|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
ja puściłem cos takiego:
Kupon stworzony ýr 19/01/05 22:54
stawka : 2.00 PLN możliwa wygrana: 55.28 PLN Verdasco - Canas G 2 1.54 Stepanek Radek - Hernych Jan 1 1.60 Gonzalez Fernando - Andreev Igor 1 1.56 Blake James - Hewitt Lleyton 1 7.19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745 |
NADAL-Youzhnyi Rafael ostatnio w bardzo dobrej formie.Zwycięstwo nad Roddickiem na clayu ale zawsze w finale Davisa.Mikhail także w dobrej formie , efektowne zwycięstwo nad Jeromem Heahnelem, który także prezentuje się dobrze i osiąga dobre wyniki jak choćby zwycięstwo na Andre Agassim, ale to juz troche dawno.Nadal po efektownym zwycięstwie nad Julienem Benneatau może czuć się pewnie i choć to nie jego nawierzchnia myślę żę jednak to Rafael wygra, ponieważ jest mocniejszy psychicznie od swojego przeciwnika a wtak równych pojedynkach ma to ogromną wagę.I jeszcze jedno ostatni pojedynek w Qatarze przed tygodniem wygrał Nadal dość pewnie.
CANAS-Verdasco Guillermo jest w dosyć dobrej formie.W pierwszej rundzie ograł australijczyka Guccione, który bardzo dużo biega do siatki, ale nie jest groźny.Pewne zwycięstwo Canasa, natomiast jeżeli chodzi o Verdasco w poprzedzajacym AO turnieju odpadł bardzo gładzitko z niespodzianką tego turnieju Ivo Minarem, ale Hewitt pokazał czechowi,że to był raczej przyapdek.Fernando zanotował bardzo przekonujące zwycięstwo w pierwszej rundzie i to mnie martwi, ale przeciwnik byl bardzo mizerny, ale zobaczymy.Takie jest moje zdanie.
Typy bez opisów: F.Gonzalez-IGOR ANDREEV 6/10 MASSU-P.Kohlschreiber 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
Troche mnie przestraszyliscie kontuzja Corii bo zagralem to dosyć mocno, ale zobaczymy. Oprocz tego jak dla mnie pewniak dnia Canas, ktory na tej nawierzchni jest duzo lepszy niz Verdasco i Chela w dobrej formie Nara
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
Troche mnie przestraszyliscie kontuzja Corii bo zagralem to dosyć mocno, ale zobaczymy. Oprocz tego jak dla mnie pewniak dnia Canas, ktory na tej nawierzchni jest duzo lepszy niz Verdasco i Chela w dobrej formie Nara no ja tez sypnelem to grubo i mam nadziej ze to wielka sciema radia choc zablokowali ten meczw toto o 17
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
witam. Baccanello/Durek - Lu/Suzuki 1 2,5 w B&W. nie wiem dlaczego takie niskie kursy na skośnookich, osiągnięć w deblu Lu i Suzuki nie mają żadnych, nie grali wcześniej w deblu w turnieju wielkoszlemowym. indywidualnie żółtki mają lepsze osiągniecia od rywali ale Baccanello i Durek to Australijczycy, swego czasu w grach deblowych docierali do 3 rundy AO, grają u siebie i mogą powalczyć z żółtymi. po takim kursie za średnią stawke można chyba zaryzykować 4/10. pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539 |
A ja chyba dzis pod prad wiekszosci:)
Andreev Hernych
Verdasco
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
ja puściłem cos takiego:
Kupon stworzony ýr 19/01/05 22:54
stawka : 2.00 PLN możliwa wygrana: 55.28 PLN Verdasco - Canas G 2 1.54 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Stepanek Radek - Hernych Jan 1 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Gonzalez Fernando - Andreev Igor 1 1.56 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Blake James - Hewitt Lleyton 1 7.19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> czekamy na Jamesa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936 |
A ja chyba dzis pod prad wiekszosci:)
Andreev Hernych
