Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Originally Posted by Ojro
frown

Sylwia, robilas mi nadzieje odkad sie poznalismy, a na dwa dni przed Wigilia 'dalas mi taki prezent' ze nie mam ochoty jutro isc na praktyke, isc na silownie, jechac do rodziny na Swieta, usmiechac sie, a w nowym roku wrocic na studia, itd itd.

Ojro takis stary a taki glupi i naiwny blush


Kolego jak się bierzesz za piętnastkę to musisz się z takim czymś liczyć. Niestety.
Zresztą jak się bierzesz za dwudziestkę czy trzydziestkę to chyba też. laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by Ojro
frown

Sylwia, robilas mi nadzieje odkad sie poznalismy, a na dwa dni przed Wigilia 'dalas mi taki prezent' ze nie mam ochoty jutro isc na praktyke, isc na silownie, jechac do rodziny na Swieta, usmiechac sie, a w nowym roku wrocic na studia, itd itd.

Ojro takis stary a taki glupi i naiwny blush

mialem tak 2 lata temu, laska kompletnie zrujnowala mi Swieta. Nie moglem spac, malo jadlem, bolal mnie brzuch i wogole w tym radosnym czasie tylko snulem sie katami i wqrwiony bylem na wszystko. Oczywiscie przeszlo po jakims czasie, ale smrod pozostal smile

Trzymaj sie boks

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by Goget
Wybranie Jankovic zawodniczką roku przez ITF. Wstyd i kompromitacja światowych władz.
Może jestem jakiś zacofany, ale czy ta nagroda nie zostaje przyznana z automatu numerowi 1 ?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
WTA, a ITF to dwie różne organizacje.

W 2004 roku została wybrana Myskina, chociaż w rankingu najlepsza była Davenport. Rok później wybrali Clijsters, mimo że też Davenport zakończyła rok jako liderka. Jeszcze kilka takich sezonów było.

Jankovic to pierwsza zawodniczka, która zdobyła tą nagrodę, nie wygrywając żadnego z pięciu największych turniejów.



Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
ja to mysle ze ona dostala tytuł za urode i zmiane majtek w publicznym miejscu. jescze szkoda ze tamtych co miala nie rzuciła fanom laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
kolejki, tłok, pośpiech

trzeba coś wymyśleć żeby przynajmniej w kuchni nic nie robic grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ze wroilem po 22 do domu frown

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Originally Posted by lupus
Ze wroilem po 22 do domu frown


3 godziny po wieczorynce współczuje

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Originally Posted by lupus
?


kto pyta nie błądzi

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Originally Posted by Damianoon
Originally Posted by Ojro
frown

Sylwia, robilas mi nadzieje odkad sie poznalismy, a na dwa dni przed Wigilia 'dalas mi taki prezent' ze nie mam ochoty jutro isc na praktyke, isc na silownie, jechac do rodziny na Swieta, usmiechac sie, a w nowym roku wrocic na studia, itd itd.

Ojro takis stary a taki glupi i naiwny blush


Kolego jak się bierzesz za piętnastkę to musisz się z takim czymś liczyć. Niestety.
Zresztą jak się bierzesz za dwudziestkę czy trzydziestkę to chyba też. laugh


w zeszły piątek w pracy wpadlem do Eli Ciesli w sprawie pewnego papieru z MF (patrz temat polityka). No i stanalem obok niej a ona dekolt po pepek. No i robi jej się głupio, zaslania biedna rekami wyciecie po pępek. Mi robi się glupio ze jej robi sie glupio. Trzeba bylo sobie ubrać golf. No i co mam teraz zrobić, usiąśc? nie ma na czym, chyba ze na twoich kolanach. Patrzeć wszedzie tylko nie na ten dekolt. Odwrocic się. To moze powiedziec jej komplement? Masz fajne cycki, ale w pracy chyba nie chodzi o to, żebym mial erupcję w spodniach?
Chyba po to czlowiek wymyslil golfy. Zeby dziewczyny mialy w co sie ubrac do roboty, a faceci w robocie mogli sie skoncentrować na robocie, aby mogli glowa popracować a nie wackiem. No i sie potem na robocie nie moglem skupic, be nice, be nice jak to bylo w filmie Kasyno. Wszyscy maja zawsze do ciebie jakies pretensje.
Dobra koncze, bo zaraz jakis inteligent napisze, zebym sobie znalazl dziewczynę zamiast gapic sie na cycki w pracy. A jeszcze inny, zebym zmienil pracę albo nią jebnął i znalazł sobie dziewczynę. A dziewczyna zebym skoncentrowal sie na pracy a nie na jej cyckach, bo pieniadze sa wazniejsze niz twoja erupcja w spodniach. A ja mam was w dupie, wasze banalne, urwane w połowie rady też. Radzcie sobie sami. Sami sobie badzcie mądrzy.
Jezus ukrzyzowal się, zeby zbawić swiat, tzn moze swiat ale nie ludzi. Ludzi nie uratujesz, lachonom nie zrobisz dobrze, ludziom nie dogodzisz. No bo co, zmienil Jezus wode w wino w kanie galilejskiej? qrw co jak co, ale w polsce za to powinnie juz miec w kazdym mieście pomnik. Ludzie popili, niestety rano kac jak diabli. Na krzyż z nim!!! Wskrzesił Łazarza, no tu akurat nie wiem czy Łazarz się ucieszył, przynajmniej do czasu, do jakiegoś momentu może mial frajde ze znowu zyje, ale potem niestety trzeba bylo wrocic do roboty lub lachona.... Na krzyż z nim!!!!
Jezus poszedł na 40 dni na pustynie, zeby od was qrw odpaczać. Tego uczy Kościół? Kościół to instutucja powołana przez ludzi, tak samo spierdolona jak Urząd Skarbowy. Bo powolana przez ludzi. Przez bandę frustratów, ktora za 30zł nieodprowadzonego podatku VAT potrafi zniszczyc cały twoj dorobek zycia i jeszcze kaze sobie za to dziekować na forum publicznym.

Taka jest prawda. A jak to czesto mowia w kosciele. Prawda was wyzwoli. Pies wam mordę lizę ludzie, powiedział Jezus i poszedł na pustynię czy na krzyż, radzcie sobie sami .... dogadzajcie się miedzy sobą sami, ale beze mnie. Zjebcie Tuska lub Kaczynskiego, ze nie jest cudotworcą, ze ciaglie nie ma irlandii. poprawi wam się humor, na chwilę..
takie świateczne refleksje heheh....




Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Noob
Originally Posted by lupus
?


kto pyta nie błądzi

Do roboty Noobie, a nie wloczysz sie po forum smile

Tak przy okazji, pozdrawiam lud pracujacy w wigilę wink

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Ze nie ma nawet centymetra sniegu... a mialo byc bialo na 99% wg. naszych zasranych meteorologow mad

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
że na eN-Ka nie da sie (chyba) zaznaczyć "n" osób żeby im wysłać wiadomość mad jakoś nie chce mi sie "1500" razy pisać "Wesołych Świąt" bo piedole wierszyki łańcuszki i inne chujstwa

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ustaw opis badz cool ;]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Tak się zastawiam w co Ona się ze mną bawi... Raz jest fajnie, pięknie a później tydzień ciszy.

Nie pytaj o Nią... mad

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Nie pytaj o Nią to piosenka o Polsce, wiec nie pasuje tu tongue

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Exp
Ze nie ma nawet centymetra sniegu... a mialo byc bialo na 99% wg. naszych zasranych meteorologow mad

widocznie z kiepskich meteorologów korzystasz wink

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Dostałem więcej prezentów niż zasługiwałem.

Mówiąc po naszemu jakieś 5:1.

Nie chce tak. frown

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
wlasnie zajebalem sobie 3 kropki superglue na ulubione jeansy. ku$waj$ierdo$ledoch$ja.

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 910 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1