KLASYFIKACJA TYPERÓW ZAPLECZA PO 7 DNIU (8 TYDZIEŃ)
=========================================================
lokata__typer__traf./il.typów__skutecz.[%]__suma traf.typów__sred.kurs traf.typów
[color:"blue"] 1.nazir69__________6/7______86%_____9,13____1,52
2.stan25___________6/7______86%_____8,73____1,45 [/color]
3.Prezes_1_________6/7______86%_____8,50____1,42
4.Salvador Dali_____5/7______71%_____7,75____1,55
5.Nostradamus______4/7______57%_____6,15____1,54
6.bruce____________4/7______57%_____5,96____1,49
[color:"red"] 7.DANI1927________2/7______29%_____4,20____2,10 (3xB.T) [/color]
8.bub_____________2/7______29%_____3,03____1,51
[color:"red"] 9.AlexDelPiero______1/7______14%_____2,00____2,00 (4xB.T) [/color]
Statystyka dnia:
ilość oddanych typów --> 11
trafione typy --> 8
procent skutecznosci --> 72,73%
średni kurs trafionych typów --> 1,53
Podsumowanie 8 tygodnia:
oddane typy ---> 56
trafione typy ---> 36
skuteczność ---> 64,28%
suma trafionych kursów ---> 55,45
średni kurs trafionych typów ---> 1,54
Do elity Siedmiu Wspaniałych awansował
nazir69 i
stan25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />.
Za brak typów z Zaplecza wykluczeni zostali DANI1927 i AlexDelPiero.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />Od tygodnia numer 9 wprowadzam dwie zmiany w regulaminie:
Po pierwsze w punkcie 8 regulaminu:
8. Na koniec każdego dnia aktualizowany będzie ranking typerów. O miejscu w rankingu decyduje najwyższy % skutecznosci, przy równym "%" uwzględniany będzie sredni kurs trafnie podanych typów. W sytuacji gdy osoby będą miały taką samą skuteczność, będzie brane pod uwagę czy typy pochodziły z buka naziemnego i uwzględniał podatek w statystykach.
Ta zmiana niedoprowadzi do takiej sytuacji jak w tym tygodniu, gdzie typer awansował tylko ze względu na różnicę kursów między bukami naziemnymi i netowymi. A przecież trzeba jeszcze uwzględnić podatek i mniejsze zyski z tym związane.
Po drugie w punkcie 14 regulaminu:
14. Na koniec każdego tygodnia osoba z najgorszą skutecznością na Zapleczu odpada. Gdy liczba typerów znacznie spadnie zostanie przeprowadzony Nowy Nabór !!!
Ta zmiana skróci czas oczekiwania na kolejny Nabór do Zaplecza.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />