Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
#280415 14/01/2005 23:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
odrywajac sie od przyziemnych spraw konkursowych ostatecznie wypuscile 3 single (heh tyle samo co KRAJAN, niedobrze ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />))

1. Toronto +5 - pisalem juz o tym
2. New Orleans - tu tez
3. Miami -5 - dostalem cynk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ze Wade zagra

Niezbyt duze stawki, minimalne trzy cyferki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Pozdrawiam
Dominik

Bonus: Unibet
#280416 14/01/2005 23:16
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
Ad. Portland @ N Orleans

Portland played most of the game without leading scorer Zach Randolph, who injured his right knee midway through the second quarter. The injury was described as a mild strain and was to be re-evaluated Thursday.

Hmm, jak Zach zagra, może nie być tak różowo???!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#280417 14/01/2005 23:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ja dzisiejszy wieczorek zaczne od :

Indiana Pacers - Phoenix Suns (-6,5)

kurs: 1,90 (expekt)

Mam nadzieję, że bedziemy mieli powrórkę z rozrywki z przed kilku dni, gdzie Phoenix rozjechali Indiańców 35 pkt... na ich własnych śmieciach...
Phoenix po dniu odpoczynku powinno być mocno zmobilizowane i przed własnymi kibolami powinno odkupic winy z Utah w wymiarze większym niż różnica 6,5 pkt...i tutaj duze ukłony w stronę mormonów, bo to dzieki ich wygranej mamy dzisiaj hc -6,5, a nie co najmniej -12, jak to miało miejsce 5 dni temu wna parkiecie Indiany....
Ja gram to jako typ wiodący i na nim będe budował swój kuponik, uważam, ze dzisiaj bedzie jazda tylko w jedna stronę, i to w stronę kosza Indiany....

#280418 14/01/2005 23:22
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
Quote
Ja dzisiejszy wieczorek zaczne od :

Indiana Pacers - Phoenix Suns (-6,5)

kurs: 1,90 (expekt)

Mam nadzieję, że bedziemy mieli powrórkę z rozrywki z przed kilku dni, gdzie Phoenix rozjechali Indiańców 35 pkt... na ich własnych śmieciach...
Phoenix po dniu odpoczynku powinno być mocno zmobilizowane i przed własnymi kibolami powinno odkupic winy z Utah w wymiarze większym niż różnica 6,5 pkt...i tutaj duze ukłony w stronę mormonów, bo to dzieki ich wygranej mamy dzisiaj hc -6,5, a nie co najmniej -12, jak to miało miejsce 5 dni temu wna parkiecie Indiany....
Ja gram to jako typ wiodący i na nim będe budował swój kuponik, uważam, ze dzisiaj bedzie jazda tylko w jedna stronę, i to w stronę kosza Indiany....
Obawiam się, że muszę cię troszeczke zdziwić- Indiańce grają u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i ciężko będzie się Słoneczkom zadawalać dopingiem ich kiboli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
Nie wiem na ile to zweryfikuje Twoje podejście do tego meczu, ale warto wziąć to pod uwagę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#280419 14/01/2005 23:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Fozzie problem w tym ze graja w Indianapolis... Ja tak szczerze licze na Indiane tym razem, choc jesli wdadza sie w wymiane ciosow ze sloncami to polegna..

refree z Randolphem czy bez wszystko sie wyjasni pewnie przed samym meczem, ja juz zagralem NO, jak nie z oslabionym Portland to z kim... Mam nadzieje ze Baron Davis przypilnuje van Exela ktory nam sie ostatnio rozszalal... W ogole przy braku Randolpha jedyna mozliwosc dla Smug na wygranie meczu to trojki Nicka i Damona Stoudamire'a, nie wierze zeby Patterson znow zagral tak dobrze jak z Waszyngtonem... Bez Randolpha deska dla NO.

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 14/01/2005 23:26.
#280420 14/01/2005 23:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
lajkonik jaka pomylka?

#280421 14/01/2005 23:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Bije się w pierś i przyznaję rację....gram w Expie i Betandwin, a każdy z nich inaczej ustawia gospodarzy, w betandwin sa po prawej stronie i do tego sie przyzwyczaiłem...w expie jest na odwrót...więc sorki, ale nie zminia to mojego typu, ani trochę....

