|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192 |
Oryginalnie wysłał jerome: [qb] Oryginalnie wysłał ziz99: [qb] Kolejna rzecz, to choćby przykład DJ SOSNY. Gość trzepie kase aż miło! Jego typy przegladam obecnie w archiwum i naturalnie z nich nie korzystam, ale od ponad roku gra na nosie bukom i wahań formy u niego praktycznie nie zauważyłem. [/qb] Skoro trzepie kase aż miło to dlaczego bawi się jeszcze w podawanie typów na necie za drobne??[/qb] Nie powiedzialbym, ze takie drobne.. Nie wiem ile osob korzysta z jego typow ale na pewno duzo bo stronka jest popularna nie tylko w Polsce, poza tym nawet jesli obrabia bukow na duze sumy to dlaczego mialby te typy udostepniac w necie za darmo? Na pewno skutecznosc nie bylaby tak duza gdyby nie solidna praca przy selekcji typow i uwazam, ze honorarium za to co robi z pewnoscia mu sie nalezy. A co do jego formy to pamietam jego stronke kiedy jeszcze typy nie byly platne i skutecznosc byla rownie dobra jak dzisiaj, wiec to chyba nie przypadek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26 |
Cześć!
Gram od roku, może to niewiele, ale udaje mi się wyjść na plus . Niedawno podsumowałem ten pierwszy rok grania i widzę że bilans jest dodatni! Pierwsze miesiące przynosiły mi straty , od pół roku mam stale zysk. Uważam wie, że jest tak jak powinno być. Jest postęp a to najważniejsze. Gram ża niewielkie stawki ok. 100- 150 zł. zwykle na 2-3 mecze. Puszczam tylko kilka zakładów w miesiącu. Ta metoda wygląda obiecująco i myśle, że w przyszłości profity będą coraz większe. Teraz co do pytania czy z bukmacherki można żyć? Znam dobrze środowisko graczy w dzielnicy Krakowa -Podgorze.Jest facet , który gra już ok. 15 lat. Wczesniej grał za granicą. Dorobił się majątku na giełdzie i cały czas inwestuje na niej. Poza tym był zawodowym brydzystą. Brał nawet udział w Mistrzostwach Europy.Muszę przyzanać że duzo się od niego nauczyłem, stad własnie to przejscie od strat z pierwszych miesiecy do aktulanych zysków. On faktycznie żyje z gry i jak wszyscy to widzą z jego znajomych , nic nie jest w stanie zachwiać jego finansami. Gra na duże stawki czasem po kilka tysiecy, przegrywa, wygrywa ale faktycznie to jego praca której sie poswięca non-stop.Własciwie nie zajmuje sie niczym innym. Ma niesamowitą równowage wewnętrzną , to urodzony gracz.Czy wygra 10 tyś, czy przegra tyle nie poznasz po nim. I nikt, jak go znają od lat nie pamięta zeby mu zabrakło kasy na grę.Ale taki gość nie napiszę listu na nasze forum .Chocby dlatego nie korzysta z internetu a jesli już, to przez znajomych.Wiec ja piszę za niego żeby dać jeszcze jden dowód na to że z bukmacherki można się utrzymywac całymi latami i trzymać się dobrze. Sa jeszcze inni , którzy dość dobrze na bukmacherce wychodzą.Ale to już inastępnym razem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26 |
poprawka: .."chocby dlatego, że nie korzysta z internetu."
Sorki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Oryginalnie wysłał Terry: [qb]Cześć!
Gram od roku, może to niewiele, ale udaje mi się wyjść na plus . Niedawno podsumowałem ten pierwszy rok grania i widzę że bilans jest dodatni! Pierwsze miesiące przynosiły mi straty , od pół roku mam stale zysk. Uważam wie, że jest tak jak powinno być. Jest postęp a to najważniejsze. Gram ża niewielkie stawki ok. 100- 150 zł. zwykle na 2-3 mecze. Puszczam tylko kilka zakładów w miesiącu. Ta metoda wygląda obiecująco i myśle, że w przyszłości profity będą coraz większe. Teraz co do pytania czy z bukmacherki można żyć? Znam dobrze środowisko graczy w dzielnicy Krakowa -Podgorze.Jest facet , który gra już ok. 15 lat. Wczesniej grał za granicą. Dorobił się majątku na giełdzie i cały czas inwestuje na niej. Poza tym był zawodowym brydzystą. Brał nawet udział w Mistrzostwach Europy.Muszę przyzanać że duzo się od niego nauczyłem, stad własnie to przejscie od strat z pierwszych miesiecy do aktulanych zysków. On faktycznie żyje z gry i jak wszyscy to widzą z jego znajomych , nic nie jest w stanie zachwiać jego finansami. Gra na duże stawki czasem po kilka tysiecy, przegrywa, wygrywa ale faktycznie to jego praca której sie poswięca non-stop.Własciwie nie zajmuje sie niczym innym. Ma niesamowitą równowage wewnętrzną , to urodzony gracz.Czy wygra 10 tyś, czy przegra tyle nie poznasz po nim. I nikt, jak go znają od lat nie pamięta zeby mu zabrakło kasy na grę.Ale taki gość nie napiszę listu na nasze forum .Chocby dlatego nie korzysta z internetu a jesli już, to przez znajomych.Wiec ja piszę za niego żeby dać jeszcze jden dowód na to że z bukmacherki można się utrzymywac całymi latami i trzymać się dobrze. Sa jeszcze inni , którzy dość dobrze na bukmacherce wychodzą.Ale to już inastępnym razem.[/qb] Jakby korzystal z internetu to jego profity mogly byc wieksze bo nieraz mozna znalesc dobre info ktore moze nas uratowac od podstawienia wiekszej kasy lub podstawienia wiekszej kasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
No to Terry jest taki dział Private Picks, załóż tam temat i dawaj twoje typy lub tego gościa, jak za rok będziesz na dodatnim ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) plusie to zrób strone www z płatnymi typami wtedy też obiecuję, że wykupie abonament.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Bardzo ciekawy temat, ale jednoznacznej odpowiedzi chyba nie dostaniemy, gdyz wypowiadaja sie ludzie ktorzy tak naprawde nie wierza w zarabianie na bukach. Tak patrzac na te wszystkie posty nie widze zeby wypowiedzial sie ktos kto naprawde na tym zarabia. Ja znam lecz nie osobiscie i nie moge sie wypowiedziec na temat przyblizonej wysokosci przychodow, lecz widac jak u tych ludzi zwieksza se standart zycia. Wiekszosc z nich gra u nazimniakow.
Ja osobiscie przez ostatnie 6 miesiecy kiedy gram u bukow interetowych jestem systematycznie do przodu. Jest to w chwili obecnej kilka set procent od kapitalu poczatkkowego.
Podam moze kilka przykazan ktorymi ja sie kieruje : 1. Gram za tyle ile nie zal mi stracic 2. Umiec powstrzymac sie od grania 3. Dobrze dobierac typy 4. Grac tylko solo 5. Nie grac dyscyplin ktore przynosza deficyt 6. Nie przypalac sie i nie robic tragedi (powoli a ciagle!)
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
Wiwo doskanałe zasady. Ja mam osobiście tylko 2:
1.Graj za tyle ile nie zal ci stracić. 2.Wygraną twórz nie AKO ale STAWKĄ.
A co do rzycia z booków to można ale ostatnio corazczęściej sie zastanawiam czy warto. Początki choroby wrzodowej, bezsenność w weekendy, Pierwsze siwe włosy w wieku dwudziestuparu lat to tylko niektóre ze skutków ubocznych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 916 |
Oryginalnie wysłał Shoti: [qb]Wiwo doskanałe zasady. Ja mam osobiście tylko 2:
1.Graj za tyle ile nie zal ci stracić. 2.Wygraną twórz nie AKO ale STAWKĄ.
A co do rzycia z booków to można ale ostatnio corazczęściej sie zastanawiam czy warto. Początki choroby wrzodowej, bezsenność w weekendy, Pierwsze siwe włosy w wieku dwudziestuparu lat to tylko niektóre ze skutków ubocznych...[/qb] Święta prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
czy z zakladow mozna zyc ?
te zaklady przeszkadzaja zyc ...co niektorym zyjemy dla zakladow ,czy na odwrot to zaklady powinny byc dla nas od czasu do czasu.
sam w ostatnim okresie poswiecilem sporo czasu a efekty byly o wiele mniejsze niz jak poswiecalem mniej czasu na analizy i informacje . teraz zamierzam grac bardzo rzadko ale za bardzo konkretne stawki i nie poswiecac tak duzo czasu bo nie jest to warte. w moim przypadku wielkosc czasu jest odwrotnie proprcjonalna do moich zyskow a logicznie powinno byc na odwrot. no coz zycie nieraz plata figla. i logika nie jest tu czesto wskazana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał Shoti: ... 1.Graj za tyle ile nie zal ci stracić. 2.Wygraną twórz nie AKO ale STAWKĄ. ... Czy te dwie zasady nie są sprzeczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Shoti: [QB]Wiwo doskanałe zasady. Ja mam osobiście tylko 2:
1.Graj za tyle ile nie zal ci stracić. 2.Wygraną twórz nie AKO ale STAWKĄ.
A co do rzycia z booków to można ale ostatnio
...hahha z taką ortografią to chyba stawiasz najczęściej na para - olimipady.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
Oryginalnie wysłał marasking: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Shoti: [QB]Wiwo doskanałe zasady. Ja mam osobiście tylko 2:
1.Graj za tyle ile nie zal ci stracić. 2.Wygraną twórz nie AKO ale STAWKĄ.
A co do rzycia z booków to można ale ostatnio
...hahha z taką ortografią to chyba stawiasz najczęściej na para - olimipady.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Stary, uwziąłeś się czy co? Kolejny temat w którym poprawiasz moją literówke. Nie chce mi sie czytać twoich postów, ale pewnie też bym coś znalazł.Pozdrawiam profesorze Miodek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
Oryginalnie wysłał sniper: [qb] Oryginalnie wysłał Shoti: ... 1.Graj za tyle ile nie zal ci stracić. 2.Wygraną twórz nie AKO ale STAWKĄ. ... Czy te dwie zasady nie są sprzeczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Rzeczywiście są sprzeczne, ale na tym to polega by znaleźć złoty środek - nikt nie mówił ,że to łatwe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Oryginalnie wysłał Shoti: [qb] Oryginalnie wysłał marasking: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Shoti: [QB]Wiwo doskanałe zasady. Ja mam osobiście tylko 2:
1.Graj za tyle ile nie zal ci stracić. 2.Wygraną twórz nie AKO ale STAWKĄ.
A co do rzycia z booków to można ale ostatnio
...hahha z taką ortografią to chyba stawiasz najczęściej na para - olimipady.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Stary, uwziąłeś się czy co? Kolejny temat w którym poprawiasz moją literówke. Nie chce mi sie czytać twoich postów, ale pewnie też bym coś znalazł.Pozdrawiam profesorze Miodek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] PIERWSZY RAZ zwróciłem Tobie ( i komukolwiek innemu) uwagę na błąd ortograficzny, więc chyba mnie z kimś pomyliłeś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Każdemu zdarzają się błędu ort. czy stylistyczne ale napisanie "Życie" przez "RZ" kwalifikuje tylko do szeregu MEGA-IMBECYLI. P.S Na swoje wysokie stawki zarabiasz pewnie pracą "ómysłową" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
Masz szczęście ,że eskalacja niepotrzebnych konfliktów na forum nie jest moim hobby. Dlatego tak, masz racje. Jestem "ómysłowym" dwuzłotówkowiczem który wiedzie nędzne "rzycie" bo pewnie wywalili mnie z podstawówki i wszystko inne co jeszcze sobie życzysz...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam pozdrowienia dla wszystkich zapalonych typerow! mozecie podac kilka typow na najblizsze dni takich zeby mi weszlo bo w toto jestem 60 zeta w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a gram od maja. i chce sie na tych cieciach odegrac. pomozcie zablakanemu graczowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900 |
Absolutny pewniak na dziÅ› to Francja w siatkÄ™ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ale w toto tego nie ma ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ciecie nie daja PÅš podajcie cos na weekend najlepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 159 |
tak sie zastanawiam skad tyle nienawisci do bookow (wypowiedz powyzsza "ciecie" nalezy do najdelikatniekszych chyba, widzialem jeszcze pare w ostrzejszym tonie - i nie chodzilo o np system wyplat czy regulamin tylko samo istenie firmy)? Duzo ludzi traktuje booka jako osobistego wroga a nie partnera w robieniu kasy - przeciez ta firma umozliwia zarobek, gdyby nie oni moglibyscie sie zakladac z kumplami ktorego kapsel dalej poleci albo grac w totka. A czesto slysze : "Zzz przegral z Yyy - %^&%^&%^ book" co tutaj book winy ? skoro blad popelnil obstawiajacy. dziwne w kazdym razie mi sie to wydaje.
a tak zeby w temacie byc na swoim przykladzie widze ze gdybym zwiekszyl stawke ~20 razy moglbym zyc z tego, ale czy wtedy stawiajac zamiast 5 - 100 euro dalbym rade kliknac 'confirm' to juz inna sprawa ;] teraz zyskuje/trace pare piwek, gdyby na szale klasc kase na zycie i oplaty to byloby roznie
pzdr.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał tygryz: [qb] a tak zeby w temacie byc na swoim przykladzie widze ze gdybym zwiekszyl stawke ~20 razy moglbym zyc z tego, ale czy wtedy stawiajac zamiast 5 - 100 euro dalbym rade kliknac 'confirm' to juz inna sprawa ;] teraz zyskuje/trace pare piwek, gdyby na szale klasc kase na zycie i oplaty to byloby roznie
pzdr.[/qb] zdrowe podejscie tygryz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|