Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2
"w meczu grupowym 83-94 vrsac przegral na lotwie, jednak wtedy byl to mecz o nic , no i grali vencvargas i blums w ventspilisie, natomiast goscie byli bez meekinga, sklaniam sie jako dosc wyraznie do hemofarmu jutro, choc doskonale pamietam co z kolonia zrobili lotysze u siebie - sestokas i skrimant zazwyczaj u siebie graja o wiele lepiej niz na wyjazdach , i tu widze kłopot, bo 3 amerykanow gra na wyrownanym poziomie u lotyszy"

Oj panie KArol, niezly bajkopisarz z pana , prawie Andersen !!!! w 3 kolejce mecz o nic ?????? MEGALOL - Ventspils prowadzil juz ponad 20 jak mnie pamiec nie myli , w Vrsacu w ostatnim meczu gdyby nie krotka lawka (blums i vecvagars out) oraz ilość fauli popelnionych to mecz rewanzowy bylby prawodopodobnie tylko formalnoscia

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Tak _Carola_ - przebieg 4 kwarty we Vrsacu został ustawiony przez b.dużą ilość fauli podstawowych zawodników Ventsplisu. 6 pkt jest jak najbardziej do odrobienia, bo Łotysze to zespół a nie indywidualności jak Dynamo.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Typy na dziś:
1) Lietuvos Rytas - PAOK - jako pewniak /1.25/
+2/3
BK Ventspils - Hemofarm 1(-7,0)
Pamesa Valencia - Spirou Charleroi 2(+10,0)
Zalgiris Kaunas - Climamio Bologna 1
i jeden singielek grubiej:
BK Ventspils - Hemofarm 1(-7,0)

Ad1) Choć nie lubię typować spotkań z udziałem greckich drużyn (ta liga jest popaprana), jednak nie sądzę aby litwini nie odrobili strat i nie znaleźli się w dalszej fazie rozgrywek. Ale hp ustawine jest na poziomie 7,5/8,5pkt. Nie przeczę, że jest do pokonania - ale sądzę że meczyk będzie wyrównany i wynik właśnie będzie oscylował wokół tegoż wyniku. Przewiduję 6,7pkt gospodarzy.
Ad2) Łotysze powinni spokojnie wygrać już Serbii, ale troszkę źle zagrali taktycznie (czwarta kwarta!). Dziś przewiduję sromotny odwet i nie zdziwię się gdy Czrnogócy wyjadą z Łotwy z bagażem ponad 20pkt.
Ad2) Zespół Belgijski z bardzo mikrymi szansami na udany rewanż, ale jest to drużyna posiadająca charakter i wolę walki, a Pamesa pokazała nie jednokrotnie, że koncentracja nie jest jej najmocniejszą stroną. Jeżeli Spirou nie będą na siłę próbowali odrobić strat z pierwszego spotkania - mecz powinien toczyć się na styku. Nie wykluczam zwycięstwa gości, ale Hiszpanie napewno nie pozwolą na wykluczenie siebie z dalszych rozgrywek.
AD3) Później w temacie "Wtopoliga"
Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
BK Ventspils (LAT) - Hemofarm (SCG)

w pierwszym meczu druzyna z łotwy uległa serbom 99-93 ale wcale nie była drużyną gorsza cały mecz prowadziła dosc wyraznie ale niestety w tym meczu sedziowie nie sprzyjali graczom z venstpilsu 4 zawodników w pierwszej piątki spadło za 5 fauli co bylo rownoznaczne z wpuszczeniem rezerwowych graczy w 32 minucie meczu lotysze prowadzili 68-83 no ale wtedy zaczeli pokolei spadac za faule MVP rozgrywek grupowych Wright ,Petersons ,Skirmants i Vitols ..... na dodatek w pierwszym meczu nie grali dwa podstawowi gracze venspilsu Arnis Vecvagars Janis Blums ktorzy najprawdopodobniej dzis wystapia ....... jak dla mnie venstpils jest obok pamesy jest glownym kandydatem do wygrania pucharu uleb maja naprawde bardzo dobry skład i niezłego trenera jakim jest Karlis Muiznieks .....w poprzedniej rundzie venspils pokonal druzynie z koln przegrywajac na wyjezdzie 93-77 a pozniej u siebie wygrywac 90-58 wiec jak widac lotysze do druzyna glownie swojego parkietu .... los tak chcial ze w fazie grupowej rowniez spotkamy sie te dwie druzyny wtedy dwa razy byla lepsza druzyna łotewska pokonujac kolejno serbów 94-83(home) i 102-97(away) ........ hemofarm cóz o tej druzynie moge powiedziec na wstepie to ze wyeliminowali w poprzedniej rundzie najwiekszego pretendenta do wygrania uleb cup dinamo moskwa wygrywaja w rosji 96-75 ...... ale wowczas to grali na wrecz kosmicznej skutecznosci za 3 pkt oddajac 13 rzutów trafili az 12 co daje im 92% czyli taka skutecznoc jaka nie maja najelpsi gracze w NBA w lini rzutów osobistych ..... mysle ze w tym meczu moze byc tylko jeden zwyciesca a moga nim byc tylko i wylacznie Łotysze ......mysle ze rowniez mozna łapać handi na venstpils chyba ze bedzie on wiekszy niz 8 pkt ....

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Lietuvos Rytas (LTU) - PAOK Saloniki (GRE)

jak dla mnie w tym meczu nie ma innej mozliwosci niz zwyciestwo litwinów co prawda do druzyny z grecji wracaja mulaomerovic i bashimov ale litwini sa na tyle mocni ze powinni sobie poradzic Javtoksa Stelmahers Nesby i reszta elity zrobi wszystko by awansowac do pólfinalu .... przed sezonem litwini byli uznawani za jednych z faworytów do zdobycia trofeum ale niestety przykra kontuzja ich super strzelca House strasznie oddaliła droge na triumf .....w pierwszym meczu wygrała druzyna z paoku pokonujac wicemistrzów litwy i obecnych liderów ligi litewskiej 74-71 mimo tego iz lietuvos prowadzila tez czesc meczu nagle w polowie 4 kwarty nastapila niemoc lietuvosu przegrali ten fragment gry 8-0 ulegajac grekom roznica 3 pkt ale dlatego ze glupi faul na 4 sekundy przed koncem złapał javtokas i gracze z grecji rzucali osobiste ...... w poprzedniej rundzie druzyna z litwy pokonała rowniez druzynie grecka aris saloniki awansując dzieki temu iz rzucili dwa puknty wiecej niz grecy natomiast PAOK wyeliminowali cholet męczac sie z nimi po naprawde zacietej walce pokonując ich dwukrotnie roznica 3 pkt .... mysle ze handi na lietuvos mozna dac o ile nie bedzie on wiekszy niz 5 pkt .....

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Makedonikos Alfa (GRE) - Maroussi (GRE)

pierwszy mecz tych druzyn wzbudzil sporo emocji przed meczem zapowiadano ze maroussi rozniesie kozani tak jednak sie nie stalo makedonikas wygral 92-89 kontrolujac calutki mecz i prowadzac prawie całe spotkanie ....tak naprawde w kozani gra 6 graczy Lukovski Hutson Canak Papamakarios Rimac Mickael i wlasnie ostatnich dwoch zagralo super zawody w pierwszym spotkaniu zdobywajac kolejno 22 i 24 pkt .... jednym slowem byli nie do powstrzymania ale co by bylo gdyby gracze makedonikosu zaczeli lapac faule ? mysle ze w pierwszym meczu im sie udalo teraz marousi wyciagnie wnioski z pierwszego meczu i pokona gospodarzy w koncu to maja bardziej wyrównana kadre .... maja wieksze pole manewru .... i gdy wyelimuja te nie potrzebne straty w waznych momentach gry to moa pokonac makedonikas bo do potentatów oni nie nalezą swiadczy o tym zajmowana dopiero ósma pozycja w lidze greckiej gdzie maroussi jest wiceliderem majac tylko jedno zwyciestwo mniej niz panathinaikos ktory ma niesamowitą pake ...... Sekulic bedzie chcial sie zrewanzowac za pierwszy slaby mecz w ktorym rzucil 8 pkt teraz bedzie robil wszytsko by sie zrehabilitowac jesli Blakney Stewart Spanoulis zagraja tak dobrze jak w piewszym meczu i z dobrze dysponowanym sekuliciem i smiljaniciem na dodatek ten ostani obchodzi dzis urodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyz nie pieknym prezentem byl by awans do polfinalu maroussi jest w stanie wygra roznica dziesieciu punktów ..... gram ten mecz 7/10 wiekszosc buków daje wieksze szanse na zwyciestwo makedonikosu wiec handi na maroussi jest wskazany ......

