|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
U niektórych rzeczywiście nie ma problemu, ale np z bet365 wymieniłem chyba z 10 maili i na razie wskórałem tylko tyle, że sprawa poszła do działu finansowego. Bez problemu poszło tylko w Betgun i Sportingbecie, u pozostałych buków na razie czekam na odpowiedzi po wysłaniu im screenów maili. Ile czasu zajmowała ci zmiana maila np u Betfair czy Bwin?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553 |
Panowie mam problem moje pieniadze a dokladnie czesc nz nich wyszkla dzis z nocy na adres jakiego nie znam  nie wiem czy ktos nie zhakowal mi konta ale mam pytanie gdzie moglo pojsc 15$ do adresu z koncowka @webdollars.com czy to jakies kasyno poker czy co ?/ dziekuje za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Nie wiem czemu po tylu wpisach o kradzieżach w tym temacie jeszcze ktoś trzyma jakieś pieniądze w Moneybookers dłużej niż 30minut. Większość kradzieży dokonywana jest według przewidywalnego schematu. A mianowicie najpierw poprzez pozykanie danych osobowych włam do bazy danych bukmachera albo poprostu dostęp do tych danych bo nie są to włamania do przypadkowych osób. Potem kiedy już złodziej posiada mail do MB następuje włamanie na skrzynkę pocztową posiadanego adresu email bo przecież wiadomo że każdy rejestruje się u buka, kasyna czy też pokeroomu na ten mail żeby później nie mieć problemów z wypłatą. Na dodatek większość gównianych pseudofirm handluje naszymi danymi osobowymi lub adresami poczty. Kiedy złodziej opanuje skrzynkę następuje przypomnienie hasła z MB i pieniądze zmieniają właściciela. MB jako firma ma poprostu to w dupie co dzieje się z pieniędzmi gdyby tak nie było mogliby w bardzo prosty sposób ograniczyć takie kradzieże. Wysyłając w liście na adres domowy każdemu użytkownikowi specjalny kod bezpieczeństwa bez którego nie dałoby się zlecić żadnej wpłaty i wypłaty bo podawanie daty urodzenia przy wypłacie to nawet nie jest śmieszne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553 |
ultra mi sie nikt nie wbil na poczte, Posiadam poczte na rosyjskim serwerze haslo spisane na kartce do kazdego bukmachra inne , poczta rowniez posiada inne , banki i mb tez. Pisalem do mb odpisali ze to ich wina ze zle cos podopisywali. ale co to za i meil i do czego nie mam pojecia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
ultra mi sie nikt nie wbil na poczte, Posiadam poczte na rosyjskim serwerze haslo spisane na kartce do kazdego bukmachra inne , poczta rowniez posiada inne , banki i mb tez. Pisalem do mb odpisali ze to ich wina ze zle cos podopisywali. ale co to za i meil i do czego nie mam pojecia @webdollars.com To mail który obsługuje pokeroomy na Bossmedia np. Paradise Poker
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
webdollar.com to sie zgodze ze obsluguje bossmedie ale webdollars.com? to jakas podrobka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
panowie takie pytanko jako ze zaczynam grac na necie mam pytanko wyslalem dokladnie pare minut temu kase z moneybookers do bet-at-home kiedy moge sie spodziewac pieniedzy na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553 |
odrazu , wplaty poprzez mb do bukmachera sa realizowane natychmiast. Odswiez balans salda w bet-at-home bo pewnie nie zrobiles tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 72 |
Mam pytanie odnośnie adresu email.Mam zarejestrowanych pięc różnych adresów(maximum)i chciałbym jeden z nich usunąc,żeby w jego miejsce zarejestrowac całkiem nowy adres.Próbowałem już usuwac,ale adres,który chciałem usunąc został tylko nieaktywny,a nie usunięty i nadal widnieje w rubryce obok pozostałych,z tym że jest przekreślony i przez to nie ma miejsca na nowy adres.POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nie mozesz juz dodac innego adresu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
adres,który chciałem usunąc został tylko nieaktywny,a nie usunięty i nadal widnieje w rubryce obok pozostałych To interesujące bo dostałem info od MB że musze zmienic adres email hasło i przesłac skany dokumentów żeby potwierdzić tożsamość bo jakas medna społeczna probowała ogołocić moje konto Jesli to jakas kanalia z forum to informuje że NIGDY nie trzymam tam żadnych srodków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
ciekawe mi raz ogołocili konto i po napisaniu do nich podania o zmiane adresu lub załozenie innego konta uzyskalem odpowiedz że można mieć tylko jedno konto a zmiana adresu jest niemożliwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553 |
panowie a ja mam pytanie bo nieclay miesiac temu wyczerpalem limit mb nie weryfikowal adresu by go zwiekszyc boi nie uzywalem mb. konto posiadlaem od pazdziernika i mam pytanie czy po 90dniach limit znow bede mial do wykorzystania owe powyzej 4000 zl brz weryfikacji?? i od kiedy jest liczone do to 90 dni od wykorzystania limitu czy od zalozenia konta? dzieki za odpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
panowie a ja mam pytanie bo nieclay miesiac temu wyczerpalem limit mb nie weryfikowal adresu by go zwiekszyc boi nie uzywalem mb. konto posiadlaem od pazdziernika i mam pytanie czy po 90dniach limit znow bede mial do wykorzystania owe powyzej 4000 zl brz weryfikacji?? i od kiedy jest liczone do to 90 dni od wykorzystania limitu czy od zalozenia konta? dzieki za odpowiedzi od wykorzystania limitu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185 |
przewalutowanie to maja !@#!%#%$3 ... fatalne.. duza marża
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9 |
Warto by zmienić walutę żeby uniknąć tego przewalutowania. Wiem, że nie da się tego zrobić "normalnie", dlatego zastanawiam się czy zamknięcie konta i utworzenie następnie nowego z inną walutą by przeszło. Próbował ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
az tak zle to chyba nie jest wypłata z buków czy z pokera na konto..tam to dopiero skubią PS:napisz do nich o zmiane waluty w sumie u nas za kilka lat też wchodzi euro i co wtedy??nowe konto lub to zmienią 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 72 |
nie mozesz juz dodac innego adresu A jednak można dodac nowy adres email.Trzeba tylko do nich napisac,podac który z pięciu adresów ma zostac skasowany i wyjaśnic dlaczego chce się skasowac.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
panowie a ja mam pytanie bo nieclay miesiac temu wyczerpalem limit mb nie weryfikowal adresu by go zwiekszyc boi nie uzywalem mb. konto posiadlaem od pazdziernika i mam pytanie czy po 90dniach limit znow bede mial do wykorzystania owe powyzej 4000 zl brz weryfikacji?? i od kiedy jest liczone do to 90 dni od wykorzystania limitu czy od zalozenia konta? dzieki za odpowiedzi od wykorzystania limitu w sensie jeśli ktoś wykorzystał go na raz, tak? bo jeśli ktoś wykorzystał powiedzmy połowę w styczniu, połowę w marcu, to w kwietniu (3 miechy od wykorzystania pierwszej połowy) nadal będzie miał do wykorzystania połowę limitu, a nie dopiero w czerwcu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka