|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
ciekawe jak powazna jest kontuzja Ferrero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Na forum na oficjalnej stronie Ferrero jakiś gość,który oglądał ten mecz deblowy stwierdził,że Ferrero był wstanie "bez większej pomocy" (tak to określił) przejść z kortu do pomieszczenia dla zawodników (to ponoć spora odległość).Medycyna w dzisiejszych czasach,środki przeciwbólowe potrafia dużo zdziałać.Jednak nawet jak Ferrero wejdzie na kort (mam taką nadzieję) to nie sądze,żeby był wstanie biegać przez 3 sety.W jeden dzień kostki nie da się do końca wyleczyć a to chyba najbardziej obciążony staw podczas gry.nawet jednak nie biorąc pod uwagę kontuzji Ferrero to wyraźnie widać choćby po pierwszym spotkaniu,że Hiszpan nie jest w formie.W meczu deblowym też nic nie pokazał.Do tego dochodzi fakt,że pewnie zamiast spokojnie przygotować się do pojedynku będzie musiał poddać się badaniom i zabiegom.Moim zdaniem Ferrero nie wyjdzie na kort i będą zwroty,ale byłem godzine temu w stsie i zagrałem sobie singla na Zabalete.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Gonzales - Andreev 1 1.56
Forma, doświadczenie zdecydowanie na korzyść Gonza. Rosjanin w chwili obecnej nie stanowi wielkiego zagrożenia dla zawodnika tej klasy. 5 setow z Acasuso - to nie wrózy dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
w bet-at-home był kurs 2,2 na Zabalete
ale mówię postawię później, może będą nowe wiadomości co do tego meczu
wchodze teraz zdecydowany postawić na Zabalete singla a tu nie ma już w ofercie
szkoda........
wydaje się być pewna kasa..... ale zrypałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60 |
wydaje się być pewna kasa..... tylko się wydaje bo w sporcie nic nie ma pewnego a może tak miało być i zaoszczędzisz kase...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 33 |
Kupon stworzony ýr 19/01/05 15:26
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Cz 20/01/05 00:00 Stepanek Radek - Hernych Jan Australian Open 1 1.60 Cz 20/01/05 00:00 Verdasco - Canas G Australian Open 2 1.58 2.53
a co panowie na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582 |
Dla mnie ciekawie wyglada dzisiaj nastepujace spotkanie:
Henman - HANESCU 7,05 (B&W)
Kurs jak dla mnie zdecydowanie przeszacowany. Roznica umiejetnosci pomiedzy nimi nie jest taka, jak to kurs pokazuje. Hanescu dysponuje b.dobrym serwisem i potrafi grac na tej nawierzchni. Z kolei Henman mnie nie przekonuje. Za taki kurs warto zaryzykowac. STAWKA= 1/10
Poza tym poszlo na dzisiaj: Coria,Grosjean + T.Johansson i Hrbaty(jutro) oraz Tripelek: Stepanek,Canas,Zabaleta.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60 |
No i expekt tez juz wycofal mecz Mariano Zabaleta - Juan Carlos Ferrero. Może odwiedzają nasze forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Romeo nie pochlebiajmy sobie, pewnie wszyscy grali na Mariana, nie tylko w Polsce
ps. nie jestem co prawda zwolennikiem teorii spiskowych, ale gdyby jakis niesympatyczny bukmacher zmotywowal Mariana by sobie odposcil ten mecz... TFU TFU wypluc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562 |
Witam co do jutra podzielilem te 7 meczykow na 3 grupy
PEWNE:
Safin - Ancic 1 1,20 Agassi - Dent 1 1,20 Hrbaty - Gaudio 1 1,45
NIEPEWNE:
Rochus O.- Beck 1 1,60 Johansson J.- Lopez 1 1,35 Robredo - Baghatdis 1 1,45
NIESPODZIANKI:
Johansson T. - Kim 2 3,00
Prosze o komentarze...co o tym myslicie? ma szanse ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
loss typki zgadzam si do kima a na dzis proponuje
ferrero-zabaleta 2 2,55 stepanek-hernych 1 1,37 canas-verdasco 1 1,45 benn\mah-call\mar 1 1,2 mal\roch-all\koh 1 1,41 anc\lju-braa\coet 1 1,36 a dla odwaznych
massu kohlershreib 2 3,2
mama jeszcze pytanie w dziale us sport powstal konkurs na typerow moze ktos jest chetny ja jestem za tym w dziale tenisowym
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, Australian Open,
Tamarine Tanasugarn - Anna Smashnova 1
Obie Panie ostatnimi czasami nie pokazują nic specjalnego. Nie sądzę aby było to spotkanie jednostronne. Jednak nawierzchnia bardziej faworyzuje Tajkę. Dwa sety po walce.
