Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#287653 02/02/2005 00:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
01:00 New Jersey at Boston
01:00 Houston at Philadelphia
01:00 Toronto at Indiana
01:30 Atlanta at Detroit
02:00 Dallas at New Orleans
02:00 Phoenix at Minnesota
04:00 Denver at Portland
04:30 Sacramento at Golden State

Bonus: Unibet
#287654 02/02/2005 13:29
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Przeglądnąłem dzisiejszą ofertę meczy i tak oto na dziś sobie wydumałem.

Na początek dwie ekipy,których bilans nie wygląda może za dobrze ale po ostatnich zmianach w obu klubach zaczęło się dziać dobrze i jeżeli będą one walczyc do samego końca to PO jest w ich zasięgu.
Portland - Denver 2
Wielce utalentowana ekipa z Denver po przyjściu nowego trenera w końcu zaczęła grać na miarę swoich możliwości.Do Portland po dwu meczowym zawieszeniu wraca Darius Miles ale nie wiem czy to dobże czy źle bo widać,że ekipa ta ma jakieś wewnętrzne problemy co najlepiej im nie wróży.Zespoły w diametralnie różnych nastrojach, jedni zaczęli odrabiać straty do 8 drużyny drudzy tę stratę coraz bardziej powiększają.
Boston - New Jerey 2
Bardzo ważny mecz dla układu w Atlantic Division, NJ dzięki serii czterech zwycięstw przeskoczyli właśnie Toronto i jeżeli dzisiaj zwyciężą w Bostonie będą już tylko o mały kroczek za Celtami którzy zajmują 8 miejsce.
Celtowie zapewne będą chcieli zrewanżować się za porażkęna wyjeździe a u siebie w hali spisują się naprawdę dobrze przegrywając tylko z naprwdę mocnymi ekipami.
Dziś właśnie powinniśmy się przekonać czy Nets należy właśnie do takich zaliczać.
Indiana - Toronto 1
Jak nie dzisiaj to kiedy, jak nie z osłabionym Toronto to z kim?
Detroit - Atlanta
Kurs w STSie całkiem całkiem całe 1.2.

Jakoś mi tak środa wygląda mocno Underwo, w meczu Philadelphi z Houston zapowiada się ostra walka o wygraną i raczej wielkiego pojedynku strzeleckiego , McGrady vs. Iverson nie zobaczymy a co za tym idzie do granicy 195 może trochę zabtraknąć.Under także widzi mi się w meczu NO - Dallas, NO żadko osiągają jakieś pokaźne zdobycze punktow a i Dallas na wyjazdach zbyt dobrze się nie prezentuje w takowych zdobyczach ale linia 190 taka troche mała jak dla mnie.

Last edited by stypa; 02/02/2005 13:30.
#287655 02/02/2005 13:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Dziś czas na to, aby Phoenix oddało nasze pieniązki postawione wczoraj. Niefrasobliwość w IV kwarcie, próby popisów strzeleckichi i brak Nasha w końcówce zdecydowały, że mała sensacja stała się faktem. Jeszcze raz potwierdza się teza, że nie należy demonizować braków kluczowych graczy w tym sezonie(patrz K. Bryant, L. James, Indiana kilka tygodni wcześniej, czy choćby Memphis wczoraj), bo ich zmiennicy, dostając często jedyną taką szansę, wznoszą się na wyżyny swoich umiejętności i często, gesto źle kończy się to dla naszego portfela. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Minnesota to juz niestety nie ta sama drużyna co w poprzednim sezonie i ostatnio Wilcze Doły dość gościnnie traktują swoich przeciwników, dlatego dzis liczę na szybki odjazd Phoenix i spokojną kontrolę, tak jak juz nas zdążyli przyzwyczaić.
Minnesota - Phoenix 2(-4,5), 1,91, B&W, 9/10
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#287656 02/02/2005 13:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dziś pewnie nastawię się na dubla :MIN+NJ.
Więcej napiszę pózniej,ale wygrana Mimmnesoty chodzi mi po głowie od jakiegos czasu,natomiast,tak jak napisał Stypa,Nets o krok od PO,co jeszcze niedawno wydawało sie mrzonką - teraz mogą tam być,kosztem może własnie Celtów?

#287657 02/02/2005 15:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Ja dzisiaj sie zastanawiam zagrac grubiej na Phoenix i Denver...Moze jeszcze Sacramento tylko nie wiem jak u nich z kontuzjami czy wraca Peja i Chris..

Kursy zaczecaja do gry. Na denver ponad 2 a Phoenix 1.85 w toto.

