|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
Podobaja mi sie posty pt. "Wiem, ale nie powiem" (podobne do powyzszego). Skoro macie rewelacyjne sposoby ze "100% gwarancja w skali tygodnia" (BTW chyba nie wiecie co oznacza 100% gwarancji)i "wstydzicie sie" nimi pochwalic, to moze wszyscy przestana pisac na tym forum np. typy (o duzym prawdopodbienstwie "wejscia" - wg. autorow), bo po co dzielic sie tak cennymi informacjami?!?! Pozdrawiam wszystkie Prawdziwki myslace takimi kategoriami... ...i ogromny szacunek dla wszystkich Typerow, ktorzy wiedza o co chodzi w bukmacherce!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
Oryginalnie wysłał Loop: [qb]Podobaja mi sie posty pt. "Wiem, ale nie powiem" (podobne do powyzszego). Pozdrawiam wszystkie Prawdziwki myslace takimi kategoriami... ...i ogromny szacunek dla wszystkich Typerow, ktorzy wiedza o co chodzi w bukmacherce![/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Oryginalnie wysłał wik_1: [qb](...)Długo się zastanawiałem czy napisać coś w tym temacie o moim sposobie gry(...)[/qb] wik_1 - właśnie w tym sęk..., że nic nie napisałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Oryginalnie wysłał wik_1: [qb] Oryginalnie wysłał Loop: [qb]Podobaja mi sie posty pt. "Wiem, ale nie powiem" (podobne do powyzszego). Skoro macie rewelacyjne sposoby ze "100% gwarancja w skali tygodnia" (BTW chyba nie wiecie co oznacza 100% gwarancji)i "wstydzicie sie" nimi pochwalic, to moze wszyscy przestana pisac na tym forum np. typy (o duzym prawdopodbienstwie "wejscia" - wg. autorow), bo po co dzielic sie tak cennymi informacjami?!?! Pozdrawiam wszystkie Prawdziwki myslace takimi kategoriami... ...i ogromny szacunek dla wszystkich Typerow, ktorzy wiedza o co chodzi w bukmacherce![/qb] Przykro mi, ale nie mogę zdradzić tego sposobu "gry", ponieważ spowodowałoby to zmniejszenie moich zysków. Długo się zastanawiałem czy napisać coś w tym temacie o moim sposobie gry, ale widzę, że popełniłem bład, bo mój post wywołał zbyt duże kontrowersje. Ja Ciebie pozdrawiam. P.S. I wiem, co znaczy 100 % gwarancji.[/qb] Baaaaardzo duzo napisales o swoim sposobie gry, stary stracisz zarobki momentalnie, jak Ty rodzine utrzymasz? Chlopie nas nie interesuje "ze ja zarabiam na dwa samochody miesiecznie" tylko nas interesuje "zarabiam na dwa samochody miesiecznie, bo to i to" a nie takie duperele...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Wik_1 wszyscy dobrze wiemy, że nie ma 100% pewności przy żadnym sposobie gry. Nawet granie surbetów wiąże się z ryzykiem...buk wycofa kurs tłumacząc się pomyłką i wtedy jesteśmy w plecy. Co często się zdarzało. Chyba, że grasz innym sposobem: grając na livebetting przy stanie 3:0 w 75 minucie np. dla gospodarzy stawiasz wszystko po kursie 1.01. A i tak goście mogą strzelić 3 bramki w 15 minut i jesteś bankrutem. A tak poważnie hazard jest równie stary jak ludzkość...już dawno pewnie małpoludy obstawiały skóry na to czy kogoś zeżre lew czy nie. I jak na razie nikt nie udowodnił, że jest taki sposób gry który pozwoli ci osiągnąć zysk bez ryzyka. Jeśli udowodniłby np. matematyczne zależności dzięki którym moglibyśmy wygrywać na pewno otrzymałby Nobla. I wiem dlaczego nie przedstawiłeś swojego sposobu gry - dlatego, że naraziłbyś się na śmieszność, bo twoja teoria zostałaby obalona od razu. A tak nie przedstawiając jej nikt nie może tej teorii obalić. Proste.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał wik_1: [qb]Mimo iż mnie obrażasz postaram Ci się grzecznie odpowiedzieć. To nie jest żadna progresja.[/qb] Jeśli progresją Cię obraziłem to przepraszam ale niestety postawiłeś nas w takiej sytuacji, że pożemy tylko gdybać... :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 103 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
to chyba liniowo idzie to liniowe tlumaczenie i chwalenie sie. :rolleyes:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie no crew-ati bije wik_1'a na głowę! Wymyślił kilka takich 100% systemów i to w ciągu roku.
Tylko pogratulować panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 103 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
W takim razie co stoi na przeszkodzie do bogactwa?
obecny kapital = 1500 PLN zysku miesiecznie obecny kapital x 10 = 15 000 PLN miesiecznie
itd. itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał luc: ...W takim razie co stoi na przeszkodzie do bogactwa?... He he, może chodzi o to żeby krowę doić a nie zarzynać. p.s. 100% pewne to jest że umrzemy i chyba niewiele więcej, pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 103 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał luc: [qb]obecny kapital = 1500 PLN zysku miesiecznie obecny kapital x 10 = 15 000 PLN miesiecznie itd. itd.[/qb] luc, nie bądź niepoważny, 15 000 PLN nazywasz bogactwem, przecież za to nie masz nawet dobrej bryki. W ten sposób to każdego ciułacza mógłbyś nazwać bogaczem. A że można tak każdego roku itd, no to fajnie tylko co będziesz jadł jak będziesz magazynował kapitał? Nie wspomnę że każdy kolejny rok to jest AŻ rok z naszego krótkiego jak by nie było życia... he, no to pointa: w ten sposób ja właśnie widzę liniowość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka