Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
Quote
nie komentuje dzisiejszej postawy Huntera, niby pewien a tu 3-5:(
pewna jest tylko smierc ... poczatek sezonu 1 mecze raczej sie odpuszcza ... woogoole jak mozesz grac cos czego na oczy nie widziales .. zadnego spotkania snookera .. ? woogole znasz zasady ? ehh wez lepiej poczytaj o tej dyscyplinie zobacz archiwum ostatnich seoznow itp a potem
porozmawiamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
Quote
znasz bojako5 fajne forum poswiecone snookowi?
http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=27353&start=75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
relooke jak czujesz te mecze?

19:55 Ken Doherty - Marco Fu Welsh Open 1.80 1.95
19:55 John Higgins - Neil Robertson Welsh Open 1.40 2.80
19:55 Allister Carter - Ryan Day Welsh Open 1.67 2.10


oferta z Expekt
ja za bardzo się nie znam, ale licze ze kursy nie kłamia w tych meczach ;]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Ja dzis dalem
Doherty - Fu 1
Carter - Day 1

Doherty powinien wygrac, Fu popelnia sporo bledow. Mam nadzieje, ze Carter podbudowany wczorajszym zwyciestwem dzisiaj nie odpusci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
moje suche typy na dzisiejszy wieczor :
Ken Doherty - Marco Fu Welsh Open 1.80-1.95 <1> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
John Higgins - Neil Robertson 1.40-2.80 <1> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Allister Carter - Ryan Day 1.67-2.10 no bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

Last edited by tyksiol; 20/01/2005 18:10.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
Doherty poszedł jak po płaskim 5-1, a Higgins nie dał rady pod górkę, wygrywał 4-3 i przegrał :/

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
tyksiol: miales racje Day - Carter no bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Carter tyle bledow, zawiodl mnie

Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
Quote
moje suche typy na dzisiejszy wieczor :
Ken Doherty - Marco Fu Welsh Open 1.80-1.95 <1> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
John Higgins - Neil Robertson 1.40-2.80 <1> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Allister Carter - Ryan Day 1.67-2.10 no bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
Doherty ladnie wszedl , Higgins blisko bylo ale maly kurs i nie gralem no i w 3 meczu wsio sie moglo zdarzyc ..day wygral ... grunt ze singla mialem z Dohertym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
16:55 Mark King - Ryan Day Welsh Open 1.85 1.85
19:55 Stephen Hendry - Ken Doherty Welsh Open 1.40 2.80


co mysliscie o dzisiejszych meczach? Ja mysle ze beda to wyrownane pojedynki...

dzis jak narazie stawiam na wygraną Ronniego

Dołączył: Jan 2005
Posty: 279
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 279
Pierwszy pojedynek jest otwarty.
Uważam jednak że Day powinien wygrać 3:5 lub 4:5
Drugi pojedynek Hendry wygra mimo, że się trochę męczy w tym turnieju. No i pała zemstą za przegraną z Ronnim w finale Mistrzostw Świata 2004.
Ja także stawiam na Ronniego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 166
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> 1.40 Hendry S. v Doherty K. 2.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
moim zdaniem kurs na Dohertego troche zawyzony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
polecam zagrac over 7.0 frejma w Gb kurs 1.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by tyksiol; 21/01/2005 18:15.
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Mysle, ze Hendry jesli zagra jak w poprzednich turniejach to sie pozegna i powie papa. Duzo bledow robi, wiele niekonwencjonalnych kiepskich zdarzen.

Dlatego mozna lekko sprobowac Doherty`ego 3/10.

Troche za pozno to podaje, ale dopiero teraz wszedlem na forum

Last edited by ziomek-domek; 21/01/2005 19:18.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 279
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 279
W dniu wczorajszym Hendry udowodnił kilku niedowiarkom, że jeszcze nie odchodzi na emeryturę. I mieliśmy korespondencyjny pojedynek z Ronnim na breaki.
W dniu dzisiejszym półfinały:
R.O'Sullivan - B. Hawkins
S. Hendry - M. King

W pierwszym meczu zapowiada się wyniszczająca walka dwóch mocnych psychicznie zawodników. Trzeba oddać pokłon szczególnie Hawkinsowi, który w ćwierćfinale powrócił z dalekiej podróży (było już 0-3). Typuję jednak Ronniego, gdyż jak wspominałem na forum dojdzie do rewanżu za MS 2004 z Hendrym.

Drugi mecz może być jeszcze bardziej nieobliczalny. Hendry przez cały turniej popełniał mnóstwo niewymuszonych błędów. Kto oglądał jego mecz w dtugiej rundzie, wie o czym mówię. A wczoraj już widzieliśmy Hendrego prawie jak za dawnych lat. Trzy breaki powyżej 100 (ma już ich tylko ponad 640, jak się nie mylę to 646). Wspaniałe prowadzenie i kontrola bili białej powoduje że, więcej szans daję mu dzisiejszym meczu.

Jeśli chodzi o typy na dziś to:
R.O'Sullivan - B. Hawkins 5:3(4)
S. Hendry - M. King 5:3(2)
CO O NICH SĄDZICIE??????????????

Dołączył: Jan 2005
Posty: 279
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 279
Oczywiście mała poprawka:
wynik pierwszy: 6:4(3)
wynik drugi: 6:4(5)
Co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
Ronnie O'Sullivan - Stephen Hendry


no to dzisiaj kto, Roni wygra;) w finale


14:25 Ronnie O'Sullivan - Stephen Hendry Welsh Open 1.57 2.30

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Ja bym jednak sie sklanial ku Ronniemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak gra w finalach to pokazuje wielka klase. Moze dzisiaj Hendry bedzie mial "swoj" dzien [jakich wiele w ostatnim sezonie] i popsuje wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
sorka czy moze podac ktos wynik finalu bo widze 4:4 i nie wiem czy jakos graja dalej czy tak sie konczy:>?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
juz wiem:)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
kto wygral?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 27
o 20-30 graja dalej

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1