|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
wiecie moze jak odpalic swosa pod XP i skad go sciagnac bo w tym linku na gorze znalazlem tylko niemiecka wersje 95/96
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
wiecie moze jak odpalic swosa pod XP i skad go sciagnac bo w tym linku na gorze znalazlem tylko niemiecka wersje 95/96 Mi ten swos działą pod XP'kiem jest tam do tdgo odrazu emulator,więc w czym problem ? AHa i wersja angielska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
wiecie moze jak odpalic swosa pod XP i skad go sciagnac bo w tym linku na gorze znalazlem tylko niemiecka wersje 95/96 Mi ten swos działą pod XP'kiem jest tam do tdgo odrazu emulator,więc w czym problem ? AHa i wersja angielska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja jak chce zainstalowac to wyskakuje mi cos takiego C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT. ten plik systemowy nie nadaje sie do uruchomienia aplikacji systemu MS-DOS Ktos wie co mam zrobic? ja naprawde bardzo mam ochote w swosa pograc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
no tak bez autoexeca to ja sobie moglem odpalac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> teraz juz poszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
chetnie z kims zagram odzywac sie jak jestem na gg - 1483079
|
|
|
Link skopiowany do schowka