Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Zbyt mała próba fałszuje wyniki, to fakt.

Dla przykładu: Ja mam na AB w tej chwili 100% skuteczności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Fakt, że na jednym typowanym zakładzie i do tego Win 1/2, ale zawsze co 100% to 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zobaczymy jak wejdą nowe typy.

pozdrowienia
wuzz

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
w tym przypadku nigdy sie tego nie dowiemy bo konkurs konczy sie w poniedzialek chyba ze gosc bedzie obstawial dalej w nastepnym..

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał sewek:
[qb]w tym przypadku nigdy sie tego nie dowiemy bo konkurs konczy sie w poniedzialek chyba ze gosc bedzie obstawial dalej w nastepnym..[/qb]
Tak konkurs sie moze i konczy, ale ty masz jeszcze male zobowiazanie... Przypomne:

Quote
wysłano 03-11-2003 20:32 by Sewek
[qb]
Jestes głab jak ja podwajam kapiatl
to ze mam po dwuch dniach 20000 nie oznacza ze podwajam kapiatla i to mnie zgubi- zobaczymy za dwa tygodnie gląbie- jestes gląb jak bedzie inaczej to wydrukuje te posty moje i je zjem a film wysle tobie...

po prostu mam dalej 5% kapiatlu a stawiam plaska stawka ryzyko porazki przy 75% trafnych typach jest minimalne. Po prostu kapital mi rosnie bucu i mam noe wyzsze stawki ale w ramach 5% kapialu ale po co ja ci to tlumacze juz nic tu nie apisze ... do zobaczenia za dwa tryodnie..[/qb]
Takze masz tydzien na przygotowanie filmu. Jak bedziesz gotowy, a nie stanowiloby wielkiego problemu wyslanie rowniez mi kopii tego dziela to na priva dam mejla. Nie zebym byl zlosliwy, ale tak "klapales jadaczka", ze w****nie kilku stron z Biblii Obstawiacza nie powinno stanowic wielkiego problemu.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Takze masz tydzien na przygotowanie filmu. Jak bedziesz gotowy, a nie stanowiloby wielkiego problemu wyslanie rowniez mi kopii tego dziela to na priva dam mejla. Nie zebym byl zlosliwy, ale tak "klapales jadaczka", ze w****nie kilku stron z Biblii Obstawiacza nie powinno stanowic wielkiego problemu.[/qb]
to moze byc hit jesieni! nawet pornole po 24 sie schowaja...jak mozesz to w polu "wyslij do" wpisz rowniez i mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chetnych moze byc wiecej...moze zarobisz na tym sianko? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

tak na powaznie to jestes straszliwie podniecony bukmacherka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jeden dzien i nagle Ty stajesz sie "glabem" - co jest? jakby koles z 77% wyszedl na 40% to bylby koszmar a mu skutecznosc spadla do 70...to i tak jest za duzo o 12%...

powodzenia! (sam sie mecze od kilku dni z typerem z nba...ale bez paniki...kiedys wyjde na swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - mam nadzieje)
Kejsper

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ty UFO nie rozumiesz tego postu - ja nie zbankrutowalem!!!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Bleuz został zdyskwalifikowany

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
podobno kasował przegrane zakłady - w ten sposób łatwo mieć 80% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jak to mozliwe to czemu nie mial 100% inni tez kasowali

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
i w ten prosty sposob rozwial sie kolejny mit o supermegahiper (i co tam jeszcze ) typerze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
pomijam juz sam fakt, ze, aby grac typy jakiegos nieznanego goscia tylko dlatego ze tak graja inni, trzeba sie wykazac naprawde wysokim ilorazem inteligencji...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
Quote
Oryginalnie wysłał gburekk:
[qb]pomijam juz sam fakt, ze, aby grac typy jakiegos nieznanego goscia tylko dlatego ze tak graja inni, trzeba sie wykazac naprawde wysokim ilorazem inteligencji...[/qb]
no co ty przecież tak grają "profesjonaliści" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Org post od moderatora z AB:

disqualified for cheating

Regards,
Your Asianbookie Team

This message was edited by AsianBookie on 10-11-03 @ 3:23 AM

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Pozdrawiam profesjonalistów - Sewek czy u booków też potrafisz wycofać przegrane zakłady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

http://forum.asianbookie.com/viewmessages.cfm?Forum=45&Topic=262194

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Real bluez shit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88
Znacie jakies strony specjalizujace sie typowaniem US Sports, a w szczegolnosci NBA ?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Masz tutaj masę tego dziadostwa. Od biedy możesz korzystać z free picków. Ale nie polecam.
A za kasę to chyba znowu za drogo.
http://www.playadaysports.com/freepicks.asp

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Cze
A znacie jakieś bezpłatne strony z typami do NHL??
Oczywiście takie co mają dobrą skuteczność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozd Mondex

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Na www.asianbookie.com [asianbookie.com] zaczynają nowy sezon 22.listopada.
Chyba powalczę z tymi pseudo-profesjonalistami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
W końcu $300 piechotą nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdrowienia
wuzz

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Wlasnie szukam jakis dobrych stron NHL ale jakos nie moge znalesc wogle moze ktos zna to jak moze to niech sie podzieli ja dorzuce strone z NBA.
http://nba.planet.ee/

Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]Cze
A znacie jakieś bezpłatne strony z typami do NHL??
Oczywiście takie co mają dobrą skuteczność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozd Mondex[/qb]
na tym forum są zarówno free jak i płatne za free typy
ale też nie wiem czy jest coś ciekawego do wybrania chociaż moze tak jak by ktoś to spróbował śledzić bo np NSA 20* powinno być na+
NERI

http://com3.runboard.com/bglobalsportsforum.fservices

SLAW

Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1