Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 24 1 2 7 8 9 10 11 23 24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Quote
Zabaleta @ 1.29
Nadal @ 1.35
Hernych @ 1.38
Canas @ 1.08
Ferrero @ 1.21
Likhovtseva @ 1.17
Venus @ 1.18
Hantuchova @ 1.16
Molik @ 1.07

Gram takie coś, jak dzisiaj nie wygram to nie wiem :|

No i wszystko wlazło :> Na dziś proponuję:

Srichaphan
Ljubicic
Dent
Hrbaty
Garcia-Lopez
Zuluaga
Zvonarieva
Mandula
Malejewa
Dulko

AKO - 11.31 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Witam na dziś polecam:

Aspe/Perr-Bach/Sau 1 1.3

Garc/Hood-Hill/Phi 1 1.52

i prawdopodobnie:

R.Mel/Sa-Huss/Lucz 1 1.65

Fyrs/Matk-J.Bl/Fis 2 1.82

Karl/VanH-Berd/Pav 1 1.65

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Tylko ze ten Monfils jest duzo mniej doswiadczony. Biega jak "glupi" z calym szacunkiem dla niego - do kazdej pilki!! Nawet do tych teoretycznie przegranych. Dlatego marnuje niepotrzebnie sily. Ginepri rok temu tez odpadl w 1 rundzie. Nie jest to jakis sukces pokonac Ginepriego. A Rochus nawet jesli zagral 10 spotkan to jest to poczatek sezonu i wszyscy sa na pewno glodni tennisa.

Monfils jest mlody i ma jeszcze czas. Sila jego uderzen to moze byc za malo na Rochusa.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Ginepri byl rok temu w 4 rundzie AO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Prawda jest taka ze Monfils to ogromny talent a przeciwko talentom sie nie gra gdzyz stac ich na wszystko - wiecie jak debiutowal Safin w Wielkim Szlemie ? w wieku 18 w RG pokonal najpierw w 1 rundzie Agassiego a pozniej Kuertena ,odpadl dopiero w 4 rundzie po 5 setowce z Piolinem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z drugiej stronu nie gra sie przeciwko zawodnikom w formie czyli takim jak Rochus .Wniosek jest prosty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by Marcel; 18/01/2005 17:11.
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Rochus Olivier - Monfils Geal [email]1@1[/email],70

...czyzby miał byc to rewanz za zeszłoroczną porazke z
Grenoble-> (FRANCJA) rundy: 1/32 ,w ktorym to spotkaniu po bardzo gładkim wygranym pierwszym secie 6-1 Belg Olivier poczuł za bardzo smak zwyciestwa i spuścił z tonu przegrywajac jednak w kolejnych dwóch setach po znakomitej walce 6-7 , 5-7 !!! Po pierwsze mecz ten odbywał sie na terenie Geal`a czyli we Francji (wiem ,ze profesjonalistom nie powinno to przeszkadzac ale ,kazdy dobrze wie ,ze przed własna publika mozna zagrac niejeden mecz zycia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poza tym forma Rochus`a pozostawiała wtedy wiele do zyczenia -co ma zupełnie inny format w tegorocznym sezonie ,gdzie DZISIEJSZY SOLENIZANT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -> happy birthday!!! po zwyciestwach juz w tym sezonie nad :

Dupuis, Antony (FRA ) 3-6 ,6-3 ,6-1
Stepanek, Radek (CZE ) 6-0 ,6-3
Kiefer, Nicolas (GER ) 6-7(4), 7-6(6), 7-5
Horna, Luis (PER ) 6-3, 6-1
Luzzi, Federico (ITA ) 6-2, 6-3
Coria, Guillermo (ARG ) 6-4, 6-4
Hernych, Jan (CZE ) 6-3, 6-1

...zajmuje 3 pozycje w RACE 2005 z 39 punktami ,podczas gdy jego przeciwnik 43 !!! Oboje sa praworecznymi tenisistami jednak przeciwniki Rochusa jest o 25 cm wyzszy ,a przy wzroście 190cm wazy zaledwie 75 kg!!! Sadze ,ze przy obecnej dyspozycjii Oliviera jest on w stanie ,zwłaszcza we własne urodziny (zrobic sobie prezent <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) wygrac i awansowac do kolejnej rundy AUSTRALIAN OPEN!!!

...jakies opinie ?


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dziękuję

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Fakt pomylilem sie, Ginepri rok temu odpadl w 4tej rundziej z Groszkiem, a w 1 odapadal z USOPEN i RG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Moj blad

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
POMYŁKA

Last edited by Robinho; 18/01/2005 21:14.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
Beck Karol - Haas 2 1.15
Tipsarevic Janko - Hrbaty 2 1.15
Johansson Joachim - Wessels 1 1.07

Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
Patricu$ zgadzam sie z Tobą i równiez uważam, że doświadczenie Olivera pozwoli mu przejść młodziutkiego Francuza.
Rochus O - Monfils G 1 1,64

Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Na dzisiejszą noc widze nastepujące wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
/Wybaczcie mało konkretne powody tych typów,ale jestem po prostu zmeczony-dzieki za wyrozumiałość/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ljubicic I. - Baghdatis M. typ 1
Chorwat prezentuje niezła formę podczas gdy Cypryjczyk jest tu dla mnie z przypadku,nawet pomimo tego,ze pokonał Luzziego co było dla Mnie osobiście małą niespodzianką.

Robredo T. - Zib T. typ 2
Typ dla odważnych..w Moim przekonaniu Robredo po kiepskim meczu z Draperem nie poradzi sobie z ambitnym czechem który w ostatnich turniejach prezentował sie całkiem dobrze/pół finał w CHennai/

Ancic M. - Phau B. typ 1
Mario "rozniósł" Hernandeza w 1 rundzie i pdobnego wyniku spodziewam sie z Phau..Jest głodny sukcesów po niedawnej kotuzji a wynik ten /mimo,ze Oscar jest raczej clayowcem/pokazuje,ze jest w całkiem dobrej dyspozycji.
Niemiec pokonał Coste 3-0 ktoś powie..OK..ale Albert to typowy "ziemniak" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a wynik z DOHA gdzie doszedł do półfinału?? OK..ale zobaczcie z kim grał..poza clement/kreczował/ nie miał żadnych poważnych rywali..PHAU był w finale challengera..ale żeby to byli przeciwnicy dla niego..nie..MARIO WIN

Hrbaty D. - Tipsarevic J. typ 1
Czech w znakomitej formie/jak ktoś słusznie zauwazył jak zawsze na pocżatku roku/ a gładkie pokonaie Soderlinga,który do kiepskich zawodników nie należy jeszcze lepiej świadczy o nim...poza tym Hrbaty na pewno mniej zmęcozny od porzeciwnika,ktory rozegrał dosyć ciężka 4 setówkę.

to tyle z w miarę pewnych meczy wg Mnie
do tego mozna jeszcz spróbować:

Garcia Lopez G. - Kim K. typ 1
O ile wygra kreuję go na czarnego konia Australian OPen..obym sie nie mylił..Polecam jako typ..ale nie za cały majątek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Deble podam bez opisów..ale polecam:

Black/Ulyett - Monaco/Zabaleta typ 1
Leach/MacPhie- Ferrero/Vantura typ 1
Knowles/Nestor - Melzer/Waske typ 1

SUPERPEWNIAKI PO NĘDZNYCH KURSACH NA DZISAJ TO WG MNIE:

Bhupathi/Woodbr.- Gucc./Healey typ 1
Federer R. - Suzuki T. typ 1
Johansson J. - Wessels P. typ 1

PEWNIE TUTAJ AMERYKI NIE ODKRYŁEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam all i czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Witam! Podobnie jak wczoraj, dzis tez podam swoje typy na AO!

Dent-Tabara 1.25
Tipsarevic Janko-Hrbaty 1.25
Rochus O-Monfils G 1.64
Ljubicic-Baghdatis Marcos 1.30
Kim Kevin-Garcia-Lopez Guillermo 1.30
Wczoraj na + i mam nadzieje, ze dzis bedzie podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Nie chciałbym wykrakać, bo połowa forum by się załamała, ale mam czutke, że skośnooki amerykanin powiezie dzisiaj waszego pewniaka dnia (czyt.Guillermo Garcia-Lopez)...

Według mnie szanse 50/50, więc nie widze powodu grania hiszpana za śmieszne 1,30... delikatnego singielka sobie puszczę , ale stawiam na Kevina...

Kevin Kim - Guillermo Garcia-Lopez

kurs: 3,35 (expekt)

Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
A nikt nie wierzy w Tabarę? Bo dysproporcja kursów jest chyba przesadzona. Ja za 10 euro zapodaje Czecha i mam w nosie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Prawdopodobnie do konca tygodnia nie bede podawal moich przemyslen poniewaz wyjezdzam dzis o 5:00 do Warszawy!

Trzymajcie sie i dobrych typow zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Quote
Rochus Olivier - Monfils Geal [E-mail]1@1[/E-mail],70

...czyzby miał byc to rewanz za zeszłoroczną porazke z
Grenoble-> (FRANCJA) rundy: 1/32 ,w ktorym to spotkaniu po bardzo gładkim wygranym pierwszym secie 6-1 Belg Olivier poczuł za bardzo smak zwyciestwa i spuścił z tonu przegrywajac jednak w kolejnych dwóch setach po znakomitej walce 6-7 , 5-7 !!! Po pierwsze mecz ten odbywał sie na terenie Geal`a czyli we Francji (wiem ,ze profesjonalistom nie powinno to przeszkadzac ale ,kazdy dobrze wie ,ze przed własna publika mozna zagrac niejeden mecz zycia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poza tym forma Rochus`a pozostawiała wtedy wiele do zyczenia -co ma zupełnie inny format w tegorocznym sezonie ,gdzie DZISIEJSZY SOLENIZANT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -> happy birthday!!! po zwyciestwach juz w tym sezonie nad :

Dupuis, Antony (FRA ) 3-6 ,6-3 ,6-1
Stepanek, Radek (CZE ) 6-0 ,6-3
Kiefer, Nicolas (GER ) 6-7(4), 7-6(6), 7-5
Horna, Luis (PER ) 6-3, 6-1
Luzzi, Federico (ITA ) 6-2, 6-3
Coria, Guillermo (ARG ) 6-4, 6-4
Hernych, Jan (CZE ) 6-3, 6-1

...zajmuje 3 pozycje w RACE 2005 z 39 punktami ,podczas gdy jego przeciwnik 43 !!! Oboje sa praworecznymi tenisistami jednak przeciwniki Rochusa jest o 25 cm wyzszy ,a przy wzroście 190cm wazy zaledwie 75 kg!!! Sadze ,ze przy obecnej dyspozycjii Oliviera jest on w stanie ,zwłaszcza we własne urodziny (zrobic sobie prezent <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) wygrac i awansowac do kolejnej rundy AUSTRALIAN OPEN!!!

...jakies opinie ?


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dziękuję




O.Rochus 6 6 6
G. Monfils 1 3 3

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ... 3:0 i pewne zwyciestwo we własne 24 urodziny (Oliviera -nie moje ...se se se <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> THANKS i DZIĘKUJĘ...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Nie chciałbym wykrakać, bo połowa forum by się załamała, ale mam czutke, że skośnooki amerykanin powiezie dzisiaj waszego pewniaka dnia (czyt.Guillermo Garcia-Lopez)...

Według mnie szanse 50/50, więc nie widze powodu grania hiszpana za śmieszne 1,30... delikatnego singielka sobie puszczę , ale stawiam na Kevina...

Kevin Kim - Guillermo Garcia-Lopez

kurs: 3,35 (expekt)

Upssss.... i wykrakałem, ale przy okazji zarobiłem.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
[color:"blue"] Petra Mandula - [color:"red"]Sania Mirza[/color] 2 2.90 5 Dimes 2-6 1-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />[/color]

Trochę nie w tym temacie co trzeba ale mam nadzieję że ktoś skorzystał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Quote
Na dziś polecam :

Robredo-Zib (2) 2,54 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 3:1

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Na dziś czyli 19.01.2005 :

Roddick-Rusedski (2) 4,6

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Deble dzis w nocy maccabra.
Kto by pomyslal ze tak utytulowany debel jak Knowles Nestor przegra gladko z para cielakow dla ktorych byl to bodajze pierwszy oficjalny wspolmy wystep. Nie mam slow .
Leach/Mcphie niewiele lepiej- 2 stare grzyby wygraly poprzez krecz jednego z rywali gdy w decydujacym secie przegrywali 3-5. UUU nieciekawie.
A wlasnie kto z pary Ferrero/ Ventura skreczowal?

Strona 9 z 24 1 2 7 8 9 10 11 23 24

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, JelineK, kamel, donic, rymoholik, aker), 1,136 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1