Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Nawiązując do wypowiedzi _mupetta_ warto dać Rakocevica w Baw - linia 18 pkt. Moim zdaniem Pamesa dziś wygra i biorę handi na nich w Toto +3.
Co do drugiego meczu też się zgadzam z przedmówcą i biorę handi +7,5 z Baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
chyba troche za lekko...
wbrew panującym trendom ja proponuje dziś grać...
Kozani Hemofarm 2
4/10
no i po twojej analizie muppet trzeba zagrać Rytas....

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
zobaczymy jak bedzie, na pewno w meczu lietuvosu nie ma co liczyc na komfort (obojetnie w ktora strone by sie nie zagralo), mecz bedzie na styku, ale typuje ze Lietuvos wygra.
Sześcioma punktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Szkoda, ze raczej nigdzie nie dorwe tego meczu w TV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
po newsach odnośnie absencji trenera Hemofarmu w rewanżowym meczu z Kozani typ na Hemofarm nie wydaje sie dobrym rozwiazaniem...
po namowach sebkosa Pamesa lekko zagrana...dzisiaj Nesby nie zagra juz takiego meczu jak w Hiszpanii

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
po newsach odnośnie absencji trenera Hemofarmu w rewanżowym meczu z Kozani typ na Hemofarm nie wydaje sie dobrym rozwiazaniem...
po namowach sebkosa Pamesa lekko zagrana...dzisiaj Nesby nie zagra juz takiego meczu jak w Hiszpanii
sam siebie wprowadziłem w błąd...mam nadzieje ,ze Was niee....
dzieki szybkiej reakcji kolegi z forum naprawiam swoj błąd
na ławce zabraknie dzisiaj trenera Makodenikosu Argyrisa Pedoulakisa...
typ na Hemofarm i tak i tak zagrany...dodatkowo linia 165 wystawiona przez toto wydaje jak najbardziej do przeskoczenia...
Przepraszam jezeli komus namieszałem w głowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
O czym Ty mowisz?
to coach Makedonikosu, Argyris Pedoulakis bedzie nieobecny na meczu, jest w szpitalu. Podobno jakies klopoty z sercem, ale nie wiem gdzie sprawdzic to dokladnie - grecki jest trudnym jezykiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

A co do Lietuvosu to zobaczymy, ja juz napisalem wszystko co o tym mysle, zaden to pewniak... Ale lubie miec komu kibicowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
już nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

No i Lietuvos wygrał 75-65, w sumie rzecz biorac bez wiekszych problemow

Pamesa zagrala (jak mozna bylo sie spodziewac) totalnie bez jaj, 13/26 z wolnych? Badzmy powazni. Mieli JEDEN przechwyt w calym meczu, w pewnym momencie Stelmahers zablokowal Oberto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> SIEDEM asyst Pamesy, lol

I bardzo dobrze, precz z chimerycznym basketem, walka-obrona-determinacja-skutecznosc-chęć zwycięstwa-gra zespolowa

I love this game <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
zobaczymy jak bedzie, na pewno w meczu lietuvosu nie ma co liczyc na komfort (obojetnie w ktora strone by sie nie zagralo), mecz bedzie na styku, ale typuje ze Lietuvos wygra.
Sześcioma punktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Szkoda, ze raczej nigdzie nie dorwe tego meczu w TV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
BRAWO!! BRAWO!! BRAWO!!! jeszcze raz BRAWO!!!!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Hemofarm W Sracz :PPP

Miałes jednak racje Krajan,ULEBu to oni w tym roku nie wygraja:-)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Makedonikos-Heomofarm 96:65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
End of period
Charalampidis Konstantinos (Makedonikos BC)
made free throw (96-65)

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Nie skomentuje tego
Bo tego po prostu nie da sie logicznie skomentowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Hemofarm sie zbłaźnił, złamanego grosza bym nie dal na to, ze gospodarze wygraja wiecej niz 15 punktami.

Niemozliwe! 54 punkty roznicy w dwumeczu

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
Nawiązując do wypowiedzi _mupetta_ warto dać Rakocevica w Baw - linia 18 pkt. Moim zdaniem Pamesa dziś wygra i biorę handi na nich w Toto +3.
Co do drugiego meczu też się zgadzam z przedmówcą i biorę handi +7,5 z Baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Totalna klapa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nawet Igor który po 1 kwarcie mial 11 oczek później zupełnie znikł. A Hemo - szkoda słów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Dzisiejszy mecz jest o najwieksza z mozliwych stawke , wiec licze na bardzo uwazna gre , obie druzyny , zarowno Makedonikos jak i Lietuvos mają dobre obrony.Licze na szczelną , uważną obrone , wydaje mi sie że ataki tez raczej będą dlugie i przemyslane bo na tym etapie kazdy nie trafiony rzut oddala puchar.Zmierzam do tego aby samemu sobie udowodnic ze bedzie dzisiaj under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Linia jest 155 a Lietuvos grając od ćwierćfinału nie pozwalał przeciwnikom na dużo.Makedonikos też kojarzył mi się defensywnie ale ich mecze z ofensywnym Hemofarmem i ostatnie wystepy w lidze troche zmieniły ten obraz.Mimo wszystko wydaje mi się że waga dzisiejszego meczu nie pozwoli na frywolne wymiany i punktów nie będzie za wiele.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
ULEB CUP WINNER LIETUVOS RYTAS !
PEWNIAK!TYLKO ZWYCIESTWO! WSZYSCY W SKLADZIE,BEZ KONTUZJI

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, Sensei, rafal08, JelineK, rymoholik, aker), 1,830 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,587
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1