Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#285380 03/02/2005 11:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
handi można grać w singlu

Bonus: Unibet
#285381 03/02/2005 11:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
Quote
Ja mam takie pytanie bo nie gram w Toto a w
Profie ile trzeba dawac zdarzen na kuponie
bo chce dzis zagrac Eurolige z Handi w Toto..

bo kiedys w Toto wyslalem zuzel i kazali mi
wpisac przy najmniej 5 zdarzen = <sciana> :|

z gory. thx za odp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro.

Możesz jedno zdarzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#285382 03/02/2005 11:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
Co do meczu Maccabi - Olimpja rozeszły sie kilka dni temu informacje o pladze kontuzji i chorób w Lublanie, z tego co ja wyczytałem dziś jada do Maccabi w najsilnieszym składzie i będą walczyć o zwycięstwo...A chbya wszyscy wiemy jak żydki podchodza do meczy gdzie maja awans pewny i kurs na nich oscyluje w graniach 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#285383 03/02/2005 11:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 362
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 362
Gdybys nie napisal tego slowa pewna to bym ci uwierzyl, a takto mam cie za polglowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [sorki]

Polglowkiem to moze jestes Ty pacanie.
Słowo pewna mialo byc w przenosni a nie doslownie.
Wszyscy forumowicze wypowiedzieli sie na ten temat a ty jeden nie zrozumiales poprawnie tego postu.
Wiec chcialem sie zapytac kto tu jest Polglowkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#285384 03/02/2005 12:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
I tak to własnie jest jak zamiast typami niektórzy zajmują się naśmiewaniem i obrażaniem innych - amkwish po kim jak po kim ale po Tobie sie spodziewalem czegos wiecej...rzucaj kamieniami czlowieku bez winy...

A wracajac do typow to mysle ze warto zagrac Ulker w +hc.

Zakończę juz ze swej strony ten temat,zeby tu więcej nie umiesczać postów,które nie zawierają typów.

Ja nie rzucam "kamieni" w sensie wytykania Tobie nietrafionych typów,napisałem juz pare tysięcy postów na tym forum i jeszcze nie zdarzyło mi się zarzucić komuś,ze podał zły typ.
Chyba oczywiste jest,ze kazdy powazny user stara sie pować jak najlepsze wg niego predykcje.
Tobie miałem do zarzucenia pewien sposób postepowania i to wyraziłem,zresztą Ty tez masz prawo wyrazić swoje zdanie i gwarantuję,że krytyczne uwagi przyjałbym od Ciebie ze spokojem,bo choc to Cie moze zdziwi,nadal uważam,że jesteś człowiekiem poważnym,w odróznieniu od swego giermka:-)

Nie pisz mi więc od rzucaniu kamieni i o jakiejś winie (podać zły typ,to jest wina wg Ciebie?:-)),przeczytaj swoje pierwsze posty w tym temacie i pisz wlaśnie w tej formie i tonie,jak robiles na początku swojej tu bytności.

Ja nie odezwałem się wczoraj w swojej intencji:-) i nie było moim celem porównywanie typu "ja jestem ok,a Ty nie".
Tak więc poszukaj powodów do napisania takiego posta u siebie,a nie odwracaj sytuacji o 180' - to akurat najłatwiejsze ,bo nie ma typerów bez "winy":-)

AMEN

#285385 03/02/2005 12:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Dobrze, Amkwish uderzmy się wspólnie w piersi i zakończmy te niepotrzebne dywagacje....

Co do typów to czy ktoś mógłby podesłać link do info o rzekomych osłabieniach Olimpiji, bo handicap dochodzi do +13 i jeśli Olimpija gra w pelnym skladzie to spokojnie gram na 2 w hc...

Pozdrawiam.

#285386 03/02/2005 12:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Moze ma ktos jakies sugestie odnosnie meczu Panathinaikos-Ulker 1 1.33 GB

#285387 03/02/2005 12:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Dobrze, Amkwish uderzmy się wspólnie w piersi i zakończmy te niepotrzebne dywagacje....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />(z browaru Karmelitów)
Faktycznie wczoraj napisalem zbyt ostro,ale przelało mi się troche,przepraszam Roman.

A co do typów,to ja przez 2 ostatnie dni nic nie trafiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />,więc czekam na Twoje,ale nie progresje oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Z mojej strony jedna propozycja

Real - Adecco over 149,5

W ostatnich 17 meczach tych drużyn 14 razy wpadało powyzej 150 punktów.
Co prawda 2 ostatnie mecze w Madrycie nie były bogate w zdobycze punktowe (145 i 157),ale...
Gospodarze zapewniony awans,dla gości mecz może prestiżowy,ale to nie ACB,więc mysle,że akcent ofensywny przeważy.

#285388 03/02/2005 12:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Olimpia pojechala w pelnym skladzie info:
http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,33,40766
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

p.s. Amkwish to Adecco jest gospodarzem meczu z Realem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro ja daje na Real 2 bo dla Estu mecz o nic moze o prestiz ale Real walczy z Cibona o 3 miejsce w grupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by fart?; 03/02/2005 12:48.
#285389 03/02/2005 12:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Quote
Co do typów to czy ktoś mógłby podesłać link do info o rzekomych osłabieniach Olimpiji, bo handicap dochodzi do +13 i jeśli Olimpija gra w pelnym skladzie to spokojnie gram na 2 w hc...
Z tymi oslabieniami w Olimpji to wyglada to tak praktycznie przed kazda kolejka EL .Choroby kontuzje ,ale jakos tak sie dziwnie sklada, ze zawsze wszyscy zdaza wykurowowac sie na mecz.Widac medycyna w Slowenii stoi na bardzo wysokim poziomie ;-).A tak powaznie mysle, ze takie informacje to cos w rodzaju "przeciekow kontrolowanych" majacych na celu oslabic czujnosc rywala.
Maccabi moze wygrac ten mecz trzydziestoma jak i jednym punktem .Dlatego uwazam ze granie handi w tym meczu to czysta loteria. Jest dzis kilka ciekawszych meczy do zagrania ...

#285390 03/02/2005 12:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

OK to tak wirtualnie, żeby nie było że znowu Giertych biesiaduje na Jasnej Górze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ja też przepraszam za niektóre wypowiedzi w tym temacie, jeśli ktoś poczuł się urażony....

A co do typów to jeśli Ljubljana jedzie w miarę normalnym składem to 2 w +hc , pamietacie mecz Maccabi-Kowno i kurs na Żydków w granicach 1,1? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Ponadto skłaniałbym się do Ulkera na 2 w +hc, Panata już awansowała a Ulker ma o co walczyć...

Pozdrawiam

#285391 03/02/2005 13:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Olimpia pojechala w pelnym skladzie info:
http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,33,40766
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

p.s. Amkwish to Adecco jest gospodarzem meczu z Realem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro ja daje na Real 2 bo dla Estu mecz o nic moze o prestiz ale Real walczy z Cibona o 3 miejsce w grupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzieki Fart,napisałem po "amerykancku",chyba z przyzwyczajenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Natomiast 2 ostatnie mecze podałem jako te najbardziej "ważące" dla typu,ponieważ rozegrane w ciągu ostatnich 4 miesięcy( 10 pazdziernika i 9 grudnia 2004)

#285392 03/02/2005 13:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
kwestia gospodarza w tym meczu jest sprawa drugorzedna poniewiaz ...obie ekipy graja na co dzien hali PALACIO VISTALEGRE.
Mecz pozornie bez zadnej stawki ...jednak sa to derby.
Prawdopodobnie w obu ekipach wiecej minut na parkiecie dostana rezerwowi a ze lawka Realu jest duzo mocniejsza to "krolewscy" nie powinni mie problemu z odniesieniem zwyciestwa.

#285393 03/02/2005 15:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witam,

Ja jeszcze pare słów off topic do gremlina... Człowieku opanuj sie!!! Co ty piep*** Normalnie krew mnie zalewa jak czytam wynurzenia typu "to se sprawdzcie ostatnie 2 dni amkwisha w NBA" Co ty ku*** mozesz powiedziec po 2 dniach.. Nie czytasz chyba tego forum dosc namietnie i regularnie, jakbys tak robil to wiele razy byc zobaczyl ze On gra full kasy na studenciaków z NCAAB, a NBA traktuje rozrywkowo i bardzo lekko... Także dzieki Jego typom wygralem kupe kasy na NCAAB... a NBA jaka jest w tym roku kazdy widzi... Takze skoncz to pierd**** albo czytaj forum dokladniej i tyle...


A teraz do tematu. Moją uwage zwrocila linia 155,5-156,5 na mecz Climamio-Prokom, co prawda pierwszy mecz underowy, padlo 146 punktow ale ostatnio Climamio zdecydowanie jesli wygrywa swoje mecze to ofensywa przy okazji tracac takze sporo punktow. Ostatnie 3 mecze w Euro to zdobycze 96 (z dogrywka), 88, 84 z tendecja zwyzkowa. Jak dla mnie moze peknac 100 dzisiaj a Prokom powinien cos dorzucic. Jak dla mnie szykuje sie ladny overek.

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 03/02/2005 15:09.
#285394 03/02/2005 16:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
ja mysle że interesjująca jest propozycja expekta
Bologna-Sopot (0-8,5) TYP: 1
sądze ze hp zostanie pokryte już po pierwszej połowie,

#285395 03/02/2005 16:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Po długiej przerwie spowodowanej atmosferą w tematach koszykarskich na tym forum, witam ponownie.
Dzisiaj proponuje co takiego:
Bologna -4.5 - Prokom Trefl +4,5 HT
Typ: 1
Bologna u siebie bardzo mocna, dobrze "ostrzelane" kosze(każdy powinien pamiętać ich % z gry na pomorzu). Do tego dochodzi jakś dziwna przypadłość Prokomu czyli słabsza postawa w pierwszych połowach spotkań. Kijek już zapowiedział, że będzie oszczędzał swoich graczy. Zapewne da więcej pograć centrowi z Bałkanó jak i Mario Bacikowi, bo wiadomym jest, że w T16 tylko w ostatnim meczu pogra Dylu. Szczególnie w grze Bacika widać brak rytmu meczowego. Mariusz jest zawodnikiem, który potrafi pograć 1 na 1 ale musi "czuć się" mocny.

pozdrawiam brokstar

#285396 03/02/2005 17:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Witam,

Ja jeszcze pare słów off topic do gremlina... Człowieku opanuj sie!!! Co ty piep*** Normalnie krew mnie zalewa jak czytam wynurzenia typu "to se sprawdzcie ostatnie 2 dni amkwisha w NBA" Co ty ku*** mozesz powiedziec po 2 dniach.. Nie czytasz chyba tego forum dosc namietnie i regularnie, jakbys tak robil to wiele razy byc zobaczyl ze On gra full kasy na studenciaków z NCAAB, a NBA traktuje rozrywkowo i bardzo lekko... Także dzieki Jego typom wygralem kupe kasy na NCAAB... a NBA jaka jest w tym roku kazdy widzi... Takze skoncz to pierd**** albo czytaj forum dokladniej i tyle...


A teraz do tematu. Moją uwage zwrocila linia 155,5-156,5 na mecz Climamio-Prokom, co prawda pierwszy mecz underowy, padlo 146 punktow ale ostatnio Climamio zdecydowanie jesli wygrywa swoje mecze to ofensywa przy okazji tracac takze sporo punktow. Ostatnie 3 mecze w Euro to zdobycze 96 (z dogrywka), 88, 84 z tendecja zwyzkowa. Jak dla mnie moze peknac 100 dzisiaj a Prokom powinien cos dorzucic. Jak dla mnie szykuje sie ladny overek.

