Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 24 1 2 10 11 12 13 14 23 24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
ja puściłem cos takiego:

Kupon stworzony ýr 19/01/05 22:54

stawka : 2.00 PLN
możliwa wygrana: 55.28 PLN

Verdasco - Canas G 2 1.54
Stepanek Radek - Hernych Jan 1 1.60
Gonzalez Fernando - Andreev Igor 1 1.56
Blake James - Hewitt Lleyton 1 7.19
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
NADAL-Youzhnyi
Rafael ostatnio w bardzo dobrej formie.Zwycięstwo nad Roddickiem na clayu ale zawsze w finale Davisa.Mikhail także w dobrej formie , efektowne zwycięstwo nad Jeromem Heahnelem, który także prezentuje się dobrze i osiąga dobre wyniki jak choćby zwycięstwo na Andre Agassim, ale to juz troche dawno.Nadal po efektownym zwycięstwie nad Julienem Benneatau może czuć się pewnie i choć to nie jego nawierzchnia myślę żę jednak to Rafael wygra, ponieważ jest mocniejszy psychicznie od swojego przeciwnika a wtak równych pojedynkach ma to ogromną wagę.I jeszcze jedno ostatni pojedynek w Qatarze przed tygodniem wygrał Nadal dość pewnie.


CANAS-Verdasco
Guillermo jest w dosyć dobrej formie.W pierwszej rundzie ograł australijczyka Guccione, który bardzo dużo biega do siatki, ale nie jest groźny.Pewne zwycięstwo Canasa, natomiast jeżeli chodzi o Verdasco w poprzedzajacym AO turnieju odpadł bardzo gładzitko z niespodzianką tego turnieju Ivo Minarem, ale Hewitt pokazał czechowi,że to był raczej przyapdek.Fernando zanotował bardzo przekonujące zwycięstwo w pierwszej rundzie i to mnie martwi, ale przeciwnik byl bardzo mizerny, ale zobaczymy.Takie jest moje zdanie.

Typy bez opisów:
F.Gonzalez-IGOR ANDREEV 6/10
MASSU-P.Kohlschreiber 8/10

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Troche mnie przestraszyliscie kontuzja Corii bo zagralem to dosyć mocno, ale zobaczymy. Oprocz tego jak dla mnie pewniak dnia Canas, ktory na tej nawierzchni jest duzo lepszy niz Verdasco i Chela w dobrej formie
Nara

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Quote
Troche mnie przestraszyliscie kontuzja Corii bo zagralem to dosyć mocno, ale zobaczymy. Oprocz tego jak dla mnie pewniak dnia Canas, ktory na tej nawierzchni jest duzo lepszy niz Verdasco i Chela w dobrej formie
Nara
no ja tez sypnelem to grubo i mam nadziej ze to wielka sciema radia choc zablokowali ten meczw toto o 17

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
witam. Baccanello/Durek - Lu/Suzuki 1 2,5 w B&W. nie wiem dlaczego takie niskie kursy na skośnookich, osiągnięć w deblu Lu i Suzuki nie mają żadnych, nie grali wcześniej w deblu w turnieju wielkoszlemowym. indywidualnie żółtki mają lepsze osiągniecia od rywali ale Baccanello i Durek to Australijczycy, swego czasu w grach deblowych docierali do 3 rundy AO, grają u siebie i mogą powalczyć z żółtymi. po takim kursie za średnią stawke można chyba zaryzykować 4/10. pozdro.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
A ja chyba dzis pod prad wiekszosci:)

Andreev

Hernych

Verdasco

Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
Quote
ja puściłem cos takiego:

Kupon stworzony ýr 19/01/05 22:54

stawka : 2.00 PLN
możliwa wygrana: 55.28 PLN

Verdasco - Canas G 2 1.54 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Stepanek Radek - Hernych Jan 1 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Gonzalez Fernando - Andreev Igor 1 1.56 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Blake James - Hewitt Lleyton 1 7.19
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
czekamy na Jamesa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
Quote
A ja chyba dzis pod prad wiekszosci:)

