartska.

#278785 11/01/2005 20:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Detroit - Nets Jefferson out , Bodog wstrzymal kurs

Wiadomośc jak z kosmosu - Jefferson OUT for the season !!!

Cos pewnie w tym jest,bo buki poleciały ze spreadem na 5 punktów.
W tej sytuacji obstawiane wcześniej Detroit z -2,0 wydaje sie bardzo dobra opcja,chociaz jeżeli "posklejać" teraz skład NJ to i te -5,0 winno wejść bez problemu.

Pozdrawiam

amkwish

#278786 11/01/2005 20:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ja tam zagrałem under 174 Pistons i teraz specjalnie mnei nie wzruszają te informacje, chociaż +6na Nets kusi:)

#278787 11/01/2005 20:42
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Quote
Detroit - Nets Jefferson out , Bodog wstrzymal kurs

Wiadomośc jak z kosmosu - Jefferson OUT for the season !!!

Cos pewnie w tym jest,bo buki poleciały ze spreadem na 5 punktów.
W tej sytuacji obstawiane wcześniej Detroit z -2,0 wydaje sie bardzo dobra opcja,chociaz jeżeli "posklejać" teraz skład NJ to i te -5,0 winno wejść bez problemu.

Pozdrawiam

amkwish

no to jeden rywal Bullsom odpada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#278788 11/01/2005 20:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
(...)Dziś cały swiat gra Phoenix,więc ja na 90% zagram pewnie Miami.(...)

Pozdrawiam

amkwish

Zdecydowany pick na Phoenix.
To mecz z gatunku prestiżowych, a takich się nie odpuszcza. Tak naprawdę to zagrałem Słońca już dziś rano jak tylko zobaczyłem w ofercie.
Dla mnie spread nawet -8 byłby do akceptacji. To prawda, że Miami ma dobrych graczy, ale myślę, że sztab trenerski Phoenix już znalazł na nich receptę. Poza tym indywidualnie i jako drużyna - Słońca dla mnie są w tym momencie o pół klasy lepsze.
Aha jak już się "obnażamy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to zagrałem 10/10

Pozdrawiam
frend30

#278789 11/01/2005 20:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Quote
(...)Dziś cały swiat gra Phoenix,więc ja na 90% zagram pewnie Miami.(...)

Pozdrawiam

amkwish

Zdecydowany pick na Phoenix.
To mecz z gatunku prestiżowych, a takich się nie odpuszcza. Tak naprawdę to zagrałem Słońca już dziś rano jak tylko zobaczyłem w ofercie.
Dla mnie spread nawet -8 byłby do akceptacji. To prawda, że Miami ma dobrych graczy, ale myślę, że sztab trenerski Phoenix już znalazł na nich receptę. Poza tym indywidualnie i jako drużyna - Słońca dla mnie są w tym momencie o pół klasy lepsze.
Aha jak już się "obnażamy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to zagrałem 10/10

Pozdrawiam
frend30

Suns? Poszaleją sobie w rundzie zasadniczej i polegna w playoffach, już z SA grali, zobaczyli co to zderzenie ich ofensywnej koszykówki z defensywa, mecz z Pistons też sprowadzi ich na ziemie. A dzis gram na Miami, ale oczywiscie poczekam do konca zeby jeszcze podskoczyla linia na Heat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#278790 11/01/2005 20:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
(...)Suns? Poszaleją sobie w rundzie zasadniczej i polegna w playoffach(..)

Na moje szczęście trwa jeszcze runda zasadnicza więc spodziewam się jak najbardziej szaleństw dzisiejszej nocki ze strony Słoneczek. Dobrze że się w tym ze mną zgadzasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Można grać pod prąd , ale nie dziś w tym meczu.

Pozdrawiam

#278791 11/01/2005 21:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
EAST RUTHERFORD, N.J. (AP) -- New Jersey Nets leading scorer Richard Jefferson will miss the rest of the season with a ruptured ligament in his left wrist.

Jefferson is expected to have surgery soon and he will be sidelined until at least late May, Nets president Rod Thorn said Tuesday.

``It's basically a four-month rehab, so he will be out the rest of the season,'' Thorn said, crediting Jefferson for playing while injured. ``Obviously, this is a blow for us.''


full stake on Detroit ?

#278792 11/01/2005 21:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[/quote]no to jeden rywal Bullsom odpada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/quote]

Tego rywala,to nawet nie brałem pod uwage przy składzie PO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Za to mamy kolejnego kandydata do "podciagniecia",ale to za jakis czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

#278793 11/01/2005 21:07
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
full stake on Detroit ?

