|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
A ja mysle , ze mozna zyc z bukmacherki tylko wtedy , kiedy nie bedzie sie jej uwazalo za podstawowe zrodlo utrzymania i od jakiegos wyniku nie bedzie decydowalo normalne funkcjonowanie w zyciu. Jak ktos czuje, ze ma na tyle umiejetnosci analizowania czy szczescia zeby sprobowac sil w obstawianiu i nie traktuje tego za powaznie, to pewnie osiagnie moze czasem calkiem przyjemny dodatek do pensji czy zarobkow. Trzeba jednak trzymac jakas dyscypline, ja np. gram za 10 % kapitalu, a rzadko za 20 % i jakas przegrana pozbawia mnie tylo malej czesci srodkow. Poza tym robie przerwe, kiedy widze , ze nie idzie. Jednak wiekszosc ludzi za bardzo chce wygrac i traci rozum, obstawiaja tylko najpopularniejsze kursy, czesto kieruja sie tym , ze ktos tam ma nie grac i pewnie teraz latwo wygraja. Mozna wymienic jeszcze pare rzeczy, nieznajomosc jakiejs dyscypliny czy ligi itp. Kazdy grajacy powinien miec swiadomosc ze zawsze przyjdzie przegrana tylko wazne zeby byla na malej stawce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tak wiec mysle, ze o wszystkim decyduje stan umyslu typera , trzeba wytrzymac psychicznie rozne obciazenia, byc odpornym na rozne pulapki zastawiane przez buki i grac swoje. Zycze wszystkim duzych wygranych w Nowym Roku i udanego spedzenia Swiat, ale bez zadnych gier <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 369 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
majestic - piszesz że trafiasz na 3 gry 2 razy kursy powyzej 2.0 a czasem są to kursy 4-5.
Wow jestem pod wrażeniem. Jestem gotów założyć się z Tobą o konkretną kasę że kursy powyżej 2.0 [czasem 4-5] będziesz trafiał z częstotliwością poniżej 61%.
Wchodzisz w to? czy wymiękasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Specjalnie dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
dzis sie przekonam czy z zakladow sportowych dostatnio mozna spedzic swieta moje typy znajdziecie w temacie 1 liga czeska w dziale hokejowym
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301 |
https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=18;t=002529;p=1 Jeśli uważacie około 50 baniek na 2 m-ce na początek za "mozliwe do zycia" to odpowiadam "tak". Stosując "plateu" zyski rosną non-stop, więc można założyć, że "wypłatka" może być w przyszłości jeszcze wyższa. Chociaż po dwu miesięcznej probie nie można sie przekonac o niczym Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
No majestic - oczekuję meskiej decyzji - podejmiesz rękawicę czy głowa w piasek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255 |
ja tam gram typki Sosny, styckera i karakana od kilku miesięcy i wyciagam tyle że spoko mógłbym z tego żyć, stosuję zasadę tylko soccer, i granie z typerem który na conajmnie 250 typach ma dwucyfrowy dodatni YIELD, z zbrochoo ciebie tez obsewrwuje na bet piasta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
Oryginalnie wysłał jahu: [qb]No majestic - oczekuję meskiej decyzji - podejmiesz rękawicę czy głowa w piasek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] nie chce cie jeszcze bardziej pograzac a typow publicznie nie daje dopoki ich sam nie zagram blokuja wszystko co gram ostatnio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> masz przyklad powyzej ledwo podzielilem sie z wami typami a juz je zablokowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mieliscie tylko godzinke na zrealizowanie swiatecznej promocji.... no koniec zartow co bedzie z tymi czechami przekonamy sie o 20,00 a moze wczesniej po sobotniej tenerifie mam lęki co do takich info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Oryginalnie wysłał jerome: [qb]Dobra trochę przesadziłem, ale ile osób w Polsce utrzymuje się tylko z grania? 