Na forum na oficjalnej stronie Ferrero j..."> Na forum na oficjalnej stronie Ferrero j...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 24 1 2 9 10 11 12 13 23 24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
ciekawe jak powazna jest kontuzja Ferrero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Na forum na oficjalnej stronie Ferrero jakiś gość,który oglądał ten mecz deblowy stwierdził,że Ferrero był wstanie "bez większej pomocy" (tak to określił) przejść z kortu do pomieszczenia dla zawodników (to ponoć spora odległość).Medycyna w dzisiejszych czasach,środki przeciwbólowe potrafia dużo zdziałać.Jednak nawet jak Ferrero wejdzie na kort (mam taką nadzieję) to nie sądze,żeby był wstanie biegać przez 3 sety.W jeden dzień kostki nie da się do końca wyleczyć a to chyba najbardziej obciążony staw podczas gry.nawet jednak nie biorąc pod uwagę kontuzji Ferrero to wyraźnie widać choćby po pierwszym spotkaniu,że Hiszpan nie jest w formie.W meczu deblowym też nic nie pokazał.Do tego dochodzi fakt,że pewnie zamiast spokojnie przygotować się do pojedynku będzie musiał poddać się badaniom i zabiegom.Moim zdaniem Ferrero nie wyjdzie na kort i będą zwroty,ale byłem godzine temu w stsie i zagrałem sobie singla na Zabalete.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Gonzales - Andreev 1 1.56

Forma, doświadczenie zdecydowanie na korzyść Gonza. Rosjanin w chwili obecnej nie stanowi wielkiego zagrożenia dla zawodnika tej klasy.
5 setow z Acasuso - to nie wrózy dobrze

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866

w bet-at-home był kurs 2,2 na Zabalete

ale mówię postawię później, może będą nowe wiadomości co do tego meczu

wchodze teraz zdecydowany postawić na Zabalete singla a tu nie ma już w ofercie

szkoda........

wydaje się być pewna kasa.....
ale zrypałem

Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
Quote
wydaje się być pewna kasa.....


tylko się wydaje bo w sporcie nic nie ma pewnego a może tak miało być i zaoszczędzisz kase...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 33
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 33
Kupon stworzony ýr 19/01/05 15:26

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Cz 20/01/05 00:00 Stepanek Radek - Hernych Jan
Australian Open 1 1.60
Cz 20/01/05 00:00 Verdasco - Canas G
Australian Open 2 1.58
2.53

a co panowie na to?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Dla mnie ciekawie wyglada dzisiaj nastepujace spotkanie:

Henman - HANESCU 7,05 (B&W)

Kurs jak dla mnie zdecydowanie przeszacowany. Roznica umiejetnosci pomiedzy nimi nie jest taka, jak to kurs pokazuje. Hanescu dysponuje b.dobrym serwisem i potrafi grac na tej nawierzchni. Z kolei Henman mnie nie przekonuje. Za taki kurs warto zaryzykowac.
STAWKA= 1/10

Poza tym poszlo na dzisiaj: Coria,Grosjean + T.Johansson i Hrbaty(jutro) oraz Tripelek: Stepanek,Canas,Zabaleta.


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
No i expekt tez juz wycofal mecz Mariano Zabaleta - Juan Carlos Ferrero. Może odwiedzają nasze forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Romeo nie pochlebiajmy sobie, pewnie wszyscy grali na Mariana, nie tylko w Polsce

ps. nie jestem co prawda zwolennikiem teorii spiskowych, ale gdyby jakis niesympatyczny bukmacher zmotywowal Mariana by sobie odposcil ten mecz...
TFU TFU wypluc

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
Witam co do jutra podzielilem te 7 meczykow na 3 grupy

PEWNE:

Safin - Ancic 1 1,20
Agassi - Dent 1 1,20
Hrbaty - Gaudio 1 1,45

NIEPEWNE:

Rochus O.- Beck 1 1,60
Johansson J.- Lopez 1 1,35
Robredo - Baghatdis 1 1,45

NIESPODZIANKI:

Johansson T. - Kim 2 3,00


Prosze o komentarze...co o tym myslicie? ma szanse ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
loss typki zgadzam si do kima
a na dzis proponuje

ferrero-zabaleta 2 2,55
stepanek-hernych 1 1,37
canas-verdasco 1 1,45
benn\mah-call\mar 1 1,2
mal\roch-all\koh 1 1,41
anc\lju-braa\coet 1 1,36
a dla odwaznych

massu kohlershreib 2 3,2

mama jeszcze pytanie w dziale us sport powstal konkurs na typerow moze ktos jest chetny ja jestem za tym w dziale tenisowym

Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,
Australian Open,


Tamarine Tanasugarn - Anna Smashnova 1

Obie Panie ostatnimi czasami nie pokazują nic specjalnego. Nie sądzę aby było to spotkanie jednostronne. Jednak nawierzchnia bardziej faworyzuje Tajkę. Dwa sety po walce.

Klara Koukalova - Lisa Raymond 2

W tym przypadku doświadczenie Amerykanki powinno byś przeważające. Zdecydowanie w dwóch setach.

Guillermo Coria - Ricardo Mello 1

Moim zdaniem zdecydowanie w 3 setach Coria.

Radek Stepanek - Jan Hernych 1

Hm, zawsze jak rozpatruje pojedynek, w którym bierze udział Stepanek to &#8222;zapala się czerwona lampka&#8221; Odnoszę wrażenie, że Stepanek wielokrotnie się podkłada. W przypadku awansu do następnej rundy Czech wpada najprawdopodobniej na Canasa, z którym ma szanse powalczyć choć faworytem dla mnie będzie Canas. Mam nadzieję, że Stepanek będzie chciał powalczyć, wówczas 3 sety.

Fernando Verdasco - Guillermo Canas 2

Pomimo, że head to head jest 3:0 dla Hiszpana to w tym przypadku nie odgrywa ta informacja decydującego znaczenia. Grali ze sobą tylko na clayu w 2004 r. i o ile dobrze pamiętam to na przestrzeni trzech miesięcy. Wówczas to Canas długo powracał na korty po dłuższej przerwie. W chwili obecnej Argentyńczyk zdecydowanie lepiej się prezentuje niż rok temu. Nawierzchnia sprzyja Argentyńczykowi. Moim zdaniem w 4 setach Canas.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
wiecie cos o kontuzji Hrbatego ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Quote
wiecie cos o kontuzji Hrbatego ?

nic o tym nieslyszalem slyszalem o kontuzji ferero i cori!!!co do cori info z radia zet ale moze to tylko plotki ale trzeba wziasc pod uwage tez to ze w toto zablokowali ten mecz o 17

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
bo wczoraj pisali na menstennisforum ze Hrbaty w trakcie meczu doznal kontuzji , byla 20 minutowa przerwa i odrazu po niej hrbaty przegral podanie i seta pozniej w 4 secie tez sie dal przelamac na poczatku , szybko odrobil i w koncowce przyt 6-5 po kilku rownowagach wykorzystal meczową .

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
ok wszsytko sie wyjadnilo to Tipsarevic prosil o trainera
tutaj opisy wczorajszych meczow
http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=25443

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Quote
bo wczoraj pisali na menstennisforum ze Hrbaty w trakcie meczu doznal kontuzji , byla 20 minutowa przerwa i odrazu po niej hrbaty przegral podanie i seta pozniej w 4 secie tez sie dal przelamac na poczatku , szybko odrobil i w koncowce przyt 6-5 po kilku rownowagach wykorzystal meczową .

w takim razie jutro 2 trzeba sprobowac najlepiej z ranska bo zablokuja znowu cwaniaczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Podaje co wysłałem bo dopiero teraz zlądowałen ma HOUSE:

Coria-R.Mello 1 1.26

Nadal-Youzhnyi 2 1.94

Canas-Verdasco 1 1.61

F.Lop/Ver-Mood/Zim 1 1.5

Schu/You-O.Her/Mas 1 1.32

Kerr/Thom-Hern/Tab 1 1.28

NIESPODZIANKA:

R.Stepanek-Hernych 2 2.61

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Quote
Podaje co wysłałem bo dopiero teraz zlądowałen ma HOUSE:

Coria-R.Mello 1 1.26

Nadal-Youzhnyi 2 1.94

Canas-Verdasco 1 1.61

F.Lop/Ver-Mood/Zim 1 1.5

Schu/You-O.Her/Mas 1 1.32

Kerr/Thom-Hern/Tab 1 1.28

NIESPODZIANKA:

R.Stepanek-Hernych 2 2.61

no ja mam inne zdanie co do nadala i stepanka ale coz moim zdaniem nadal jest jednym z lepszych hiszpanow na tej nawiezchni a stepanek jest doswiadczonym zawodnikiem i tym sie kieruje zobazcym,y tez co z coria zagralem ten meczyk grubo tu doniessienia o kontuzji

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Narazie jeszcze nie wiem co zagram, ale czuję w moczu dwie miny: Massu i Coria....

Strona 11 z 24 1 2 9 10 11 12 13 23 24

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1