|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Właściwie to PHOENIX dziś powinno wygrać (!!!) należy się mocno zastanowić kto ich może powstrzymać, jaki styl gry da sukces przeciw "run & gun", wychodzi jednoznacznie, że tylko dośc dobra defensywa zesppołowa połączona z umiejętnym zwalnianiem gry i ciągłym nękaniem Nasha a więc pora na konkrety... napewno SPURS (zresztą już to udowodnili) PISTONS (napewno TAK ale nie w tej formie, PACERS - dostali ostre baty (!!!) ale to na nich postawie za dwa dni bo grają własnei z SUNS u siebie a kurs będzie maksymalnie godny by tak spróbować! HEAT powinni rozjechać gładko ale jestem ciekaw jak wypadnie SHAQ w konfrontacji z zespołem bez jakby nie było klasycznego CENTRA... suma sumarum MIAMI nie umie bronić więc PHO -5.5 prezentuje się obiecująco!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
na expekcie przelicznik na Detroit spadł prawie o 10 groszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Detroit - Nets Jefferson out , Bodog wstrzymal kurs Ktos pisal, ze w amerykanskim radio podali, ze Jefferson moze nie zagrac do konca sezonu. Przyczyna - wrist (co to znaczy?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Detroit - Nets Jefferson out , Bodog wstrzymal kurs Ktos pisal, ze w amerykanskim radio podali, ze Jefferson moze nie zagrac do konca sezonu. Przyczyna - wrist (co to znaczy?) Kontuzja nadgartska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Detroit - Nets Jefferson out , Bodog wstrzymal kurs Wiadomośc jak z kosmosu - Jefferson OUT for the season !!! Cos pewnie w tym jest,bo buki poleciały ze spreadem na 5 punktów. W tej sytuacji obstawiane wcześniej Detroit z -2,0 wydaje sie bardzo dobra opcja,chociaz jeżeli "posklejać" teraz skład NJ to i te -5,0 winno wejść bez problemu. Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ja tam zagrałem under 174 Pistons i teraz specjalnie mnei nie wzruszają te informacje, chociaż +6na Nets kusi:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Detroit - Nets Jefferson out , Bodog wstrzymal kurs Wiadomośc jak z kosmosu - Jefferson OUT for the season !!! Cos pewnie w tym jest,bo buki poleciały ze spreadem na 5 punktów. W tej sytuacji obstawiane wcześniej Detroit z -2,0 wydaje sie bardzo dobra opcja,chociaz jeżeli "posklejać" teraz skład NJ to i te -5,0 winno wejść bez problemu. Pozdrawiam amkwish no to jeden rywal Bullsom odpada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
(...)Dziś cały swiat gra Phoenix,więc ja na 90% zagram pewnie Miami.(...)
Pozdrawiam
amkwish Zdecydowany pick na Phoenix. To mecz z gatunku prestiżowych, a takich się nie odpuszcza. Tak naprawdę to zagrałem Słońca już dziś rano jak tylko zobaczyłem w ofercie. Dla mnie spread nawet -8 byłby do akceptacji. To prawda, że Miami ma dobrych graczy, ale myślę, że sztab trenerski Phoenix już znalazł na nich receptę. Poza tym indywidualnie i jako drużyna - Słońca dla mnie są w tym momencie o pół klasy lepsze. Aha jak już się "obnażamy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to zagrałem 10/10 Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
(...)Dziś cały swiat gra Phoenix,więc ja na 90% zagram pewnie Miami.(...)
Pozdrawiam
amkwish Zdecydowany pick na Phoenix. To mecz z gatunku prestiżowych, a takich się nie odpuszcza. Tak naprawdę to zagrałem Słońca już dziś rano jak tylko zobaczyłem w ofercie. Dla mnie spread nawet -8 byłby do akceptacji. To prawda, że Miami ma dobrych graczy, ale myślę, że sztab trenerski Phoenix już znalazł na nich receptę. Poza tym indywidualnie i jako drużyna - Słońca dla mnie są w tym momencie o pół klasy lepsze. Aha jak już się "obnażamy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to zagrałem 10/10 Pozdrawiam frend30 Suns? Poszaleją sobie w rundzie zasadniczej i polegna w playoffach, już z SA grali, zobaczyli co to zderzenie ich ofensywnej koszykówki z defensywa, mecz z Pistons też sprowadzi ich na ziemie. A dzis gram na Miami, ale oczywiscie poczekam do konca zeby jeszcze podskoczyla linia na Heat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
(...)Suns? Poszaleją sobie w rundzie zasadniczej i polegna w playoffach(..) Na moje szczęście trwa jeszcze runda zasadnicza więc spodziewam się jak najbardziej szaleństw dzisiejszej nocki ze strony Słoneczek. Dobrze że się w tym ze mną zgadzasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Można grać pod prąd , ale nie dziś w tym meczu. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
EAST RUTHERFORD, N.J. (AP) -- New Jersey Nets leading scorer Richard Jefferson will miss the rest of the season with a ruptured ligament in his left wrist.
