|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166 |
nie komentuje dzisiejszej postawy Huntera, niby pewien a tu 3-5:( pewna jest tylko smierc ... poczatek sezonu 1 mecze raczej sie odpuszcza ... woogoole jak mozesz grac cos czego na oczy nie widziales .. zadnego spotkania snookera .. ? woogole znasz zasady ? ehh wez lepiej poczytaj o tej dyscyplinie zobacz archiwum ostatnich seoznow itp a potem porozmawiamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
relooke jak czujesz te mecze?
19:55 Ken Doherty - Marco Fu Welsh Open 1.80 1.95 19:55 John Higgins - Neil Robertson Welsh Open 1.40 2.80 19:55 Allister Carter - Ryan Day Welsh Open 1.67 2.10
oferta z Expekt ja za bardzo się nie znam, ale licze ze kursy nie kłamia w tych meczach ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
Ja dzis dalem Doherty - Fu 1 Carter - Day 1
Doherty powinien wygrac, Fu popelnia sporo bledow. Mam nadzieje, ze Carter podbudowany wczorajszym zwyciestwem dzisiaj nie odpusci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166 |
moje suche typy na dzisiejszy wieczor : Ken Doherty - Marco Fu Welsh Open 1.80-1.95 <1> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> John Higgins - Neil Robertson 1.40-2.80 <1> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Allister Carter - Ryan Day 1.67-2.10 no bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
Last edited by tyksiol; 20/01/2005 18:10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
Doherty poszedł jak po płaskim 5-1, a Higgins nie dał rady pod górkę, wygrywał 4-3 i przegrał :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
tyksiol: miales racje Day - Carter no bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Carter tyle bledow, zawiodl mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166 |
moje suche typy na dzisiejszy wieczor : Ken Doherty - Marco Fu Welsh Open 1.80-1.95 <1> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> John Higgins - Neil Robertson 1.40-2.80 <1> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Allister Carter - Ryan Day 1.67-2.10 no bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> Doherty ladnie wszedl , Higgins blisko bylo ale maly kurs i nie gralem no i w 3 meczu wsio sie moglo zdarzyc ..day wygral ... grunt ze singla mialem z Dohertym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
16:55 Mark King - Ryan Day Welsh Open 1.85 1.85 19:55 Stephen Hendry - Ken Doherty Welsh Open 1.40 2.80
co mysliscie o dzisiejszych meczach? Ja mysle ze beda to wyrownane pojedynki...
dzis jak narazie stawiam na wygraną Ronniego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 279 |
Pierwszy pojedynek jest otwarty. Uważam jednak że Day powinien wygrać 3:5 lub 4:5 Drugi pojedynek Hendry wygra mimo, że się trochę męczy w tym turnieju. No i pała zemstą za przegraną z Ronnim w finale Mistrzostw Świata 2004. Ja także stawiam na Ronniego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> 1.40 Hendry S. v Doherty K. 2.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> moim zdaniem kurs na Dohertego troche zawyzony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> polecam zagrac over 7.0 frejma w Gb kurs 1.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Last edited by tyksiol; 21/01/2005 18:15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
Mysle, ze Hendry jesli zagra jak w poprzednich turniejach to sie pozegna i powie papa. Duzo bledow robi, wiele niekonwencjonalnych kiepskich zdarzen.
Dlatego mozna lekko sprobowac Doherty`ego 3/10.
Troche za pozno to podaje, ale dopiero teraz wszedlem na forum
Last edited by ziomek-domek; 21/01/2005 19:18.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 279 |
W dniu wczorajszym Hendry udowodnił kilku niedowiarkom, że jeszcze nie odchodzi na emeryturę. I mieliśmy korespondencyjny pojedynek z Ronnim na breaki. W dniu dzisiejszym półfinały: R.O'Sullivan - B. Hawkins S. Hendry - M. King
W pierwszym meczu zapowiada się wyniszczająca walka dwóch mocnych psychicznie zawodników. Trzeba oddać pokłon szczególnie Hawkinsowi, który w ćwierćfinale powrócił z dalekiej podróży (było już 0-3). Typuję jednak Ronniego, gdyż jak wspominałem na forum dojdzie do rewanżu za MS 2004 z Hendrym.
Drugi mecz może być jeszcze bardziej nieobliczalny. Hendry przez cały turniej popełniał mnóstwo niewymuszonych błędów. Kto oglądał jego mecz w dtugiej rundzie, wie o czym mówię. A wczoraj już widzieliśmy Hendrego prawie jak za dawnych lat. Trzy breaki powyżej 100 (ma już ich tylko ponad 640, jak się nie mylę to 646). Wspaniałe prowadzenie i kontrola bili białej powoduje że, więcej szans daję mu dzisiejszym meczu.
Jeśli chodzi o typy na dziś to: R.O'Sullivan - B. Hawkins 5:3(4) S. Hendry - M. King 5:3(2) CO O NICH SĄDZICIE??????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 279 |
Oczywiście mała poprawka: wynik pierwszy: 6:4(3) wynik drugi: 6:4(5) Co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
Ronnie O'Sullivan - Stephen Hendry
no to dzisiaj kto, Roni wygra;) w finale
14:25 Ronnie O'Sullivan - Stephen Hendry Welsh Open 1.57 2.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
Ja bym jednak sie sklanial ku Ronniemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak gra w finalach to pokazuje wielka klase. Moze dzisiaj Hendry bedzie mial "swoj" dzien [jakich wiele w ostatnim sezonie] i popsuje wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486 |
sorka czy moze podac ktos wynik finalu bo widze 4:4 i nie wiem czy jakos graja dalej czy tak sie konczy:>?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka