|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Dobry pomysl w sumie, nie widze przeciwskazan osobiscie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853 |
Oryginalnie wysłał komarek: [qb]Witam
Mam mala propozycje. Zastanawiam sie czy nie byloby lepiej gdybysmy w 1 tygodniu wso zawierali kilka np. 3-4 (w zaleznosci od ilosci postow). Chodzi mi o to aby nie robic balaganu w Sports Insider otwierajac co tydzien nowy temat. Co o tym myslicie?
Pozdrawiam komarek[/qb] Mi to w zaden sposób nie przeszkadza.Czyli jestem za. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853 |
LM01$ 27.11 16:15 Groclin-Manchester City (Awans- GROCLIN) 1,96 profesjonal
W ostatnich meczach w swojej lidze Man.City pokazuje ogromna nie skutecznosc a takze dziurawą obronę (2 razy po 0-3).Chyba duzy slad na takiej obecnej formie zostawił remis w pierwszym meczu druzyn,ktorych mezc omawiam. Troche tutaj kieruje sie patriotyzmem i chęcią ogladania 2 polskich druzyn na arenie miedzynarodowej wiosną.Mysle,ze stac Grodziszczan na awans do kolejnej rundy co by z pewnoscią pokazał ze nieco nasz futbol sie odradza.Jesli szczęscie będize dopisywac tak jak w meczu poprzednim,a linia ataku i pomocy będzie starala sie szybkimi akcjami zagrozic bramce MC,wszystko moze sie zdarzyc.Trzeba wykorzystac male rozbicie wsród gosci-kontuzje na pozycji bramkarza-i odprawic teoretycznie mocniejsza ekipę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
L03$ 27.11.2003 20.00 W.Krakow-Val.Oslo 1-1,65 (fa+2) przepasc miedzy tymi druzynami jest ogromna i ten mecz to potwierdzi.wisla, mistrz polski,mistrz jesieni obecnych rozgrywek bez wiekszych problemow powinien zostawic w pokonanym polu norwegow.bilans spotkan krakowian w tym sezonie u siebie 7-0-0 25-5 mowi sam za siebie.nie przejmowal bym sie absencja jopa i gorawskiego.norwegowie szczesliwi po meczu barazowym,ktory pozwolil im utrzymac sie w lidze wykonali plan minimum i to im wystarczy.biala gwiazda godnie tym spotkaniem pozegna kibicow i bedzie to stanowilo ukoronowanie ich polrocznego wysilku. TYP:1 (fa+2) kurs z profa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
L03$ 26.11.2003 20.45 Ajax-AC Milan 2-2,68 prof moja uwage przyciagnal ten mecz z powodu plagi kontuzji jaka wystapila w druzynie ajaxu.w srodowym spotkaniu nie zagraja:Hatem Trabelsi, John O"Brien, Steven Pienaar, Wesley Sonck, Maarten Stekelenburg (kontuzje), Zdenek Gryger i Rafael van der Vaart (kartki). Także z powodu kontuzji zagrożone są występy Maxwella, Zlatana Ibrahimovicia i Jelle"a van Damme"a. bez tych graczy z solidnym milanem zwyciestwo jest niemozliwe.jednak nalezy wziasc pod uwage,iz moze to byc zaslona dymna przed spotkaniem z ostatnim triumfatorem ligi mistrzów.kurs w kazdym razie kuszacy. TYP:2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Jesli dobrze pamietam podobna lista wykluczen porykal sie Ajax w lidze, gdzie to po ladnej i kontrolowanej grze wygral 3:1 z Heerenveen.. Nie za darmo daja taki wysoki kurs..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
.. Mam przeczucie iz Milan bedzie gral na remis, jak powszechnie wiadomo, Wlosci podobnie jak Niemcy potrafia grac 'na wynik' - wczoraj Bayern pokazal, dzisiaj moze byc analogicznie, gdyz pilkarze z San Siro nie musza tego spotkania wygrac, a remis nadal podtrzymalby hierarchie w grupie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
LM02$ 29.11.2003 16:00 Livingston - Dundee (1) 2,21 - ssp Nie bede sie rozpisywal o tym spotkaniu. Niestety wiekszosc firm zdjela go juz z oferty a to dlatego, ze Dundee przed tym spotkaniem sprzedalo 20 zawodnikow z Ravanellim na czele. W obliczu takich zmian nie widze innego wyjscia jak wygrana gospodarzy. Mozna to jeszcze grac np. w BetOnBet [ betonbet.net], ktory akurat ma promocje i daje 5 Euro free. Dodam jeszcze, ze Livingstone na wlasnym stadionie przegralo do tej pory 1 mecz, 2 wygrywajac a 3 remisujac (m.in z Rangers).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
:rolleyes: Radj ciekawe tylko czy ktoś Ci to wystawi, gdyż zapewne zauważyłeś, że Betonbet to p2p.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor: [qb] :rolleyes: Radj ciekawe tylko czy ktoś Ci to wystawi, gdyż zapewne zauważyłeś, że Betonbet to p2p.[/qb] Wiem, ze p2p. Widzialem, ze jest w ofercie czy wystawia zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ten mecz mozna bylo grac w Easybets, niestety juz zablokowali. SSP daje, tylko u nich sa problemy z wyplata, chociaz ktos ostatnio na forum pisal, ze udalo mu sie wyciagnac pieniadze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Yo Arcy, jesli na powaznie jestes zainteresowany zagraniem tego spotkania, a nie jak wiekszosc tylko na sucho (norma na tym foru) to proponuje zagrac w GWbet.com - kiedys tam zalozylem konto, bez problemow, wyplata/wplata, teraz tez bez problemow poszla transakcja depozytu via credic card; wiec rekomenuje Ci tego buka, wiarygodnosc itd. - kurs 1.9 ale spiesz sie, poniewaz maja sklonnosc do blokowania meczy.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Witam
nie mam w zwyczaju wpłacać kapitału do jakiegoś ogólnie nieznanego buka z powodu jednego meczu po kursie 1.90. Poza tym i tak nie mam teraz takiej możliwości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , jednak dziękuję za rekomendację. Co do "suchości" to przecież to normalne, że nie zagrasz wszystkich proponowanych przez siebie meczy - chociażby ze względu na brak konta u jakiegoś buka - chyba, że masz jakieś boskie info, ale o tym nie wspomnisz, bo zostaniesz uznany za normę tego forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor: [qb]Witam
nie mam w zwyczaju wpłacać kapitału do jakiegoś ogólnie nieznanego buka z powodu jednego meczu po kursie 1.90. Poza tym i tak nie mam teraz takiej możliwości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , jednak dziękuję za rekomendację. Co do "suchości" to przecież to normalne, że nie zagrasz wszystkich proponowanych przez siebie meczy - chociażby ze względu na brak konta u jakiegoś buka - chyba, że masz jakieś boskie info, ale o tym nie wspomnisz, bo zostaniesz uznany za normę tego forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam[/qb] Mialem napisac o GWbet.com, skoro ich nie znasz, to mzoe slyszales o Sportwetten Gera, u nich takze mecz dostepny do zagrania (2,10).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
:rolleyes: jesteś pewien? Gera ma to do siebie, że jak się zalogujesz to ma całkiem inną ofertę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor: [qb] :rolleyes: jesteś pewien? Gera ma to do siebie, że jak się zalogujesz to ma całkiem inną ofertę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] W chwili gdy to pisalem bylo 2,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Po zalogowaniu się? cóż nie zdążyłem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853 |
LM01$ 27.11 18:00 KRKA - Siena (2) 1,50 profesjonal
Gospodarze to do tej pory dostarczyciel punktów,jedyny opór zdołali stawic u siebie Maccabi,jednak miało to miejsce w pierwsej kolejce teraz KRKA boryka sie ze sporymi klopotami.Becirovic,Gardner,Grgurevic,Gnijdic są kontuzjowani i nie wystąpią w dziesiejszym meczu.Do tego gospodarze maja nowych zawodnikow ktorzy są nie zgrani z zespołem,tym trudniej bedize pokonac Siene. Wlosi z pewnoscią przystąpią w pełni zmobilizowani do spotkania,gdyz zwyciestwo na obcym terenie jest dzis bardzo mozliwe i bedą chcieli je odniesć.Wydaje mi sie duza przewaga Sieny zarysuje sie w starciach podkoszowych tacy zawodnicy jak Andersen,Chiacig czy Galanda są bardzo dobrzy w starciach na deskach,dlatego jak wiele druzyn z bylej Jugosławii,takze KRKA będize szukac swoje szansy na obwodzie.Jednak mysle ze to nie da dosc duzej przewagi aby gospodarze mogli odniesc 1 zwyciestwo w Eurolidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806 |
Oryginalnie wysłał L1n0': [qb]Yo Arcy, jesli na powaznie jestes zainteresowany zagraniem tego spotkania, a nie jak wiekszosc tylko na sucho (norma na tym foru) to proponuje zagrac w GWbet.com - kiedys tam zalozylem konto, bez problemow, wyplata/wplata, teraz tez bez problemow poszla transakcja depozytu via credic card; wiec rekomenuje Ci tego buka, wiarygodnosc itd. - kurs 1.9 ale spiesz sie, poniewaz maja sklonnosc do blokowania meczy.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.[/qb] Pojawił się u WillHilla 1.57 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Podsumowanie poprzedniego tygodnia:
Rozstrzygnietych typow - 5 (3 trafione) Skutecznosc LM – 60%
LM01$ 22.11 15:30 Wolfsburg-Borussia M'Gladbach (1) 1,57 profesjonal-Kejar (PUDLO) LM01$ 23.11 17:30 Freiburg-Frankfurt 1 1,7 profesjonal-Kejar (OK)
LM05$ 22.11 20:00 NEC Nijmegen - PSV Eindhoven (2) 1,70 Max-Tip-L1n0 (OK) LM05$ 22.11 18:00 Modena - Juventus (2) 1,75 Expekt-L1n0 (OK) LM05$ 23.11 17:00 Murcia - Valencia (2) 1,85 Toto-Mix-L1n0 (PUDLO)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|