|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Zbyt mała próba fałszuje wyniki, to fakt.
Dla przykładu: Ja mam na AB w tej chwili 100% skuteczności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Fakt, że na jednym typowanym zakładzie i do tego Win 1/2, ale zawsze co 100% to 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zobaczymy jak wejdą nowe typy.
pozdrowienia wuzz
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
w tym przypadku nigdy sie tego nie dowiemy bo konkurs konczy sie w poniedzialek chyba ze gosc bedzie obstawial dalej w nastepnym..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał sewek: [qb]w tym przypadku nigdy sie tego nie dowiemy bo konkurs konczy sie w poniedzialek chyba ze gosc bedzie obstawial dalej w nastepnym..[/qb] Tak konkurs sie moze i konczy, ale ty masz jeszcze male zobowiazanie... Przypomne: wysłano 03-11-2003 20:32 by Sewek [qb] Jestes głab jak ja podwajam kapiatl to ze mam po dwuch dniach 20000 nie oznacza ze podwajam kapiatla i to mnie zgubi- zobaczymy za dwa tygodnie gląbie- jestes gląb jak bedzie inaczej to wydrukuje te posty moje i je zjem a film wysle tobie...
po prostu mam dalej 5% kapiatlu a stawiam plaska stawka ryzyko porazki przy 75% trafnych typach jest minimalne. Po prostu kapital mi rosnie bucu i mam noe wyzsze stawki ale w ramach 5% kapialu ale po co ja ci to tlumacze juz nic tu nie apisze ... do zobaczenia za dwa tryodnie..[/qb] Takze masz tydzien na przygotowanie filmu. Jak bedziesz gotowy, a nie stanowiloby wielkiego problemu wyslanie rowniez mi kopii tego dziela to na priva dam mejla. Nie zebym byl zlosliwy, ale tak "klapales jadaczka", ze w****nie kilku stron z Biblii Obstawiacza nie powinno stanowic wielkiego problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]Takze masz tydzien na przygotowanie filmu. Jak bedziesz gotowy, a nie stanowiloby wielkiego problemu wyslanie rowniez mi kopii tego dziela to na priva dam mejla. Nie zebym byl zlosliwy, ale tak "klapales jadaczka", ze w****nie kilku stron z Biblii Obstawiacza nie powinno stanowic wielkiego problemu.[/qb] to moze byc hit jesieni! nawet pornole po 24 sie schowaja...jak mozesz to w polu "wyslij do" wpisz rowniez i mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chetnych moze byc wiecej...moze zarobisz na tym sianko? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tak na powaznie to jestes straszliwie podniecony bukmacherka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jeden dzien i nagle Ty stajesz sie "glabem" - co jest? jakby koles z 77% wyszedl na 40% to bylby koszmar a mu skutecznosc spadla do 70...to i tak jest za duzo o 12%... powodzenia! (sam sie mecze od kilku dni z typerem z nba...ale bez paniki...kiedys wyjde na swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - mam nadzieje) Kejsper
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ty UFO nie rozumiesz tego postu - ja nie zbankrutowalem!!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Bleuz został zdyskwalifikowany
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
podobno kasował przegrane zakłady - w ten sposób łatwo mieć 80% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jak to mozliwe to czemu nie mial 100% inni tez kasowali
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
i w ten prosty sposob rozwial sie kolejny mit o supermegahiper (i co tam jeszcze ) typerze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353 |
pomijam juz sam fakt, ze, aby grac typy jakiegos nieznanego goscia tylko dlatego ze tak graja inni, trzeba sie wykazac naprawde wysokim ilorazem inteligencji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485 |
Oryginalnie wysłał gburekk: [qb]pomijam juz sam fakt, ze, aby grac typy jakiegos nieznanego goscia tylko dlatego ze tak graja inni, trzeba sie wykazac naprawde wysokim ilorazem inteligencji...[/qb] no co ty przecież tak grają "profesjonaliści" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Org post od moderatora z AB:
disqualified for cheating
Regards, Your Asianbookie Team
This message was edited by AsianBookie on 10-11-03 @ 3:23 AM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
Real bluez shit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88 |
Znacie jakies strony specjalizujace sie typowaniem US Sports, a w szczegolnosci NBA ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Masz tutaj masę tego dziadostwa. Od biedy możesz korzystać z free picków. Ale nie polecam. A za kasę to chyba znowu za drogo. http://www.playadaysports.com/freepicks.asp
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cze A znacie jakieś bezpłatne strony z typami do NHL?? Oczywiście takie co mają dobrą skuteczność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozd Mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Na www.asianbookie.com [ asianbookie.com] zaczynają nowy sezon 22.listopada. Chyba powalczę z tymi pseudo-profesjonalistami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> W końcu $300 piechotą nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrowienia wuzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Wlasnie szukam jakis dobrych stron NHL ale jakos nie moge znalesc wogle moze ktos zna to jak moze to niech sie podzieli ja dorzuce strone z NBA. http://nba.planet.ee/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb]Cze A znacie jakieś bezpłatne strony z typami do NHL?? Oczywiście takie co mają dobrą skuteczność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozd Mondex[/qb] na tym forum są zarówno free jak i płatne za free typy ale też nie wiem czy jest coś ciekawego do wybrania chociaż moze tak jak by ktoś to spróbował śledzić bo np NSA 20* powinno być na+ NERI http://com3.runboard.com/bglobalsportsforum.fservices SLAW
|
|
|
Link skopiowany do schowka