|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
 Sylwia, robilas mi nadzieje odkad sie poznalismy, a na dwa dni przed Wigilia 'dalas mi taki prezent' ze nie mam ochoty jutro isc na praktyke, isc na silownie, jechac do rodziny na Swieta, usmiechac sie, a w nowym roku wrocic na studia, itd itd. Ojro takis stary a taki glupi i naiwny  Kolego jak się bierzesz za piętnastkę to musisz się z takim czymś liczyć. Niestety. Zresztą jak się bierzesz za dwudziestkę czy trzydziestkę to chyba też. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
 Sylwia, robilas mi nadzieje odkad sie poznalismy, a na dwa dni przed Wigilia 'dalas mi taki prezent' ze nie mam ochoty jutro isc na praktyke, isc na silownie, jechac do rodziny na Swieta, usmiechac sie, a w nowym roku wrocic na studia, itd itd. Ojro takis stary a taki glupi i naiwny  mialem tak 2 lata temu, laska kompletnie zrujnowala mi Swieta. Nie moglem spac, malo jadlem, bolal mnie brzuch i wogole w tym radosnym czasie tylko snulem sie katami i wqrwiony bylem na wszystko. Oczywiscie przeszlo po jakims czasie, ale smrod pozostal  Trzymaj sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Wybranie Jankovic zawodniczką roku przez ITF. Wstyd i kompromitacja światowych władz. Może jestem jakiś zacofany, ale czy ta nagroda nie zostaje przyznana z automatu numerowi 1 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
WTA, a ITF to dwie różne organizacje.
W 2004 roku została wybrana Myskina, chociaż w rankingu najlepsza była Davenport. Rok później wybrali Clijsters, mimo że też Davenport zakończyła rok jako liderka. Jeszcze kilka takich sezonów było.
Jankovic to pierwsza zawodniczka, która zdobyła tą nagrodę, nie wygrywając żadnego z pięciu największych turniejów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
ja to mysle ze ona dostala tytuł za urode i zmiane majtek w publicznym miejscu. jescze szkoda ze tamtych co miala nie rzuciła fanom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
kolejki, tłok, pośpiech trzeba coś wymyśleć żeby przynajmniej w kuchni nic nie robic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ze wroilem po 22 do domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
Ze wroilem po 22 do domu  3 godziny po wieczorynce współczuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
 Sylwia, robilas mi nadzieje odkad sie poznalismy, a na dwa dni przed Wigilia 'dalas mi taki prezent' ze nie mam ochoty jutro isc na praktyke, isc na silownie, jechac do rodziny na Swieta, usmiechac sie, a w nowym roku wrocic na studia, itd itd. Ojro takis stary a taki glupi i naiwny  Kolego jak się bierzesz za piętnastkę to musisz się z takim czymś liczyć. Niestety. Zresztą jak się bierzesz za dwudziestkę czy trzydziestkę to chyba też.  w zeszły piątek w pracy wpadlem do Eli Ciesli w sprawie pewnego papieru z MF (patrz temat polityka). No i stanalem obok niej a ona dekolt po pepek. No i robi jej się głupio, zaslania biedna rekami wyciecie po pępek. Mi robi się glupio ze jej robi sie glupio. Trzeba bylo sobie ubrać golf. No i co mam teraz zrobić, usiąśc? nie ma na czym, chyba ze na twoich kolanach. Patrzeć wszedzie tylko nie na ten dekolt. Odwrocic się. To moze powiedziec jej komplement? Masz fajne cycki, ale w pracy chyba nie chodzi o to, żebym mial erupcję w spodniach? Chyba po to czlowiek wymyslil golfy. Zeby dziewczyny mialy w co sie ubrac do roboty, a faceci w robocie mogli sie skoncentrować na robocie, aby mogli glowa popracować a nie wackiem. No i sie potem na robocie nie moglem skupic, be nice, be nice jak to bylo w filmie Kasyno. Wszyscy maja zawsze do ciebie jakies pretensje. Dobra koncze, bo zaraz jakis inteligent napisze, zebym sobie znalazl dziewczynę zamiast gapic sie na cycki w pracy. A jeszcze inny, zebym zmienil pracę albo nią jebnął i znalazł sobie dziewczynę. A dziewczyna zebym skoncentrowal sie na pracy a nie na jej cyckach, bo pieniadze sa wazniejsze niz twoja erupcja w spodniach. A ja mam was w dupie, wasze banalne, urwane w połowie rady też. Radzcie sobie sami. Sami sobie badzcie mądrzy. Jezus ukrzyzowal się, zeby zbawić swiat, tzn moze swiat ale nie ludzi. Ludzi nie uratujesz, lachonom nie zrobisz dobrze, ludziom nie dogodzisz. No bo co, zmienil Jezus wode w wino w kanie galilejskiej? qrw co jak co, ale w polsce za to powinnie juz miec w kazdym mieście pomnik. Ludzie popili, niestety rano kac jak diabli. Na krzyż z nim!!! Wskrzesił Łazarza, no tu akurat nie wiem czy Łazarz się ucieszył, przynajmniej do czasu, do jakiegoś momentu może mial frajde ze znowu zyje, ale potem niestety trzeba bylo wrocic do roboty lub lachona.... Na krzyż z nim!!!! Jezus poszedł na 40 dni na pustynie, zeby od was qrw odpaczać. Tego uczy Kościół? Kościół to instutucja powołana przez ludzi, tak samo spierdolona jak Urząd Skarbowy. Bo powolana przez ludzi. Przez bandę frustratów, ktora za 30zł nieodprowadzonego podatku VAT potrafi zniszczyc cały twoj dorobek zycia i jeszcze kaze sobie za to dziekować na forum publicznym. Taka jest prawda. A jak to czesto mowia w kosciele. Prawda was wyzwoli. Pies wam mordę lizę ludzie, powiedział Jezus i poszedł na pustynię czy na krzyż, radzcie sobie sami .... dogadzajcie się miedzy sobą sami, ale beze mnie. Zjebcie Tuska lub Kaczynskiego, ze nie jest cudotworcą, ze ciaglie nie ma irlandii. poprawi wam się humor, na chwilę.. takie świateczne refleksje heheh....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Do roboty Noobie, a nie wloczysz sie po forum  Tak przy okazji, pozdrawiam lud pracujacy w wigilę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Ze nie ma nawet centymetra sniegu... a mialo byc bialo na 99% wg. naszych zasranych meteorologow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
że na eN-Ka nie da sie (chyba) zaznaczyć "n" osób żeby im wysłać wiadomość  jakoś nie chce mi sie "1500" razy pisać "Wesołych Świąt" bo piedole wierszyki łańcuszki i inne chujstwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Tak się zastawiam w co Ona się ze mną bawi... Raz jest fajnie, pięknie a później tydzień ciszy. Nie pytaj o Nią... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Nie pytaj o Nią to piosenka o Polsce, wiec nie pasuje tu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Ze nie ma nawet centymetra sniegu... a mialo byc bialo na 99% wg. naszych zasranych meteorologow  widocznie z kiepskich meteorologów korzystasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Dostałem więcej prezentów niż zasługiwałem. Mówiąc po naszemu jakieś 5:1. Nie chce tak. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
wlasnie zajebalem sobie 3 kropki superglue na ulubione jeansy. ku$waj$ierdo$ledoch$ja.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|