10? to że przez dwa lata możesz dobrze zarabiać, to nie znaczy że później też ci będzie dobrze szło. NIe wyobrażam sobie też grania w stylu: pierwszy miesiąc 1500 zeta, drugi 2000, trzeci 500, czwarty -300, no i co robisz w czwartym? pożyczasz? Zmniejsza się ryzyko przy dużym kapitale, no ale skoro się posiada taki kapitał to po co inwestować w coś tak niepewnego jak bukmacherstwo? Wszystko opiera się na prawdopodobieństwie i buk (w dłuższym okresie czasu) zawsze wygra. MOże się mylę, ale jeśli tak to bym chciał zobaczyć tego co się utrzymuje z grania? Jest tu taki ktoś?[/qb] Mylisz się. Na tym forum jest co najmniej 10 takich osób, które się z tego utrzymują. To raz, a dwa to zapraszam tutaj [ bet.prv.pl] do obejrzenia w dziale 'kupony' jak się grać powinno. Dobry nochal też jest do tego potrzebny, niestety. pozdrawiam nathan
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Oryginalnie wysłał Latający: [qb]Nawet jeśli ktoś zarabia, to będąc normalnym nie powie ile z tego wyciąga...Urząd Skarbowy czuwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Nic nie zrobi US. Masz prawo od każdego wygranego kuponu otrzymać oficjalne oświadczenie, o wysokości wygranej. Przecież grając u naziemnych, każdy odprowadza 10% podatku, więc niby czemu mieliby kogoś ścigać. Wszystko legalnie. pozdrawiam nathan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Oryginalnie wysłał nathan: [qb] Oryginalnie wysłał Latający: [qb]Nawet jeśli ktoś zarabia, to będąc normalnym nie powie ile z tego wyciąga...Urząd Skarbowy czuwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Nic nie zrobi US. Masz prawo od każdego wygranego kuponu otrzymać oficjalne oświadczenie, o wysokości wygranej. Przecież grając u naziemnych, każdy odprowadza 10% podatku, więc niby czemu mieliby kogoś ścigać. Wszystko legalnie. pozdrawiam nathan[/qb] Z tym US jesteście śmieszni. Zobaczcie najpierw jaką kasą przewalają ludzie w kasynach , zwłaszcza "kaukaz". Tam wszystko jest na wyciągnięcie ręki, a jakoś ludzie z US tam nie działają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał majestic: [qb] Oryginalnie wysłał jahu: [qb]No majestic - oczekuję meskiej decyzji - podejmiesz rękawicę czy głowa w piasek [/qb] nie chce cie jeszcze bardziej pograzac a typow publicznie nie daje dopoki ich sam nie zagram blokuja wszystko co gram ostatnio masz przyklad powyzej ledwo podzielilem sie z wami typami a juz je zablokowali mieliscie tylko godzinke na zrealizowanie swiatecznej promocji.... no koniec zartow co bedzie z tymi czechami przekonamy sie o 20,00 a moze wczesniej po sobotniej tenerifie mam lęki co do takich info [/qb] tylko jakoś w tych powyższych "promocjach" nie widzę typu na Aigaleo, to był majstersztk w Twoim wykonaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tak lubisz się naśmiewać z innych, a w tym przypadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale nie będę Cię uświadamiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i tylko nie odbierz tego jako atak z mojej strony na Twoją osobę, bo tak nie jest. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że nie jesteś tak wielki za jakiego się uważasz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Oryginalnie wysłał marasking: [qb] Oryginalnie wysłał nathan: [qb] Oryginalnie wysłał Latający: [qb]Nawet jeśli ktoś zarabia, to będąc normalnym nie powie ile z tego wyciąga...Urząd Skarbowy czuwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Nic nie zrobi US. Masz prawo od każdego wygranego kuponu otrzymać oficjalne oświadczenie, o wysokości wygranej. Przecież grając u naziemnych, każdy odprowadza 10% podatku, więc niby czemu mieliby kogoś ścigać. Wszystko legalnie. pozdrawiam nathan[/qb] Z tym US jesteście śmieszni. Zobaczcie najpierw jaką kasą przewalają ludzie w kasynach , zwłaszcza "kaukaz". Tam wszystko jest na wyciągnięcie ręki, a jakoś ludzie z US tam nie działają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Dlatego nie działają, bo jest to legalne. Prawo tego nie zabrania. Chyba nie zrozumiałes mojej odpowiedzi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