#280422 14/01/2005 23:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Po przeczytaniu tego i owego, tu i ówdzie gram lajtowo, wszystko single:

Indiana +6
NO Hornets pk
Milwaukee +2 (kupiony pkt)
Philadelphia 76ers -5
Boston -9
Spurs -9 2/10 i under 199.5

Pozdrawiam
frend30

#280423 15/01/2005 00:22
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Ja dzisiejszy wieczorek zaczne od :

Indiana Pacers - Phoenix Suns (-6,5)

kurs: 1,90 (expekt)

Mam nadzieję, że bedziemy mieli powrórkę z rozrywki z przed kilku dni, gdzie Phoenix rozjechali Indiańców 35 pkt... na ich własnych śmieciach...
Phoenix po dniu odpoczynku powinno być mocno zmobilizowane i przed własnymi kibolami powinno odkupic winy z Utah w wymiarze większym niż różnica 6,5 pkt...i tutaj duze ukłony w stronę mormonów, bo to dzieki ich wygranej mamy dzisiaj hc -6,5, a nie co najmniej -12, jak to miało miejsce 5 dni temu wna parkiecie Indiany....
Ja gram to jako typ wiodący i na nim będe budował swój kuponik, uważam, ze dzisiaj bedzie jazda tylko w jedna stronę, i to w stronę kosza Indiany....

Fozzie nie wiem co bierzesz,ale dobre jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#280424 15/01/2005 02:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 51
NIe wiem czy ktoś z Was śledzi na bierząco spotkania, ale to co się wyrabia w meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Portland @ New Orleans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> to po prostu nie da się opisać! NO wrąbali pierwszą kwartę 17pkt!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i już spisałem ich na straty, po czym w drugiej dowalili Blazersom 20 pkt więcej i po pierwszej połowie prowadzę 66-63 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Ilość oddanych i trafionych rzutów za 3pkt, jest obżydliwie wielka, niestety goście też dobrze rzucają, nawet lepiej o jeden trafny od gospodarzy!!! ale nic to, oby tylko szerszenie nie drzemnęły się w drugiej połowie!! z tego co pokazali w pierwszej straszna walka będzie o wygraną do samego końca!!!!

#280425 15/01/2005 02:52
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Patrzymy i jesteśmy na czacie

#280426 15/01/2005 04:05
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Indianka nie zawiodla i o dziw strasznie mocmno pojechala sloneczka.
Rozczarowala mnie gra kozlow, po slabym poczatku rozkrecili sie ze nawet w koncowce czwartej kwarty prowadzili 95-87 i co z tego jak dali sobie wbic run 12-0 ehh partacze jeszcze ten hughes co za sk..., musial to trafic?.
Jakby nie milwaukee to by nocka byla bardzo udana.

Pozdr.

#280427 15/01/2005 06:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
Po przeczytaniu tego i owego, tu i ówdzie gram lajtowo, wszystko single:

Indiana +6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
NO Hornets pk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Milwaukee +2 (kupiony pkt) zwrot
Philadelphia 76ers -5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Boston -9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Spurs -9 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i under 199.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Pozdrawiam
frend30

Quote
Dziś na razie puściłem dwa teaser'ki w Pinnacle. Pierwszy wczesnym rankiem zagrany "grubiej":

Phoenix Suns vs Indiana Pacers (+13) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Phoenix Suns/Indiana Pacers (U 220) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

i drugi przed 10 minutami tzw. dla rozrywki albo jak nazywa to Amkwish dla "podpasienia" buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> choć z szansami na "wejście" :

Phoenix Suns vs Indiana Pacers (+13) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Phoenix Suns/Indiana Pacers (U 220) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Atlanta Hawks vs Boston Celtics (-2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Orlando Magic/Detroit Pistons (U 198.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Dallas Mavericks/San Antonio Spurs (U 209) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Washington Wizards/Milwaukee Bucks (O 194.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

+ NCAAB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
+ kupon parlay z 5j na 100j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Ogólnie nie było źle, mam nadzieję że u Was na kontach też przybyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Pozdrawiam
frend30

#280428 15/01/2005 06:33
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
lajkonik jaka pomylka?
chodzilo mi o cos innego, nic do Twojego postu.

lajkonik

#280429 15/01/2005 06:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Spróbujemy coś zapodać na dzisiejszą nockę (potraktuje ją jak i dwie nastepne) jak mały trning przed rozpoczynającym sie konkursem.
1) Phoenix - Indiana 2 /3.38/ (PIN)stake 3/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2) Dallas - San Antonio over 200 /1.98/ (PIN) stake 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
3) Miami - LA Clippers over 196,5 /1.99/ (PIN) stake 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ad1)
Pora trochę zwolnić. .... Pozatym poważnie rozważałbym opcję undera 211,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2) Dallas po powrocie Finleya stało sie ultraofensywną druzyną. .....a SAS chciał niechciał sie do niego dostosuje.
3) Clippersi jak zawsze bardzo groźni we własnej hali starają sie pokazywać dosyc ofensywny basket ....a co do Miami przy ich elastycznym stylu grania pewnie też trochę nawrzucają.
Przewiduję również 2 niespodzinki ...oczywiście o wygranych DAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i LAC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Podsumowanie:
Ogólnie trening 1 dnia wyszedł nieźle.
Ad1) No i zwolnili, a napewno przystopowała ich defensywa Indiany - zdecydowanie wyciagneli wnioski z pierwszego spotkania.
Ad2) Niestety nie chcieli sie dostosować... Do niespodzianki zabrakło Dallas troszke czsu?
Ad3) Prawie "pięcio" kwartowy pojedynek przyniósł dużo emocji dla wszystkich grających tak jedną jak i drugą druzynę. Czwarta kwarta trochę nerwowa - stąd spadek skuteczności, Ale wszystko skończyło się OK (przynajmniej dla mnie. No i mamy niespodziankę.
Do pelni szczęścia zabraklo wygranej GS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (choć do przerwy mecz był bardzo wyrównany - ktory to juz raz z kolei Wojownicy oddają drugie połowy bez walki??? W profesjonalnym koszu nie wierzę w złe przygotowanie kondycyjne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
GRATKI - dla stawiających undera w San Antonio, po przeczytaniu waszych postów zdecydowanie zmienił mi sie pogląd co do ilości mozliwych pkt. do zdobycia, ale było po "ptokach", mogłem jeszcze skontrować underem ale nie lubię tak zagrywać - jak kibicować to w jedna stronę.
Pozdrawiam wszystkich wytrwałych
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#280430 15/01/2005 08:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
a co myslicie o IVERSON-PETERSON H(0-9)KL kurs na 1 1,9 ja na to ide
mnie akurat BORCZI skutecznie wybil ten typ z glowy, chyba tez tak jak ja otworzyles sobie stronke ze skutecznoscia 10.8 petersona!!!ja sie juz z tego wycofalem!!!co nie znaczy ze tak moze byc
po raz kolejny okazalo sie ze statystyka statystyka a zycie zyciem, moglem jednak grac tym IVERSONEM

#280431 15/01/2005 08:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Quote
Ad1) No i zwolnili, a napewno przystopowała ich defensywa Indiany - zdecydowanie wyciagneli wnioski z pierwszego spotkania.


Moim zdaniem to kontuzja Steve'a Nasha zadecydowala o porazce Slonc. Steve w pierwszych 8 minutach rzucil 11 pkt po czym musial opuscic parkiet ( prawdopodobnie kontuzja ).Goscie nie dochodzili juz do dogodnych sytuacji rzutowych,Barbosa tracil pilke za pilka i w ogolnym rozrachunku wtopa. Nie ma teraz co sie zamartwiac dzisiaj tez jest dzien a juz widze jeden typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2110 WASHINGTON-PHOENIX H(3-0) KOSZ NBA 1.90 15.00 1.90 jezeli nie zagra Nash czyste 1 za high stake.

#280432 15/01/2005 09:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Quote
a co do meczu Indiana - Phoenix dzisaj 1 !!!!!!
zapoamnietajcie te slowa widze wszytstkie znaki na niebie i ziemi mi mowia ze Indianka dzisiaj wygra!!!! czuje t tez w moczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


oj oj oh oh czyzby moj typek nie zawiodl poraz kolejny nawet nie zly kurs mi siadl a jak juz pisalem moj mocz nie zawodzi iIndianka tez juz dawno pisalem ze wroca i wrocili z dalekiej podruzy udowodnili to dzisi i udowodnia jeszce pare razy

Go Pacers Go GO!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> kocham was a teraz papa ide odebrac zaraz moja kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#280433 15/01/2005 09:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Quote
Dlaczego ktos za przeproszeniem wyjebał mojego posta odnośnie undera przy lini 214 meczu Indiana - Phoenix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
silalalal iverson 32 pkt a peterson 18 tralala heh nom nie styty znou mialem racje ale to zycie jest brutalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#280434 15/01/2005 09:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Quote
a co myslicie o IVERSON-PETERSON H(0-9)KL kurs na 1 1,9 ja na to ide

heh to to sory pomylilem posty ale tak to jest jak kasa po raz kolejny uderza do glowy hehe typki podam puzniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei), 692 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1