|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Na Norwegów jest już 3,03 w Fortunie.Za grosze zagram na nich ,ale gdy Polska wygra będę jeszcze bardziej zadowolony niż gdy wygrają Norwedzy.Serio ciężko coś wymyślić w tym meczu ,Polacy pokazali że potrafią zagrać świetnie.Ba zapowiada się interesujące spotkanie.Oby los nie spłatał figla w meczu Danii z Niemcami co rozwiało by nasze nadzieje o medalach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Też połakomiłem się na Norwegów, złapałem troszke wczesniej w Fortunie po @2.91. Mysle , ze kursy powinny byc ustawione na poziomie 2.0 - 2.0 .Zarówno Polacy jak i gracze ze Skandynawii grają mecz o być albo nie być w top4. Norwegowie zaskakują dobrą dyspozycją w obronie, posiadają najlepszego bramkarza Mistrzostw - Ege, bardzo silne skrzydła. Problemem jest koncentracja, co pokazala koncowka z Niemcami. Sercem za Polakami, rozumem za Norwegami. GL
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Panowie a jak tam Hens i Kraus? Jest jakieś pewne info co do tego czy będą dziś do dyspozycji? Jak ważni to zawodnicy dla Niemiec? Z góry dziekuję za informację  Ktoś się wczoraj w sportowym wieczorze na TVP wypowiadał, że to 40% wartości drużyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
ktoś już tutaj to wspominał : czekać na rozwój wypadków w meczu Dania - Niemcy, ewentualnie teraz zagrać na Polskę z handi, bo jak skończy się ten mecz korzystnie dla Polaków, to kursy zaczną wariować. Wyczytałem to wyżej i popieram, bo uważam, ze tak będzie rozsądniej i opłacalniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745 |
A jak z Francją Panowie myślicie ? Widziałem, że wszyscy ich wychwalają a kurs bardzo kuszący...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Kirył Lazarov - powyżej 8,5 bramek.
Dzisiaj Macedonia gra z Serbią. Jak juz wspomniałem bez swojego rozgrywającego Mojsovskiego. Serbia natomiast gra szybką piłke i traci mnóstwo bramek. 35 Z Niemcami, 37 z Danią, 32 z Brazylią. Praktycznie w każdym meczy w okolicach 30 bramek. Gwiazda Macedoni nie będzie miała problemów z rzuceniem 10 goli
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2008
Posty: 302 |
Ja jak juz pisalem wczesniej dzisiaj zdecydowanie gram na wygrana Niemiec.Oni uwazaja ze sedziowie ich skrzywdzili w ostatnim meczu i jestem pewien ze w ich oczach dzisiaj bedzie ogromna zlosc,nienawisc i wszystko co najgorsze ale to im pewnie pomoze wzniesc sie na wyzyny swoich umiejetnosci zeby cos komus udowodnic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403 |
Kirył Lazarov - powyżej 8,5 bramek.
Dzisiaj Macedonia gra z Serbią. Jak juz wspomniałem bez swojego rozgrywającego Mojsovskiego. Serbia natomiast gra szybką piłke i traci mnóstwo bramek. 35 Z Niemcami, 37 z Danią, 32 z Brazylią. Praktycznie w każdym meczy w okolicach 30 bramek. Gwiazda Macedoni nie będzie miała problemów z rzuceniem 10 goli mozesz podac buka? w ktorym jest ten pick @Dania - Niemcy. Sama ambicja i zloscia sie meczu nie wygra. A Dunczycy sie Niemcom nie poloza. Dla mnie dzis Christiansen over 5,5 po 1.85 exp
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Kirył Lazarov - powyżej 8,5 bramek.
Dzisiaj Macedonia gra z Serbią. Jak juz wspomniałem bez swojego rozgrywającego Mojsovskiego. Serbia natomiast gra szybką piłke i traci mnóstwo bramek. 35 Z Niemcami, 37 z Danią, 32 z Brazylią. Praktycznie w każdym meczy w okolicach 30 bramek. Gwiazda Macedoni nie będzie miała problemów z rzuceniem 10 goli mozesz podac buka? w ktorym jest ten pick @Dania - Niemcy. Sama ambicja i zloscia sie meczu nie wygra. A Dunczycy sie Niemcom nie poloza. Dla mnie dzis Christiansen over 5,5 po 1.85 exp Ladbrokes, Nordic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
panowie ogolnie wiadomo ze jak niemcy przegraja, a polska wygra to awansujemy... a remis daje awans norwegii... ale... co bedzie jezeli niemcy przegraja u nas bedzie remis a do tego serbia ogra macedonie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Polska - Niemcy 23-30
Serbia - Norwegia 27-26
Niemcy - Norwegia 24-25
Serbia - Polska 23-35
Serbia - Niemcy 31-31
Norwegia - Polska remis dajmy na to: 25-25
niemcy +6 polska +5 norwegia 0 serbia -11
wtedy moze sie okazac ze zabraknie nam jednej bramki... dopiero teraz zrozumialem czemu w meczu z serbia tak bardzo liczyly sie bramki i niepotrzebnie roztrwoniona przewaga w koncowe...
grunt ze jak wygra serbia a niemcy przegraja to remis w naszym meczu premiuje niemcow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
w powyzszej tabeli olem napisac ze w tych meczach kazda druzyna zdobyla po 3 pkt wiec dlatego licza sie bramki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
Polska dzis wygrywa z Norwegia nie widze innej opcji ,rozwazacie na 2tsrony tematu ewentualne mozliwosci nie wygranej Polski. Jedziemy z nimi tak jak z Serbia i Dania i koniec. Niemcy z Norwegia przegrali ,zremisowlai z Serbia bo wcale nie sa tacy dobrzy. Na medal na pewno nie zasluguja. Polska ma jakis pieprozny kompleks,nie weim siedzi im cos w psychice i nie moga z tymi szwabami wygrac. W reczna nozna itp. Jedyna rzecz czego sie obaiwam to x Niemcy Dania. Bo win Polski to 95%
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
hooltek odnosnie kompleksu szwabow to dobrze ze taki sport jak siatkowka istnieje  ja tez mysle ze pojedziemy z niemcami... tą teorią chcialem tylko pokazac ze brakuje nam jednej bramki by wystarczal nam remis w meczu z norwegia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Polska jedzie z Norwegią. Gra na 100%, nawet jak bedzie tam remis. Ten kto pisał, że remis Niemców to kurs 30 to głupota, jest 10. Widac jacy z Was patrioci, że w Polske nie wierzycie. Oni nie odpuszczą i tyle. NIe po to te 2 dni sie przygotwują zeby oddac. Modle się zeby nie padl ten nieszczęsny remis, a potem wielki mecz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Polska jedzie z Norwegią. Gra na 100%, nawet jak bedzie tam remis. Ten kto pisał, że remis Niemców to kurs 30 to głupota, jest 10. Widac jacy z Was patrioci, że w Polske nie wierzycie. Oni nie odpuszczą i tyle. NIe po to te 2 dni sie przygotwują zeby oddac. Modle się zeby nie padl ten nieszczęsny remis, a potem wielki mecz! tutaj nie zgodzę się z Tobą. remis eliminuje nas z turnieju. spróbuj sobie wyobrazić że za chwilę wychodzisz na parkiet, będzie trzeba się przepychać, biegać, wysilać, krzywić z bólu, walczyć do upadłego, pokonać samego siebie. wszystko po to żeby po ostatnim gwizdku dostać w nagrodę bilety do półfinału. a teraz pomyśl że to wszystko nie ma sensu, bo co najwyżej bliscy poklepią Cie po plecach, napiszą parę ciepłych słów w bulwarówkach gdzie tydzień temu po meczu z Niemcami uważali Cię za amatora i człowieka bez charakteru, nic to! i tak trzeba pakować walizki. nawet jak nasi wyjdą bojowo nastawieni to ujdzie powietrze w pewnym momencie. dojdzie zmęczenie, nerwy, zacznie się bunt ogranizmu po co to wszystko skoro pokojówka już czeka na gwizdek bo chce posprzątać po nich pokoje. na szczęście to działa również w drugą stronę. zwycięstwo Niemców to out dla Wikingów. wtedy najprawdopodobniej ich zniszczymy, jak oni nas przy remisie. idealny wariant - win Dunoli, my wygrywamy i śpiewamy Deutchland, Deutchland auf wiedersehen i bijemy się z Chorwatami/Francuzami o finał. jakie to by było piękne, jak feniks z popiołów powstaniemy? chciałbym. dlatego kibicuje Niemcom, bo przy wygranej Danii Wikingi mają taką motywację jak my. sportowo fifty-fifty, przecież to silne chłopy z rewelacyjnym bramkarzem. boję się że nasi po 2 takich meczach mogą mieć gorszy dzień. nie wiem czy można 3 mecze z rzędu zagrać na takim poziomie, zresztą mieliśmy trochę szczęścia, zrywy które wstrząsnęly rywalem a duże przewagi ciężko odrobić, czego zasmakowalismy z Niemiaszkami. grałem na naszych i z Danią i z Serbią. dziś gram Norge. po prostu kursy irracjonalne. oczywiscie duble Norge + X, i Norge + Dania u różnych buków gdzie złapałem na to wyższe kursy. stawki może nie szokują, ale prawdopodobieństwo zajścia razem tych wydarzeń oceniam dużo wyżej niż pokazują kursy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
nie no grać na Polaków bo jest się patriotą to głupio trochę. Tak jak byś naszych orełów  w piłke stawiał. Ale tutaj sprawa jest inna. Polacy mają argumenty na Norwegię, wiedzą jak się gra i nie widze podstaw by ten mecz mógł zostać odpuszczony. Norwedzy prezentują się dość dobrze, ale nie zawsze trzeba być w świetnej formie. Zwłaszcza że to chyba nie jest jakiś wielce doświadczony zespoł (?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Jezeli wygraja Niemcy, to Norwegowie odpadają ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Polska dzis wygrywa z Norwegia nie widze innej opcji ,rozwazacie na 2tsrony tematu ewentualne mozliwosci nie wygranej Polski. Jedziemy z nimi tak jak z Serbia i Dania i koniec. Niemcy z Norwegia przegrali ,zremisowlai z Serbia bo wcale nie sa tacy dobrzy. Na medal na pewno nie zasluguja. Polska ma jakis pieprozny kompleks,nie weim siedzi im cos w psychice i nie moga z tymi szwabami wygrac. W reczna nozna itp. Jedyna rzecz czego sie obaiwam to x Niemcy Dania. Bo win Polski to 95% nie kompromituj sie !!! jakby na 95% Polacy mieli wygrać to miałbyś dziś kurs 1.05 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Jezeli wygraja Niemcy, to Norwegowie odpadają ? http://sport.wp.pl/wid,10788337,kat,65242,title,MS-szok-Kibicujemy-Niemcom,wiadomosc.html
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|