Verdasco no i 3 wtopy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> pamietaj nie graj odwrotnie niż Miś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28 |
90929 Davydenko N. - Rochus C. 2 4,00 incorrect 3:0 91102 Nadal R. - Youzhny M. 2 1,90 incorrect 3:2 90947 Golovin T. - Spears A. 2 4,80 correct 0:2
Szkoda bo Speras siadła, Youzhny mnie zawiodł, a Davidienko wtopi w nastepnej rundzie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
90929 Davydenko N. - Rochus C. 2 4,00 incorrect 3:0 91102 Nadal R. - Youzhny M. 2 1,90 incorrect 3:2 90947 Golovin T. - Spears A. 2 4,80 correct 0:2
Szkoda bo Speras siadła, Youzhny mnie zawiodł, a Davidienko wtopi w nastepnej rundzie. Pozdrawiam Youzhny nie zawiódł, tylko przegrał z kontuzją - a na korcie był zdecydowanie lepszy i to on powinien w moich oczach wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351 |
Zabaleta -Ferrero 1-6 2-6 0-3 mecz trwa niezla sciema z kontuzja Hiszpana , wszytskie buki to debile i panikarze bo juz wczoraj wycofali ten mecz ze swoich ofert w necie jak i naziemnych hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351 |
Zabaleta-Ferrero 1-6 2-6 0-6 koniec tej farsy swoja droga Zabaleta to maxowy smiec !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Na dzisiaj polecam:
Rochus O. - Beck K. 1 1.60
Melz/Was-Garc/Hood 2 2.35
Hrbaty-Gaudio 2 2.54
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60 |
w bet-at-home był kurs 2,2 na Zabalete
ale mówię postawię później, może będą nowe wiadomości co do tego meczu
wchodze teraz zdecydowany postawić na Zabalete singla a tu nie ma już w ofercie
szkoda........
wydaje się być pewna kasa..... ale zrypałem jednak tak miało być i polecam ten temat [ mecz.org].
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
TO MUSIALOO TAK BYC!!!!!!!! BZECIEZ WSZYSCY GRALI NA ZABALETE!!!!!!!!!1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Dzis chyba warto:
Rochus+Jojo
co o tym sadzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Krzaklewski nas wyruchal, dzis Zabaleta identycznie.... Ech kazdy Marian to jednak swinia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ps. a moze sie jednak myle - Marianowi sie po prostu porabalo, dawno nie gral w wielkim szlemie i pamietal tylko ze ma wygrac trzy te nooo... no i tu mial watpliwosci gemy czy sety... po glebszym zastanowieniu uznal ze chodzi o gemy, dalszy ciag znamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
A tak na serio mozecie sobie gadac co chcecie ale ja jestem przekonany ze ten szmaciarz Zabaleta sprzedal ten mecz. Sorki ale 3 gemy to by cosik lepszejszy junior ugral, a my tu mowimy o doswiadczonym graczu, ktory moze i geniuszem hardu nie jest ale w cwiercfinale US OPEN swojego czasu byl.
sprzedawczyk robil wszystko co mogl by to przegrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539 |
Niestety wczoraj niezla wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />,ale dzis musi byc lepiej:)
O Rochus - Beck 1 Hrbaty - Gaudio 1 Garcia/Hood - Melzek/Waske 1 Z kobitek dorzucam Linetskaya - Frazier 1 i ide do buka bo im wiecej mysle tym gorzej mi to wychodzi:) Powodzonka:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
siema!! zgadzam sie z Twoimi typami, tylko hrbatego bym sie obawial gaudio jest naprawde dobrym zawodnikiem , z fichem przegrywal juz 6-2 3-1... a jednak sie nie poddal, Frazier-Linetskaja 2, gram na pewno. co o tym myslicie , zastanawiam sie jeszcze nad Groenefeld-Douchev 2. ale mysle ze powinno byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|