Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 19 1 2 10 11 12 13 14 18 19
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Na Norwegów jest już 3,03 w Fortunie.Za grosze zagram na nich ,ale gdy Polska wygra będę jeszcze bardziej zadowolony niż gdy wygrają Norwedzy.Serio ciężko coś wymyślić w tym meczu ,Polacy pokazali że potrafią zagrać świetnie.Ba zapowiada się interesujące spotkanie.Oby los nie spłatał figla w meczu Danii z Niemcami co rozwiało by nasze nadzieje o medalach.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Też połakomiłem się na Norwegów, złapałem troszke wczesniej w Fortunie po @2.91. Mysle , ze kursy powinny byc ustawione na poziomie 2.0 - 2.0 .Zarówno Polacy jak i gracze ze Skandynawii grają mecz o być albo nie być w top4. Norwegowie zaskakują dobrą dyspozycją w obronie, posiadają najlepszego bramkarza Mistrzostw - Ege, bardzo silne skrzydła. Problemem jest koncentracja, co pokazala koncowka z Niemcami. Sercem za Polakami, rozumem za Norwegami. GL

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by Bullet
Panowie a jak tam Hens i Kraus? Jest jakieś pewne info co do tego czy będą dziś do dyspozycji? Jak ważni to zawodnicy dla Niemiec? Z góry dziekuję za informację smile

Ktoś się wczoraj w sportowym wieczorze na TVP wypowiadał, że to 40% wartości drużyny

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
ktoś już tutaj to wspominał : czekać na rozwój wypadków w meczu Dania - Niemcy, ewentualnie teraz zagrać na Polskę z handi, bo jak skończy się ten mecz korzystnie dla Polaków, to kursy zaczną wariować.
Wyczytałem to wyżej i popieram, bo uważam, ze tak będzie rozsądniej i opłacalniej wink

Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
A jak z Francją Panowie myślicie ? Widziałem, że wszyscy ich wychwalają a kurs bardzo kuszący...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Kirył Lazarov - powyżej 8,5 bramek.

Dzisiaj Macedonia gra z Serbią. Jak juz wspomniałem bez swojego rozgrywającego Mojsovskiego. Serbia natomiast gra szybką piłke i traci mnóstwo bramek. 35 Z Niemcami, 37 z Danią, 32 z Brazylią. Praktycznie w każdym meczy w okolicach 30 bramek. Gwiazda Macedoni nie będzie miała problemów z rzuceniem 10 goli

Dołączył: Feb 2008
Posty: 302
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 302
Ja jak juz pisalem wczesniej dzisiaj zdecydowanie gram na wygrana Niemiec.Oni uwazaja ze sedziowie ich skrzywdzili w ostatnim meczu i jestem pewien ze w ich oczach dzisiaj bedzie ogromna zlosc,nienawisc i wszystko co najgorsze ale to im pewnie pomoze wzniesc sie na wyzyny swoich umiejetnosci zeby cos komus udowodnic.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Originally Posted by drfocus
Kirył Lazarov - powyżej 8,5 bramek.

Dzisiaj Macedonia gra z Serbią. Jak juz wspomniałem bez swojego rozgrywającego Mojsovskiego. Serbia natomiast gra szybką piłke i traci mnóstwo bramek. 35 Z Niemcami, 37 z Danią, 32 z Brazylią. Praktycznie w każdym meczy w okolicach 30 bramek. Gwiazda Macedoni nie będzie miała problemów z rzuceniem 10 goli

mozesz podac buka? w ktorym jest ten pick


@Dania - Niemcy. Sama ambicja i zloscia sie meczu nie wygra. A Dunczycy sie Niemcom nie poloza.
Dla mnie dzis
Christiansen over 5,5 po 1.85 exp

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Originally Posted by Mak0ss
Originally Posted by drfocus
Kirył Lazarov - powyżej 8,5 bramek.

Dzisiaj Macedonia gra z Serbią. Jak juz wspomniałem bez swojego rozgrywającego Mojsovskiego. Serbia natomiast gra szybką piłke i traci mnóstwo bramek. 35 Z Niemcami, 37 z Danią, 32 z Brazylią. Praktycznie w każdym meczy w okolicach 30 bramek. Gwiazda Macedoni nie będzie miała problemów z rzuceniem 10 goli

mozesz podac buka? w ktorym jest ten pick


@Dania - Niemcy. Sama ambicja i zloscia sie meczu nie wygra. A Dunczycy sie Niemcom nie poloza.
Dla mnie dzis
Christiansen over 5,5 po 1.85 exp


Ladbrokes, Nordic

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
panowie ogolnie wiadomo ze jak niemcy przegraja, a polska wygra to awansujemy... a remis daje awans norwegii... ale... co bedzie jezeli niemcy przegraja u nas bedzie remis a do tego serbia ogra macedonie???


Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Polska - Niemcy 23-30

Serbia - Norwegia 27-26

Niemcy - Norwegia 24-25

Serbia - Polska 23-35

Serbia - Niemcy 31-31

Norwegia - Polska remis dajmy na to: 25-25

niemcy +6
polska +5
norwegia 0
serbia -11

wtedy moze sie okazac ze zabraknie nam jednej bramki... dopiero teraz zrozumialem czemu w meczu z serbia tak bardzo liczyly sie bramki i niepotrzebnie roztrwoniona przewaga w koncowe...

grunt ze jak wygra serbia a niemcy przegraja to remis w naszym meczu premiuje niemcow





Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
w powyzszej tabeli olem napisac ze w tych meczach kazda druzyna zdobyla po 3 pkt wiec dlatego licza sie bramki.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
Polska dzis wygrywa z Norwegia nie widze innej opcji ,rozwazacie na 2tsrony tematu ewentualne mozliwosci nie wygranej Polski. Jedziemy z nimi tak jak z Serbia i Dania i koniec. Niemcy z Norwegia przegrali ,zremisowlai z Serbia bo wcale nie sa tacy dobrzy. Na medal na pewno nie zasluguja. Polska ma jakis pieprozny kompleks,nie weim siedzi im cos w psychice i nie moga z tymi szwabami wygrac. W reczna nozna itp. Jedyna rzecz czego sie obaiwam to x Niemcy Dania. Bo win Polski to 95%

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
hooltek odnosnie kompleksu szwabow to dobrze ze taki sport jak siatkowka istnieje smile

ja tez mysle ze pojedziemy z niemcami... tą teorią chcialem tylko pokazac ze brakuje nam jednej bramki by wystarczal nam remis w meczu z norwegia

Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Polska jedzie z Norwegią. Gra na 100%, nawet jak bedzie tam remis. Ten kto pisał, że remis Niemców to kurs 30 to głupota, jest 10. Widac jacy z Was patrioci, że w Polske nie wierzycie. Oni nie odpuszczą i tyle. NIe po to te 2 dni sie przygotwują zeby oddac. Modle się zeby nie padl ten nieszczęsny remis, a potem wielki mecz!

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by kumichal
Polska jedzie z Norwegią. Gra na 100%, nawet jak bedzie tam remis. Ten kto pisał, że remis Niemców to kurs 30 to głupota, jest 10. Widac jacy z Was patrioci, że w Polske nie wierzycie. Oni nie odpuszczą i tyle. NIe po to te 2 dni sie przygotwują zeby oddac. Modle się zeby nie padl ten nieszczęsny remis, a potem wielki mecz!

tutaj nie zgodzę się z Tobą.
remis eliminuje nas z turnieju. spróbuj sobie wyobrazić że za chwilę wychodzisz na parkiet, będzie trzeba się przepychać, biegać, wysilać, krzywić z bólu, walczyć do upadłego, pokonać samego siebie. wszystko po to żeby po ostatnim gwizdku dostać w nagrodę bilety do półfinału.
a teraz pomyśl że to wszystko nie ma sensu, bo co najwyżej bliscy poklepią Cie po plecach, napiszą parę ciepłych słów w bulwarówkach gdzie tydzień temu po meczu z Niemcami uważali Cię za amatora i człowieka bez charakteru, nic to! i tak trzeba pakować walizki.
nawet jak nasi wyjdą bojowo nastawieni to ujdzie powietrze w pewnym momencie. dojdzie zmęczenie, nerwy, zacznie się bunt ogranizmu po co to wszystko skoro pokojówka już czeka na gwizdek bo chce posprzątać po nich pokoje.
na szczęście to działa również w drugą stronę. zwycięstwo Niemców to out dla Wikingów. wtedy najprawdopodobniej ich zniszczymy, jak oni nas przy remisie.

idealny wariant - win Dunoli, my wygrywamy i śpiewamy Deutchland, Deutchland auf wiedersehen i bijemy się z Chorwatami/Francuzami o finał. jakie to by było piękne, jak feniks z popiołów powstaniemy?

chciałbym. dlatego kibicuje Niemcom, bo przy wygranej Danii Wikingi mają taką motywację jak my. sportowo fifty-fifty, przecież to silne chłopy z rewelacyjnym bramkarzem. boję się że nasi po 2 takich meczach mogą mieć gorszy dzień. nie wiem czy można 3 mecze z rzędu zagrać na takim poziomie, zresztą mieliśmy trochę szczęścia, zrywy które wstrząsnęly rywalem a duże przewagi ciężko odrobić, czego zasmakowalismy z Niemiaszkami.

grałem na naszych i z Danią i z Serbią. dziś gram Norge. po prostu kursy irracjonalne. oczywiscie duble Norge + X, i Norge + Dania u różnych buków gdzie złapałem na to wyższe kursy.

stawki może nie szokują, ale prawdopodobieństwo zajścia razem tych wydarzeń oceniam dużo wyżej niż pokazują kursy.


Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
nie no grać na Polaków bo jest się patriotą to głupio trochę. Tak jak byś naszych orełów laugh w piłke stawiał.
Ale tutaj sprawa jest inna. Polacy mają argumenty na Norwegię, wiedzą jak się gra i nie widze podstaw by ten mecz mógł zostać odpuszczony. Norwedzy prezentują się dość dobrze, ale nie zawsze trzeba być w świetnej formie.
Zwłaszcza że to chyba nie jest jakiś wielce doświadczony zespoł (?)

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Jezeli wygraja Niemcy, to Norwegowie odpadają ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by hooltek
Polska dzis wygrywa z Norwegia nie widze innej opcji ,rozwazacie na 2tsrony tematu ewentualne mozliwosci nie wygranej Polski. Jedziemy z nimi tak jak z Serbia i Dania i koniec. Niemcy z Norwegia przegrali ,zremisowlai z Serbia bo wcale nie sa tacy dobrzy. Na medal na pewno nie zasluguja. Polska ma jakis pieprozny kompleks,nie weim siedzi im cos w psychice i nie moga z tymi szwabami wygrac. W reczna nozna itp. Jedyna rzecz czego sie obaiwam to x Niemcy Dania. Bo win Polski to 95%


nie kompromituj sie !!! jakby na 95% Polacy mieli wygrać to miałbyś dziś kurs 1.05 ...

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by kadus
Jezeli wygraja Niemcy, to Norwegowie odpadają ?

http://sport.wp.pl/wid,10788337,kat,65242,title,MS-szok-Kibicujemy-Niemcom,wiadomosc.html

Strona 12 z 19 1 2 10 11 12 13 14 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1