Andreev

Hernych

Verdasco
no i 3 wtopy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> pamietaj nie graj odwrotnie niż Miś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
90929 Davydenko N. - Rochus C. 2 4,00 incorrect 3:0
91102 Nadal R. - Youzhny M. 2 1,90 incorrect 3:2
90947 Golovin T. - Spears A. 2 4,80 correct 0:2

Szkoda bo Speras siadła, Youzhny mnie zawiodł, a Davidienko wtopi w nastepnej rundzie. Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
90929 Davydenko N. - Rochus C. 2 4,00 incorrect 3:0
91102 Nadal R. - Youzhny M. 2 1,90 incorrect 3:2
90947 Golovin T. - Spears A. 2 4,80 correct 0:2

Szkoda bo Speras siadła, Youzhny mnie zawiodł, a Davidienko wtopi w nastepnej rundzie. Pozdrawiam

Youzhny nie zawiódł, tylko przegrał z kontuzją - a na korcie był zdecydowanie lepszy i to on powinien w moich oczach wygrać.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
S
SSS Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
Zabaleta -Ferrero 1-6 2-6 0-3 mecz trwa niezla sciema z kontuzja Hiszpana , wszytskie buki to debile i panikarze bo juz wczoraj wycofali ten mecz ze swoich ofert w necie jak i naziemnych hehe

Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
S
SSS Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
Zabaleta-Ferrero 1-6 2-6 0-6 koniec tej farsy swoja droga Zabaleta to maxowy smiec !

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Na dzisiaj polecam:

Rochus O. - Beck K. 1 1.60

Melz/Was-Garc/Hood 2 2.35

Hrbaty-Gaudio 2 2.54

Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
Quote
w bet-at-home był kurs 2,2 na Zabalete

ale mówię postawię później, może będą nowe wiadomości co do tego meczu

wchodze teraz zdecydowany postawić na Zabalete singla a tu nie ma już w ofercie

szkoda........

wydaje się być pewna kasa.....
ale zrypałem

jednak tak miało być i polecam ten temat [mecz.org].

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
TO MUSIALOO TAK BYC!!!!!!!! BZECIEZ WSZYSCY GRALI NA ZABALETE!!!!!!!!!1

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Dzis chyba warto:

Rochus+Jojo

co o tym sadzicie?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Krzaklewski nas wyruchal, dzis Zabaleta identycznie....
Ech kazdy Marian to jednak swinia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

ps. a moze sie jednak myle - Marianowi sie po prostu porabalo, dawno nie gral w wielkim szlemie i pamietal tylko ze ma wygrac trzy te nooo... no i tu mial watpliwosci gemy czy sety... po glebszym zastanowieniu uznal ze chodzi o gemy, dalszy ciag znamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
A tak na serio mozecie sobie gadac co chcecie ale ja jestem przekonany ze ten szmaciarz Zabaleta sprzedal ten mecz. Sorki ale 3 gemy to by cosik lepszejszy junior ugral, a my tu mowimy o doswiadczonym graczu, ktory moze i geniuszem hardu nie jest ale w cwiercfinale US OPEN swojego czasu byl.

sprzedawczyk robil wszystko co mogl by to przegrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
Niestety wczoraj niezla wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />,ale dzis musi byc lepiej:)

O Rochus - Beck 1
Hrbaty - Gaudio 1
Garcia/Hood - Melzek/Waske 1
Z kobitek dorzucam
Linetskaya - Frazier 1

i ide do buka bo im wiecej mysle tym gorzej mi to wychodzi:)
Powodzonka:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
siema!! zgadzam sie z Twoimi typami, tylko hrbatego bym sie obawial gaudio jest naprawde dobrym zawodnikiem , z fichem przegrywal juz 6-2 3-1... a jednak sie nie poddal, Frazier-Linetskaja 2, gram na pewno. co o tym myslicie , zastanawiam sie jeszcze nad Groenefeld-Douchev 2. ale mysle ze powinno byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 12 z 24 1 2 10 11 12 13 14 23 24

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1