|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Niech te świeta już mijają bo tylko jem i nic poza tym.Jutro sie chyba napije dla odmiany.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Niech te świeta już mijają bo tylko jem i nic poza tym.Jutro sie chyba napije dla odmiany. musowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Tak Ten Gość jest z Białegostoku(i w tej reklamie o to chodzi  :D)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
Tak Ten Gość jest z Białegostoku(i w tej reklamie o to chodzi  :D) tak myslalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
a no to że jak wczoraj w nocy z soboty na niedzielę wróciłem z patatajki do domu nawet nie wiem kiedy zarzygałem pół pokoju i klawiaturę do kompa  pokój chyba ze dwie godziny sprzątałem, klawiera niestety całkiem odmówiła posłuszeństwa i trzeba kupić nową  najlepsze w tym wszystkim jest to że obok największego blusa leżał rozkręcony komp brata którego przed wyjściem naprawiałem ( zmiana chłodzenia na procku i mostku ) jakimś cudem w niego nie trafiłem może to i dobrze że postanowiłem w ogóle nie pić w 2009 roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
a no to że jak wczoraj w nocy z soboty na niedzielę wróciłem z patatajki do domu nawet nie wiem kiedy zarzygałem pół pokoju i klawiaturę do kompa  pokój chyba ze dwie godziny sprzątałem, klawiera niestety całkiem odmówiła posłuszeństwa i trzeba kupić nową  najlepsze w tym wszystkim jest to że obok największego blusa leżał rozkręcony komp brata którego przed wyjściem naprawiałem ( zmiana chłodzenia na procku i mostku ) jakimś cudem w niego nie trafiłem może to i dobrze że postanowiłem w ogóle nie pić w 2009 roku  SZACUNEK 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
OJP od samego rano wiercą w ścianach tak, że głowa mi pęka  Zachciało im się wymiany na centralne bo komin nieszczelny i bojlery mogą zrobic psikusa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Wracam ucieszony z zakupów z nowiutką klawiaturą, patrze a na biurku leży koperta z poczty lotniczej z UK. Pomyślałem, może list od A. (spóźniony świąteczny) a tu zonk  bet365 przypomina mi o możliwości złożenia depozytu na bonus 100% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
niezdecydowanie ludzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 59
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2008
Posty: 59 |
Wracam ucieszony z zakupów z nowiutką klawiaturą, patrze a na biurku leży koperta z poczty lotniczej z UK. Pomyślałem, może list od A. (spóźniony świąteczny) a tu zonk  bet365 przypomina mi o możliwości złożenia depozytu na bonus 100%  Aż się boje zapytać czy ze zdenerwowania przypadkiem nie zarzygałeś tej nowej klawiatury? Dwie klawy w dwa dni za to, to się dopiero należy SZACUNEK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Aż się boje zapytać czy ze zdenerwowania przypadkiem nie zarzygałeś tej nowej klawiatury? Dwie klawy w dwa dni za to, to się dopiero należy SZACUNEK  Nowa klawiatura ma się bardzo dobrze i mam nadzieję, że szybko los jej poprzedniczki się nie powtórzy  Jakby ktoś miał problemy z obecną klawiaturą to mogę polecić Logitech Blach Deluxe 250 KBD ps2 czarna, matowa, przyjemnie się na niej pisze i co najważniejsze, nie jest to zjednolicona klawiatura, takich nie znoszę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
niezdecydowanie ludzi  mnie to samo ,do dziś nie wiedzą czy idą na sylwestra do domku który jest zarezerwowany już od ponad miesiąca ,co ze bagno na tym świecie sie sie robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
 milicja mandat i lżejszy o 100 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Jazda bez pasów i rozmowa przez tel  byłoby 300 ale się zlitowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Jeszcze apropo tego zdarzenia ... Zatrzymuje mnie patrol pieszy bo powiedzmy widzi że rozmawiam przez tel i na dodatek jade bez pasów. Oczywiście przysługuje mi prawo do odmowy przyjęcia mandatu. Jak mi udowodnią że nie miałem pasów, moje tłumaczenie moze byc proste: gdy podchodził jeden z drugim dyziem do samochodu to odpiałem pasy żeby wyjąć dokumenty. Czy drugi milicjant może byc świdkiem mimo że tak naprawde chuja widział  ? dimes? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Człowiek wstaje w nocy żeby obejrzeć mecz Orlando, a tu na 4 minuty przed końcem na ekranie pojawia się niebieski ekran "sprawdź czy kable są podłączone"  Mecz się skończył, pojawił się obraz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|