|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Jest tak wielu co mówi, że z bukmacherki da się utrzymać, no dobra tylko mam jedno pytanko: Dlaczego WY z tego nie żyjecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
bo trzeba mieć duży początkowy kapitał, a mało kto ma tyle ile potrzeba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276 |
Oryginalnie wysłał jerome: [qb] Oryginalnie wysłał ziz99: [qb] Kolejna rzecz, to choćby przykład DJ SOSNY. Gość trzepie kase aż miło! Jego typy przegladam obecnie w archiwum i naturalnie z nich nie korzystam, ale od ponad roku gra na nosie bukom i wahań formy u niego praktycznie nie zauważyłem. [/qb] Skoro trzepie kase aż miło to dlaczego bawi się jeszcze w podawanie typów na necie za drobne??[/qb] To juz pytanie do Sosny, nie do mnie. A co do spadku jego formy... ano zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806 |
Oryginalnie wysłał Mondex: Cze Te kupony miały być fajne?? Co jest w nich takiego nie prawdopodobnego?? Niech ten koleś postawi 125zł i wygra 720zł to wtedy zwróce mu honor "experta".
Pozd[/QB] W moich kuponach nie ma nic fajnego ani nieprawdopodobnego, poza jednym - jak zsumujesz wygrane masz około 3000 brutto zł w Październiku. Napisałeś 200zł tygodniowo więc pokazałem że jest to możliwe. P.S. Nie nazywaj mnie "koleś" bo mi się kojarzy z Komisją Śledczą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja zacząłem grać bo gdzieś w sieci pare lat temu też zobaczyłem skany kuponów. I tak mi już zostało...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Jedno jest pewne buki żyją z zakładów. *******one s****ysyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 697 |
Oryginalnie wysłał barabasz: [qb]Jedno jest pewne buki żyją z zakładów. *******one s****ysyny[/qb] proste i prawdziwe pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
soryy nie zagladalem do tego tematu od poprzedniego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gimlak: dales dobrego linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oczywiscie nie podaje tam typow DJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szkoda wczoraj mi tego MC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ale i tak ponad 300PLN na plus na pucharach. Ponad 1000PLN na miecha jest realny do wyciagniecia przy rozsadnej grze. Wiem, ze inni wyciagaja duzo wiecej niz marny tysiac. Ale nie wnikajmy w ich portwele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206 |
Oryginalnie wysłał barabasz: [qb]Jedno jest pewne buki żyją z zakładów. *******one s****ysyny[/qb] Tak jest, ja również uważam że to są głowne osoboy zarabiające na graniu, oczywiście na świecie jest wszystko więc i są tacy co żyją z grania (nie-buki) ale na świecie są też miliarderzy (w baksach) i ilu ich jest? A przecież jeden malutki pomysł wystarczy, tak jak jeden mały typ co rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W każdym razie ja jestem osobą, która nie jest w stanie żyć z tego - mi pozostaje często przegrywać i rzadko wygrywać Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240 |
Tak z zakladow mozna wyzyc szczegolnie kiedy pracujesz w zakladach Cegielskiego!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Oryginalnie wysłał arhazardzista: [qb]Tak z zakladow mozna wyzyc szczegolnie kiedy pracujesz w zakladach Cegielskiego![/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Mozna życ czy nie można żyć z zakładów... Jest to trudne pytni wiele osób mówi ze tak tylko rzeba mieć sporo kasy na początku... Zacznijmy od pytania czy chociaż 50 % tpyerów na tym forum i nietylko ogólnie cały czas jest na plusie... Mało jest tematów gdzie tpyer naprawde dobrze typuje podaje konto na którym jest do pszodu.. chyba ze ktos widział takiego więc prosze o link.
POzatym jak chodze do sts to widze osoby stawiajace i odbierajace kase w granicach 400-1000 zł. Powaga ostatniop puszcałem kupo przed kolesim który stawiał za 1200 zł znał sie z ta babą i gadał z nia że coś tam ostatnio mu nieweszło ale i tak jest jesczze 8000 na plusie...(troche pomyślałem ze do ściema...) i mówi do niej że ma wszystko zapisane na kompi bo prowadzi swój taki mały dziennik. byłem podwrażeniem niewiem czy ściemniał czy nie ale byłem podwrażeniem pozatym zapisała coś tam gdy puszczał kupon w swoim zeszyciku... Jedno jest pewne większosc osó których widze że stawiają sporo i odbieraja sporo to głównie graja systemami... i widocznie opłaca im sie to...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
A przecież jeden malutki pomysł wystarczy, tak jak jeden mały typ co rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Przy odpowiednim kapitale rzeczywiście jeden typ rocznie to naprawde nie samowity zysk, żaden bank tyle nie da ale dojście do porządnych pieniędzy zaczynając powiedzmy od 100 zł zajmuje ok kilku lat (jak ktoś jest konsekwentny i rozważny).Nie sądze jednak aby ktoś kto taki kapitał uzbiera grał dalej u booków. Na nasze polskie warunki realnym szczytem marzeń powinno być dojście do jednego typu na miesiąc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
Aha, i jeszcze jak ktoś naprawde robi na bookach wielką kase to wcale się z tym nie wychyla i tym bardziej nie trąbi o tym na forum i nie powie jak do tego doszło bo nie ma w tym żadnego interesu a połowa i tak mu nie uwierzy i zacznie sie nabijanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Jak znam życie, to kasa z wygranej rozpływa sie niewiadomo kiedy i gdzie. Identyczne zdanie mają kumple i ludzie których widuje od paru lat w kolekturach. W odróżnieniu od nich, których znam, z którymi gadam w real, to na forum można praktycznie wszystko pier... ,o procentach, zyskach, typach , tysiącach i milionach wygranych złotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Ciekawe jest to, że np. patrząc na konkursy w Expekcie (wiem ,że jest to tylko wycinek zagadnienia) to choćby w konkursie mecz.pl lider ma kilkaset złotych zysku, a tymczasem jak się czyta to sporo gra (niby) za kilkaset czy kilka tysięcy złotych...
Na zasadnicze pytanie "czy da się żyć"- teoretycznie: tak, praktycznie: nie. Można zakładać, że mając np. 1000 złotych grać tygodniowo jeden czy dwa mecze, tak żeby kurs=1,25 i przez 4 tygodnie ma się 1000 na czysto. Wiadomo jednak, że kogo stać na postawienie na kuponie 1000 to zysk 250 jest dla niego żadnym zyskiem, lub kwotą od rozdysponowania "na papierosy i gazetę" , a stawiając nawet 1,25 w końcu sie pzregra
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478 |
Mondex skad CI sie wzielo to cztery razy pod rząd u DJ
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał speedway7: [qb]Mondex skad CI sie wzielo to cztery razy pod rząd u DJ[/qb] Cze Nie rozumiem pytanie. Pozd Mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
A jest ktoś tutaj kto np. wpłacił do buka np. 100zł rok temu i od tamtej pory tylko wypłaca kase?
Pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Ja wpalcilem 100zl rok temu i regularnie miesiecznie wyplacam ta sama kwote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , zostalo tego jeszcze na 7 lat z hakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 555 |
Ok tak czytam te wasze posty i widze ze niby da sie wygrac kokosy praktycznie jak dlamnei przynajmniej .Wiec powiedzcie jak gracie : maly kurs np. zedu niewiem 2 moze 3 i do tego durza stawka ? jaka? ,cyz gracie jeszcze innymi sposobami .Jesli ma ktos ochote to prosze o odpowiedz Pozdrawiam i powodzenia ,puscie te buki z torbami
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
[qb]... jak ktoś naprawde robi na bookach wielką kase to wcale się z tym nie wychyla i tym bardziej nie trąbi o tym na forum ...[/qb] Ja też robię kasę na boku i też o tym nie trąbię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|