|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Do naszych moderatorów: Podaję linka do programu TV odświeżanego regularnie (NBA, NFL, piłka nożna) Chyba wkleimy to do działu linki ? http://64.77.87.5/sport/FForum2.htmlPozdrawiam frend30 PS Fajnie byłoby jakby ten temat był na stałe na samej górze USA Sports
Last edited by frend30; 18/01/2005 23:03.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
U netowych nie ma linii na ten mecz,pewnie czekaja na info odnośnie absencji,ale mysle,że bez Szwaba nawet Mavs pojadą stołecznych kelnerów minimum 10-oma.
Hughesa nie ma,a Arenas pojechał na chwile do domu,żeby zobaczyc się ze swoim psychoanalitykiem. Spursi zrobili z niego posmiewisko. Chłopina miał 3 punkty i 2 faule(mimo wszystko bilans na plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) i wpadl w depresję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish Pomogło,rzucił 43,ale i tak łomot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Oglądam własnie dogrywke w Seattle,ładnego basketu nie ma,ale za to emocji nie brakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2004
Posty: 696 |
Pomogło,rzucił 43,ale i tak łomot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Oglądam własnie dogrywke w Seattle,ładnego basketu nie ma,ale za to emocji nie brakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish czemu Anthony tam mało gra? jakaś kontuzja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467 |
Ale dym!! Wszyscy pojechali dziś under w Dallas!! Tylko ja zagralem over, a i to na HT. Ciekawe kto się będzie cieszył: większość czy jednostka?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jednak jednostka!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Ale dym!! Wszyscy pojechali dziś under w Dallas!! Tylko ja zagralem over, a i to na HT. Ciekawe kto się będzie cieszył: większość czy jednostka?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> 257 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Tylko tak dalej ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
heh ja nigdy nie mialbym odwagi zagrać undera w Dallas , to idealna druzyna do progresji na overy
Last edited by SR; 19/01/2005 07:31.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Ale dym!! Wszyscy pojechali dziś under w Dallas!! Tylko ja zagralem over, a i to na HT. Ciekawe kto się będzie cieszył: większość czy jednostka?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> 257 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Tylko tak dalej ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> yhmmm...tylko ty...a byłem swięcie przekonany, ze ja też, ale chyba mi sie tylko wydawało w takim razie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka