Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 19 1 2 9 10 11 12 13 18 19
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by Fercio
Buki daly sie nabrać na napinke.
W zyciu juventude nie wygra z ceramice.
Kurs 1.35 biore z pocalowaniem reki
Ceramica a niesamowitym gazie. win 100%
Biorąc pod uwagę że Ceramika nie gra o NIC a Juventude ma jeszcze jakieś szanse to faktycznie 1,35 mega promo laugh
Nie mówię że Juventude wygra ale ja pobieram 2 po kursie 4,5 uważam że warto ale to moje prywatne zdanie

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Sorki, że się wtrącam, ale co to jest "Juventude"?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by tomo
Sorki, że się wtrącam, ale co to jest "Juventude"?

powaznie nie wiesz?

tutaj mozesz nadrobic wiedze:
http://www.juventude.com.br/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Juventude_Caxias_do_Sul

20 stycznia graja z Sapucaiense, jak sie domyslam te analiy wyzej dotycza tego meczu... tylko dlaczego w temacie o eurolidze..

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Juventut skompromitowal sie w meczu z ALBA i sznas na awans juz nie maja, Berlin zrobi swoje z Olimpija. W dodatku bardzo brakuje Ilievskiego i Ljubjana gra o nic a ciezka maja sytuacje w lidze i na pewno nie beda grac o wygrana na maksa. Ricky Rubio z ta swoja zalosna gra to znajdzie sie w NBA ale tak jak Zbyszek B.

Mimo to kurs na TAU beznadziejny, nie wiem po co to grac kompletnie, zawsze moga jakis numer wywinac, w koncu to dwa hiszpanskie zespoly chociaz nie sadze aby Ceramica szla na wala chociaz wszystko jest mozliwe.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
Patrząc na eurolige kurs 1.35 na taką drużyne jak Tau u siebie w tym momencie z drużyna która jest kompletnie rozsypana wydaje mi sie ze jest dobry. Nie wiem co wy tam gracie niektorzy i za ile ale dziwie sie ze nabijacie sie z tego typu.Chce przeczytać przed meczem posty tych ktorzy stawiają 2zl na juventude za 4 czy 4.50

Moja filozofia to 4,5 meczy kurs 3 i za tys zł.

Tau,Cska,Siena,Real,MU -powodzenia

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by Fercio
Patrząc na eurolige kurs 1.35 na taką drużyne jak Tau u siebie w tym momencie z drużyna która jest kompletnie rozsypana wydaje mi sie ze jest dobry. Nie wiem co wy tam gracie niektorzy i za ile ale dziwie sie ze nabijacie sie z tego typu.Chce przeczytać przed meczem posty tych ktorzy stawiają 2zl na juventude za 4 czy 4.50

Moja filozofia to 4,5 meczy kurs 3 i za tys zł.

Tau,Cska,Siena,Real,MU -powodzenia
Uderzyłeś do mnie?
Więc Ci odpowiem
Widzę że dla Ciebie kurs 4 lub większy to jakaś abstrakcja i taki kurs nie ma prawa wejść
Jak chcesz wiedzieć pobrałem Juventude z jednego powodu a mianowicie takiego że mają teoretyczne szanse na awans co prawda nie są duże bo załatwili sie sami tydzień temu ale mimo wszystko jakieś są
Grają z Ceramiką która ma pierwsze miejsce w grupie i dla nich ten mecz nie ma znaczenia
I ostatnia kwestia
za 2 złote to nie grałem nawet w 1997 jak się otworzył pierwszy buk w Łodzi
Zagrałem wczoraj Juventude po kursie 4,5 w bet365 pewnie po moich 2 złotych kurs spadł na 4,25 laugh
Nie mówię aby to grać
Ja jednak spróbowałem bo kurs kusi do tego pograłem handi + 9.5

Pewnie jak Tau wygra to będziesz piał pieśni pochwalne pod swoim adresem jestem tylko ciekaw Twojej opinii jak zwycięży Juventude

Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
Jak wygra DKV Juventude Badalona to przyznam Ci racje i pogratuluje dobrego typowania.
Jak wygra Tau Ceramica Victoria to nic nie napisze bo po co.
Przed meczem sie pisze swoje opinie a nie po meczu.

Pewnie powiesz ze napisałem to po złości ale módl sie żeby chociaż handicap Ci wszedł bo też będzie ciężko.

Tau wygra moim zdaniem inaczej nie dawalbym na nich takiej kasy.
Sport to sport-sam kiedyś wyczynowo trenowałem i przekonałem sie że nie ma pewniaków.

P.S Wygra ta drużyna ktora będzie celniej rzucać-oto chodzi w ty sporcie*************

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by RoccoRunner
Juventut skompromitowal sie w meczu z ALBA i sznas na awans juz nie maja, Berlin zrobi swoje z Olimpija. W dodatku bardzo brakuje Ilievskiego i Ljubjana gra o nic a ciezka maja sytuacje w lidze i na pewno nie beda grac o wygrana na maksa. Ricky Rubio z ta swoja zalosna gra to znajdzie sie w NBA ale tak jak Zbyszek B.

Otóż to piwo

Jak czytam w hiszpańskiej prasie ,ze RR bedzie miał w drafcie nr 1 to nie wiem czy ktos kpi czy o droge pyta.

TAU NIGDY nie pusci meczu Badalonie !

Maja stare porachunki ,mecze pomiedzy tymi zespołami sa bardzo prestizowe.
Dodajmy do tego ,ze Dusko na dżwiek słowa Catalunya dostaje wysypki i gdy tylko trafia sie okazja chce udowodnic ,jak bardzo mylił sie Laporta ,dziekujac mu za pracę (ostatnio dał taki dowód w palau Blaugrana ,wygrywajac z Barcą).

Jedynym rozsadnym typem wydaje mi sie

TAU -8,5

handi w tym wymiarze powinno spokojnie wejśc ,przewiduje wygrana Ceramiki w granicach 14-16 punktów.

Pozdrawiam

amk

Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
Moim skromnym zdaniem Tau nie odpusci z prostego względu niewiem czy dobrze sie orientuje w sytuacji w grupie ale jesli Tau by przegralo , a Roma ograla na wyjezdzie Fenerbahce co nie jest przeciez wykluczone to zespól z Rzymu biorąc pod uwagę lepszy bilans spotkan (Tau-Roma) zajmie 1 miejsce, a wiadomo jaki to daje bonus w dalszej czesci rozgrywek.Choć nie takie wałki sie juz zdarzały hehe.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
ziomek przepisy sa takie ze gdyby zalgiris w tej kolejce zremisowal z nancy i w dog wygraliby 15 pkt to prokom nie awansowalby do dalszej fazy.
tau-lottomatica 90-92 lottomatica-tau 85:85 dog 96:103

1 miejsce Tau na 1000%

Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 129
dzieki za wyjasnienie :]

Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
Widze ze kurs w handicapie leci na koniczynki

Koniczynki-Prokom 1 1.82 -16.5 pkt <=> 1 1.67 -16.5pkt

Nie ruszam tego meczu.Prokom przegra ale i tak awansuje.
Panatha o mało co nie pokonała Sieny na wyjezdzie i omal nie przegrała ze słabym AEKiem (ale to derby więc napinka była)

Jak im wyjdzie mecz to wygrają 30pkt a jak nie to ledwie co wymeczą.

Tego meczu nie ruszam wogóle

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Fercio
Widze ze kurs w handicapie leci na koniczynki

Koniczynki-Prokom 1 1.82 -16.5 pkt <=> 1 1.67 -16.5pkt

Nie ruszam tego meczu.Prokom przegra ale i tak awansuje.
Panatha o mało co nie pokonała Sieny na wyjezdzie i omal nie przegrała ze słabym AEKiem (ale to derby więc napinka była)

Jak im wyjdzie mecz to wygrają 30pkt a jak nie to ledwie co wymeczą.

Tego meczu nie ruszam wogóle
sklad Prokomu okrojony wiec niema sie co dziwic cool
jutro handi dojdzie w necie do -25 tongue

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by Fercio
Widze ze kurs w handicapie leci na koniczynki

Koniczynki-Prokom 1 1.82 -16.5 pkt <=> 1 1.67 -16.5pkt

Nie ruszam tego meczu.Prokom przegra ale i tak awansuje.
Panatha o mało co nie pokonała Sieny na wyjezdzie i omal nie przegrała ze słabym AEKiem (ale to derby więc napinka była)

Jak im wyjdzie mecz to wygrają 30pkt a jak nie to ledwie co wymeczą.

Tego meczu nie ruszam wogóle
sklad Prokomu okrojony wiec niema sie co dziwic cool
jutro handi dojdzie w necie do -25 tongue

spodziewam sie jutro lini w granicy 19-22 wiec trza bedzie zlapac prokom z takim handi bo panata nie bedzie sie wysilac a prokom bedzie chcial pokazac ze im zalezy

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by zalayeta
spodziewam sie jutro lini w granicy 19-22 wiec trza bedzie zlapac prokom z takim handi bo panata nie bedzie sie wysilac a prokom bedzie chcial pokazac ze im zalezy
ale z "czym do ludu" cool
jak buki niezalatwia meczu to panata zrobi prokom z 30 pktami HT smile a po przerwie bedzie dobicie przeciwnika

Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
Panatha-Prokom handicapy

fortuna -16.5 pkt 1.55
bwin -21.5 pkt 1.90
bet-at-home -22.5pkt 1.85
sportingbet -22.5 pkt 1.90


na ziemi fortuna,,,,wirtualnie bwin najlepszy do grania

Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
I w interesie prokomu jest przegrac jak najwyzej.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by mamuska26
I w interesie prokomu jest przegrac jak najwyzej.
mozesz rozwianac swoja mysl dlaczego w interesie Prokomu jest przegrac jak najwyzej smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
Jak panatha wysoko wygra to Siena zeby utrzymac druga pozycje musi wygrac w Nancy.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
STS wcale handi na prokom nie wystawil......mysle ze faktycznie beda wsady do jednego kosza...

Strona 11 z 19 1 2 9 10 11 12 13 18 19

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,546 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,885
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1