Pozdrawiam
Dominik
w odpowiedzi na twojego niezbyt grzecznego posta informuje CIE ze TY wygrales a ja przegralem!!! wiec nie widze powodu abym mial byc szczesliwy, a moja opinia jest taka a nie inna i nie mysle zmieniac zdania pod wplywem emocji jakiegos tam giermka-pozdrawiam

#285397 03/02/2005 17:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
w odpowiedzi na twojego niezbyt grzecznego posta informuje CIE ze TY wygrales a ja przegralem!!! wiec nie widze powodu abym mial byc szczesliwy, a moja opinia jest taka a nie inna i nie mysle zmieniac zdania pod wplywem emocji jakiegos tam giermka-pozdrawiam

Rzeczywiscie, podszedlem do tego emocjonalnie... Ale popelniasz jeden najwiekszy blad jaki mozna popelnic.. Oskarzasz kogos o zle typy, ze sie nimi zasugerowales i przegrales.. Ile juz bylo apeli na forum o schowanie sobie swoich pretensji gleboko... Wiele mądrych osob nie podaje juz swoich przemyslen na forum bo nie chce im sie uzerac z tego typu atakami... Pamietaj masz swoja wole i to co zagrasz jest Twoja autonoiczna decyzja.. Nikomu nic do tego, ale i tobie nic do innych.. Uwazam iz posty dyskredytujace prace innych nawet po niepowodzeniach powinny byc ostro tepione.

Aha to awansowalem na giermka juz.. hm a myslalem ze wciaz jeszcze podnóżkiem jestem... Nie dostalem oficjalnej promocji... kurcze.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />


A teraz zeby post byl choc w polowie w temacie: Rzadko grywam jeden mecz i 1,2 i o/u, a jeszcze rzadziej na, lub przeciw polskiej druzynie, ale nie moglem sie powstrzymac dzis... Climamio (-8,5) uwazam za bardzo ladny typ do zagrania. Prokom awans ma. Mam nadzieje na radosna koszykowke z obu stron, a w takiej sytuacji nie oszukjmy sie ale moze sie to skonczyc sromotna kleska polskiego jedynaka.

Pozdrawiam
Dominik

#285398 03/02/2005 18:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
panathinaikos(-6.5)-ulker(+6.5) 2
panathinaikos-ulker 2

wiec tak panasie maja juz zapewniony awans ulker walczy o top16 jeszcze z malaga gdyz maja gorszy bilans w bezposrednich pojedynkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ........ na dodatek koniczynki maja powtorzony mecz z frankfurtem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />..... sorrki za dosc skape analizy ale wlasnie spadam na trening <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


treviso(-12)-pau (+12) 1
przyszedl Bluthental i wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by BeNiTooo; 03/02/2005 18:21.
#285399 03/02/2005 18:53
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
Panata-Ulker 1

Greccy kibice nie znoszą jak ich drużyny przegrywaja u siebie. Ostatnio chcieli nakopać piłkarzom panathinaikosu za porażkę z Xanthi. Mecze odpuszcza się na wyjazdach a nie u siebie, nawet gdy jest zapewniony awans. Ulker gra dla mnie coraz słabiej. Stawiam na Panatę 8/10

Estu-Real 2

OBIE DRUŻYNY GRAJĄ W JEDNEJ HALI, czyli właściwie obie grają u siebie. Gdyby było odwrotnie napisane to kurs by był 1,3 na real. Estu to po prostu słaba druzyna. Real ostatnio w nienajwyższej formie ale te derby po prostu musi wygrac. Dla mnie to typ tej kolejki 9/10

POZDRAWIAM

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,274 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1