|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158 |
Fox i przeczytaj to jeszcze raz , bo chyba przeoczyłeś: Oryginalnie wysłał Iwan: [qb]A jak Ci mam ją pokazać? Ja będę się pocił nad typami a reszta będzie sobie grała? Nie bądź śmieszny... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Weź to inaczej. Pomyśl logicznie, czy taki gość jak np. DJ Sosna ma 8 wpadek z rzędu przy AKO=2? Jeśli tak, to za co mu ludzie płacą kasę? Jeśli nie, to na progresji był by spokojnie do przodu i to o wiele więcej niż grając płaską stawką. Logiczne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51 |
gdzie mozna zobaczyc powszechnie znane typy DJ sosny??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
Iwan nie chodzilo mi o to by Cie urazic. Chodzi mi tylko o to, ze jezeli ktos ma "system" przynoszacy mu dochody i ma ochote i szczere checi podzielic sie nim z innymi to powinien to robic (przynajmniej ja tak uwazam) w sposob jak najdokladniejszy by kazdy czytajacy wiedzial o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . A z poczatq nie myslalem ze jest to zwykla progresja na 5 przebic. Progresji moze byc przeciez tyle co graczy. Pozdoffka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Oryginalnie wysłał Vieira: [qb] Oryginalnie wysłał maycj: [qb]ja gram systemem low odds opsanym tu: low odds [ bettingadvice.com] z lekkimi zmianami. w ciągu ostatnich 5 miesiecy (z przerwami) mój kapital wzrósl o 150% [/qb] Mozesz przytoczyc te zmiany? interesuje mnie wszystko co przynosi 150% zysku w ciagu 5 miesiecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z tego co tam zauwazylem na tej stronce to pisza zeby zawsze grac 25% budzetu a w statystykach sami to naginaja bo po wtopie stawka byla taka sama jak poprzednio.[/qb] gram troche wiecej zespolow: Ars, ManU, Celt, Rang, Ajax, Feye, PSV, AEK, PAOK i Porto. Za troche mniejszą stawke 10-15% (zależy od mojej subiektywnej oceny). tylko single (bo double to tylko podwojny singiel). Nie wszystkie mecze! (w zaleznosci od statystyk z poprzednich sezonow). A także na podstawie powyzszych statsow czasami gram under/over, 1(-1) lub X(-1).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Iwan czy naprawde wierzysz ze czlowiek o zdrowym podejsciu bedzie gral zwykla progresja z podwajaniem stawki do 8 etapu?? zaczynajac od dajmy na to 10 zl na 8 etapie stawiasz 1280 zl byle wygrac marne 10 zl... jesli pomylisz sie 7 razy to jaka masz pewnosc ze za 8 razem trafisz... nie twierdze ze progresja jest zla, chodzi mi jedynie o to ze trzeba wiedziec kiedy przestac podwajac, bo wcale nie jest tak ze mozna wyczerpac limit wtop...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158 |
Jak dzieci.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A kto ci każe grać za 10 zł? Chodzi o to by Wam dowieść, że gra „płaska stawką” jest dużo słabszym systemem od zwykłej, banalnej PROGRESJI, gdy są dobre typy! Typy to PODSTAWA! :zobacz: Ludzie... jesteście strasznie LENIWI! Chcecie kosić szmal, a nie chce wam się zrobić prostej symulacji gry na podstawie archiwalnych typów sprawdzonego i powszechnie uznanego gościa. 8 etap podałem z dużym zapasem, zrób symulację a przekonasz się czy jest potrzebny... Ja gram swoje typy w ”realu” tylko do 5 przebić i to mi wystarcza. Powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał Iwan: [qb]Jak dzieci.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] skoro nie mozesz zrozumiec niektorych rzeczy to wytlumacze ci jak dziecku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> piszesz o 8 stopniowej progresji z podwajaniem stawki, ja tylko podalem przyklad ze zaczynajac od marnych 10 zl na 8 etapie masz juz 1280 zl, zaczynajac od dajmy na to 100 zl (bo pewnie taki z ciebie kozak) na 8 etapie mialbys juz kupon za 12800 zl... wiem, wiem zaraz napiszesz ze grasz tylko z 5 przebiciami, jesli tak to skoro nie grasz 8 stopniowa to czemu podajesz taki przyklad, ktory nijak ma sie do rzeczywistosci... jeszcze jednej rzeczy nie mozesz zrozumiec - ta wersja progresji ktora podales to pierwszy krok do bankructwa, bo nie masz gwarancji ze za ktoryms tam razem trafisz (do tego przy wyzszych stawkach dochodzi czynnik psychologiczny, itp itd)...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
A ja mam pytanie do jaha.
Jesli chodzi o granie i spojrzenie na sprawę systemowo, czyli globalnie.
W jakim stopniu w doborze zdarzenia decyduje 'czynnik sportowy' (forma, kontuzje, nastrój i nastawienie sportowca w danym dniu, umiejętności poszczególnych zawodników) a w jakim matematyka? Kiedy stawiasz zakład, to ile procent w tym matematyki, a ile 'czynników sportowych'? Jak rozkładasz tu siły?
I do wszystkich fanów podejścia matematycznego, motto mojego profesora od ... matematyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Statystyka jest jak strój bikini, pokazuje wiele, ale nie odkrywa najważniejszego.
pozdrawiam nathan
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 158 |
petev...ty dalej albo udajesz ciemnego, albo już taki jesteś! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Weź do "jasnej ciasnej" zrób tą symulację i przestań się czepiać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Zobaczysz na ile przebić faktycznie musisz mieć kasy! I tyle! I skończą się gadki o 5, 8 , 12 czy 36 przebiciach! "Czy warto ryzykować 1280, za 10zł" i inne takie farmazony... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zrób i będziesz miał GWARANCJĘ! A przy płaskiej stawce masz "GWARANCJĘ"? W życiu masz tylko jedno zagwarantowane: ŻE UMRZESZ! I to tyle... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
Nathan Ciężko mi powiedzieć ile % to matma a ile info o meczu ale można powiedzieć też ze 100% to matma bo:
załużmy ze mamy jakiś tam mecz gdzie szanse rozkladają się: 36% - 28% - 36% i teraz przychodzi info że w zespole gości nie zagra 8 zawodników + są kiepskie nastroje + klub nie płaci kasy zawodnikom no to niby mamy info a jednak to dalej matma bo wtedy szanse zmienią się np. do: 44% - 30% - 26% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 10 |
ostatnio postawilem 1800zl na 7 meczy w sts kurs 9.2 wszystko weszlo))))))))))))))))))))))))))))))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
tia....a ja jestem papierzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 63 |
Oryginalnie wysłał marion: [qb]ostatnio postawilem 1800zl na 7 meczy w sts kurs 9.2 wszystko weszlo))))))))))))))))))))))))))))))))[/qb] taa... a ja w sobote zdazylem obstawic w STS, profie, toto-mixie za lacznie 200.000zl po kursie 25,00 i WSZYSTKO WESZLO. Przez to wszystkie punkty bukmacherskie zostaly zamkniete w "niedziele"... o dziwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> P.S. Unikaj tak prymitywnych wypowiedzi na przyszlosc!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27 |
Ja zdążyłem w grudniu 2000 postawić 2 000 w sts i było do wyjęcia za dubla 10 000 jeszcze przed wprowadzeniem podatku od wygranej powyżej średniej krajowej.
Ale niestety nie wszystko weszło ...
:rolleyes:
--------------------------------------------------
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
LOL
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam! Też się wypowiem na ten temat. Zadziwiające, ze gdy stawiałem po kilka tysięcy to sporo wchodziło, jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia, wiec przykładałem coraz więcej i nadeszły porażki, takie bolesne, byłem kilkadziesiąt tysięcy na plusie i nagle kilka stów zostało, wiec sobie granie odpuściłem na jakiś czas, jednak wróciłem po paru miesiącach, zaczynając znowu od drobnych kwot, ogólnie mówiąc do przodu, ale znowu zacząłem ryzykować większymi kwotami i powtórzyło się to co wcześniej. Sprawdziłem w archiwach rożnych buków, co by było gdybym stawiał mało, powiedzmy 100zl. na każde zdarzenie i co mi wyszło, że byłbym sporo do przodu, bo skuteczność, ponad 70%, jednak tego mi brakowało, dyscypliny w stawianiu i odpowiedniego zarządzania kasa, wiec wyszedłem na tym kiepsko, bo marny zysk i szczerze mówiąc nie chce mi się grac za grosze i zbijać powoli kasę, bo to nic pewnego. A czy utrzymać się da? Owszem, tylko trzeba przyjąć jedna stawkę i stawiać na zdarzenia o kursie ponad 1.7, mnie się już nie chce, za długo w tym siedzę i nie pociągają mnie drobne stawki, ale zainteresowanie pozostało. Pozdrawiam wszystkich i życzę dyscypliny w graniu, to jednak najważniejsze.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jeszcze coś odnośnie tych ludzi którzy grają za dwa złote, to prawda jest taka, że też tak zaczynałem, tylko, że wtedy miałem 15 lat, ale ogólnie mówiąc każdy tak zaczynał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88 |
Podobno z zakłądów da się wyżyć grając płatne typy DJ Sosny... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale zastanawia mnie czy w grudniu też można było wyżyć, bo jak dotąd w archiwum ten miesiąc jest pominięty... czy ktoś wie jak mu poszło w grudniu???
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Podobno z zakłądów da się wyżyć grając płatne typy DJ Sosny... ale zastanawia mnie czy w grudniu też można było wyżyć, bo jak dotąd w archiwum ten miesiąc jest pominięty... czy ktoś wie jak mu poszło w grudniu???
On z zakładów na pewno może wyżyć, hehe, skoro z samych ludzi ma ponad 5tysięc miesięcznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Wedlug mnie z zakladow da sie wyzyc. Jednakze trzeba miec osobna prace, bo zdarzy sie niespodzianka na ktora postawilismy duze pieniadze i wtopa. Za co wtedy zyc? no nie ma za co. Booki moga byc znacznym wsparciem finansowym, ale tylko przy zelaznej dyscyplinie gry, juz wielokrotnie to sobie udowadnialem. Z czasem przychodzi doswiadczenie, ktore powoduje, ze gracz potrzebuje juz mniej szczescia do wygrania pieniedzy. Spokojnie, trzeba tylko poswiecic temu duzo czasu i pracowac nad ssamym soba. Czesto przezywam burze, czy grac za duze stawki kursy AKO nie przekraczajace 2.0 czy tez grac za jeszcze wieksze stawki single z roznymi kursami, czy tez nie grac codziennie, czekac na mecz, ktory sie juz wczesniej upatrzylo i postawic wieksze pieniadze, czy moze grac progresja, czy moze grac 2 spotkania z kursami 1.7-2.2 i za troche mniejsze pieniadze... Kazdy musi dojsc do tego samemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zycze powodzenia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
Post został przeze mnie usunięty. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|