Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
W temacie biora udzial wylacznie osoby do niego zaproszone, oto lista uczestnikow:

Oto pełna lista osób zaproszonych do tematu, ktory ma skupiac w swoich szeregach wiekszosc z najlepszych typerow forum mecz.pl

1)AnJay
2)Bobsley
3)bruce
4)dampan
5)Dev
6)globus
7)Layonik
8)mar99
9)mayde9
10)misiu_tdi
11)michal_tbg
12)Tamar
13)Rivaldinho
14)radmi
15)Ziomek

a jednak wyszlo 15 osob nie wiem jak ja to liczylem, zakrecony jestem przez ta sesje chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
REGULAMIN "Postrach bukow" - najlepsi typerzy typuja

1) W "Postrachu bukow"- najlepsi typerzy typuja biora udział tylko te osoby, które zostaly zaproszone i wyraziły chęć uczestnictwa w temacie

2) Kazdy typy bedzie wrzucal tutaj do tematu najlepiej osobiscie wg wzoru:

UWAGA PRZYKŁADOWY WZÓR WZÓR

<expekt> 22.01 19:45 Davos - Zug 1X / hokej-szwajcaria
kurs: 1.20
stawka: 100zł
EWK: 120zł
pozostały stan konta: 260zł

ograniczenie czasowe min 1 godz przed meczem!!!

3) Takiego samego typa, doubla moze podac maxymalnie 5 typerow

4) Typerzy moga podawac rowniez typy jako single i double, mimimum 3 na tydzien, maksymalnie 10 wazne by podawac pewne typy, najlepiej ktore sami gracie

5) Minimalny kurs jednego typa 1.05 maksymalny 2,50, w doublu mozna dwa typu po max kursie 2,50

6) Kursy od najpopularniejszych bukmacherow: betandwin, unibet, expekt, gamebookers,prof, sts

UWAGA!! szczegolnie Layonik ;-) od naziemnych typu sts,prof odejmujemy 10%

7) Typer przy swoim typie podaje proponowana stawke 10-100zl
w zaokregleniu np: 10,20,30,40,50,60,70,80,90,100

8) Kazdy typer dostaje na tydzien okreslona pule pieniedzy ktora wynosi 300zl

9) Typy moga obejmować dowolna dyscyplinę sportowa

10) Liczba typow nieograniczona, prosze jednak nie przesadzac i podawac pewne typy, najlepiej ktore sami gracie

11) 11) Kazdy robi za siebie podsumowanie w dwoch kategoriach trafnosci w % swoich singli i doubli np 2/3 67% oraz bilans np + 25zl - 50zl
Z Waszych podsumowan bede robil statystyki na koniec tyg, glownie bilans i trafnosc w %

MOTTO TEMATU:

To skuteczny sposob grania majacy przynosic zyski, rywalizacja miedzy typerami jest na drugim planie.
Mysle ze wiekszosc z Was udowodni ze przez odpowiedni dobor meczy i stawek mozna wyjsc prawie zawsze co tydzien na PLUS

Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Oficjalnie oglaszam otwiercie naszego wspanialego tematu <piwo> <szampan>

P.S
Mam nadzieje ze niczego nie przeoczylem piszac regulamin, jesli bede jakies problemy, jutro wieczor jak wroce do domu - ustosunkuje sie do nich.

Pozdrawiam i zycze obfitych plonow zarowno w realu jak i tutaj w temacie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2
nie znam się jeszcze na bukamacherce ale myśle że najlepszych to tu nigdy nie bedzie....

Dołączył: Dec 2004
Posty: 323
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 323
Quote
nie znam się jeszcze na bukamacherce ale myśle że najlepszych to tu nigdy nie bedzie....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
prosimy o nie wpisywanie tutaj zadnych komentarzy, zamieszczamy tutaj tylko kupony, nic poza tym

Chcemy aby temat byl przejrzysty a tylko w taki sposob mozemy o to zadbac..


[color:"red"]Pozdrawiam[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 936
Aby nie było juz nieporozumień mam pytanie i znalazłem w regulaminie nieścisłość:
Quote
REGULAMIN "Postrach bukow" - najlepsi typerzy typuja

4) Typerzy moga podawac rowniez typy jako single i double, mimimum 3 na tydzien, maksymalnie 10 wazne by podawac pewne typy, najlepiej ktore sami gracie
10) Liczba typow nieograniczona, prosze jednak nie przesadzac i podawac pewne typy, najlepiej ktore sami gracie
to w końcu 10 czy nieograniczona?

Quote
8) Kazdy typer dostaje na tydzien okreslona pule pieniedzy ktora wynosi 300zl
na tydzień te 300 zł czy po prostu 300zł?

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
To nie jest konkurs, musicie dociekac takich blahostek ? Proponuje uwagi przekzywac Dampanowi na priv albo gg.