Z Pistons to nigdy nic niewiadomo w rundzie zasadniczej, kto wie czy nie balowali noc przed meczem.

#278794 11/01/2005 21:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
(...)Suns? Poszaleją sobie w rundzie zasadniczej i polegna w playoffach(..)

Na moje szczęście trwa jeszcze runda zasadnicza więc spodziewam się jak najbardziej szaleństw dzisiejszej nocki ze strony Słoneczek. Dobrze że się w tym ze mną zgadzasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Można grać pod prąd , ale nie dziś w tym meczu.

Pozdrawiam

Podziwiam Twoja pewnośc siebie Frend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
"nie dziś i nie w tym meczu" ...hmmm...a powiesz kiedy i w jakim? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Tak serio to nie gramy z Experto pod żaden "prąd",nie wiem jak On ,bo ja za symboliczna stawkę jako Heatfan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Natomiast +10,0 na Miami w teaserze to juz jest warte rozważenia za poważniejszy szmal.


Pozdrawiam

amkwish

#278795 11/01/2005 21:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
Nie wiem czy chlopcy z BetandWin zaspali ale w kursach na Players jest jeszcze Jefferson z Hamiltonem

#278796 11/01/2005 21:19
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Nie wiem czy chlopcy z BetandWin zaspali ale w kursach na Players jest jeszcze Jefferson z Hamiltonem

Dzięki, że Ty nie spałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro dla Ciebie dobry człowieku

IN PLAY

#278797 11/01/2005 21:20
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
W teaserze Pinnacle dziś (bardzo)wcześnie rano było +2,5 na Phoenix i tę opcję wybrałem dorzucając +4 na Detroit i -2 na Sacramento.
Wg mnie +10 na Miami to też ryzyko.

A co do gry pod prąd... to mam coraz bardziej to dopracowane i jak tylko będę jakiegoś meczu w miarę pewny na pewno podam. Teraz to może zabrzmi jak chwalenie ale wczoraj Utah weszło jak w masło co prawda ze spreadem ale zawsze.
Pozdrawiam

#278798 11/01/2005 21:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Cholera, drugi quasi-chat sie robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zainetersowanie NBA przechodzi najsmielsze oczekiwania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jak zwykle zaczalem glupim komentarzem, a teraz co gramy...
Chcialbym zachowac w miare dobra skutecznosc i wybralem tylko 1 mecz na dzisiejsza noc, a bedzie to Indiana +6,5, jak pisalem wczesniej, Memphis w gazie Indiana 3 porazki pod rzad wiece scenariusz taki ze spodziewam sie nawet straight win Pacers, ale ze jestem bojazliwy gram z handi... Co do dzisiejszego hiciora to nijak nie widze nic, moja szklana kula milczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przezucacie sie argumentami i raz widze zwyciestwo slonc, a raz Heat. No bet, co do dzisiejszych niusow to mnie zasmucily ;( Kontuzja Jeffersona, wielka szkoda, ale mimo tego ze jestem fanem TŁOKÓW (pliz nie nazywajcie ich tlukami...) nie postawie dzis na nich zlamanego grosza, tylko przeczucie...

Pozdrawiam i zycze owocnej nocy
Dominik

#278799 11/01/2005 21:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
Nie wiem czy chlopcy z BetandWin zaspali ale w kursach na Players jest jeszcze Jefferson z Hamiltonem

I właśnie po to jest to forum

Trochę szmalu wpłaciłem i zagrałem

WIELKIE Dzięki

#278800 11/01/2005 21:24
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Na dziś gram tylko DET w różnych kombinacjach. Zagrałem 1 po 1.71, h-2.5, 20 race.
Teraz jednak handi wzrosło, oczywiście z powodu Jeffersona, a więc nie bardzo opłaca się ostro grać DET, lepiej poczekać na live (np.na BAW)

Co mnie jednak zaciekawiło i to zagrałem przed chwilą - para Hamilton - Jefferson (Hamilton -1.5) po kursie 2.
Hamilton 2 pkt rzuci bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tylko zastanawiam się jak BAW policzy nieobecność Jeffersona. Ja miałem tylko jeden taki przypadek, ale wtedy dwóch zawodników nie wystąpiło i był zwrot.

Kto wie, jak było w przeszłości dla zakładów h2h, gdzie jeden zawodnik nie wystąpił?


Z pozostałych meczy to tylko za drobne system 3/4
Suns -5
Det h-2.5 (teraz -5 też warto)
IND +7
NY 0ver 191


EDIT: Hamilton już niedostępny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Last edited by maverick; 11/01/2005 21:27.
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1