Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#282412 18/01/2005 22:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Do naszych moderatorów:

Podaję linka do programu TV odświeżanego regularnie (NBA, NFL, piłka nożna)

Chyba wkleimy to do działu linki ?

http://64.77.87.5/sport/FForum2.html

Pozdrawiam
frend30

PS
Fajnie byłoby jakby ten temat był na stałe na samej górze USA Sports

Last edited by frend30; 18/01/2005 23:03.
Bonus: Unibet
#282413 19/01/2005 05:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
U netowych nie ma linii na ten mecz,pewnie czekaja na info odnośnie absencji,ale mysle,że bez Szwaba nawet Mavs pojadą stołecznych kelnerów minimum 10-oma.

Hughesa nie ma,a Arenas pojechał na chwile do domu,żeby zobaczyc się ze swoim psychoanalitykiem.
Spursi zrobili z niego posmiewisko.
Chłopina miał 3 punkty i 2 faule(mimo wszystko bilans na plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) i wpadl w depresję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

Pomogło,rzucił 43,ale i tak łomot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Oglądam własnie dogrywke w Seattle,ładnego basketu nie ma,ale za to emocji nie brakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

#282414 19/01/2005 05:27
Dołączył: Jun 2004
Posty: 696
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 696
Quote
Pomogło,rzucił 43,ale i tak łomot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Oglądam własnie dogrywke w Seattle,ładnego basketu nie ma,ale za to emocji nie brakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

czemu Anthony tam mało gra? jakaś kontuzja?

#282415 19/01/2005 06:17
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
Quote
Ale dym!! Wszyscy pojechali dziś under w Dallas!! Tylko ja zagralem over, a i to na HT. Ciekawe kto się będzie cieszył: większość czy jednostka?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Jednak jednostka!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#282416 19/01/2005 06:19
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Ale dym!! Wszyscy pojechali dziś under w Dallas!! Tylko ja zagralem over, a i to na HT. Ciekawe kto się będzie cieszył: większość czy jednostka?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

257 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Tylko tak dalej ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#282417 19/01/2005 07:31
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
heh ja nigdy nie mialbym odwagi zagrać undera w Dallas , to idealna druzyna do progresji na overy

Last edited by SR; 19/01/2005 07:31.
#282418 19/01/2005 07:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Quote
Ale dym!! Wszyscy pojechali dziś under w Dallas!! Tylko ja zagralem over, a i to na HT. Ciekawe kto się będzie cieszył: większość czy jednostka?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

257 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Tylko tak dalej ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

yhmmm...tylko ty...a byłem swięcie przekonany, ze ja też, ale chyba mi sie tylko wydawało w takim razie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, burbon, forty, Sensei, bukma, latajaca_holenderka), 802 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,638
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1