#287658 02/02/2005 16:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Albo dziś wiekszośc userów nie w sosie po wczorajszym meczyku w Memphis, albo zestaw dnia dzisiejszego jest trudny do typowania. Z tym drugim sie zgodzę, ale trzeba cos konkretnego wylowić, ale jak kiedy postów brak.
Nie typuję: PHI-HOU, DET-ATL, POR-DEN
1) NO-DAL 2(-8,0)
Wysoki spread, ale biorąc pod uwagę potencjaly obu zespolów wskazanie faworyta jest oczywiste. Trochę wysoka linia dlatego jeszcze nie jestem do końca przekonany. Goście po bardzo ciężkim meczu z Miami, mogą jeszcze odczuwac skutki ataków "Grubego" i Spólki, ale wierzę w ich pelen profesjonalizm. Dpdatkowo Dallas w tym sezonie wysmienite na wyjazdach i rozpoczona dlugie wyjazdowe tournee (wyj. CHI) z coraz silniejszymi zespolami, gdzie o pkt. bedzie trudniej?
2) MIN - PHO - over 217,5
Po wczorajszej wpadce czas na rehabilitację, trzeba rzucić ze 110-115 pkt, a i Wilki nie pozostaną dluzne.

Zastanawiam się jeszcze nad Bostonem i Indianą (oczywiście z -hp), i na kursy GS z SAC. Ale o tym jeszcze muszę pomyśleć. Ogólnie naprawdę ciężko dziś coś wskazać, ale może wspólnymi silami wyklarujemy ze 2,3 typy na dzisiejszą nockę. Zapraszam do tablicy?!
Pozdrawiam
KRAJAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#287659 02/02/2005 17:11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
No to może ja coś naskrobie. Mój tzw. "pewniak dnia" to Indiana, z -hp, muszą wkońcu zacząć wygrywać i mecz z osłabionym i słabym na wyjazdach Toronto to najlepsza okazja do przerwania niechlubnej serii, Jest też okazja do uwierzenia w swoje siły i troche podbudowania "morale" drużyny, więc -hp jak najbardziej do przeskoczenia.
Goła 2 na Houston po 1.95 z expekta też kusi, Żółtek im bliżej All Star Game tym lepiej gra, troche mu siadły na ambicje te głosy. Wogle cały zespół rakiet jakby powoli zaczynał grać to do czego predysponuje ich skład, a ostatni tydzień udowodnił to, że houston radzi sobie na wypadach na wschodzie. Byleby Ming szybko fauli nie złapał a będzie dobrze.
I na koniec Denver, grają ostatnio efektownie i skutecznie a samo to powinno starczyć na rozbitych Blazers. +hp na bryłki to jak dla mnie duży błąd buków.
Dziś jak dla mnie nie do ruszenia mecze w Min, Bos i NO.

Pozdrawiam.

#287660 02/02/2005 17:25
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
ja bym dzisiaj dal under 187 w Indianie!!!:) Braki w Toronto i wogole!!! Granica chyba nie do osiagniecia!!! Pacers underowy raczej a Raptors kreci sie zazwyczaj kolo setki, ale dzisiaj chyba setki nie osiagnie!!!:)

#287661 02/02/2005 20:01
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
dziś kolejne 3 typy na suchacza

# Timberwolves-Suns Suns-3,5 1,95 - wczoraj przegrali wiec dzis nie powinienem na nich stawiac - dlatego stawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
# Celtics-Nets Nets+6 1,95 dobrze im idzie to trzeba korzystać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
# Blazers-Nuggest under 191,5 1,9 linia wyliczona przez bookowych statystyków wszystko jest możliwe trzeba tylko strzelić i trafić i ja to robie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#287662 02/02/2005 21:10
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
A co panowie myślicei o linii w Minnesocie , spadła do 215.5 najniższa od dawna na Phoenix, moim zdaniem spokojnie zostanie ona przekroczona, nie obecność Nash w ostatnich minutach mecz u z Grizzlies świadczy chyba o tym,że Phoenix traktuje ten mecz dosyć poważnie i zapewne będzie się dużo wnocy dziśdziało - rzucało.

#287663 02/02/2005 21:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Quote
A co panowie myślicei o linii w Minnesocie , spadła do 215.5 najniższa od dawna na Phoenix, moim zdaniem spokojnie zostanie ona przekroczona, nie obecność Nash w ostatnich minutach mecz u z Grizzlies świadczy chyba o tym,że Phoenix traktuje ten mecz dosyć poważnie i zapewne będzie się dużo wnocy dziśdziało - rzucało.
Nash nie grał w końcówce, bo spadł za 2 techniczne(dyskusje)

#287664 02/02/2005 21:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
jak ktos cos bedzie wiedzial na temat webbera i stojakovica , czy zagraja dzisiaj to nie ch napisze , bo chce dac na sacramento ale bez nich to chyba odpuszcze

#287665 02/02/2005 22:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
aaa raz kozie bąbelki daje dallas i sacramento , oby weszlo , peace !

#287666 02/02/2005 22:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Po swoich przemyśleniach + Waszych sugestiach + typach konkursowych zapodalem 6 typów i caly czas podoba mi sie jeszcze jeden którego może jeszcze dolożę:
1) Indiana Pacers - Toronto Raptors over 186,5 (obecnie jest 185)
2) New Orleans Hornets - Dallas Mavericks over 189
3) Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns over 215
4) Indiana Pacers - Toronto Raptors 1(-7,0)
5) New Orleans Hornets - Dallas Mavericks 2(-7,5)
6) Boston Celtics - New Jersey Nets over 203,5 - nigdzie nie widzialem opinii
i bardzo ladnie wygladający????
7) Boston Celtics - New Jersey Nets 2(+6,0)
To podsumowanie dnia bez analiz, ale trzeba sie szykować na jutro - co prawda tylko 3 meczyki, ale w pinnacle już są na nie kursy (i to wg. mnie miodzio) - już wiem co i jak zagram.
Pozdrawiam
KRAJAN

#287667 02/02/2005 23:08
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Z NBA gram dzis tylko:

Houston Rockets u Philadelphia 76ers
Totals - typ: Under 193,5 kurs 1.87

Już nie mogę dodać tego do konkursu a szkoda.

Pozdrawiam
frend30

#287668 03/02/2005 01:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Nie wiecie jak Peja i Webber czy zagraja?

#287669 03/02/2005 03:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Quote
Dziś czas na to, aby Phoenix oddało nasze pieniązki postawione wczoraj. Niefrasobliwość w IV kwarcie, próby popisów strzeleckichi i brak Nasha w końcówce zdecydowały, że mała sensacja stała się faktem. Jeszcze raz potwierdza się teza, że nie należy demonizować braków kluczowych graczy w tym sezonie(patrz K. Bryant, L. James, Indiana kilka tygodni wcześniej, czy choćby Memphis wczoraj), bo ich zmiennicy, dostając często jedyną taką szansę, wznoszą się na wyżyny swoich umiejętności i często, gesto źle kończy się to dla naszego portfela. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Minnesota to juz niestety nie ta sama drużyna co w poprzednim sezonie i ostatnio Wilcze Doły dość gościnnie traktują swoich przeciwników, dlatego dzis liczę na szybki odjazd Phoenix i spokojną kontrolę, tak jak juz nas zdążyli przyzwyczaić.
Minnesota - Phoenix 2(-4,5), 1,91, B&W, 9/10
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
odjechali i oddali... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#287670 03/02/2005 07:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Po swoich przemyśleniach + Waszych sugestiach + typach konkursowych zapodalem 6 typów i caly czas podoba mi sie jeszcze jeden którego może jeszcze dolożę:
1) Indiana Pacers - Toronto Raptors over 186,5 (obecnie jest 185) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2) New Orleans Hornets - Dallas Mavericks over 189 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
3) Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns over 215 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
4) Indiana Pacers - Toronto Raptors 1(-7,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
5) New Orleans Hornets - Dallas Mavericks 2(-7,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
6) Boston Celtics - New Jersey Nets over 203,5 - nigdzie nie widzialem opinii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - i dobrze dla Was
i bardzo ladnie wygladający????
7) Boston Celtics - New Jersey Nets 2(+6,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />-tego typu nie zagrałem
To podsumowanie dnia bez analiz, ale trzeba sie szykować na jutro - co prawda tylko 3 meczyki, ale w pinnacle już są na nie kursy (i to wg. mnie miodzio) - już wiem co i jak zagram.
Pozdrawiam
KRAJAN
Krótkie podsumowanie:
Oby więcej nie było takich nocy (dla całej większości)
Krajan=2, Buki=2
Niespodzianki (1 spora i parę mniejszych)
- przegrana Indiany, Toronto pokazało charakter
- rozmiar porażki NJN
- słaba skuteczność Dallas )ale taka tendencja jest zauważalna od jakiegoś czasu)
- rozmiary pogromu Wilków
Dziś tylko 3 mecze, ale typy mam od wczoraj i nie sądzę aby uległy zmianie.
Pozdrawiam
KRAJAN

#287671 03/02/2005 08:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
PANOWIE co sie dzieje z wasza skutecznoscia, no chyba osiagacie 30% !!!!

#287672 03/02/2005 08:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Krajan dzieki za popdpowiedz na ten spread na Dallas, zagralem to, niestesty Indiana dala ciala, zastanawiam sie kiedy oni w koncu cos wygraja, bo Toronto to chyba do przejscia bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Detroit i Phoenix tez mi siadly
niezrazony porazkami gram dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, alfa, Lukasz111), 2,669 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,518
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1