Jefferson is expected to have surgery soon and he will be sidelined until at least late May, Nets president Rod Thorn said Tuesday.
``It's basically a four-month rehab, so he will be out the rest of the season,'' Thorn said, crediting Jefferson for playing while injured. ``Obviously, this is a blow for us.''
full stake on Detroit ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[/quote]no to jeden rywal Bullsom odpada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/quote]
Tego rywala,to nawet nie brałem pod uwage przy składzie PO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Za to mamy kolejnego kandydata do "podciagniecia",ale to za jakis czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Z Pistons to nigdy nic niewiadomo w rundzie zasadniczej, kto wie czy nie balowali noc przed meczem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
(...)Suns? Poszaleją sobie w rundzie zasadniczej i polegna w playoffach(..) Na moje szczęście trwa jeszcze runda zasadnicza więc spodziewam się jak najbardziej szaleństw dzisiejszej nocki ze strony Słoneczek. Dobrze że się w tym ze mną zgadzasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Można grać pod prąd , ale nie dziś w tym meczu. Pozdrawiam Podziwiam Twoja pewnośc siebie Frend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> "nie dziś i nie w tym meczu" ...hmmm...a powiesz kiedy i w jakim? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Tak serio to nie gramy z Experto pod żaden "prąd",nie wiem jak On ,bo ja za symboliczna stawkę jako Heatfan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Natomiast +10,0 na Miami w teaserze to juz jest warte rozważenia za poważniejszy szmal. Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9 |
Nie wiem czy chlopcy z BetandWin zaspali ale w kursach na Players jest jeszcze Jefferson z Hamiltonem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Nie wiem czy chlopcy z BetandWin zaspali ale w kursach na Players jest jeszcze Jefferson z Hamiltonem Dzięki, że Ty nie spałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro dla Ciebie dobry człowieku IN PLAY
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
W teaserze Pinnacle dziś (bardzo)wcześnie rano było +2,5 na Phoenix i tę opcję wybrałem dorzucając +4 na Detroit i -2 na Sacramento. Wg mnie +10 na Miami to też ryzyko.
A co do gry pod prąd... to mam coraz bardziej to dopracowane i jak tylko będę jakiegoś meczu w miarę pewny na pewno podam. Teraz to może zabrzmi jak chwalenie ale wczoraj Utah weszło jak w masło co prawda ze spreadem ale zawsze. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Cholera, drugi quasi-chat sie robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zainetersowanie NBA przechodzi najsmielsze oczekiwania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jak zwykle zaczalem glupim komentarzem, a teraz co gramy... Chcialbym zachowac w miare dobra skutecznosc i wybralem tylko 1 mecz na dzisiejsza noc, a bedzie to Indiana +6,5, jak pisalem wczesniej, Memphis w gazie Indiana 3 porazki pod rzad wiece scenariusz taki ze spodziewam sie nawet straight win Pacers, ale ze jestem bojazliwy gram z handi... Co do dzisiejszego hiciora to nijak nie widze nic, moja szklana kula milczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przezucacie sie argumentami i raz widze zwyciestwo slonc, a raz Heat. No bet, co do dzisiejszych niusow to mnie zasmucily ;( Kontuzja Jeffersona, wielka szkoda, ale mimo tego ze jestem fanem TŁOKÓW (pliz nie nazywajcie ich tlukami...) nie postawie dzis na nich zlamanego grosza, tylko przeczucie...
Pozdrawiam i zycze owocnej nocy Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Nie wiem czy chlopcy z BetandWin zaspali ale w kursach na Players jest jeszcze Jefferson z Hamiltonem I właśnie po to jest to forum Trochę szmalu wpłaciłem i zagrałem WIELKIE Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Na dziś gram tylko DET w różnych kombinacjach. Zagrałem 1 po 1.71, h-2.5, 20 race. Teraz jednak handi wzrosło, oczywiście z powodu Jeffersona, a więc nie bardzo opłaca się ostro grać DET, lepiej poczekać na live (np.na BAW)
Co mnie jednak zaciekawiło i to zagrałem przed chwilą - para Hamilton - Jefferson (Hamilton -1.5) po kursie 2. Hamilton 2 pkt rzuci bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tylko zastanawiam się jak BAW policzy nieobecność Jeffersona. Ja miałem tylko jeden taki przypadek, ale wtedy dwóch zawodników nie wystąpiło i był zwrot.
Kto wie, jak było w przeszłości dla zakładów h2h, gdzie jeden zawodnik nie wystąpił?
Z pozostałych meczy to tylko za drobne system 3/4 Suns -5 Det h-2.5 (teraz -5 też warto) IND +7 NY 0ver 191
EDIT: Hamilton już niedostępny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Last edited by maverick; 11/01/2005 21:27.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|