|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
To co się właśnie działo w końcówce meczu Sri Lanka - RPA to po prostu MASAKRA. RPA aby wygrać musielo zdobyć 210 punktów, było już 206/44.4ov i tylko 5 wyautowanych, a tu nagle Malinga w ciągu 2 overów zmienia całkowicie losy spotkania pokonując 4!!! zawodników i jest 207/46.2 9out. Coś nieprawdopodobnego, wielka nerwówka dla mnie bo wystawiłem wcześniej laya na SriLanke, ale na szczęście ostatni zawodnik (to chyba był jakiś "rezerwowy") wytrzymał presje i po zmianie RPA wygrało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wazne, ze sie dobrze skonczylo  Na rozkladzie kolejne mecze Irlandia - Anglia odpuszczam, co za kurs. West Indies 2.20 New Zealand 1.769 Jest ktos przeciwko NZ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Nowa Zelandia zrobiła pierwszy krok do awansu do półfinału, bez większych problemów wygrała z West Indies  Zaraz gra Anglia, więc tylko napiszę, że Irlandczycy mocno się nastawiają na zwycięstwo dzisiaj a już handicap to jest raczej w ich zasięgu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 119 |
Cześć może ,niekoniecznie tutaj bez podawania typów powinienem sie o to pytać , jak co to odeślijcie mnie gdzie indziej. Oglądacie na czymś krykieta albo ten turniej ???? , czy ogladanie krykieta w necie jest mozliwe ????? , bo juz kilka razy próbowałem znaleźć jakieś streamy ale niestety nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Warto brac Austrialie, za pacna Mistrza? W tej chwili znow spadlo, na 2,15 w Pinnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Sri Lanka v England 2 3.12 pinnacle
Tutaj w Londynie sie podniecaja, ze ten zakald jest niby mega oplacalny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
zabraklo 2 runs, to koniec paznokcia, zaklad byl oplacalny, ale niestety nie wszedl dopoki Vaughan bedzie tak pie...yl, to ja angoli nie widze w jakimkolwiek turnieju Australijczycy rzeczywiscie wygladaja najlepiej na WC
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Każdy może mieć swój dzień i wygrać, ale Australia jest jednak tak silna, że ciężko będzie zdetronizować mistrzów. Obstawiałem ich po 3.25, ale i tak uważam że 2.00 jest dobrą ceną za wygraną w MŚ. Oglądam właśnie ich mecz ze Sri Lanką i Australia wręcz dominuje, od razu wiadomo kto tu nosi spodnie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Każdy może mieć swój dzień i wygrać, ale Australia jest jednak tak silna, że ciężko będzie zdetronizować mistrzów. Obstawiałem ich po 3.25, ale i tak uważam że 2.00 jest dobrą ceną za wygraną w MŚ. Oglądam właśnie ich mecz ze Sri Lanką i Australia wręcz dominuje, od razu wiadomo kto tu nosi spodnie.  Jak miało byc tak sie stało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Czyli bez niespodzianki. Gratulacje dla Australii i tych co grali na nich od początku. Mnie zmyliły nieco ich porażki przed World Cupem, ale tu pokazali, że bez żadnych wątpliwości są najlepsi na świecie. A dziś w turnieju Friends Provident Trophy, Anglicy polecają dwa typy: Somerset i Warwickshire, zobaczymy co to z tego będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
[ Linked Image] Mamy mistrza!!! Ale emocje, aż ciężko to opisać. Mam nadzieję, że każdy wsiadł na pociąg pod nazwą "Australia". 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Witam! Postawilem dzisiaj pierwszy raz krykiet
England - New Zealand 2nd ODI Dalem na Anglie i nie bardzo wiem o co w tym chodzi bo pierwsza sesje wygrala anglia 162:0 a druga chyba Nowa Zelandia a buk nie rozlicza mi tego meczu. Jakby ktos wiedzial jaki to rodzaj zakladu postawilem i kiedy bedzie rozstrzygniecie to prosze o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Powinieneś mieć zwrot, bo mecz przerwany z powodu pogody (no result).
ODI to jednodniówki (grają cały dzień), test matches trwają 5 dni. Jeszcze jest coś takiego Twenty20 - grają po 20 overów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Tak mam zwrot  Dzieki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
Westy się raczej nie wybronią kurs 2 na Nz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
215 lead przy 3 wicketach a nie bardzo ma kto ma odbijać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
chociaż Gayle trzeba przyznać szaleje to nie QCZ
Last edited by Skiper; 23/12/2008 08:34.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
ok sorry przejde na czat tylko nie ma takiego tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
daj temat inne sporty albo coś
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
był taki temat tylko trzeba poszukać na QCZ
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|