1# 24 stycznia 2005 16:30 B&W
Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow
Zwycięzca 1. tercji - typ: Lokomotiv Yaroslavl 1.80
Andy Roddick (USA) - Nikolay Davydenko (RUS)
Dojdzie w meczu do co najmniej 1 tie-breaku?- typ: Tak 1.90
ako:3,42

stawka:20
ewk:68,4
konto:300-20=280

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
1#
<Unibet> 24.01.2005 20:45 Crotone - Perugia typ: Under2.5 / Piłka nożna-Włochy-Serie B
kurs: 1.69
stawka: 20 zł
EWK: 34zl
stan konta: 280zl

#283892 24/01/2005 17:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Poniedzialek 24.01.05

# 1



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />[color:"blue"] Svetlana Kuznetsova[/color] (RUS)[5] vs. Maria Sharapova (RUS)[4] --> 2.25



[color:"red"]AKO: 2.25[/color]
Stawka: 40 zl.
EWK: 90 zl.
Stan konta: 260 zl.
[color:"green"]Mozliwy zysk: 50 zl.[i][/color]

#283893 24/01/2005 17:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
zapomnialem napisac buka..


[-Buk: [b][color:"red"] Unibet [/b][/color] [unibet.com] - klik link...]

#283894 24/01/2005 17:47
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Poniedzialek 24.01.05

# 1



Eintracht Frankfurt - Alemannia Aachen (1x) --> 1.25 (B&W)

Crotone - Perugia (1x) --> 1.4 (B&W)

AKO: 1.68
Stawka: 35 zl.
EWK: 58.8
Stan konta: 265
Mozliwy zysk: 23.80

#283895 24/01/2005 17:58
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Juz jestem sorki jednak cos zamieszalem juz wyjasniam.

Faktycznie punkt 4 jest sprzeczny z 10)

UWAGA punkt dziesiaty z regulaminu NIE OBOWIAZUJE, czyli minimum 3 typ obojetnie czy sibgle czy double na tydz a max 10;
Co do puli to 300zl jest na tydz, w przyszly,m tyg dostaniecie po drugie 300, zobaczymy jak pozjdzie moze wwydluzymy wtedy okres np na 2 tyg jak nie bedzie duzo bankrutow a na to licze ;-)

#283896 24/01/2005 18:05
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Layonik na przyszlosc stawki 10,20,30,40,50,60,70,80,90,100
to nie $$$ tylko PLN nie ma sie co rozdrabniac ;-)

#283897 24/01/2005 19:41
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
#2 expekt
25.01 01:55 Garnett Kevin - Wallace Ben
Najwięcej zbiórek w meczu Minnesota vs Detroit
typ:1 1.55
26.01 Ajaccio - Toulouse X2 1.5
ako:2.33
stawka:50
ewk:116,5
konto:280-50=230

#283898 24/01/2005 22:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 878
#1

<B&W>
25.01 04:00 Portland - San Antonio 2 / koszykówka-NBA kurs: 1.22
25.01 17:00 Zvolen - Poprad 1 / hokej-Słowacja kurs: 1.35

AKO 1.65
stawka: 50zł
EWK: 82,50zł
pozostały stan konta: 250zł

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Quote
1#
<Unibet> 24.01.2005 20:45 Crotone - Perugia typ: Under2.5 / Piłka nożna-Włochy-Serie B
kurs: 1.69
stawka: 20 zł
EWK: 34zl
stan konta: 280zl
1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Stan konta: 314 zl

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
2#
<Gamebookers> 25.01.2005 01:30 CHI Bulls v ATL Hawks -3.5/+3.5 typ: Bulls-3,5 / NBA
kurs: 1.91
stawka: 20 zł
EWK: 38zl
stan konta: 294zl

Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Male podsumowanie ze stanem kasy zeby bylo przejrzyscie

1)Dev -------- 332zl
2)Layonik -------- 324zl
3)AnJay ---------- 300zl
4)Bobsley -------- 300zl
5)bruce -------- 300zl
6)dampan -------- 300zl
7)mayde9 -------- 300zl
8)misiu_tdi ------ 300zl
9)michal_tbg ---- 300zl
10)Tamar -------- 300zl
11)Ziomek -------- 300zl
12)Rivaldinho ---- 260zl
13)radmi -------- 250zl
14)globus --------230zl - 1 kupon w grze

Zykiem wykazali sie jak narazie tylko Dev 2/2 + 34zl
oraz Layonik 1/1 + 24zl

UWAGA!!! przy obliczeniach wygranych prosze zaokraglac do pelnych zlotowek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Last edited by dampan; 25/01/2005 07:19.
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Jak na gospodarza przystalo, trzeba cos zatypowac, choc oferta uboga, wiec delikatnie:

1#
<betandwin>
25.01.2005 17:30 Jokerit - Blues (1) hockey 1.40
25.01.2005 19:00 Brynäs - Mora (over 5,5) 1.70
AKO: 2.38
stawka: 10 zł
EWK: 24zl (zaokraglamy do 1 PLN)
stan konta: 290zl

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1