Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Oj po przez email to cięzko cokolwiek tam załatwić jak ci odpowiedzą po tygodniu to i tak bedzie dobrze

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 203
Dostałem @ że moje Konto jest tymczasowo zablokowane , bo chcą załatwić parę spraw , ale gdy wchodzę na nie nie widać tego gdy chcę zlecić wypłatę to jest komunikat
Quote
Transakcja nie może być zrealizowana, gdyż opcja dokonywania przelewów wychodzących i płatności kartą kredytową/ debetową z Państwa konta została zablokowana.

Aby ją odblokować należy wpłacić środki na Państwa konto Moneybookers za pomocą przelewu bankowego.
Czy jak wpłacę przekazem Bankowym to będę mógł wypłacić bo tylko to chcę zrobić nie chce mi się z nimi gadać wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
No skoro tak napisałi to tak musi być to chyba dziala na zasadzie jak wypłata u buka aby wyplacic na daną forme trzeba przez nią wpłacić ja mam to samo ale zlecenia dokonywalem przez transfer24 a to chyba sie nie liczy smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 203
Ale chodzi o to że napisali @ że mam konto zablokowane i że muszę z nimi pogadać , ale ja tego nie widzę wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
no to pozostaje ci wysłać wiadomość i czekać, telefonicznie sprawy mozna załatwić nawet sprawnie no ale to koszta, jak masz problem z językiem to chyba mają tam polaka ale nie wiem w jakich godzinach obraduje.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Wiadomo coś o kartach bankomatowych Moneybookers?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by z o R r o
Wracając do włamań ciekawi mnie jak pokończyły się historie z poprzedniej fali (jakiś miesiąc, dwa temu). Podobno był już trop, imię, nazwisko, miasto - coś się ruszyło od tamtej pory? Policja w ogóle została powiadomiona? Czy każdy prowadził "śledztwo" na własną rękę? Okradzionych osób było chyba z kilkanaście. Wszyscy odpuścili?
Cisza...
Originally Posted by Gandhi
Wiadomo coś o kartach bankomatowych Moneybookers?
Przyłączam się do pytania.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
Originally Posted by z o R r o
[quote=z o R r o]Wracając do włamań ciekawi mnie jak pokończyły się historie z poprzedniej fali (jakiś miesiąc, dwa temu). Podobno był już trop, imię, nazwisko, miasto - coś się ruszyło od tamtej pory? Policja w ogóle została powiadomiona? Czy każdy prowadził "śledztwo" na własną rękę? Okradzionych osób było chyba z kilkanaście. Wszyscy odpuścili?


ja swoją sprawę zgłosiłem na policje od razu

Dołączył: Jan 2009
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 203
Wpłaciłem wczoraj kasę do MoneyBookers z banku z którego do buka jest kasa na drugi dzień , kiedy mogę się spodziewać przelewu na konto MoneyBookers ?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by marek-ziminski
Wpłaciłem wczoraj kasę do MoneyBookers z banku z którego do buka jest kasa na drugi dzień , kiedy mogę się spodziewać przelewu na konto MoneyBookers ?


Około dwóch dni.

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
wypłacał ktos od nich czekiem?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by Gandhi
Wiadomo coś o kartach bankomatowych Moneybookers?
No właśnie miały być od początku roku, a tu ani widu ani słychu na stronie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
mialy byc pod koniec stycznie lub poczatek lutego

Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Nie wiem czy oni sobie jaja robią? Jakieś 2-3, może 4 miechy temu zablokowali mi możliwość wypłat (jakaś masowa akcja wtedy była), ale wykonałem nakazaną przez nich weryfikację (nie pamiętam czego wtedy chcieli), dodatkowo zweryfikowałem adres (dla zwiększenia limitu).
Teraz po jakimś czasie w chodzę, a tu w wypłatach mam:


"Możliwość dokonywania przelewów oraz płatności kartą kredytową/debetową z Pana/i konta została zablokowana, w związku z czym zlecona transakcja nie może być zrealizowana.

W celu odblokowania konta, prosimy o przesłanie zeskanowanych kopii poniższych dokumentów:

* Ważny dokument tożsamości, np. paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy;
* Potwierdzenie miejsca zamieszkania, np. rachunek za media (gaz, prąd, telefon) lub wyciąg z konta bankowego;"


Nie wiem na jakiej podstawie znowu ta blokada i czego setny raz chcą weryfikować te same dane, ale jest to już trochę irytujące. Właściwie, co zrobię sobie jakąś przerwę z użytkowania mb, to po powrocie musze robić od nowa weryfikację wszystkiego co się da :/
Powiedzmy, że pierwszy punkt jestem w stanie spełnić, ale rachunków żadnych nie mam. Konto mam w mbanku, więc im mogę co najwyżej wysłać screena. Nie wiem tylko czy to ich zadowoli. A jakby mieli mi na podstawie tego nie odblokować, to wolałbym im tego nie słać.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Mam kilka pytań:
1)Czy przy wysyłaniu pieniędzy z MB do innego użytkownika wystarczy, że wpiszę jego e-mail(kwotę-->zatwierdzę)?
2)Jak on ma odebrać ten hajs? Za pomocą maila?
3)Ile trwa taka przesyłka?

Pewnie pytania wydadzą Wam się śmieszne, ale pierwszy raz bawię się w takie wysyłanie, dlatego pytam.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdro.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,670
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,670
Likes: 12
1/wystarczy
2/bedzie miał na koncie grin
3/sekunde ,moze dwie

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Już to rozkminiłem, ale dzięki za odpowiedź, heh ;]

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Wczoraj właśnie ktoś przelał sobie pieniądze na titan poker ([email protected]) z mojego MB. Jedna transakcja i za parę minut druga. Dziwne, że nie było kolejnych ponieważ w tym momencie miałem więcej pieniędzy.
Szukam spyware albo cokolwiek na komputerze - skąd mógł mieć moje hasło złodziej.
Kontakt z Titan Poker żenujący bo wprawdzie chyba znaleźli transakcje ale chcą abym pisał z e-maila zarejestrowanego aktualnie na koncie złodzieja :/

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
wczoraj wyslalem pytanie w nocy czy moje konto moze byc VIP smile

przed chwila Pani dzwoniila bardzo mila ze oczywiscie tak sie stalo, konto zostalo VIP, i juz teraz mam sie z nia bezposrednio kontaktowac we wszelkich sprawach, czyli taka exlusive obsluga VIP smile

fajno

Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
member
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 162
Jakis czas temu MB zaksiegowalo na moim koncie pare zlotych wink Oczywiscie skorzystalem z tego wspanialego bonusu wyplacajac pieniadze. Po jakimś czasie MB napisal do mnie maila z prosba o zwrot pieniazkow zaznaczajac ze w przypadku odmowy przekaza sprawe do Serious Organised Crime Agency.
Moze ktos wie jakie procedury prawne moze zastosowac MB w stosunku do mnie w przypadku nie oddania kasy? Czy to wogole sie oplaca?

Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1