|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 53 |
ja ostatnio lubie wylapywac drobne anomalie overowo-underowe i grac je do regresu od dzisiaj uwazam ze mozna ruszyc z overem w Cleveland ostatnie 4 mecze underowe oraz under Indiana (seria 5 overow)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
obiecalem podac glówny typ na dzisiaj wiec to czynie
atlanta -milwaukee under 199 (linia z betandwin z chwili obecnej)
krotki opis na początku tematu
pozdro
kardynal20
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Z pozostałych meczy to tylko za drobne system 3/4 Suns -5 Det h-2.5 (teraz -5 też warto) IND +7 NY 0ver 191 To mi się niepodoba bo mam to samo praktycznie: SINGLE: SUNS -4.5 PACERS +7 PISTONS ml coś sporo osób gra te meczyki, oby nie było ZONKÓW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
gOOniek na razie tylko 2 głosy za Miami. Experto typuje,ja stawiam z sympatii za lajtowy stake.
Może sie to komus podobać lub nie,ale stawianie takich meczów jak Phoenix-Miami za gruby szmal swiadczy o ...nonszalancji obstawiającego,ze innego pojęcia nie użyje:-)
Z innej beczki. Jezeli Ktos daje full stake w meczu Milan-Juventus badź Arsenal-Chelsea to wiarygodny on dla mnie nie jest,ale to tylko moje zdanie,jako usera i mozna sie z nim nie zgadzać:-)
Co zaś się tyczy meczu w NJ to ludziska z całego świata wala drzwiami i oknami teraz na Pistons i.....hehehe...nieważne:P
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9 |
ciekawe ile zakladow poszlo na Hamiltona, skoro zdjeli bedzie do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
ciekawe ile zakladow poszlo na Hamiltona, skoro zdjeli bedzie do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Typ Indiany tez niezly. Miami dalem za drobne, a wiecej przyloze na Nets z handi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
ciekawe ile zakladow poszlo na Hamiltona, skoro zdjeli bedzie do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Można stawiać, h-1.5 kurs 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kolejne EURosy poszły, oby tylko Jefferson nie wystąpił, bo wtedy to loteria może być, ale informacja wygląda na pewną, więc zonka nie powinno być
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
amkwish sercem bede za phoenix, bo to jednak widowiskowy zespol, ale widze tu tez niespodzianke, sami widzimy jaka jest NBA, dlatego ja dzis spokojnie gram mecz ktorego chyba nikt nie gra... przynajmniej na naszym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> co do Detroit... wlasnie widze ten caly swiat, rzeczywiscie wszyscy wala na Tloki, ale ja ostatnio wole sie zachowywac inaczej niz wszyscy i zle na tym nie wychodze, oczywiscie zycze wszystkim wygranej Detroit, bo to moj zespol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
po co gracie Hamiltona z RJ,jeżeli gracz NJ nie zagra to będą zwroty,na co wy liczycie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
ciekawe ile zakladow poszlo na Hamiltona, skoro zdjeli bedzie do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Można stawiać, h-1.5 kurs 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kolejne EURosy poszły, oby tylko Jefferson nie wystąpił, bo wtedy to loteria może być, ale informacja wygląda na pewną, więc zonka nie powinno być A nie uważacie że w przypadku gdyby Jefferson nie wystąpił dadzą zwroty ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51 |
Napewno będzie zwrot! Panowie poczytajcie regulaminy buków!!! no bez przesady, czy wy myślicie, że to aż tacy frajerzy... Kiedyś na expekcie miałem taką sytuację i rozliczono mi zakład jako 1, był w kombosie, więc tylko ta para była 1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63 |
o zesz ty ile uwag na temat błędów ktos szybko pisze i nie ma czasu poprawianie literek poza tym po co pisac o jakis błedach lepiej skupic sie na DOBRYM typowaniu... peace
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9 |
amkwish sercem bede za phoenix, bo to jednak widowiskowy zespol, ale widze tu tez niespodzianke, sami widzimy jaka jest NBA, dlatego ja dzis spokojnie gram mecz ktorego chyba nikt nie gra... przynajmniej na naszym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> co do Detroit... wlasnie widze ten caly swiat, rzeczywiscie wszyscy wala na Tloki, ale ja ostatnio wole sie zachowywac inaczej niz wszyscy i zle na tym nie wychodze, oczywiscie zycze wszystkim wygranej Detroit, bo to moj zespol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik jak dla mnie moze to byc mecz Charlotte +13.Uzasadnienie http://covers.com/postingforum/post...amp;amp;ur=142410756&sub=313752. Obserwuje goscia od dlugiego czasu we wszystkich dyscyplinach. Co najwazniejsze, ma za soba 3 porazki z rzedu a od wczoraj znow do przodu. A propo Detroit zeby nie bylo tak samo jak Toronto-Indiana (po wykluczeniach). Tam tez nie mial kto grac a spread byl kuszacy. Daleko nie szukajac wczorajszy mecz San Antonio. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9 |
Napewno będzie zwrot! Panowie poczytajcie regulaminy buków!!! no bez przesady, czy wy myślicie, że to aż tacy frajerzy... Kiedyś na expekcie miałem taką sytuację i rozliczono mi zakład jako 1, był w kombosie, więc tylko ta para była 1. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Powodzenia! i masz racje poszly zwroty....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45 |
ja dziś tylko jeden typek. LA CLIPPERS +9 w Seatle. 5/10 Ponaddzwiękowcy wracają co prawda do formy ale LAC to nie chłopcy do bicia i według mnie drużyna z dużym potencjałem i ambicjami. Za Seatler przemawia ich "domowy" bilans (24-8, 12-3 home) ale jak mówię czuję , że LAC dziś mocno pokrzyżują im plany.Stycznowe mecze pokazują, że LAC chcą powalczyć jeszce o PO ( bilans stycznia 3-1). Maggette, Brand, Jaric to gracze żądni sukcesów i chcą pokazać, że p[otrafią wygrać z zilnymi drużynami. Pozatym mam mały sentyment do LAC , kibicuję im od czasów gdy wlekli się w ogonie ligi. Pozdrawiam LOPI ps amkwish THX za wytłumaczenie teaserow. Popieram propozycje wątku z samymi typami. POZDRO!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
(...)Może sie to komus podobać lub nie,ale stawianie takich meczów jak Phoenix-Miami za gruby szmal swiadczy o ...nonszalancji obstawiającego,ze innego pojęcia nie użyje:-)
Z innej beczki. Jezeli Ktos daje full stake w meczu Milan-Juventus badź Arsenal-Chelsea to wiarygodny on dla mnie nie jest,ale to tylko moje zdanie,jako usera i mozna sie z nim nie zgadzać:-) (...) Pozdrawiam
amkwish Trochę to wziąłem do siebie więc może krótko: nonszalancją w tym przypadku wg def. tego słowa jest granie na Miami. Poza tym dla mnie granie 10/10 tego meczu oznacza granie za max. stawkę dla JEDNEGO spotkania. Kiedyś grałem inaczej ale dzięki radom Amkwisha zmieniłem sposób grania. BTW czasem nawet w tzw. hitach ma się swojego "pewniaka" i czeka się na wysokie stawki nieraz cały sezon (bardzo lubię grać Celtic w meczach z Rangers) i jeszcze jedno... co mogę poradzić na swoje prorocze sny ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> To tyle Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
(...)Może sie to komus podobać lub nie,ale stawianie takich meczów jak Phoenix-Miami za gruby szmal swiadczy o ...nonszalancji obstawiającego,ze innego pojęcia nie użyje:-)
Z innej beczki. Jezeli Ktos daje full stake w meczu Milan-Juventus badź Arsenal-Chelsea to wiarygodny on dla mnie nie jest,ale to tylko moje zdanie,jako usera i mozna sie z nim nie zgadzać:-) (...) Pozdrawiam
amkwish Trochę to wziąłem do siebie więc może krótko: nonszalancją w tym przypadku wg def. tego słowa jest granie na Miami. Poza tym dla mnie granie 10/10 tego meczu oznacza granie za max. stawkę dla JEDNEGO spotkania. Kiedyś grałem inaczej ale dzięki radom Amkwisha zmieniłem sposób grania. BTW czasem nawet w tzw. hitach ma się swojego "pewniaka" i czeka się na wysokie stawki nieraz cały sezon (bardzo lubię grać Celtic w meczach z Rangers) i jeszcze jedno... co mogę poradzić na swoje prorocze sny ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> To tyle Pozdrawiam frend30 Rzeczywiscie byc moze nonszalancja to zbyt mocne slowo. Moja dewiza jest taka, iz nie lubie grac tego typu spotkan. Po pierwsze z reguly sa one i tak emocjonujace wiec nie ma po co dokladac sobie wiecej adrenalinki, po drugie z reguly sa to mecze szalenie zaciete i wszystko moze sie zdarzyc.. I wydaje mi sie ze o to chodzilo Amkwishowi gdy pisal o nonszalancji - ze kazdy wynik meczu jest mozliwy i nie ma co ryzykowac. Zgadzam sie, iz mozna zanalizowac taki mecz, kazdy moze miec wlasne przeczucie itp. (a sen to juz w ogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ogolnie mozna o tym dyskutowac dlugo i namietnie a i tak nie dojdziemy do sedna sprawy.. Frend trzymam kciuki za Twoj typ... Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 65 |
expekt tez własnie wycofał mecz detroit wiec cos większego się zapowiada - moze absencje juz ustalili do konca
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
no to ja dzisiaj 2 singielki 1)Miami +6 2)Miami ML 3.20 i prawdopodobnie under 215,5
Analizy fachowej nie będzie;p,po prostu zawsze przed czytaniem jakichkowliek analiz patrze sobie na wystawione linie i konstruuje wstępne typy.A po przeczytaniu tych wszystkich analiz jeszcze bardziej sie utwierdziłem w tym przekonaniu.Podobna sytuacja była przed meczem ze Spursami.Z tego co pamiętam ludzie masowo grali +spread na Sunsów.Jak sie skończyło,pamiętamy Sytuacja sie powtarza,Słonca znowu na fali,rozpromienione po pogromie nad Pacersami,i teraz przychodzi mecz - HIT,i moim zdaniem znowu będzie zawód.
Wszystko oczywiście za małe stawki,bo za bardzo sobie nie ufam tym bardziej jak gram przeciwko prawie całemu forum:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Rzeczywiscie byc moze nonszalancja to zbyt mocne slowo. Moja dewiza jest taka, iz nie lubie grac tego typu spotkan. Po pierwsze z reguly sa one i tak emocjonujace wiec nie ma po co dokladac sobie wiecej adrenalinki, po drugie z reguly sa to mecze szalenie zaciete i wszystko moze sie zdarzyc.. I wydaje mi sie ze o to chodzilo Amkwishowi gdy pisal o nonszalancji - ze kazdy wynik meczu jest mozliwy i nie ma co ryzykowac. Dokladnie o to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Miałem na mysli sposób grania,jako taki,w dłuższej perspektywie,a nie konkretny mecz. Jezeli na jakieś spotkanie,choćby to był superhit i dwa najlepsze zespoły mam "czucie" to tez daje grubo i nikt mnie nie przekona,ale w wiekszości przypadków,to wole takie "hiciory" omijać lub zagrać lajtowo,tylko dla podkręcenia emocji,a wtedy stawiam na "swój" zespół (np.zawsze na Celtic przeciw Rangersom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />). Zresztą jakbysmy znaleźli idealny sposób na grania to po pewnym czasie nie mielibysmy gdzie obstawiać,bo puscilibyśmy bukuff z torbami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ja zagrałem dzis jeszcze na Hornets +hc. Ciekaw jestem czy ta ostatnia wygrana wpłyneła na nich pozytywnie,mam nadzieje ,że tak. Pozdrawiam amkwish
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|