|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Buki daly sie nabrać na napinke. W zyciu juventude nie wygra z ceramice. Kurs 1.35 biore z pocalowaniem reki Ceramica a niesamowitym gazie. win 100% Biorąc pod uwagę że Ceramika nie gra o NIC a Juventude ma jeszcze jakieś szanse to faktycznie 1,35 mega promo  Nie mówię że Juventude wygra ale ja pobieram 2 po kursie 4,5 uważam że warto ale to moje prywatne zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Sorki, że się wtrącam, ale co to jest "Juventude"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
Juventut skompromitowal sie w meczu z ALBA i sznas na awans juz nie maja, Berlin zrobi swoje z Olimpija. W dodatku bardzo brakuje Ilievskiego i Ljubjana gra o nic a ciezka maja sytuacje w lidze i na pewno nie beda grac o wygrana na maksa. Ricky Rubio z ta swoja zalosna gra to znajdzie sie w NBA ale tak jak Zbyszek B.
Mimo to kurs na TAU beznadziejny, nie wiem po co to grac kompletnie, zawsze moga jakis numer wywinac, w koncu to dwa hiszpanskie zespoly chociaz nie sadze aby Ceramica szla na wala chociaz wszystko jest mozliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219 |
Patrząc na eurolige kurs 1.35 na taką drużyne jak Tau u siebie w tym momencie z drużyna która jest kompletnie rozsypana wydaje mi sie ze jest dobry. Nie wiem co wy tam gracie niektorzy i za ile ale dziwie sie ze nabijacie sie z tego typu.Chce przeczytać przed meczem posty tych ktorzy stawiają 2zl na juventude za 4 czy 4.50
Moja filozofia to 4,5 meczy kurs 3 i za tys zł.
Tau,Cska,Siena,Real,MU -powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Patrząc na eurolige kurs 1.35 na taką drużyne jak Tau u siebie w tym momencie z drużyna która jest kompletnie rozsypana wydaje mi sie ze jest dobry. Nie wiem co wy tam gracie niektorzy i za ile ale dziwie sie ze nabijacie sie z tego typu.Chce przeczytać przed meczem posty tych ktorzy stawiają 2zl na juventude za 4 czy 4.50
Moja filozofia to 4,5 meczy kurs 3 i za tys zł.
Tau,Cska,Siena,Real,MU -powodzenia Uderzyłeś do mnie? Więc Ci odpowiem Widzę że dla Ciebie kurs 4 lub większy to jakaś abstrakcja i taki kurs nie ma prawa wejść Jak chcesz wiedzieć pobrałem Juventude z jednego powodu a mianowicie takiego że mają teoretyczne szanse na awans co prawda nie są duże bo załatwili sie sami tydzień temu ale mimo wszystko jakieś są Grają z Ceramiką która ma pierwsze miejsce w grupie i dla nich ten mecz nie ma znaczenia I ostatnia kwestia za 2 złote to nie grałem nawet w 1997 jak się otworzył pierwszy buk w Łodzi Zagrałem wczoraj Juventude po kursie 4,5 w bet365 pewnie po moich 2 złotych kurs spadł na 4,25  Nie mówię aby to grać Ja jednak spróbowałem bo kurs kusi do tego pograłem handi + 9.5 Pewnie jak Tau wygra to będziesz piał pieśni pochwalne pod swoim adresem jestem tylko ciekaw Twojej opinii jak zwycięży Juventude
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219 |
Jak wygra DKV Juventude Badalona to przyznam Ci racje i pogratuluje dobrego typowania. Jak wygra Tau Ceramica Victoria to nic nie napisze bo po co. Przed meczem sie pisze swoje opinie a nie po meczu.
Pewnie powiesz ze napisałem to po złości ale módl sie żeby chociaż handicap Ci wszedł bo też będzie ciężko.
Tau wygra moim zdaniem inaczej nie dawalbym na nich takiej kasy. Sport to sport-sam kiedyś wyczynowo trenowałem i przekonałem sie że nie ma pewniaków.
P.S Wygra ta drużyna ktora będzie celniej rzucać-oto chodzi w ty sporcie*************
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Juventut skompromitowal sie w meczu z ALBA i sznas na awans juz nie maja, Berlin zrobi swoje z Olimpija. W dodatku bardzo brakuje Ilievskiego i Ljubjana gra o nic a ciezka maja sytuacje w lidze i na pewno nie beda grac o wygrana na maksa. Ricky Rubio z ta swoja zalosna gra to znajdzie sie w NBA ale tak jak Zbyszek B. Otóż to  Jak czytam w hiszpańskiej prasie ,ze RR bedzie miał w drafcie nr 1 to nie wiem czy ktos kpi czy o droge pyta. TAU NIGDY nie pusci meczu Badalonie ! Maja stare porachunki ,mecze pomiedzy tymi zespołami sa bardzo prestizowe. Dodajmy do tego ,ze Dusko na dżwiek słowa Catalunya dostaje wysypki i gdy tylko trafia sie okazja chce udowodnic ,jak bardzo mylił sie Laporta ,dziekujac mu za pracę (ostatnio dał taki dowód w palau Blaugrana ,wygrywajac z Barcą). Jedynym rozsadnym typem wydaje mi sie TAU -8,5 handi w tym wymiarze powinno spokojnie wejśc ,przewiduje wygrana Ceramiki w granicach 14-16 punktów. Pozdrawiam amk
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129 |
Moim skromnym zdaniem Tau nie odpusci z prostego względu niewiem czy dobrze sie orientuje w sytuacji w grupie ale jesli Tau by przegralo , a Roma ograla na wyjezdzie Fenerbahce co nie jest przeciez wykluczone to zespól z Rzymu biorąc pod uwagę lepszy bilans spotkan (Tau-Roma) zajmie 1 miejsce, a wiadomo jaki to daje bonus w dalszej czesci rozgrywek.Choć nie takie wałki sie juz zdarzały hehe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219 |
ziomek przepisy sa takie ze gdyby zalgiris w tej kolejce zremisowal z nancy i w dog wygraliby 15 pkt to prokom nie awansowalby do dalszej fazy. tau-lottomatica 90-92 lottomatica-tau 85:85 dog 96:103
1 miejsce Tau na 1000%
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219 |
Widze ze kurs w handicapie leci na koniczynki
Koniczynki-Prokom 1 1.82 -16.5 pkt <=> 1 1.67 -16.5pkt
Nie ruszam tego meczu.Prokom przegra ale i tak awansuje. Panatha o mało co nie pokonała Sieny na wyjezdzie i omal nie przegrała ze słabym AEKiem (ale to derby więc napinka była)
Jak im wyjdzie mecz to wygrają 30pkt a jak nie to ledwie co wymeczą.
Tego meczu nie ruszam wogóle
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Widze ze kurs w handicapie leci na koniczynki
Koniczynki-Prokom 1 1.82 -16.5 pkt <=> 1 1.67 -16.5pkt
Nie ruszam tego meczu.Prokom przegra ale i tak awansuje. Panatha o mało co nie pokonała Sieny na wyjezdzie i omal nie przegrała ze słabym AEKiem (ale to derby więc napinka była)
Jak im wyjdzie mecz to wygrają 30pkt a jak nie to ledwie co wymeczą.
Tego meczu nie ruszam wogóle sklad Prokomu okrojony wiec niema sie co dziwic  jutro handi dojdzie w necie do -25 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Widze ze kurs w handicapie leci na koniczynki
Koniczynki-Prokom 1 1.82 -16.5 pkt <=> 1 1.67 -16.5pkt
Nie ruszam tego meczu.Prokom przegra ale i tak awansuje. Panatha o mało co nie pokonała Sieny na wyjezdzie i omal nie przegrała ze słabym AEKiem (ale to derby więc napinka była)
Jak im wyjdzie mecz to wygrają 30pkt a jak nie to ledwie co wymeczą.
Tego meczu nie ruszam wogóle sklad Prokomu okrojony wiec niema sie co dziwic  jutro handi dojdzie w necie do -25  spodziewam sie jutro lini w granicy 19-22 wiec trza bedzie zlapac prokom z takim handi bo panata nie bedzie sie wysilac a prokom bedzie chcial pokazac ze im zalezy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
spodziewam sie jutro lini w granicy 19-22 wiec trza bedzie zlapac prokom z takim handi bo panata nie bedzie sie wysilac a prokom bedzie chcial pokazac ze im zalezy ale z "czym do ludu"  jak buki niezalatwia meczu to panata zrobi prokom z 30 pktami HT  a po przerwie bedzie dobicie przeciwnika
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219 |
Panatha-Prokom handicapy
fortuna -16.5 pkt 1.55 bwin -21.5 pkt 1.90 bet-at-home -22.5pkt 1.85 sportingbet -22.5 pkt 1.90
na ziemi fortuna,,,,wirtualnie bwin najlepszy do grania
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
I w interesie prokomu jest przegrac jak najwyzej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
I w interesie prokomu jest przegrac jak najwyzej. mozesz rozwianac swoja mysl dlaczego w interesie Prokomu jest przegrac jak najwyzej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
Jak panatha wysoko wygra to Siena zeby utrzymac druga pozycje musi wygrac w Nancy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
STS wcale handi na prokom nie wystawil......mysle ze faktycznie beda wsady do jednego kosza...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|