Oryginalnie wysłał gump: [qb] Oryginalnie wysłał majestic: [qb] Oryginalnie wysłał jahu: [qb]No majestic - oczekuję meskiej decyzji - podejmiesz rękawicę czy głowa w piasek [/qb] nie chce cie jeszcze bardziej pograzac a typow publicznie nie daje dopoki ich sam nie zagram blokuja wszystko co gram ostatnio masz przyklad powyzej ledwo podzielilem sie z wami typami a juz je zablokowali olimpiakos strzelil gola w 90 minucie a pozatym wysylalem w niedziele tyle spotkan w expekcie ze nie nadazylem ich podawac w niedziele mialem 60 % zysk od wlozonej kasy a gram tylko te kursy ktore sa przewartosciowane a z ta blokada meczy -dobrze sobie zdaje sprawe ze to nie przezemnie zablokowali lige czeska w czechach te mecze grali od niedzieli rana i nie wiadomoczy te typy ktore dostalem sa serio nikogo nie zmuszam do grania na razie wszystko idzie w dobrym kierunku trebic 1:0 beouron 3:0 mieliscie tylko godzinke na zrealizowanie swiatecznej promocji.... no koniec zartow co bedzie z tymi czechami przekonamy sie o 20,00 a moze wczesniej po sobotniej tenerifie mam lęki co do takich info [/qb] tylko jakoś w tych powyższych "promocjach" nie widzę typu na Aigaleo, to był majstersztk w Twoim wykonaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tak lubisz się naśmiewać z innych, a w tym przypadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale nie będę Cię uświadamiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i tylko nie odbierz tego jako atak z mojej strony na Twoją osobę, bo tak nie jest. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że nie jesteś tak wielki za jakiego się uważasz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350 |
żeby "żyć" trzeba wyciągać koło 100 tysiaków na rok na czysto. każdy może to odnieść do obrotu, kursów, ilości obstawionych zakładów czy czego tam chce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Lepiej jest chyba pracowac w firmie bukmacherskiej wtedy mamy pare godzin na analizy itp. ale chyba najlepiej w firmie toto-mix bo tam mamy darmowy net i odrazu mamy dostep do internetowych bukow i informacji wiec nie musimy zawalac dnia na analizy itp. wszystko robimy w pracy dostajemy kase za prace i jeszcze moze cos wygramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
:rolleyes: i za przeproszeniem w******lamy całą wypłatę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813 |
Oryginalnie wysłał cyfrowy: [qb]ja tam gram typki Sosny, styckera i karakana od kilku miesięcy i wyciagam tyle że spoko mógłbym z tego żyć, stosuję zasadę tylko soccer, i granie z typerem który na conajmnie 250 typach ma dwucyfrowy dodatni YIELD, z zbrochoo ciebie tez obsewrwuje na bet piasta.[/qb] Tak z ciekawości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy ktoś wie jaki jest adres do stron "styckera" i "karakana" ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
Pewnie chodzi o http://www.globetting.com/ Obydwoje sa w czołówce rankingu typewrów.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oczywiscie ze mozna ale malo kto do tego dochodzi mi sie udalo i powiem jeszcze ze to jest prostsze od utrzymywania sie z grania na gieldzie co robilem intensywnie przez 2 lata. A bukmacherstwem zainteresowałem sie podczas studiowania ksiazek o tematyce gieldowej gdzie natrafilem na kilka wzmianek na ten temat poniewaz tematy te wbrew pozorom sa podobne do siebie. Oczywiscie w obu przypadkach potrzebny jest dosc spory kapital poczatkowy. Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|