|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
odrywajac sie od przyziemnych spraw konkursowych ostatecznie wypuscile 3 single (heh tyle samo co KRAJAN, niedobrze ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />))
1. Toronto +5 - pisalem juz o tym 2. New Orleans - tu tez 3. Miami -5 - dostalem cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ze Wade zagra
Niezbyt duze stawki, minimalne trzy cyferki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51 |
Ad. Portland @ N Orleans
Portland played most of the game without leading scorer Zach Randolph, who injured his right knee midway through the second quarter. The injury was described as a mild strain and was to be re-evaluated Thursday.
Hmm, jak Zach zagra, może nie być tak różowo???!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Ja dzisiejszy wieczorek zaczne od :
Indiana Pacers - Phoenix Suns (-6,5)
kurs: 1,90 (expekt)
Mam nadzieję, że bedziemy mieli powrórkę z rozrywki z przed kilku dni, gdzie Phoenix rozjechali Indiańców 35 pkt... na ich własnych śmieciach... Phoenix po dniu odpoczynku powinno być mocno zmobilizowane i przed własnymi kibolami powinno odkupic winy z Utah w wymiarze większym niż różnica 6,5 pkt...i tutaj duze ukłony w stronę mormonów, bo to dzieki ich wygranej mamy dzisiaj hc -6,5, a nie co najmniej -12, jak to miało miejsce 5 dni temu wna parkiecie Indiany.... Ja gram to jako typ wiodący i na nim będe budował swój kuponik, uważam, ze dzisiaj bedzie jazda tylko w jedna stronę, i to w stronę kosza Indiany....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51 |
Ja dzisiejszy wieczorek zaczne od :
Indiana Pacers - Phoenix Suns (-6,5)
kurs: 1,90 (expekt)
Mam nadzieję, że bedziemy mieli powrórkę z rozrywki z przed kilku dni, gdzie Phoenix rozjechali Indiańców 35 pkt... na ich własnych śmieciach... Phoenix po dniu odpoczynku powinno być mocno zmobilizowane i przed własnymi kibolami powinno odkupic winy z Utah w wymiarze większym niż różnica 6,5 pkt...i tutaj duze ukłony w stronę mormonów, bo to dzieki ich wygranej mamy dzisiaj hc -6,5, a nie co najmniej -12, jak to miało miejsce 5 dni temu wna parkiecie Indiany.... Ja gram to jako typ wiodący i na nim będe budował swój kuponik, uważam, ze dzisiaj bedzie jazda tylko w jedna stronę, i to w stronę kosza Indiany.... Obawiam się, że muszę cię troszeczke zdziwić- Indiańce grają u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i ciężko będzie się Słoneczkom zadawalać dopingiem ich kiboli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Nie wiem na ile to zweryfikuje Twoje podejście do tego meczu, ale warto wziąć to pod uwagę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Fozzie problem w tym ze graja w Indianapolis... Ja tak szczerze licze na Indiane tym razem, choc jesli wdadza sie w wymiane ciosow ze sloncami to polegna..
refree z Randolphem czy bez wszystko sie wyjasni pewnie przed samym meczem, ja juz zagralem NO, jak nie z oslabionym Portland to z kim... Mam nadzieje ze Baron Davis przypilnuje van Exela ktory nam sie ostatnio rozszalal... W ogole przy braku Randolpha jedyna mozliwosc dla Smug na wygranie meczu to trojki Nicka i Damona Stoudamire'a, nie wierze zeby Patterson znow zagral tak dobrze jak z Waszyngtonem... Bez Randolpha deska dla NO.
Pozdrawiam Dominik
Last edited by g00niek; 14/01/2005 23:26.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Bije się w pierś i przyznaję rację....gram w Expie i Betandwin, a każdy z nich inaczej ustawia gospodarzy, w betandwin sa po prawej stronie i do tego sie przyzwyczaiłem...w expie jest na odwrót...więc sorki, ale nie zminia to mojego typu, ani trochę....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Po przeczytaniu tego i owego, tu i ówdzie gram lajtowo, wszystko single:
Indiana +6 NO Hornets pk Milwaukee +2 (kupiony pkt) Philadelphia 76ers -5 Boston -9 Spurs -9 2/10 i under 199.5
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Ja dzisiejszy wieczorek zaczne od :
Indiana Pacers - Phoenix Suns (-6,5)
kurs: 1,90 (expekt)
Mam nadzieję, że bedziemy mieli powrórkę z rozrywki z przed kilku dni, gdzie Phoenix rozjechali Indiańców 35 pkt... na ich własnych śmieciach... Phoenix po dniu odpoczynku powinno być mocno zmobilizowane i przed własnymi kibolami powinno odkupic winy z Utah w wymiarze większym niż różnica 6,5 pkt...i tutaj duze ukłony w stronę mormonów, bo to dzieki ich wygranej mamy dzisiaj hc -6,5, a nie co najmniej -12, jak to miało miejsce 5 dni temu wna parkiecie Indiany.... Ja gram to jako typ wiodący i na nim będe budował swój kuponik, uważam, ze dzisiaj bedzie jazda tylko w jedna stronę, i to w stronę kosza Indiany.... Fozzie nie wiem co bierzesz,ale dobre jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51 |
NIe wiem czy ktoś z Was śledzi na bierząco spotkania, ale to co się wyrabia w meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Portland @ New Orleans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> to po prostu nie da się opisać! NO wrąbali pierwszą kwartę 17pkt!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i już spisałem ich na straty, po czym w drugiej dowalili Blazersom 20 pkt więcej i po pierwszej połowie prowadzę 66-63 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ilość oddanych i trafionych rzutów za 3pkt, jest obżydliwie wielka, niestety goście też dobrze rzucają, nawet lepiej o jeden trafny od gospodarzy!!! ale nic to, oby tylko szerszenie nie drzemnęły się w drugiej połowie!! z tego co pokazali w pierwszej straszna walka będzie o wygraną do samego końca!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Patrzymy i jesteśmy na czacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Indianka nie zawiodla i o dziw strasznie mocmno pojechala sloneczka. Rozczarowala mnie gra kozlow, po slabym poczatku rozkrecili sie ze nawet w koncowce czwartej kwarty prowadzili 95-87 i co z tego jak dali sobie wbic run 12-0 ehh partacze jeszcze ten hughes co za sk..., musial to trafic?. Jakby nie milwaukee to by nocka byla bardzo udana.
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Po przeczytaniu tego i owego, tu i ówdzie gram lajtowo, wszystko single:
Indiana +6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> NO Hornets pk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Milwaukee +2 (kupiony pkt) zwrot Philadelphia 76ers -5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Boston -9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Spurs -9 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i under 199.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Pozdrawiam frend30 Dziś na razie puściłem dwa teaser'ki w Pinnacle. Pierwszy wczesnym rankiem zagrany "grubiej":
Phoenix Suns vs Indiana Pacers (+13) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Phoenix Suns/Indiana Pacers (U 220) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
i drugi przed 10 minutami tzw. dla rozrywki albo jak nazywa to Amkwish dla "podpasienia" buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> choć z szansami na "wejście" :
Phoenix Suns vs Indiana Pacers (+13) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Phoenix Suns/Indiana Pacers (U 220) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Atlanta Hawks vs Boston Celtics (-2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Orlando Magic/Detroit Pistons (U 198.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Dallas Mavericks/San Antonio Spurs (U 209) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Washington Wizards/Milwaukee Bucks (O 194.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> + NCAAB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> + kupon parlay z 5j na 100j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Ogólnie nie było źle, mam nadzieję że u Was na kontach też przybyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
chodzilo mi o cos innego, nic do Twojego postu. lajkonik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Spróbujemy coś zapodać na dzisiejszą nockę (potraktuje ją jak i dwie nastepne) jak mały trning przed rozpoczynającym sie konkursem. 1) Phoenix - Indiana 2 /3.38/ (PIN)stake 3/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2) Dallas - San Antonio over 200 /1.98/ (PIN) stake 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 3) Miami - LA Clippers over 196,5 /1.99/ (PIN) stake 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ad1) Pora trochę zwolnić. .... Pozatym poważnie rozważałbym opcję undera 211,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2) Dallas po powrocie Finleya stało sie ultraofensywną druzyną. .....a SAS chciał niechciał sie do niego dostosuje. 3) Clippersi jak zawsze bardzo groźni we własnej hali starają sie pokazywać dosyc ofensywny basket ....a co do Miami przy ich elastycznym stylu grania pewnie też trochę nawrzucają. Przewiduję również 2 niespodzinki ...oczywiście o wygranych DAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i LAC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Pozdrawiam KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Podsumowanie: Ogólnie trening 1 dnia wyszedł nieźle. Ad1) No i zwolnili, a napewno przystopowała ich defensywa Indiany - zdecydowanie wyciagneli wnioski z pierwszego spotkania. Ad2) Niestety nie chcieli sie dostosować... Do niespodzianki zabrakło Dallas troszke czsu? Ad3) Prawie "pięcio" kwartowy pojedynek przyniósł dużo emocji dla wszystkich grających tak jedną jak i drugą druzynę. Czwarta kwarta trochę nerwowa - stąd spadek skuteczności, Ale wszystko skończyło się OK (przynajmniej dla mnie. No i mamy niespodziankę. Do pelni szczęścia zabraklo wygranej GS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (choć do przerwy mecz był bardzo wyrównany - ktory to juz raz z kolei Wojownicy oddają drugie połowy bez walki??? W profesjonalnym koszu nie wierzę w złe przygotowanie kondycyjne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> GRATKI - dla stawiających undera w San Antonio, po przeczytaniu waszych postów zdecydowanie zmienił mi sie pogląd co do ilości mozliwych pkt. do zdobycia, ale było po "ptokach", mogłem jeszcze skontrować underem ale nie lubię tak zagrywać - jak kibicować to w jedna stronę. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
a co myslicie o IVERSON-PETERSON H(0-9)KL kurs na 1 1,9 ja na to ide mnie akurat BORCZI skutecznie wybil ten typ z glowy, chyba tez tak jak ja otworzyles sobie stronke ze skutecznoscia 10.8 petersona!!!ja sie juz z tego wycofalem!!!co nie znaczy ze tak moze byc po raz kolejny okazalo sie ze statystyka statystyka a zycie zyciem, moglem jednak grac tym IVERSONEM
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Ad1) No i zwolnili, a napewno przystopowała ich defensywa Indiany - zdecydowanie wyciagneli wnioski z pierwszego spotkania. Moim zdaniem to kontuzja Steve'a Nasha zadecydowala o porazce Slonc. Steve w pierwszych 8 minutach rzucil 11 pkt po czym musial opuscic parkiet ( prawdopodobnie kontuzja ).Goscie nie dochodzili juz do dogodnych sytuacji rzutowych,Barbosa tracil pilke za pilka i w ogolnym rozrachunku wtopa. Nie ma teraz co sie zamartwiac dzisiaj tez jest dzien a juz widze jeden typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2110 WASHINGTON-PHOENIX H(3-0) KOSZ NBA 1.90 15.00 1.90 jezeli nie zagra Nash czyste 1 za high stake.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
a co do meczu Indiana - Phoenix dzisaj 1 !!!!!! zapoamnietajcie te slowa widze wszytstkie znaki na niebie i ziemi mi mowia ze Indianka dzisiaj wygra!!!! czuje t tez w moczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oj oj oh oh czyzby moj typek nie zawiodl poraz kolejny nawet nie zly kurs mi siadl a jak juz pisalem moj mocz nie zawodzi iIndianka tez juz dawno pisalem ze wroca i wrocili z dalekiej podruzy udowodnili to dzisi i udowodnia jeszce pare razy Go Pacers Go GO!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> kocham was a teraz papa ide odebrac zaraz moja kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
Dlaczego ktos za przeproszeniem wyjebał mojego posta odnośnie undera przy lini 214 meczu Indiana - Phoenix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> silalalal iverson 32 pkt a peterson 18 tralala heh nom nie styty znou mialem racje ale to zycie jest brutalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960 |
a co myslicie o IVERSON-PETERSON H(0-9)KL kurs na 1 1,9 ja na to ide heh to to sory pomylilem posty ale tak to jest jak kasa po raz kolejny uderza do glowy hehe typki podam puzniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|