Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 24 1 2 11 12 13 14 15 23 24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Na dzis na pewno 2 typy
- Oli Rochus, nie ma co sie rozpisywac bo wszystko o formie mini-Belga zostalo napisane. Beck nie wydaje sie byc trudniejszy od poprzednich rywali
- Baghdatis - Cypryjczyk w starciu z Lubiczem pokazal naprawde dobry tenis. Chorwat mimo dobrej gry musial uznac wyzszosc mlodego rywala. Dosyc ciekawie moze byc na widowni, gdzie mlodzienca wspiera ogromna grupa greckojezycznych fanow i zachowuja sie jak by byli na meczu pilkarskim... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z calym szacunkiem Robredo to nie jest w tym momencie az tak dobry by mlokos go nie mogl ograc a kurs wysoki.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
@ gryzonko

Baghdatis wcale nie grał tak dobrze, to raczej Ljubicic psuł co się tylko dało, Robredo raczej to wygra.

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Dokladnie te mecze Ljubicia i Pavla bardziej wygladaly na ustawione niz dobra gra ich przeciwnikow.

Nie analizowalem meczy ale sadze ze tu Lisnard-Kohlschr.moze byc dobry typ na niemca.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Nie wiem Coronach, ni ogladalem tylko czytalem wiec nie bede sie klocil - tak czy inaczej stawiam dzis na mlodego.
pozdr.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
Moim zdaniem dziś może być tylko jedna niespodzianka (Johansson T. - Kim 2), wygląda na to że na tym poziomie jeszcze wygrywa potencjał, doświadczenie i chyba ranking zawodnika dlatego wydaje mi sie że:

Safin - Ancic 1
Rosjanin gładko powinien poradzić sobie z rywalem, mysle iż 4 zawodnik świata dopiero sie rozkreca w tych zawodach i moze na prawde wiele namieszać w końcowej klasyfikacji.

O.Rochus - Beck 1
ten mecz to moze byc wspanialy zysk dla naszej kieszeni (stawka na belga 1,60!!). Analizując wcześniejsze mecze w tym turnieju, Rochus moim zdaniem mial najtrudniejszych rywali - dobrego Kiefera i rewelacyjnego Monfilsa.

Hrbaty - Gaudio 1
długo myslalem nad tym meczem, i jednak postawilem na Hrbatego...dlaczego? Tutaj kiedrowalem sie rankingiem, a także ich stanem zmęczenia, po analizie wynika iż Hrbaty w tym turnieju zagrał w sumie 7 setów i 62 gemy (o 13 mniej niż Gaudio). Myśle ze mecz skonczy sie w 4 albo 5 setach dla Hrbatego...

Robredo - Baghadatis 1
Młody cypryjczyk zrobił już moim zdaniem wiele w tym turnieju i chyba juz wystarczy. Robredo nie powinien miec wiekszych problemow z rywalem i zgadzam sie z kolegami ze Baghdatis wygrał m.in. z Ljubicicem w wiekszosci z bledow i nie wykorzystanych sytuacji swoich rywali.

Agassi - Dent 1
Tutaj chyba nie ma co specjalnie sie rozpisywac...po prostu arcymistrz mysle ze zwojuje duzo w tym turnieju pomimo swojego wieku...i doswaidczenie pojdzie gora!!

+ dodalem jeszcze debelki:
Melz/Was - Garc/Hood 2
Asp/Per - Leach/MacP 1
J.Lee/Peng - Jan/Kap 1

Co o tym myślicie? Prosze o komentarze...Pozdrawaim i zycze wysokich wygranych...:)

Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 60
Również liczę na Rochusa tym bardziej, że juz raz pyknął Karolcia we Francji. Olivier gra ost. dużo ale w poprzedniej rundzie nie zmęczył się za bardzo z murzynkiem. Więc mój typ: Rochus - Beck 1.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
przeciw Anciciowi nie gram, Mario to po pierwsze zbyt dobry gracz, a po drugie zdaje sie to typ fightera ktory przeciw silnym rywalom potrafi sie na serio zmobilizowac. Dlatego biorac niski kurs pod uwage - dziekuje

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Siemka eksperci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lubie czytac wasze rozkminki na temat roznych spotkań, ale chcialbym przeczytać coś o J.Johanssonie i Lopezie ... dzs ta parka gra ze soba ... Jak byscie mogli to napiszcie cos :]] thx z gory .. pozdrawiam

Last edited by host; 20/01/2005 16:42.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
nie jestem zadnym expertem ... raczej poszukiwaczem szans na wygranie kasy:) co do meczu Johansson J. - Lopez jest zajebiscie cięzki mom zdaniem.


Joachim Jochansson wygral jush w tym turnieju z Schalkenem (3-0) a także z Wesselsem (3-0), co dało mu bilans 6 wygranych setów i w sumie rozegranych 61 gemów (38zw/23por)

Lopez wygral natomiast z Baccanello (3-0 jak rowniez z Sargsianem (3-1) w sumie rozgrywajac 74 gemy (41zw/33por)

Ranking : Johansson ->11
Lopez ->24

Statystyki przemawiają za Joachimem ale jak mowie to trudny mecz, jednak jestem za Jochanssonem ... dlaczego? ponieważ jeden z braci Jochanssonow odpadnie tej nocy i to będzie ten drugi !! JA jestem za Joachimem Johanssonem...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
powiem Ci tylko tyle, że te Twoje żmudne wyliczenia setów, gemów i czasu spędzonego na korcie mają się nijak do realiów sportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

acha, jeszcze jedno........od kiedy Joachim i Tomas są braćmi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by verkerk; 20/01/2005 17:05.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
widziałem fragment meczu J.Johanssona z Wesselsem i mówiąc szczerze to niczym JoJo nie zaimponował. Ale wiadomo że bardzo trudno go przełamać ze względu na jego serwis. Natomiast Lopez to gracz ofensywny, dysponuje niezłym podaniem, a także bardzo lubi "chodzić" do siatki. Moim zdaniem w meczu minimum cztery sety i ze dwa tiebreaki . Po kursie 1.3 napewno nie zagrałbym Johanssona. Ale będę kibicował własnie jemu , bo mam go na kuponie SUPERTOTO , że zajdzie dalej w turnieju niż Nadal. Mecz ten nie miałby dla mnie znaczenia gdyby w meczu Nadal - Youzhny , Rosjanin wykorzystał piłke meczową ( była to praktycznie wykładka, do tej pory sie zastanawiam jak mógł to spier.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> )

Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Joachim Johansson - Feliciano Lopez

Moim zdaniem bedzie to bardzo wyrównany mecz,ale szale zwycięstwa przelał bym jednak na Lopeza.Hiszpan portafi grać na hardzie o czym swiadcza jego dobre występy we wczesniejszych turniejach.Tak jak juz wspomniał Gregov Johansson nie imponuje mi swoją grą.Poza jego silnym serwisem.Mecz o większym ryzyku ale po kursie 3,46 na Feliciano napewno warto zagrac.

TYP -- 2 3,46 5/10

Dołączył: Feb 2004
Posty: 348
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 348
dla mnie dwa typy z pięknymi kursami dzis :

Safin - Ancic 2 - Ancic (kurs 4.5) ze swoim wzrostem (1,95) i grą powinien wygrać z nerwowym Safinem. Wydaje mi sie że wszystko roztrzygnie się w tiebreakach a tu wiadomo 50/50 szans ale mimo wszystko uważam że Ancic to wygra. Poza tym bukmacherzy nie widzieli w nim aż takiego faworyta przed pierwszą rundą a tu nagle po meczach z dziadami (amatorem Djokovicem i emerytem Ulihrachem - co to wogóle za zawodnicy, Ulihrach wygral w 1 rundzie z Karlovicem który nie ma zielonego pojęcia o tenisie) Safin urósł do miana wielkiego faworyta Australian Open - cóż za pomyłka bądź też celowa podpucha ze strony buków .

T.Johansson - Kim 2 (kurs 3.5) - Kim ze swoją walecznoscią nie będzie miał najmniejszych problemów z pokonaniem emeryta johanssona a jak johansson gral w 1 rundzie z amatorem Luczakiem to szkoda gadać każdy widział. Dodatkowo po 2 meczach pięciosetowych na pewno ma te spotkania w nogach i to jest kolejny argument za graniem na Kima

kursy z MrBookmaker - łączny kurs 15.75 (jak dla mnie wspaniała promocja ze strony buków) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Quote
loss typki zgadzam si do kima
a na dzis proponuje

ferrero-zabaleta 2 2,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
stepanek-hernych 1 1,37 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
canas-verdasco 1 1,45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
benn\mah-call\mar 1 1,2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
mal\roch-all\koh 1 1,41 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
anc\lju-braa\coet 1 1,36 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
a dla odwaznych

massu kohlershreib 2 3,2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

mama jeszcze pytanie w dziale us sport powstal konkurs na typerow moze ktos jest chetny ja jestem za tym w dziale tenisowym
i co z tym konkursem!!!! brawo dla tych ktorzy mowili o powaznej kontuzji juana carlosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Quote
dla mnie dwa typy z pięknymi kursami dzis :

Safin - Ancic 2 - Ancic (kurs 4.5) ze swoim wzrostem (1,95) i grą powinien wygrać z nerwowym Safinem. Wydaje mi sie że wszystko roztrzygnie się w tiebreakach a tu wiadomo 50/50 szans ale mimo wszystko uważam że Ancic to wygra. Poza tym bukmacherzy nie widzieli w nim aż takiego faworyta przed pierwszą rundą a tu nagle po meczach z dziadami (amatorem Djokovicem i emerytem Ulihrachem - co to wogóle za zawodnicy, Ulihrach wygral w 1 rundzie z Karlovicem który nie ma zielonego pojęcia o tenisie) Safin urósł do miana wielkiego faworyta Australian Open - cóż za pomyłka bądź też celowa podpucha ze strony buków .

Czlowieku sory ale to ty chyba nie masz zielonego pojecia o tenisie. Pierwsze primo Ancic jest wysoki, a Marat to pewnie kurdupel. Drugie primo buki nie widzieli w nim faworyta poniewaz nie bylo wiadomo w jakiej jest formie, mozliwe ze odpuszczal przed AO. No i z jego czesci drabinki odpadli Moya, Karlovic, Hass co jak co ale w tenis potrafiacy grac, wiec biorac pod uwage to i dominujaca forme rosjanina kurs na niego drastycznie spadl. Fakt Ancic jest takze swietnym graczem ale stwierdzenie ze wszystko rozstrzygnie sie w tie breakach i a tam 50/50 jest tak niedorzeczne. To lepiej rzucic juz moneta i sie nie meczyc co?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Quote
Dokladnie te mecze Ljubicia i Pavla bardziej wygladaly na ustawione niz dobra gra ich przeciwnikow.
LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 339
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 339
Moim zdaniem warto tej nocy zagrac na Gaudio. Mimo że hard to nie jest to, co Gastony lubią najbardziej(przeciwnie znajdujący się w gazie na poczatku roku Słowak), to jednak czuje, że południowiec sobie poradzi. Catenachio wykonywane przez Gaudio(które mi się bardzo podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na pewno sprawi wiele kłopotu Dominikowi.Czuję też, że sporo będzie zależało od tie-breaków. Szkoda tylko, że na Gaudio taka mizeria kursowa.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5
Cześć wszystkim!

Nie znam się na tenisie ale jak tak sobie przeanalizowałem Wasze wypowiedzi, to dosyć wiarygodnie stawiam na takie typy:

Rochus O. - Beck K. 1 1,45
Frazier A. - Linetskaya E. 2 3,00
Safin M. - Ancic M. 1 1,15

Stawka: 5zł

Czy te mecze będą dziś na eurosporcie?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
Ja na dzisiaj zagrałem:

1. O. Rochus-K. Beck 1

Dla mnie Rochus jest zdecydowanie lepszy. To co gra szczególnie w tym sezonie to jest naprawde pierwsza klasa. W dodatku w tym turnieju jest to zdecydowanie najsłabszy jego rywal. Beck miał, moim zdaniem, sporo szczęścia z Haasem, (limit szczęścia zatem wykorzystał). Do tego dochodzi kursik, 1.6 za Rochusa to moim zdaniem naprawde mega promocja.

2. J.Johansson-F. Lopez 1

Tu szczerze powiedziawszy bardziej sugerowałem się opiniami typerów. Johansson coprawda niezły w tym sezonie, ale Lopez to jest dla mnie nieobliczalny zawodnik. Trzeba uważać, niemniej coś chciałem na tym kuponie dorzucić do Rochusa i ze wszystkich meczy dzisiejszych ten typ wydaje mi się najbardziej pewny.

Tak więc dwa meczyki i ako wychodzi takie, ze podwojam swoją kaske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

PS. Meczu Hrbaty-Gaudio bym nie ruszał, mam takie przekonanie, że na tym forum Gaudio chcecie skreślać co runde, a to jest naprawde bardzo dobry zawodnik, może nieco nie ta nawierzchnia ale Hrbatego jest w stanie wymęczyć w 5 setówce.
PS 2.W meczu Robredo-Baghdatis skłaniał bym się jednak do Robredo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Last edited by kafal; 20/01/2005 19:11.
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
Johansson T. v Kim K. 1
Dent v Agassi 2
Li N. v Sharapova M. 2
Ivanovic A. v Mauresmo 2

AKO: 2,08

co myslicie o tych meczach jest szansa czy nie bardzo. kto moze mnie tu zawiesc?

Strona 13 z 24 1 2 11 12 13 14 15 23 24

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, aker, rafal08, betowiec, ANZELMO, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,832 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1