Klara Koukalova - Lisa Raymond 2
W tym przypadku doświadczenie Amerykanki powinno byś przeważające. Zdecydowanie w dwóch setach.
Guillermo Coria - Ricardo Mello 1
Moim zdaniem zdecydowanie w 3 setach Coria.
Radek Stepanek - Jan Hernych 1
Hm, zawsze jak rozpatruje pojedynek, w którym bierze udział Stepanek to „zapala się czerwona lampka” Odnoszę wrażenie, że Stepanek wielokrotnie się podkłada. W przypadku awansu do następnej rundy Czech wpada najprawdopodobniej na Canasa, z którym ma szanse powalczyć choć faworytem dla mnie będzie Canas. Mam nadzieję, że Stepanek będzie chciał powalczyć, wówczas 3 sety.
Fernando Verdasco - Guillermo Canas 2
Pomimo, że head to head jest 3:0 dla Hiszpana to w tym przypadku nie odgrywa ta informacja decydującego znaczenia. Grali ze sobą tylko na clayu w 2004 r. i o ile dobrze pamiętam to na przestrzeni trzech miesięcy. Wówczas to Canas długo powracał na korty po dłuższej przerwie. W chwili obecnej Argentyńczyk zdecydowanie lepiej się prezentuje niż rok temu. Nawierzchnia sprzyja Argentyńczykowi. Moim zdaniem w 4 setach Canas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
wiecie cos o kontuzji Hrbatego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
wiecie cos o kontuzji Hrbatego ? nic o tym nieslyszalem slyszalem o kontuzji ferero i cori!!!co do cori info z radia zet ale moze to tylko plotki ale trzeba wziasc pod uwage tez to ze w toto zablokowali ten mecz o 17
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
bo wczoraj pisali na menstennisforum ze Hrbaty w trakcie meczu doznal kontuzji , byla 20 minutowa przerwa i odrazu po niej hrbaty przegral podanie i seta pozniej w 4 secie tez sie dal przelamac na poczatku , szybko odrobil i w koncowce przyt 6-5 po kilku rownowagach wykorzystal meczową .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
bo wczoraj pisali na menstennisforum ze Hrbaty w trakcie meczu doznal kontuzji , byla 20 minutowa przerwa i odrazu po niej hrbaty przegral podanie i seta pozniej w 4 secie tez sie dal przelamac na poczatku , szybko odrobil i w koncowce przyt 6-5 po kilku rownowagach wykorzystal meczową . w takim razie jutro 2 trzeba sprobowac najlepiej z ranska bo zablokuja znowu cwaniaczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Podaje co wysłałem bo dopiero teraz zlądowałen ma HOUSE:
Coria-R.Mello 1 1.26
Nadal-Youzhnyi 2 1.94
Canas-Verdasco 1 1.61
F.Lop/Ver-Mood/Zim 1 1.5
Schu/You-O.Her/Mas 1 1.32
Kerr/Thom-Hern/Tab 1 1.28
NIESPODZIANKA:
R.Stepanek-Hernych 2 2.61
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
Podaje co wysłałem bo dopiero teraz zlądowałen ma HOUSE:
Coria-R.Mello 1 1.26
Nadal-Youzhnyi 2 1.94
Canas-Verdasco 1 1.61
F.Lop/Ver-Mood/Zim 1 1.5
Schu/You-O.Her/Mas 1 1.32
Kerr/Thom-Hern/Tab 1 1.28
NIESPODZIANKA:
R.Stepanek-Hernych 2 2.61 no ja mam inne zdanie co do nadala i stepanka ale coz moim zdaniem nadal jest jednym z lepszych hiszpanow na tej nawiezchni a stepanek jest doswiadczonym zawodnikiem i tym sie kieruje zobazcym,y tez co z coria zagralem ten meczyk grubo tu doniessienia o kontuzji
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Narazie jeszcze nie wiem co zagram, ale czuję w moczu dwie miny: Massu i Coria....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|