Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
U niektórych rzeczywiście nie ma problemu, ale np z bet365 wymieniłem chyba z 10 maili i na razie wskórałem tylko tyle, że sprawa poszła do działu finansowego. Bez problemu poszło tylko w Betgun i Sportingbecie, u pozostałych buków na razie czekam na odpowiedzi po wysłaniu im screenów maili.
Ile czasu zajmowała ci zmiana maila np u Betfair czy Bwin?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
Panowie mam problem moje pieniadze a dokladnie czesc nz nich wyszkla dzis z nocy na adres jakiego nie znam laugh nie wiem czy ktos nie zhakowal mi konta ale mam pytanie gdzie moglo pojsc 15$ do adresu z koncowka

@webdollars.com

czy to jakies kasyno poker czy co ?/

dziekuje za pomoc

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Nie wiem czemu po tylu wpisach o kradzieżach w tym temacie jeszcze ktoś trzyma jakieś pieniądze w Moneybookers dłużej niż 30minut. Większość kradzieży dokonywana jest według przewidywalnego schematu. A mianowicie najpierw poprzez pozykanie danych osobowych włam do bazy danych bukmachera albo poprostu dostęp do tych danych bo nie są to włamania do przypadkowych osób. Potem kiedy już złodziej posiada mail do MB następuje włamanie na skrzynkę pocztową posiadanego adresu email bo przecież wiadomo że każdy rejestruje się u buka, kasyna czy też pokeroomu na ten mail żeby później nie mieć problemów z wypłatą. Na dodatek większość gównianych pseudofirm handluje naszymi danymi osobowymi lub adresami poczty. Kiedy złodziej opanuje skrzynkę następuje przypomnienie hasła z MB i pieniądze zmieniają właściciela.
MB jako firma ma poprostu to w dupie co dzieje się z pieniędzmi gdyby tak nie było mogliby w bardzo prosty sposób ograniczyć takie kradzieże. Wysyłając w liście na adres domowy każdemu użytkownikowi specjalny kod bezpieczeństwa bez którego nie dałoby się zlecić żadnej wpłaty i wypłaty bo podawanie daty urodzenia przy wypłacie to nawet nie jest śmieszne.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
ultra mi sie nikt nie wbil na poczte, Posiadam poczte na rosyjskim serwerze haslo spisane na kartce do kazdego bukmachra inne , poczta rowniez posiada inne , banki i mb tez. Pisalem do mb odpisali ze to ich wina ze zle cos podopisywali. ale co to za i meil i do czego nie mam pojecia

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by morski_ptak
ultra mi sie nikt nie wbil na poczte, Posiadam poczte na rosyjskim serwerze haslo spisane na kartce do kazdego bukmachra inne , poczta rowniez posiada inne , banki i mb tez. Pisalem do mb odpisali ze to ich wina ze zle cos podopisywali. ale co to za i meil i do czego nie mam pojecia
@webdollars.com
To mail który obsługuje pokeroomy na Bossmedia np. Paradise Poker

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
webdollar.com to sie zgodze ze obsluguje bossmedie
ale webdollars.com? to jakas podrobka tongue

Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
panowie takie pytanko jako ze zaczynam grac na necie mam pytanko wyslalem dokladnie pare minut temu kase z moneybookers do bet-at-home kiedy moge sie spodziewac pieniedzy na koncie

Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
odrazu , wplaty poprzez mb do bukmachera sa realizowane natychmiast.

Odswiez balans salda w bet-at-home bo pewnie nie zrobiles tego smile

Dołączył: May 2006
Posty: 72
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 72
Mam pytanie odnośnie adresu email.Mam zarejestrowanych pięc różnych adresów(maximum)i chciałbym jeden z nich usunąc,żeby w jego miejsce zarejestrowac całkiem nowy adres.Próbowałem już usuwac,ale adres,który chciałem usunąc został tylko nieaktywny,a nie usunięty i nadal widnieje w rubryce obok pozostałych,z tym że jest przekreślony i przez to nie ma miejsca na nowy adres.POZDRAWIAM

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
nie mozesz juz dodac innego adresu

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by zbyszeg
adres,który chciałem usunąc został tylko nieaktywny,a nie usunięty i nadal widnieje w rubryce obok pozostałych

To interesujące bo dostałem info od MB że musze zmienic adres email hasło i przesłac skany dokumentów żeby potwierdzić tożsamość bo jakas medna społeczna probowała ogołocić moje konto puke

Jesli to jakas kanalia z forum to informuje że NIGDY nie trzymam tam żadnych srodków smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
ciekawe mi raz ogołocili konto i po napisaniu do nich podania o zmiane adresu lub załozenie innego konta uzyskalem odpowiedz że można mieć tylko jedno konto a zmiana adresu jest niemożliwa smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
panowie a ja mam pytanie bo nieclay miesiac temu wyczerpalem limit mb nie weryfikowal adresu by go zwiekszyc boi nie uzywalem mb.
konto posiadlaem od pazdziernika i mam pytanie czy po 90dniach limit znow bede mial do wykorzystania owe powyzej 4000 zl brz weryfikacji?? i od kiedy jest liczone do to 90 dni od wykorzystania limitu czy od zalozenia konta? dzieki za odpowiedzi

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by morski_ptak
panowie a ja mam pytanie bo nieclay miesiac temu wyczerpalem limit mb nie weryfikowal adresu by go zwiekszyc boi nie uzywalem mb.
konto posiadlaem od pazdziernika i mam pytanie czy po 90dniach limit znow bede mial do wykorzystania owe powyzej 4000 zl brz weryfikacji?? i od kiedy jest liczone do to 90 dni od wykorzystania limitu czy od zalozenia konta? dzieki za odpowiedzi

od wykorzystania limitu

Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
przewalutowanie to maja !@#!%#%$3 ... fatalne.. duza marża

Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
Warto by zmienić walutę żeby uniknąć tego przewalutowania. Wiem, że nie da się tego zrobić "normalnie", dlatego zastanawiam się czy zamknięcie konta i utworzenie następnie nowego z inną walutą by przeszło. Próbował ktoś?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
az tak zle to chyba nie jest wypłata z buków czy z pokera na konto..tam to dopiero skubią

PS:napisz do nich o zmiane waluty w sumie u nas za kilka lat też wchodzi euro i co wtedy??nowe konto lub to zmienią smile

Dołączył: May 2006
Posty: 72
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 72
Originally Posted by yaaho
nie mozesz juz dodac innego adresu
A jednak można dodac nowy adres email.Trzeba tylko do nich napisac,podac który z pięciu adresów ma zostac skasowany i wyjaśnic dlaczego chce się skasowac.Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by morski_ptak
panowie a ja mam pytanie bo nieclay miesiac temu wyczerpalem limit mb nie weryfikowal adresu by go zwiekszyc boi nie uzywalem mb.
konto posiadlaem od pazdziernika i mam pytanie czy po 90dniach limit znow bede mial do wykorzystania owe powyzej 4000 zl brz weryfikacji?? i od kiedy jest liczone do to 90 dni od wykorzystania limitu czy od zalozenia konta? dzieki za odpowiedzi

od wykorzystania limitu

w sensie jeśli ktoś wykorzystał go na raz, tak? bo jeśli ktoś wykorzystał powiedzmy połowę w styczniu, połowę w marcu, to w kwietniu (3 miechy od wykorzystania pierwszej połowy) nadal będzie miał do wykorzystania połowę limitu, a nie dopiero w czerwcu?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
zgadza się

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, aker, Lukasz111, rafal08, burbon), 1,745 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,766
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1