|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Nawiązując do wypowiedzi _mupetta_ warto dać Rakocevica w Baw - linia 18 pkt. Moim zdaniem Pamesa dziś wygra i biorę handi na nich w Toto +3. Co do drugiego meczu też się zgadzam z przedmówcą i biorę handi +7,5 z Baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
chyba troche za lekko... wbrew panującym trendom ja proponuje dziś grać... Kozani Hemofarm 2 4/10 no i po twojej analizie muppet trzeba zagrać Rytas....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
zobaczymy jak bedzie, na pewno w meczu lietuvosu nie ma co liczyc na komfort (obojetnie w ktora strone by sie nie zagralo), mecz bedzie na styku, ale typuje ze Lietuvos wygra. Sześcioma punktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Szkoda, ze raczej nigdzie nie dorwe tego meczu w TV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
po newsach odnośnie absencji trenera Hemofarmu w rewanżowym meczu z Kozani typ na Hemofarm nie wydaje sie dobrym rozwiazaniem... po namowach sebkosa Pamesa lekko zagrana...dzisiaj Nesby nie zagra juz takiego meczu jak w Hiszpanii
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
po newsach odnośnie absencji trenera Hemofarmu w rewanżowym meczu z Kozani typ na Hemofarm nie wydaje sie dobrym rozwiazaniem... po namowach sebkosa Pamesa lekko zagrana...dzisiaj Nesby nie zagra juz takiego meczu jak w Hiszpanii sam siebie wprowadziłem w błąd...mam nadzieje ,ze Was niee.... dzieki szybkiej reakcji kolegi z forum naprawiam swoj błąd na ławce zabraknie dzisiaj trenera Makodenikosu Argyrisa Pedoulakisa... typ na Hemofarm i tak i tak zagrany...dodatkowo linia 165 wystawiona przez toto wydaje jak najbardziej do przeskoczenia... Przepraszam jezeli komus namieszałem w głowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
O czym Ty mowisz? to coach Makedonikosu, Argyris Pedoulakis bedzie nieobecny na meczu, jest w szpitalu. Podobno jakies klopoty z sercem, ale nie wiem gdzie sprawdzic to dokladnie - grecki jest trudnym jezykiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
A co do Lietuvosu to zobaczymy, ja juz napisalem wszystko co o tym mysle, zaden to pewniak... Ale lubie miec komu kibicowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
już nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
No i Lietuvos wygrał 75-65, w sumie rzecz biorac bez wiekszych problemow
Pamesa zagrala (jak mozna bylo sie spodziewac) totalnie bez jaj, 13/26 z wolnych? Badzmy powazni. Mieli JEDEN przechwyt w calym meczu, w pewnym momencie Stelmahers zablokowal Oberto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> SIEDEM asyst Pamesy, lol
I bardzo dobrze, precz z chimerycznym basketem, walka-obrona-determinacja-skutecznosc-chęć zwycięstwa-gra zespolowa
I love this game <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
zobaczymy jak bedzie, na pewno w meczu lietuvosu nie ma co liczyc na komfort (obojetnie w ktora strone by sie nie zagralo), mecz bedzie na styku, ale typuje ze Lietuvos wygra. Sześcioma punktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Szkoda, ze raczej nigdzie nie dorwe tego meczu w TV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> BRAWO!! BRAWO!! BRAWO!!! jeszcze raz BRAWO!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Hemofarm W Sracz :PPP
Miałes jednak racje Krajan,ULEBu to oni w tym roku nie wygraja:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
Makedonikos-Heomofarm 96:65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
End of period Charalampidis Konstantinos (Makedonikos BC) made free throw (96-65)
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Nie skomentuje tego Bo tego po prostu nie da sie logicznie skomentowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Hemofarm sie zbłaźnił, złamanego grosza bym nie dal na to, ze gospodarze wygraja wiecej niz 15 punktami.
Niemozliwe! 54 punkty roznicy w dwumeczu
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Nawiązując do wypowiedzi _mupetta_ warto dać Rakocevica w Baw - linia 18 pkt. Moim zdaniem Pamesa dziś wygra i biorę handi na nich w Toto +3. Co do drugiego meczu też się zgadzam z przedmówcą i biorę handi +7,5 z Baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Totalna klapa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nawet Igor który po 1 kwarcie mial 11 oczek później zupełnie znikł. A Hemo - szkoda słów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Dzisiejszy mecz jest o najwieksza z mozliwych stawke , wiec licze na bardzo uwazna gre , obie druzyny , zarowno Makedonikos jak i Lietuvos mają dobre obrony.Licze na szczelną , uważną obrone , wydaje mi sie że ataki tez raczej będą dlugie i przemyslane bo na tym etapie kazdy nie trafiony rzut oddala puchar.Zmierzam do tego aby samemu sobie udowodnic ze bedzie dzisiaj under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Linia jest 155 a Lietuvos grając od ćwierćfinału nie pozwalał przeciwnikom na dużo.Makedonikos też kojarzył mi się defensywnie ale ich mecze z ofensywnym Hemofarmem i ostatnie wystepy w lidze troche zmieniły ten obraz.Mimo wszystko wydaje mi się że waga dzisiejszego meczu nie pozwoli na frywolne wymiany i punktów nie będzie za wiele.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19 |
ULEB CUP WINNER LIETUVOS RYTAS ! PEWNIAK!TYLKO ZWYCIESTWO! WSZYSCY W SKLADZIE,BEZ KONTUZJI
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|