|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773 |
Zabaleta @ 1.29 Nadal @ 1.35 Hernych @ 1.38 Canas @ 1.08 Ferrero @ 1.21 Likhovtseva @ 1.17 Venus @ 1.18 Hantuchova @ 1.16 Molik @ 1.07
Gram takie coś, jak dzisiaj nie wygram to nie wiem :| No i wszystko wlazło :> Na dziś proponuję: Srichaphan Ljubicic Dent Hrbaty Garcia-Lopez Zuluaga Zvonarieva Mandula Malejewa Dulko AKO - 11.31 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Witam na dziś polecam:
Aspe/Perr-Bach/Sau 1 1.3
Garc/Hood-Hill/Phi 1 1.52
i prawdopodobnie:
R.Mel/Sa-Huss/Lucz 1 1.65
Fyrs/Matk-J.Bl/Fis 2 1.82
Karl/VanH-Berd/Pav 1 1.65
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
Tylko ze ten Monfils jest duzo mniej doswiadczony. Biega jak "glupi" z calym szacunkiem dla niego - do kazdej pilki!! Nawet do tych teoretycznie przegranych. Dlatego marnuje niepotrzebnie sily. Ginepri rok temu tez odpadl w 1 rundzie. Nie jest to jakis sukces pokonac Ginepriego. A Rochus nawet jesli zagral 10 spotkan to jest to poczatek sezonu i wszyscy sa na pewno glodni tennisa.
Monfils jest mlody i ma jeszcze czas. Sila jego uderzen to moze byc za malo na Rochusa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Ginepri byl rok temu w 4 rundzie AO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Prawda jest taka ze Monfils to ogromny talent a przeciwko talentom sie nie gra gdzyz stac ich na wszystko - wiecie jak debiutowal Safin w Wielkim Szlemie ? w wieku 18 w RG pokonal najpierw w 1 rundzie Agassiego a pozniej Kuertena ,odpadl dopiero w 4 rundzie po 5 setowce z Piolinem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z drugiej stronu nie gra sie przeciwko zawodnikom w formie czyli takim jak Rochus .Wniosek jest prosty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by Marcel; 18/01/2005 17:11.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Rochus Olivier - Monfils Geal [email]1@1[/email],70
...czyzby miał byc to rewanz za zeszłoroczną porazke z Grenoble-> (FRANCJA) rundy: 1/32 ,w ktorym to spotkaniu po bardzo gładkim wygranym pierwszym secie 6-1 Belg Olivier poczuł za bardzo smak zwyciestwa i spuścił z tonu przegrywajac jednak w kolejnych dwóch setach po znakomitej walce 6-7 , 5-7 !!! Po pierwsze mecz ten odbywał sie na terenie Geal`a czyli we Francji (wiem ,ze profesjonalistom nie powinno to przeszkadzac ale ,kazdy dobrze wie ,ze przed własna publika mozna zagrac niejeden mecz zycia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poza tym forma Rochus`a pozostawiała wtedy wiele do zyczenia -co ma zupełnie inny format w tegorocznym sezonie ,gdzie DZISIEJSZY SOLENIZANT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -> happy birthday!!! po zwyciestwach juz w tym sezonie nad :
Dupuis, Antony (FRA ) 3-6 ,6-3 ,6-1 Stepanek, Radek (CZE ) 6-0 ,6-3 Kiefer, Nicolas (GER ) 6-7(4), 7-6(6), 7-5 Horna, Luis (PER ) 6-3, 6-1 Luzzi, Federico (ITA ) 6-2, 6-3 Coria, Guillermo (ARG ) 6-4, 6-4 Hernych, Jan (CZE ) 6-3, 6-1
...zajmuje 3 pozycje w RACE 2005 z 39 punktami ,podczas gdy jego przeciwnik 43 !!! Oboje sa praworecznymi tenisistami jednak przeciwniki Rochusa jest o 25 cm wyzszy ,a przy wzroście 190cm wazy zaledwie 75 kg!!! Sadze ,ze przy obecnej dyspozycjii Oliviera jest on w stanie ,zwłaszcza we własne urodziny (zrobic sobie prezent <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) wygrac i awansowac do kolejnej rundy AUSTRALIAN OPEN!!!
...jakies opinie ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dziękuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
Fakt pomylilem sie, Ginepri rok temu odpadl w 4tej rundziej z Groszkiem, a w 1 odapadal z USOPEN i RG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Moj blad
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
POMYŁKA
Last edited by Robinho; 18/01/2005 21:14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
Beck Karol - Haas 2 1.15 Tipsarevic Janko - Hrbaty 2 1.15 Johansson Joachim - Wessels 1 1.07
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60 |
Patricu$ zgadzam sie z Tobą i równiez uważam, że doświadczenie Olivera pozwoli mu przejść młodziutkiego Francuza. Rochus O - Monfils G 1 1,64
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Na dzisiejszą noc widze nastepujące wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> /Wybaczcie mało konkretne powody tych typów,ale jestem po prostu zmeczony-dzieki za wyrozumiałość/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ljubicic I. - Baghdatis M. typ 1 Chorwat prezentuje niezła formę podczas gdy Cypryjczyk jest tu dla mnie z przypadku,nawet pomimo tego,ze pokonał Luzziego co było dla Mnie osobiście małą niespodzianką.
Robredo T. - Zib T. typ 2 Typ dla odważnych..w Moim przekonaniu Robredo po kiepskim meczu z Draperem nie poradzi sobie z ambitnym czechem który w ostatnich turniejach prezentował sie całkiem dobrze/pół finał w CHennai/
Ancic M. - Phau B. typ 1 Mario "rozniósł" Hernandeza w 1 rundzie i pdobnego wyniku spodziewam sie z Phau..Jest głodny sukcesów po niedawnej kotuzji a wynik ten /mimo,ze Oscar jest raczej clayowcem/pokazuje,ze jest w całkiem dobrej dyspozycji. Niemiec pokonał Coste 3-0 ktoś powie..OK..ale Albert to typowy "ziemniak" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a wynik z DOHA gdzie doszedł do półfinału?? OK..ale zobaczcie z kim grał..poza clement/kreczował/ nie miał żadnych poważnych rywali..PHAU był w finale challengera..ale żeby to byli przeciwnicy dla niego..nie..MARIO WIN
Hrbaty D. - Tipsarevic J. typ 1 Czech w znakomitej formie/jak ktoś słusznie zauwazył jak zawsze na pocżatku roku/ a gładkie pokonaie Soderlinga,który do kiepskich zawodników nie należy jeszcze lepiej świadczy o nim...poza tym Hrbaty na pewno mniej zmęcozny od porzeciwnika,ktory rozegrał dosyć ciężka 4 setówkę.
to tyle z w miarę pewnych meczy wg Mnie do tego mozna jeszcz spróbować:
Garcia Lopez G. - Kim K. typ 1 O ile wygra kreuję go na czarnego konia Australian OPen..obym sie nie mylił..Polecam jako typ..ale nie za cały majątek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Deble podam bez opisów..ale polecam:
Black/Ulyett - Monaco/Zabaleta typ 1 Leach/MacPhie- Ferrero/Vantura typ 1 Knowles/Nestor - Melzer/Waske typ 1
SUPERPEWNIAKI PO NĘDZNYCH KURSACH NA DZISAJ TO WG MNIE:
Bhupathi/Woodbr.- Gucc./Healey typ 1 Federer R. - Suzuki T. typ 1 Johansson J. - Wessels P. typ 1
PEWNIE TUTAJ AMERYKI NIE ODKRYŁEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam all i czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Witam! Podobnie jak wczoraj, dzis tez podam swoje typy na AO!
Dent-Tabara 1.25 Tipsarevic Janko-Hrbaty 1.25 Rochus O-Monfils G 1.64 Ljubicic-Baghdatis Marcos 1.30 Kim Kevin-Garcia-Lopez Guillermo 1.30 Wczoraj na + i mam nadzieje, ze dzis bedzie podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Nie chciałbym wykrakać, bo połowa forum by się załamała, ale mam czutke, że skośnooki amerykanin powiezie dzisiaj waszego pewniaka dnia (czyt.Guillermo Garcia-Lopez)...
Według mnie szanse 50/50, więc nie widze powodu grania hiszpana za śmieszne 1,30... delikatnego singielka sobie puszczę , ale stawiam na Kevina...
Kevin Kim - Guillermo Garcia-Lopez
kurs: 3,35 (expekt)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
A nikt nie wierzy w Tabarę? Bo dysproporcja kursów jest chyba przesadzona. Ja za 10 euro zapodaje Czecha i mam w nosie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Prawdopodobnie do konca tygodnia nie bede podawal moich przemyslen poniewaz wyjezdzam dzis o 5:00 do Warszawy!
Trzymajcie sie i dobrych typow zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Rochus Olivier - Monfils Geal [E-mail]1@1[/E-mail],70
...czyzby miał byc to rewanz za zeszłoroczną porazke z Grenoble-> (FRANCJA) rundy: 1/32 ,w ktorym to spotkaniu po bardzo gładkim wygranym pierwszym secie 6-1 Belg Olivier poczuł za bardzo smak zwyciestwa i spuścił z tonu przegrywajac jednak w kolejnych dwóch setach po znakomitej walce 6-7 , 5-7 !!! Po pierwsze mecz ten odbywał sie na terenie Geal`a czyli we Francji (wiem ,ze profesjonalistom nie powinno to przeszkadzac ale ,kazdy dobrze wie ,ze przed własna publika mozna zagrac niejeden mecz zycia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poza tym forma Rochus`a pozostawiała wtedy wiele do zyczenia -co ma zupełnie inny format w tegorocznym sezonie ,gdzie DZISIEJSZY SOLENIZANT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -> happy birthday!!! po zwyciestwach juz w tym sezonie nad :
Dupuis, Antony (FRA ) 3-6 ,6-3 ,6-1 Stepanek, Radek (CZE ) 6-0 ,6-3 Kiefer, Nicolas (GER ) 6-7(4), 7-6(6), 7-5 Horna, Luis (PER ) 6-3, 6-1 Luzzi, Federico (ITA ) 6-2, 6-3 Coria, Guillermo (ARG ) 6-4, 6-4 Hernych, Jan (CZE ) 6-3, 6-1
...zajmuje 3 pozycje w RACE 2005 z 39 punktami ,podczas gdy jego przeciwnik 43 !!! Oboje sa praworecznymi tenisistami jednak przeciwniki Rochusa jest o 25 cm wyzszy ,a przy wzroście 190cm wazy zaledwie 75 kg!!! Sadze ,ze przy obecnej dyspozycjii Oliviera jest on w stanie ,zwłaszcza we własne urodziny (zrobic sobie prezent <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) wygrac i awansowac do kolejnej rundy AUSTRALIAN OPEN!!!
...jakies opinie ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dziękuję O.Rochus 6 6 6 G. Monfils 1 3 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ... 3:0 i pewne zwyciestwo we własne 24 urodziny (Oliviera -nie moje ...se se se <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> THANKS i DZIĘKUJĘ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Nie chciałbym wykrakać, bo połowa forum by się załamała, ale mam czutke, że skośnooki amerykanin powiezie dzisiaj waszego pewniaka dnia (czyt.Guillermo Garcia-Lopez)...
Według mnie szanse 50/50, więc nie widze powodu grania hiszpana za śmieszne 1,30... delikatnego singielka sobie puszczę , ale stawiam na Kevina...
Kevin Kim - Guillermo Garcia-Lopez
kurs: 3,35 (expekt) Upssss.... i wykrakałem, ale przy okazji zarobiłem.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
[color:"blue"] Petra Mandula - [color:"red"]Sania Mirza[/color] 2 2.90 5 Dimes 2-6 1-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />[/color] Trochę nie w tym temacie co trzeba ale mam nadzieję że ktoś skorzystał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Na dziś polecam :
Robredo-Zib (2) 2,54 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 3:1
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Na dziś czyli 19.01.2005 :
Roddick-Rusedski (2) 4,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Deble dzis w nocy maccabra. Kto by pomyslal ze tak utytulowany debel jak Knowles Nestor przegra gladko z para cielakow dla ktorych byl to bodajze pierwszy oficjalny wspolmy wystep. Nie mam slow . Leach/Mcphie niewiele lepiej- 2 stare grzyby wygraly poprzez krecz jednego z rywali gdy w decydujacym secie przegrywali 3-5. UUU nieciekawie. A wlasnie kto z pary Ferrero/ Ventura skreczowal?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|