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Co sądzicie o meczu 2 greckich zespołów ???
Ja chcę zagrać na Maroussi. Kurs w expekt 2.2 A handi +3. W pierwszym meczu przegrali, ale uważam ich za lepszy zespół. W lidze greckiej Goście współliderują z Panatą, a Makedonikos jest dopiero 9.
Wchodzę tez w handi dla Ventspilsu. Muszą wygrać 7 żeby awansować to wygrają. No chyba że Hemofarm powtórzy skuteczność z meczu z Dynamem.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
B&W chyba odrobine przesadziło z handi na pamese, +12.5 na Belgów biore w ciemno.
A co do najciekawszego spotkania na Łotwie zgadzam sie z Carolą i dziwie się, że co niektórzy piszą, że Ventspils wygra 20stoma punktami, śmiech na sali, przecież Hemofarm to nie Kolonia, wg mnie zapowiada sie zaciety mecz z lekkim wskazaniem na Łotyszy.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Tak jak juz pisaliscie to co sie stalo we Vrascu nie dzieje sie zbyt czesto.. Wright, Vitols, Skirmants i Petersons spadli za przewinienia. I z 15 punktow przewagi zrobilo sie na koniec 6 deficytu. Ventspils jesli rozpocnie dostatecznie skoncentrowanyto moze pozamiatc juz w pierwszej polowie. IMO sa glownym kandydatem do zdobycia pucharu ULEB. Dzisiejsze 6 punktow to nie tak duzo.. Handi u bukow rośnie jednak szybko a kursy na ML tez oczywiscie polecialy w dol... Niemniej Ventspils dzis wyglada na ladny typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
ok przekonaliscie mnie z basketu poleci dzis
:
lietuvos-paok 1
vensplis-hemofarm 1

oraz
lietuvos(-7,5) 1
ventspilis 1

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
A ja zagram Handi na Geków z Salonik +7,5.
Lieuvos nie raz nie dwa zawodził już (przypominam rok temu) a PAOK to b.solidna firma i to powinien być mecz na styku.
Co do Ventsplisu - kurde chyba jednak handi na Vrsac.
Biorę także handi na Belgów w BAW +12 - pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Love over 14,5

Dołączył: Mar 2005
Posty: 15
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 15
ale młotek... to jakie ty bys chcial kursy..? Dobre sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
hemo w następnej rundzie, bardzo mnie to ucieszyło, myśle, ze teraz są faworytem nr 1 do wygrania ulebu

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
panowie , noooo vrsac z handi jednak wlazl , a ja tutaj taka jazde dostalem hehehe, ok mam na 1 na ventspils , ale , niech letuvos wygra bo w sumie poszli tylko na 1

Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
ale sie przejechalem na Ventspils BK - Hemofarm
a chcialem grac undera zamiast hc

TYLE kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
jestesmy w 1/2 Ulebu !!!!!co za widowisko z -17 do +9 doprowadzic,Nesby-Shtelma-Szliazas heeero od dnia dzisiejszego ,Tajron po powaznej rozmowie z Mohoriczem dotyczacym pozostania w drozynie odpracowal na maxa,obrona + atak ,jego strzelaninka za 3pnk !w sumie ponad 20pnk.
Mr.Benitoo ze nie zagra Mula ,Baszminow bylo wiadomo od wczoraj ,blednie info zaczerpales ,,oraz finisz pierwszego meczu byl inny ,zakonczyl sie rzutem Gogo wspolnie z syrena.
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
mark_lithuania no wiem i chyle czoła ale to są informacje z najbardziej znanego forum na swiecie nie bede podawal nazwy bo chyba kazdy wie o jakie forum chodzi ......a niestety nie znam greckiego i nic nie zdołałem wyczytac z oficjalnej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..... ale wazne ze wszytskie trzy typy weszly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i kolejny piekny dzien za mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Lietuvos Rytas vs. PAOK 76-65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Makedonikos vs. Maroussi Honda 75-76 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

BK Ventspils vs. Hemofarm 82-77 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
hemo w następnej rundzie, bardzo mnie to ucieszyło, myśle, ze teraz są faworytem nr 1 do wygrania ulebu
chyba ochuj,,,,
Pozdrawiam
Krajan

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2
Dostałes jazde Karolku za to ze piszesz bzdury, ze niby mecz byl o pietruche itp a co do Vrsacu ,nigdy nie byli kandydatem nr 1 do zwyciestwa i nigdy nie beda póki Valencia i Lietouvos graja dalej w pucharze

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, Sensei, rafal08, JelineK, rymoholik, aker), 1,830 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,587
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1