|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
[color:"blue"] Petra Mandula - [color:"red"]Sania Mirza[/color] 2 2.90 5 Dimes 2-6 1-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />[/color] Trochę nie w tym temacie co trzeba ale mam nadzieję że ktoś skorzystał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dałem to duzo wcześniej, i tam gdzie trzeba...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
A wlasnie kto z pary Ferrero/ Ventura skreczowal? Przyłącze się do pytania, gdyż obaj panowie mają grać w nocy single <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60 |
Rochus - Monfils 3:0 wiec WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Oliver <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na dzis pozostał jeden meczyk Fedek gra z Suzuki. Rekreacyjny typ na Japończyka po kursie 25 (Unibet). szanse oceniam na 1% (różne przyp. chodzą po ludziach). Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
podobno Ferrero zlapal kontuzje w meczu deblowym i zszedl z kortu razem z ventura mimo ze mieli praktycznie wygrany mecz. kursy na zabalete juz spadly
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464 |
czyli warto grać na Zabalete tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
o znalazłem na forum na stronie Juana Carlosa : "Well, just got back from JC's doubles match and yes he is injured. From what I could see he sustained an ankle injury to his right foot. He was basically near the net, lost balance and took a tumble and twisted his feet. He was on the ground for a couple of minutes and then slowly got up to sit down and apply an ice pack. They decided to retire as the trainer/medic got to the court. Antonio didn't say much about JC's injury. It's very dissapointing as they were about to win too. Santiago was doing much of the work during the whole match though. He was way more consistent than JC. Have photos but will wait for Lily to apply watermarks. "
Gdyby ktoś nie znał angielskiego to klient napisał,że Ferrero faktycznie złapał kontuzję w meczu deblowym i zrobił coś sobie w prawą kostkę.Leżał na ziemi kilka minut poczym powoli udał się na krzesełko aby obłożyć kostkę lodem.Wspólnie z lekarzem podjeli decyzję o rezygnacji.Oficjalnej decyzji co do tego czy Ferrero wystąpi w meczu z Zabaletą jeszcze nie ma,bo potrzebne są dodatkowe badania.Moim zdaniem sprawa jest poważna i warto zagrać na Zabalete bo i tak pewnie będzie zwrot.Na owym forum był jeden klient,który był na spotkaniu Ferrero z Gamardenem w pierwszej rundzie i strasznie narzekał na grę Hiszpana,który jest cieniem zawodnika z przed 2-3 lat.W deblu też głównie Ventura walczył.Trochę mnie martwi fakt,że pan Zabaleta do wirtuozów hardu nie należy ale cóż z kontuzjowanym Ferrero można wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 464 |
a co myślicie o Stepanku i Canasie bo chciałbym na nich posatawić ale nie bardzo znam sie na tenisie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
i tak zamierzalem grac na Zabalete , gdyz Ferrero potrzebuje bardzo duzo czasu aby dosjc do dawnej dyspozycji , Mariano krolem hardu nie jest ale grac potrafi i jesli Ferrero wyjdzie na kort to musialby sie stac cud aby wygral
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,068
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,068 |
Jeżeli miałbym wtrącić pare słów na temat meczu Ferrero - Zabaleta. Już na początku myślałem nad tym żeby zagrać na Mariano. Po pierwsze jak juz ktos napisal Ferrero jest cieniem gracza sprzed 2 - 3 la. Po drugie Ferrero doznał kontuzji kostki, a w meczu z rywalem w pierwszej rundzie nie zaprezentował nic szczgolnego. po trzecie nawierzchnie na kortach AO jest wolna jak na hard, a wiadomo, że dzieki temu szanse Zabaletty wzrastają. To tyle, a myśle, ze kurs 2.95 w profie jest wart zagrania i jest to wedlug mnie typ dzisiejszego dnia.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Ferrero w meczu z takim van gemerdenem mial mniej winnersow niz on to o czyms swiadczy Grubosław w profie juz kurs tylko 1.82
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
2.55 w mixie i 2.40 w sts wiec tam trzeba uderzac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
w expekcie 2.17 na Zabe, w B&W standart - brak spotkania w ofercie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351 |
w mixie juz blokada jeszcze tylko sts 2.40 ma ciekawe jak dlugo jeszcez swoja droga hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
dziwne w mixie zablokowali trochę bezsensu..... czy to aż taki pewniak.... wątpie.....
poważnie warto na Zabalete stawiać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301 |
W to, że Ferroero tego nie wygra to chyba nikt nie wątpi. Pamiętam jak rok temu grał w Valencii. Grał dobrze aż w do półfinału gdzie odnowiła mu się kontuzja. Przegrał 6:2 6:1 z Verdasco . Póżniej (3 dni po tym wydarzeniu) pojawił się na Mastersie(nie pamiętam gdzie to było) i postawiłem na niego, bo grał z Corretją. Mówiono wówczas na forum, że przegrał z Verdasco bo chciał odpocząć przed Mastersem. I wyszedł na kort... dostał 6:2 6:1. Z kontuzją nikt nigdy nie wygra, dlatego stawiam na Mariano bez obawy o wynik, ale boje się że rozsądek u Ferrero wygra z ambicją i nie pojawi się na korcie... proste będzie zwrot Chcę też zaznaczyć że cenię sobie grę Ferrero i zazwyczaj nie stawiam że przegra. Ale dzis mój zdrowy rozsądek weżmie górę nad emocjami i zagram ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60 |
Placek ja juz postawilem na Radka po kursie 1,67 i myślę, że powórzy się syt. z 99r. z Pragi gdzie Stepanek w 1/16 rozpykał Janka 6:3 6:3. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ciekawe jak powazna jest kontuzja Ferrero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Canas - Verdasco 1 1.58
H2H 3:0 dla Hiszpana, więc najwyższa pora na rewanż, zwłaszcza że dotychczasowe gry na ziemi. Na hardzie wszystkie atuty po stronie Argentyńczyka. Jest to drugi zaledwie w tym roku mecz Canasa, ale raczej szykował się właśnie na AO. Drabinka jest skonstruowana tak, że w 1/4 może trafić na Roddicka - szykuje się ładna partia.
Kohlschreiber - Massu 1 2.85
Dlaczego nie... Młody Niemiec na hardzie grać potrafi, zdarzają mu się wpadki jak ostatnio z Martinem, ale ma też świetne występy. Nicolas nie przyjechał w najlepszej z dyspozycji; dla mnie spora szansa na niespodziankę.
Coria - Mello 2 3.46
Po takim kursie grzech nie spróbować! Mello na hardzie może powalczyć z graczami z czołówki, zwłaszcza ze specjalistami od claya. Pewniak to nie jest, ale za 3.46!
Gonzales - Andreev 1 1.56
Forma, doświadczenie zdecydowanie na korzyść Gonza. Rosjanin w chwili obecnej nie stanowi wielkiego zagrożenia dla zawodnika tej klasy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|